Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 03:52   #41
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
e sorry, ali offtopic si u ovoj temi. vidiš da su ovdje svi narajcani, nekako baš i nisu romantično nastrojeni
sorry zaboravila sam reci da je mu je poruka uvik pisala na dignutom kurcu!



U kraju krajeva mislim da je "ZELIM TE" kao poruka kratko i jasno i da je svakao prikladna, jer ipak ce svak bas po razpolaganju fantazirati kao njega ili nju zeli! jeli sa romatikom i polako itd. ili brzon u hodniku cim se zatvoru vrata!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 03:53   #42
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Ali meni je to poželjno samo ako je pao seks već koji put, da mi to napiše prije prvog puta mislim da bi bio veliki turn off. Preporučujem pristojne poruke prije prvog puta, valjda možete žensku napaliti uživo ako je već navedete na izlazak.
A poslije ako je dojam dobar..... hm npr.
Tako bih ti ga rado zabio do jaja večeras....kratko, jasno i napaljujuće.
moje pitanje se odnosilo na prije prvog puta
__________________
albumcek Lord Byron kaže: Nitko normalan neće tražiti posjet od onoga koji to ne želi.Tužno je samo to da je ikome stalo do zajedništva, do partnerstva s nekim tko takvo što ne želi.Nitko normalan neće ikoga prisiljavati na davanje. Tužno je samo to da je ikome dovoljno sakupljati nečije mrvice i uvjeravati sebe i ostale da je to ljubav, a sve ostalo romantične komedije i bajke.
sasa-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 03:54   #43
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Ali meni je to poželjno samo ako je pao seks već koji put, da mi to napiše prije prvog puta mislim da bi bio veliki turn off. Preporučujem pristojne poruke prije prvog puta, valjda možete žensku napaliti uživo ako je već navedete na izlazak.
A poslije ako je dojam dobar..... hm npr.
Tako bih ti ga rado zabio do jaja večeras....kratko, jasno i napaljujuće.
a gle, ako tražiš ciljano osobu sa kojom ćeš sms-at i eventualno se pofukat sa njom, ne treba ništa cici mici, barem po mome.

ali ako se radi o dvoje zaljubljenih (ili bar onih koji se tako prave), onda se slažem sa tobom.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 03:55   #44
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Ali meni je to poželjno samo ako je pao seks već koji put, da mi to napiše prije prvog puta mislim da bi bio veliki turn off. Preporučujem pristojne poruke prije prvog puta, valjda možete žensku napaliti uživo ako je već navedete na izlazak.
A poslije ako je dojam dobar..... hm npr.
Tako bih ti ga rado zabio do jaja večeras....kratko, jasno i napaljujuće.
zakaj turn off?
.. onak indirektne dvosmislene porukice su sasvim u redu.. ne govore sve, ali dovoljno da nešto nagovjeste i mogu bit svojevrsni turn on ali ajde, nismo svi isti
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 03:56   #45
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
iako nisam imala dobra iskustva s njemcima
nisam ni ja,
moj dragi je hrvat 3. generacije odnoso roden i odrastao u Cileu i Americi!
Najbolja i najgora iskustva sam imala s hrvatima.
Njemci su nekako (sigurno ima tu iznimke) manje stratveni!
Za Francuza mogu reci, da ne úzivaju samo u hrani
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 03:57   #46
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
zakaj turn off?
.. onak indirektne dvosmislene porukice su sasvim u redu.. ne govore sve, ali dovoljno da nešto nagovjeste i mogu bit svojevrsni turn on ali ajde, nismo svi isti
"uh, ne bi vjerovala, ali baš mi se sad digao.... tlak od pomisli..."

tako nešto dvosmisleno?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 03:59   #47
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
"uh, ne bi vjerovala, ali baš mi se sad digao.... tlak od pomisli..."

tako nešto dvosmisleno?
hahaha, pa recimoooo..
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 04:01   #48
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
moje pitanje se odnosilo na prije prvog puta
To je tesko pitanje, jer nebi zelila ni jedno ni drugu poruku prija prvog puta!
Mislim da je bilo koja od te dvi velik rizik jer se nezna dali ta zenska kojoj je saljes voli vise romantiku i vise ono grubo.

Ja bih tada samo slala poruke koje se moze citati na dva nacina:
"Da si sada kraj mene...."
"nedostajes mi"
"trebas mi"
"zelim te blizu sebe"

i mozda s tim ga namamila da on me posalje poruku itd.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 04:03   #49
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
a gle, ako tražiš ciljano osobu sa kojom ćeš sms-at i eventualno se pofukat sa njom, ne treba ništa cici mici, barem po mome.

ali ako se radi o dvoje zaljubljenih (ili bar onih koji se tako prave), onda se slažem sa tobom.

