Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 06.02.2011., 13:44   #1
Nesretna bivša ljubav.. ali ja bih ponovo s njim

Ima taj jedan tip za kojim sam jako dugo patila i nisam imala pojma da mu se sviđam, ali onda se ispostavilo drugačije. Pa smo neko vrijeme bili skupa, ja zaljubljena ko mali majmun, ali teška za čitat (nikad to nije mogao ni po čemu skužit), on još teži za čitat i općenito zatvoreniji od mene.
Prekinuli...više se i ne sjećam iz kojeg razloga, davno je to bilo.
Sto ljudi i s jedne i s druge strane u međuvremenu, a mi smo se nakon godinu-dvije skroz prestali družit jer smo se konstantno svađali, ko da smo u braku. Nesretno prijateljstvo proizišlo iz nesretne ljubavi.
Mene u ostvarivanju novih odnosa, između ostalog, stalno kopa što to s njim nekako nije dorečeno. Da, ok, prekinuli smo, ali koliko se ja sjećam tog prekida, ni jedno ni drugo nismo bili ful iskreni po pitanju onoga što nam smeta – bili smo dosta mladi. I s dosta manje iskustva nego sad.
I ja stalno osjećam potrebu da se vratim i vidim ima li tu još išta. Ne, ne zabrijavam se da je on ljubav života moga ni da ćemo bit hepili evr aftr, ali me jednostavno zanima ima li tu još šta...

Prije koji dan sam ga iz vedra neba pozvala na cugu. Mislim, ne baš iz vedra neba jer se znamo tu i tamo vidjet kad zajednički frendovi nešto organiziraju, ali nikad se solo ne dogovaramo za kavu ili izlazak. Što sam ja sad napravila i on je jedva dočekao. Otišli na cugu, super bilo, pričali o svemu – o bivšima, o potencijalnima...jako mizerno se dotakli nas. Ali je to stalno bilo prisutno.
Pratio me doma i pristojno smo se pozdravili, kasnije izmijenili još par poruka i bok.

Što se mene tiče, ja sam svoje napravila i sad ćemo vidjet zabrijavam li da je njemu toliko lijepo viđat me i družit se sa mnom (and possibly more), ili je to stvarno tako.
Znam, razapnitie me – svi bivši su s razlogom bivši, ali nas dvoje...smo stvarno bili dosta mladi tada i drugačiji smo sad... Oboje... A iz nekog razloga se očito i dalje privlačimo i morala sam mu bacit kost...

Koliko vremena da mu dam? Ima li to uopće neko ograničenje? Što biste sad napravili da ste ja?
morcego is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger