Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2003., 19:42   #41
ja sam pizdio na monarchu. najviše volim kad ja ne mogu njemu napravit kaj on radi meni - sve s istim jedinicama i na istom terenu. dobijem osjećaj da je Sid odlučio živcirat igrače malo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 21.01.2003., 19:44   #42
regent je najnormalniji - istom brzinom rastete ti i AI. sve iznad- AI je ubrzan, ispod- igrac je ubrzan.
Lopuza is offline  
Old 21.01.2003., 19:47   #43
to me jebeno živcira.
civ2 sam mogao igrat i na emperoru. deity je preopak bio.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 22.01.2003., 23:17   #44
Quote:
Lopuza kaže:
ja igram Civ3 na regent-u.
haha pizdis na najlaksem nivou axmi
ima punooo da naucis
www.civfanatics.com

E curice moja. Ja pizdim zato sto jedan modernarmor popusi od seljaka sa kopljem. A to je isto igro na najlaksem ili najtezem.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 23.01.2003., 01:16   #45
Pa bash i nije. Sto je nivo laksi, to su omjeri snaga vise u tvoju korist
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 23.01.2003., 01:23   #46
LOD DII

Igra je super - patch dolazi ali kada nitko ne potvrduje - trebao je izaci Kolovoza 2002 - no kako stvari stoje - 2004 nije daleko....


Nikada nisam igrao barba - ja sam ljubitelj paladina - paladin sa pravom opremom moze raditi cuda - a da bi stitio paladin cuvam po strani dirty slow zon - kad te pogodi osjetiti ces samo otrov uz 55% slower run/walk.. hehe...
__________________
Zrakomlatim do prve zrakomlatne luke.... Ne, hvala, takoder...

http://www.battle.net/diablo2exp/ima...widowmaker.gif
Akvino is offline  
Old 23.01.2003., 02:24   #47
Dune I

To je zakon igra
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 23.01.2003., 03:39   #48
hehe

C tebo ocito nisi probao LOD... Hmmm
__________________
Zrakomlatim do prve zrakomlatne luke.... Ne, hvala, takoder...

http://www.battle.net/diablo2exp/ima...widowmaker.gif
Akvino is offline  
Old 23.01.2003., 03:45   #49
Guys

Ja nisam alowed da otvaram nove postove (majstor admin mi ne dopusta) - ali mozemo se naci na tcp/ip-u ili openu ili realmu ak hocete...

Ako igramo na openu - potom koristite storane characters sa vasih compica (obzirom da imate legit opremu u single playu) ak budemo igrali realm potom su ti char spremani na serveru - a moji pvp su na USEastu - iz zajebancije sam na Europi...

Stoga samo recite vrijeme i mjesto i mislim da se mozemo naci na openu na nekoliko minuta.. .

Pojasnite stanje sa connection - internet mrezom - tak da znam da li ste na impulsima il se to promjenilo...

Naravno ovo je za DII Players...


btw - Jamaliu sam konacno nariktao ali sam u stanju samo praviti gemmed items sa kick ass modovima - ak je vidite - hell baal goes down in matter of seconds...
__________________
Zrakomlatim do prve zrakomlatne luke.... Ne, hvala, takoder...

http://www.battle.net/diablo2exp/ima...widowmaker.gif
Akvino is offline  
Old 23.01.2003., 08:19   #50
igro bi ja to u multiplayeru, ali ne želim dizat i ovako visok telefonski račun. a ni veza nije najkvalitetnija. do sada smo jedino nas par kompića koristili tcp/ip za razmjenu (i dupliranje ) opreme.. igro bi i na blizzard serverima, ali... mi prosječni hrvati s piratskim kopijama nemremo igrat.

sad se više ne mogu natjerat da igram single. stvarno postane dosadno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.01.2003., 13:40   #51
Igro ja LOD (čak ga imam doma, a čak ga i prešo)

Ali dosadno je to

Stalno isto, ubij skupi predmet, prodaj predmet, ubij, skupi predmet, prodaj predmet i tako stalno...

Dosadno mi to brate......

Ali uvod od LOD-a je super
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 23.01.2003., 13:46   #52
idem ja instalirat civ3 ptw, pa ćemo "play by email"... može?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.01.2003., 17:24   #53
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Pa bash i nije. Sto je nivo laksi, to su omjeri snaga vise u tvoju korist
Super onda na dieti me setller rasturi kad naidjem sa modern armor????
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 23.01.2003., 17:54   #54
Quote:
C'Tebo kaže:
Dune I

To je zakon igra
Totalni


A za civ, jebiga, neznam, mozda je on bio veteran na brdu a ti neznam nesto, kajaznam
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 23.01.2003., 18:32   #55
dosta više o civ3 i damageju

evo u čemu je fora: u prvoj verziji civ3, algoritam za izračunavnje damageja je bio sjeban. zato se i događalo da pikeman skoro uništi modern armora. u prvom patchu su to ispravili koliko-toliko, a u ptw expansionu je to mislim ispravljeno do kraja. htio sam vam objasnit kako je izgledalo izračunavanje damageja, ali sam zaboravio, uostalom prosurfajte malo...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.01.2003., 02:37   #56
sto vise znas o Civ3 vise ces je voljeti

Civilization III
Combat Calculator ver2.0

http://www.civfanatics.com/civ3combatcalc.html

ljutio se ili ne ali ako igras na chieftainu mnoge stvari jos treba da otkrijes. a to jedino mozes igrajuci jace nivoe, jer AI nije inspirativan na prvom nivou.
Lopuza is offline  
Old 24.01.2003., 03:46   #57
Pa... Ja nikad nisam igro na preteskom... Jebiga, kad nekaj idem igrat to onda nije da se nerviram. Da mi se nervira, vjezbo bi matematiku
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 24.01.2003., 07:59   #58
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Pa... Ja nikad nisam igro na preteskom... Jebiga, kad nekaj idem igrat to onda nije da se nerviram. Da mi se nervira, vjezbo bi matematiku
Damn right!

Da igram teski level samo bi vise ratovo a to onda znaci da bi me pregazili sa kopljanicima
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 24.01.2003., 08:00   #59
civ1.. najbolji fajt prvi put kad sam je igral na čiftenu.. ostali samo ja i zulu. i rokamo se po cijelom svijetu, stalno. kasnije sam je mogel igrat na emperoru.

civ 2 mi je bilo najugodnije igrat na princu, zanimljivo na kingu, a na emperoru je već bilo značajnijeg otpora, a i gubljenja gradova (čitaj budale su me znale zrokat s par nuklearnih iz čistog mira..

civ3.. treći level.. regent? mi se čini ko neki optimum izbalansiranosti. na monarchu ga već počinju srat. najviše kaj me smeta je kaj full teško dobijem leadera, gotovo nikad. a AI me za skoro svaki wonder dobije s 2 jebena turna prednosti. to frustrira. jako. a drugo kaj me živcira su krstareće rakete. totalno su ih sjebali.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 25.01.2003., 20:37   #60
Arrow

igram Counter-Strike od 2001. godine preko `neta. Osim toga igram jos i Ragnarok Online (MMORPG), PS2 i N64 igre. Imam jos i vise PC igara, ali mi se sad neda nabrojit.

http://cs.gamer.hr ovdje vise info. o Counter-Strike
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.