Ma ne treba baš ni drito ja mislim, za svaki slučaj....napišeš nešto ni romantično a ni bezobrazno, npr. hoćemo li na cugu ljepotice...pa kad izađe pokažeš kreativnost i namjere.
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 04:04   #50
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
To je tesko pitanje, jer nebi zelila ni jedno ni drugu poruku prija prvog puta!
Mislim da je bilo koja od te dvi velik rizik jer se nezna dali ta zenska kojoj je saljes voli vise romantiku i vise ono grubo.

Ja bih tada samo slala poruke koje se moze citati na dva nacina:
"Da si sada kraj mene...."
"nedostajes mi"
"trebas mi"
"zelim te blizu sebe"


i mozda s tim ga namamila da on me posalje poruku itd.
ljigavo je to ... te porukice su mi onak, u vezi smo xy vrijeme, i sad je otisao na xy vrijeme na neki put, pa se ne mozemo vidjeti, gledam ljubić na telki, raspekmezila sam se pa onda...
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 04:08   #51
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
ljigavo je to ... te porukice su mi onak, u vezi smo xy vrijeme, i sad je otisao na xy vrijeme na neki put, pa se ne mozemo vidjeti, gledam ljubić na telki, raspekmezila sam se pa onda...
meni su vise oni primjeri nesto ako si u duzoj vezi! kada se dobro poznaje nekoga!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 04:08   #52
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
ljigavo je to ... te porukice su mi onak, u vezi smo xy vrijeme, i sad je otisao na xy vrijeme na neki put, pa se ne mozemo vidjeti, gledam ljubić na telki, raspekmezila sam se pa onda...
pa i meni da, to mi je bezveze. Ok, nekad mi dođe baš potreba da se tako izrazim, ali onda to napravim partnerici u oči, kad ležimo ili bar kad pričamo na telefon.

A ne sad da to idem tumačiti u svakoj poruci, ma daj. fuj.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 09:25   #53
Da mi takvu poruku pošalje netko koga ne poznam opalila bi se smijati. Prvo pomislim tko bi mogao poslati takvu poruku, netki balonja koji voli zezati, netko tko nema život ili netko kome je jaaako dosadno. Ništa od toga mi nije baš napaljujuće

Ako se radi o nekome koga znam i tko mi je drag, sve mi je nice
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 09:30   #54
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
malo sam ostala zatecena nedavnim razgovorom i misljenjem pripadnika muskog spola pa me zanima da li sam jedina
da li zene napaljuje vise poslan im ovakav tekst

u biti ja volim sve polako onak radit..
krenut lagano od vrata, grickat lagano dok po cijelom tijelu prolazim onak samo vrscima prstiju da osjetim di su one prave tocke...
znas onak, polako.. jedva da dodirujem.. polako
pa kad naletim gdje treba osjetim grcenje tijela i uzdah...
pa se ounda jezikom spustat sve nize
pa obilazit vrskom jezika osjetljiva mjesta.. kao stosu bradavice al onak dugo kruzit uokolo da izludujem sto vise
i to onak jako sporo i dugo
pa onda doc do njih al ona... samo vrškom jezika da bude onak lagani dodir da ti trnci prolaze kroz tijelo
pa tako jedno vrijeme...
pa bi onda krenuo sve nize...
jako polako...
dok ne bi doso do nje al onda kad bi ocekivala da cu tamo obiso bi ju i poceo lagano lizat po bedrimai dirat te po cijelom tijelu...
dok se ne bi sam vec previse napalio kako se vlazis
pa bi moro i tamo doc... al onak... samo po rubovima vrskom jezika lagani dodir i obilazio bi ju polako...


ili ovako jezgrovit
strgo bi ti grudnjak i gaćice, izlizao pi**u dok ne padneš u nesvijest" :P
Ma ovaj što trga gaće!!!!.Već zamišljam ovog prvog, skida hlače, slaže na crtu prebacuje preko vješalice..skida košulju,protrese, slaže preko vješalice, pere ruke, maže kremom, skokne oprat zube ...bate rastego bi taj uvod do pakla
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 09:41   #55
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Ma ovaj što trga gaće!!!!.Već zamišljam ovog prvog, skida hlače, slaže na crtu prebacuje preko vješalice..skida košulju,protrese, slaže preko vješalice, pere ruke, maže kremom, skokne oprat zube ...bate rastego bi taj uvod do pakla


Jos ce te kada te skine desinficirati
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 10:07   #56
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Ma ovaj što trga gaće!!!!.Već zamišljam ovog prvog, skida hlače, slaže na crtu prebacuje preko vješalice..skida košulju,protrese, slaže preko vješalice, pere ruke, maže kremom, skokne oprat zube ...bate rastego bi taj uvod do pakla
TAko je , puno priče malo akcije
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 10:12   #57
Poruka dana:

Dragi drhtin i cila sam vlazna.....












..... jebem ti pm ti si sakrijo sve rucnike, ja iz dusa i neman se cim obrisati, vrati se ti meni kuci!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 12:31   #58
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Pa ova druga. Mene bi više napalila nego ova opširna ako sam već u takvom raspoloženju i odnosu sa dotičnim, ako nisam nikom niš.
to sam ja napisao



__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 12:37   #59
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
to sam ja napisao



vidio si odgovore sad ako te nije strah njihovih oceva uleti prvoj mala os se jebat ili daj znam da imas

izgleda da sam ja ipak izuzetak
__________________
albumcek Lord Byron kaže: Nitko normalan neće tražiti posjet od onoga koji to ne želi.Tužno je samo to da je ikome stalo do zajedništva, do partnerstva s nekim tko takvo što ne želi.Nitko normalan neće ikoga prisiljavati na davanje. Tužno je samo to da je ikome dovoljno sakupljati nečije mrvice i uvjeravati sebe i ostale da je to ljubav, a sve ostalo romantične komedije i bajke.
sasa-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 12:44   #60
Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
TAko je , puno priče malo akcije
Za početak: u uvodnom postu od čovjeka se traži da odabere između erotske poruke, uzbudljive koliko i robotizirani glas koji obavještava da ekspreksnobrzi vlak iz Vinkovaca kasni dva dana i tristo dvadeset minuta, i kromanjonske speedfuck poruke "daj pićke, znamda imaš". Elementarna lose-lose situacija.

U ovom bi izjašnjavanju bilo i korisno i zanimljivo znati koliko su "glasači" uopće voljni i/ili u stanju pročitati/napisati išta duže od sms-forme (ne potcjenjujući pritom njenu zahtjevnost). Osim te činjenice, vjerojatno je posrijedi i generacijsko obilježje panične žurbe eda se ne bi propustilo nešto sudbinski važno i nepropustivo - to objašnjava sklonost (tako temeljito promašenom) izjednačavanju sporosti s dosadom i pretpostavljanju količine kakvoći. Po tom pitanju, nemajte straha: koliko god manijakalno pokušavali imati sve, biti sve, konzumirati sve (takoreći, "moraš skupit' sve" generacija ) - u tom ste ratu sasvim izvjesni gubitnici.

Možda je najbolji primjer naizgled paradoksalne činjenice da ćete upravo žurbom propustiti mnogokoju ljepotu, uvijek upotrebljivi primjer jestvina i napitaka: "spora hrana" ne znači višesatno čekanje u nekakvoj špelunki uz milozvučni glas Nede Ukraden, da se neobrijani konobar u masnoj odori napokon smiluje i donese splačinu koja se krije iza nekakvog nabrijanog hoch naziva - u odnosu na takav prizor, utrpavanje kojekakvih fast-splačina itekako ima smisla. Isto tako, "sporost" u pijenju ne znači kukavičko-geekovsko odlaganje/izbjegavanje stana omamljenosti - postoji bitna razlika između sporog podavanja barem pristojnom konjaku, i ubijanja nekim otrovom čiji bi proizvođač trebao biti kažnjeno gonjen, a koji bi manju štetu počinio da se, umjesto konzumiranja, jednostavno opalite bocom po glavi.

Jednako je tako i s riječima: prijezir iskazan prema bilo čemu duljem od 160 sms-znakova, označava ili vlastitu nesposobnost uživanja u riječima, ili nenailaženje na nekoga sposobnog i voljnog sročiti vam riječi za uživanje. Ma koliko grozničavo i halapljivo grabio kroz život, u oba je slučaja takav čovjek osuđen na tužno propuštanje jednog velikog, neponovljivog i nezamjenjivog užitka.

Konačno, koliko je mlađahnih sms-freakova uspjelo koncentrirano doći do kraja ove (namjerno tako uobličene) plahte?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger