Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2009., 23:28   #1
Philips lcd - brisanje kanala!

Bog!

Kupio sam nedavno Philipsov lcd tv 26PFL3404H/12.
Sve super radi ali me živcira što nigdje nema objašnjenja kako se kanali brišu.
U uputstvima nigdje to ne objašnjavaju a gledao sam i na netu - same shit!

Radi se o tome što se kanali lako stvaraju, al ih se nikako ne može izbrisat iz memorije, koristim se običnom sobnom antenom i imam ih otprilike 7.
Dok sam skužio kako to sve funkcionira usput sam i memorirao iste al brate ne moš' ih maknut.

Zna li itko, ili da posjeduje isti model ili da se već s tim susretao, bio bih zahvalan na pomoći.

Hvala!
router is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 07:17   #2
kak nemreš ,istina ostaju u memoriji,ali možeš ih označit da ih ne prikazuje ,a možeš ih i selit po brojevima kak očeš

odeš u meni-setup-instalation-chanel instalation-rearrange i tu ih seliš gore dolje (žuta i plava tipka),pališ gasiš kak očeš ,barem je tak na mojem 9603 ,ali kolko znam meni je na svima isti
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 17:51   #3
Ne znam, probat ću malo prčkat, znam za tu selidbu, kao kojim redoslijedom da mi ih prikazuje, al mi čudno da ne postoji opcija brisanja.

Svejedno hvala!
router is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 08:09   #4
Quote:
router kaže: Pogledaj post
Ne znam, probat ću malo prčkat, znam za tu selidbu, kao kojim redoslijedom da mi ih prikazuje, al mi čudno da ne postoji opcija brisanja.

Svejedno hvala!
postoji tu ih pritiskom na tipku žuta-plava seliš gore dolje,a sa zelenom ih brišeš(zaključavaš tako da se ne vide u meniu)
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.