Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2012., 08:22   #1
Igra pušenja muškom a on mora biti kamenog lica

Kruzila je prica de se osamdesetih u Zagrebu igrala igra koja se sastojala iz sljedeceg> Na nekom privatnom party decki bi goli posjedali oko velikog okruglog stola sa stolnjakom koji se spustao skoro do zemlje podvuceni ispod njega ! Jedna od cura bi se podvukla ispod stola i nasumice izabrala jednoga od njih i pocela da ga oralno obradjuje ! Cilj igre je bio da se zadrzi kameno lice i nicim ne pokaze da ga bas tebi pusi jer su pogadjali izmedju sebe kome ga pusi i igrali valjda na ispadanje ili tako nesto ! Ne znam da li je igra stvarno postojala niti sam cuo da je bila zenska varijanta iste ! Zvuci primamljivo u svakom slucaju u obadvije verzije Da li je neko od vas cuo za ovu igru i da li bi je igrali danas
just curious is offline  
Old 30.04.2012., 08:24   #2
Osamdesetih sam bio tinejdžer, ali mi smo se tad igrali neke "normalnije igre"

Šalu nastranu, igra ne zvuči loše, samo treba naći zanimljivo društvo za igru
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Old 30.04.2012., 09:51   #3
Nije loša fora
Iako bih je ja malo preokrenuo. Cure bih posjedao gole oko stola....a ja bih se zavukao ispod.
Pa nek one pogađaju koju obrađujem i neke se one trude zadržati kameno lice )
Dreamero is offline  
Old 30.04.2012., 09:55   #4
i ja sam čuo za tu igru i još jednu lepeza ali se više ne sječam kako je išla. to je bio san svakog klinca u to doba i kako vrijeme prolazi sve više sam uvjeren da se je radilo samo o jednoj urbanoj legendi.
emocion666 is offline  
Old 30.04.2012., 09:56   #5
Čini mi je da je Pero Zlatar pisao o tome u Šarmerima bez pokrića, ispravite me ako griješim...
Dodona is offline  
Old 30.04.2012., 09:56   #6
Super igra. Ako je ko igra,neka javi,sigurno cu se odazvat.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 30.04.2012., 11:03   #7
Quote:
Dreamero kaže: Pogledaj post
Nije loša fora
Iako bih je ja malo preokrenuo. Cure bih posjedao gole oko stola....a ja bih se zavukao ispod.
Pa nek one pogađaju koju obrađujem i neke se one trude zadržati kameno lice )
....jooooj, ovo se i meni sviđa
mislim da od mog kamenog lica ne bi bilo ništa....
Emanuellica is offline  
Old 30.04.2012., 11:11   #8
Da,i ja sam čula za tu igru i čini mi se mmmmmmmm...Rado bi je probala..)))
-38- is offline  
Old 30.04.2012., 11:12   #9
Urbana legenda koja je služila da se ondašnji roditelji zgražaju nad bludom i nemoralom svoje djece...

...koja su u međuvremenu odrasla i dobila djecu nad čijim se bludom i nemoralom zgražaju .
Lord Byron is offline  
Old 30.04.2012., 11:24   #10
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Urbana legenda koja je služila da se ondašnji roditelji zgražaju nad bludom i nemoralom svoje djece...

...koja su u međuvremenu odrasla i dobila djecu nad čijim se bludom i nemoralom zgražaju .
Ondašnji roditelji bili veći bludnici od ondašnje i sadašnje djece...
-38- is offline  
Old 30.04.2012., 11:24   #11
Quote:
just curious kaže: Pogledaj post
Kruzila je prica de se osamdesetih u Zagrebu igrala igra koja se sastojala iz sljedeceg> Na nekom privatnom party decki bi goli posjedali oko velikog okruglog stola sa stolnjakom koji se spustao skoro do zemlje podvuceni ispod njega ! Jedna od cura bi se podvukla ispod stola i nasumice izabrala jednoga od njih i pocela da ga oralno obradjuje ! Cilj igre je bio da se zadrzi kameno lice i nicim ne pokaze da ga bas tebi pusi jer su pogadjali izmedju sebe kome ga pusi i igrali valjda na ispadanje ili tako nesto ! Ne znam da li je igra stvarno postojala niti sam cuo da je bila zenska varijanta iste ! Zvuci primamljivo u svakom slucaju u obadvije verzije Da li je neko od vas cuo za ovu igru i da li bi je igrali danas

Govorilo se i o igri "Lepeza". Navodno bi se cure na tulumima nagnule u krugu, jedna ka drugoj, sa licima skupa i time se "aranžirale" u lepezu, a dečki bi ih obrađivali otraga. Poslije je kružila priča da su te i slične priče smišljali stariji beogradski novinari u "sezoni kiselih krastavaca" i time šokirali i ujedno napaljivali starije čitatelje sa time kako su mladi danas razuzdani.
Ne zaboravimo, u to doba nije bilo žutog tiska, pa su takve priče onda zvučale šokantnije nego danas, kada se rutinski piše o aferama sa manekenkama- prostitutkama i detaljno opisuje što rade bogati i slavni.

A da bi igrao igru... pa, bi.
Tomislav B is offline  
Old 30.04.2012., 11:29   #12
igra kamenih lica,lepeza,punjena patka....
-38- is offline  
Old 30.04.2012., 11:31   #13
odma bih se igrao tu igricu
smao da su zene poredane oko stola a ja taj koj lize :-) mljac mljac
lopov2011 is offline  
Old 30.04.2012., 11:32   #14
Quote:
-38- kaže: Pogledaj post
Ondašnji roditelji bili veći bludnici od ondašnje i sadašnje djece...
ali dovoljno pametni da ne pricaju previse i ne privlace paznju moralista
ZgSash is offline  
Old 30.04.2012., 11:36   #15
Mi uvijek otkrijemo stvari koje su na Zapadu već out. Ovo je igra, a ne to za djecu... Slovenci FTW.


http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/slo...rus-hiv-a.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/r...ja/487413.aspx

http://www.vecernji.hr/vijesti/slove...-clanak-129718
Champion_1 is offline  
Old 30.04.2012., 11:37   #16
Quote:
lopov2011 kaže: Pogledaj post
odma bih se igrao tu igricu
smao da su zene poredane oko stola a ja taj koj lize :-) mljac mljac
Moraš biti oprezan u toj igri sa ženama,jer obrijane noge,nalakirani nokti i suknja,ne znače da je maca ispod suknje..))
Oprez!
-38- is offline  
Old 30.04.2012., 11:39   #17
..primamljivo kao i film Eyes wide shut
Ako netko bude organizirao takve igrice za odrasle, ja dolazim na premijeru
lolalola1 is offline  
Old 30.04.2012., 11:47   #18
Quote:
Emanuellica kaže: Pogledaj post
....jooooj, ovo se i meni sviđa
mislim da od mog kamenog lica ne bi bilo ništa....
Ma vazno je ucestvovati
just curious is offline  
Old 30.04.2012., 11:48   #19
Quote:
-38- kaže: Pogledaj post
Moraš biti oprezan u toj igri sa ženama,jer obrijane noge,nalakirani nokti i suknja,ne znače da je maca ispod suknje..))
Oprez!
ma sta god bilo :-)
lopov2011 is offline  
Old 30.04.2012., 21:43   #20
Quote:
-38- kaže: Pogledaj post
Moraš biti oprezan u toj igri sa ženama,jer obrijane noge,nalakirani nokti i suknja,ne znače da je maca ispod suknje..))
Oprez!
vidiš, tko bi na to pomislio. možda su se neki i opekli, tj. vjerovatno je bilo slučajeva
dedina tambura is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger