Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 12:50   #1
Perverzne riječi tijekom seksa

U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
mali_boss is offline  
Old 07.05.2009., 12:54   #2
jel voli glumit kurvu?
Creed80 is offline  
Old 07.05.2009., 12:57   #3
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
"Ti mala, napaljena kuckice, sada cu jako izjebati tvoju vlaznu, toplu pickicu!"
Hatsepsut is offline  
Old 07.05.2009., 12:58   #4
probaj sa:

joj, oh, uh, ih, eh...ljubice-zubice, cvijetiću moj preslatki, tako volim kada te dodirujem, i kada spolno općimo, jooooj, tako si divno baršunasto meka i slatka..

__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.05.2009., 12:59   #5
sve je to ok, ako ti seks traje 1 minutu :-) ma e, i probaš to malo s kurvom.. meni to ispočetka nije bilo napeto, ali sad je, jer volim kad obadvoje uživamo u seksu.. Hatsepsut takve stvari su ok!!
mali_boss is offline  
Old 07.05.2009., 12:59   #6
"izjebat cu te dok ne svisneš" .. moze i to.
Oviedo is offline  
Old 07.05.2009., 13:00   #7
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
probaj sa:

joj, oh, uh, ih, eh...ljubice-zubice, cvijetiću moj preslatki, tako volim kada te dodirujem, i kada spolno općimo, jooooj, tako si divno baršunasto meka i slatka..

ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao.
Creed80 is offline  
Old 07.05.2009., 13:10   #8
Quote:
Creed80 kaže: Pogledaj post
ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao.
no shit man, sry, girl...
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.05.2009., 13:12   #9
Quote:
Oviedo kaže: Pogledaj post
"izjebat cu te dok ne svisneš" .. moze i to.
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.05.2009., 13:14   #10
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
Dakle, blagi oblik SM igrica. Vezivanje, povez preko očiju. Ne zna što ju čeka, gdje i kada. Da li ćeš ju polizati, grickati vrat, staviti kurac u usta. Možeš i lickati, grickati i maziti po bedrima, dati do znanja kao da ćeš ju polizati, ali to ne napraviš nego se samo muvaš okolo, a ona se izdiže i nudi ti se da ju poližeš, da osjeti tvoj jezik i prste na sebi, a ti vrludaš okolo, pa malo licneš i prestaneš, opet se koncentriraš na unutrašnju stranu bedara kao da je tamo ono najvažnije, pa malo posišeš klitoris i tako ju "mučiš" dok joj na kraju ne priuštiš fantastično lizanje.
Ili odnos gospodar - robinja pa sve to začiniš riječima npr. "sada ću te prisliti da mi ga popušiš", "stavit ću ti ga u usta i ti ćeš ga sisati i oblizivati dok god ti ne kažem da je dosta, a nakon toga ću te pojebati tako žestoko da ćeš moliti za milost".
Najbolje bi bilo da razgovaraš s njom i vidiš što joj se u podređenosti sviđa, a što ne. Svatko ima riječi koje ga uzbuđuju i one koje ga ni najmanje ne pale. I zapamti, u igrama dominacije granicu uvijek određuje podređena osoba.
ta.ja is offline  
Old 07.05.2009., 13:43   #11
ta.ja zanimljivo, probat ću to.. a šta da joj "govorim" perverzno?
mali_boss is offline  
Old 07.05.2009., 13:58   #12
Meni osobno su odbojne riječi poput "kučko, kujo, kurvo", a možda nema ni potrebe za takvim riječnikom. To će ti ona sama reći. Probaj opisivati to što ćeš joj govoriti i postavi se kao gospodar. Za dominaciju ti je bitno da stvari ispadaju kao da su prisilne, odnosno da podređena osoba radi (ili joj se radi) nešto što ona "mora" ili je "prisiljena", nešto "smije/odnosno ne smije", a sve su to zapravo scenariji koje ona želi. Dominacija nije - sad ćeš ti nju početi šamarati, a ona to ne želi i govori ti ne i brani se. Dominacija je npr. ti joj govoriš da ćeš ju vezati (što ona i želi) a ona govori "nemoj molim te, ne" i slično radi uživljavanja u dominaciju. Ako vam igrice postanu žešće, morate imati neku riječ koju izgovara podređena osoba i automatski se prekida igru koja joj ne paše ili je postala bolna umijesto užitka (budući da je "ne" i "nemoj" dio scenarija pa se to ne može računati kao riječ koja prekida igru.
ta.ja is offline  
Old 07.05.2009., 14:09   #13
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
uhvati je za ruke, vrat, jednostavno prestani razmisljati o njoj i radi sto god TI oces. to ona vjerojatno i zeli. pretpostavljam da ju razvlacis njezno kao kaugumu i pun joj je kurac toga.
revertigo is offline  
Old 07.05.2009., 15:37   #14
Ajde pa upotrijebi malo maštu..Ja s prijašnjima nikad nisam razmijenjvala ikakve prljave riječi tokom seksa, ali dok mi je ovaj rekao nešto tipa svrši kujo ili jel ga osjećaš, sad ću te pojebat, mislim da su mi mala srca bila oko glave prejebeno napaljujuće. E da, samo nemoj pretjerat s time kujo, kučko, kurvo, ipak da se cura ne uvrijedi, ko zna kaj bi nju palilo
megan95 is offline  
Old 07.05.2009., 17:48   #15
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Dakle, blagi oblik SM igrica. Vezivanje, povez preko očiju. Ne zna što ju čeka, gdje i kada. Da li ćeš ju polizati, grickati vrat, staviti kurac u usta. Možeš i lickati, grickati i maziti po bedrima, dati do znanja kao da ćeš ju polizati, ali to ne napraviš nego se samo muvaš okolo, a ona se izdiže i nudi ti se da ju poližeš, da osjeti tvoj jezik i prste na sebi, a ti vrludaš okolo, pa malo licneš i prestaneš, opet se koncentriraš na unutrašnju stranu bedara kao da je tamo ono najvažnije, pa malo posišeš klitoris i tako ju "mučiš" dok joj na kraju ne priuštiš fantastično lizanje.
Ili odnos gospodar - robinja pa sve to začiniš riječima npr. "sada ću te prisliti da mi ga popušiš", "stavit ću ti ga u usta i ti ćeš ga sisati i oblizivati dok god ti ne kažem da je dosta, a nakon toga ću te pojebati tako žestoko da ćeš moliti za milost".
Najbolje bi bilo da razgovaraš s njom i vidiš što joj se u podređenosti sviđa, a što ne. Svatko ima riječi koje ga uzbuđuju i one koje ga ni najmanje ne pale. I zapamti, u igrama dominacije granicu uvijek određuje podređena osoba.

Najbolji savjet. Eh kad bi svi muski ovo procitali
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 07.05.2009., 18:59   #16
Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post

Najbolji savjet. Eh kad bi svi muski ovo procitali
pročitao sam
oćeš mi dopustit da vježbam na tebi ?

btw... tako nešto nisam mogo s bivšom jer je bila previše zatvorena, ali ima jedna s kojom sam dobar ako dođe do seksa bit će wooohoooooo
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 07.05.2009., 19:49   #17
Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post

Najbolji savjet. Eh kad bi svi muski ovo procitali
Pa jednostavno mu reci što želiš i što te uzbuđuje. I ne zaboravi ga pitati koje su njegove želje/maštarije. Usmjeri ga ili mu sama reci što želiš da ti radi
ta.ja is offline  
Old 07.05.2009., 19:57   #18
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
Ovdje ti je najbolji savjet da eksperimentiras s rijecima (ako su bas rijeci u pitanju). U osnovi, kad zena zeli perverzije to znaci da zeli u tebi vidjeti perverznu zvijer. Npr. neku noc ja i draga sjedimo u autu na fukodromu (ne, ne radi toga ), ona izula cipele i mene napalio miris njenih najlonki. Ja joj to rekao, a ona poludila, skocila na mene i pocela mi trgati hlace. Kaze da sam je u sekund napalio svojom perverzijom. Ne pitaj me nis vise

Sumnjam da bih ovo postigao nekim psovkama, sto je nama muskima asocijacija na perverzije

Grubost. Uuuu ovo je veoma sklizak teren. Kakve je gradje cura? Ako je krhkija, onda grubost moze biti da je s guza uhvatis za ramena i nabijas. Ako je jace gradje, onda je mozes u misionaskoj pozi obgrliti rukama preko njenih ruka i ne dati joj da mrdne dok je fukas. Kuzis? 100 je nacina.
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.05.2009., 20:28   #19
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
Grubost. Uuuu ovo je veoma sklizak teren. Kakve je gradje cura? Ako je krhkija, onda grubost moze biti da je s guza uhvatis za ramena i nabijas. Ako je jace gradje, onda je mozes u misionaskoj pozi obgrliti rukama preko njenih ruka i ne dati joj da mrdne dok je fukas. Kuzis? 100 je nacina.
Za mene ovo što si opisao nije grubost nego običan seks
ta.ja is offline  
Old 07.05.2009., 21:12   #20
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
Kojoj pozi voli biti?
Ja kao žena volim kada me lik j... odostraga,uhvati za kosu,počne jako nabijati i govoriti mi da sam kuja...,npr.
__________________
Nisam doktor da bi ikoga ljecila
ludicabubica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger