Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 12:47   #61
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
stanju pročitati/napisati išta duže od sms-forme
iz tvog se posta vidi da ti nikako ne spadaš u tu skupinu
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 12:55   #62
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
...
im in love
__________________
albumcek Lord Byron kaže: Nitko normalan neće tražiti posjet od onoga koji to ne želi.Tužno je samo to da je ikome stalo do zajedništva, do partnerstva s nekim tko takvo što ne želi.Nitko normalan neće ikoga prisiljavati na davanje. Tužno je samo to da je ikome dovoljno sakupljati nečije mrvice i uvjeravati sebe i ostale da je to ljubav, a sve ostalo romantične komedije i bajke.
sasa-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:00   #63
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Konačno, koliko je mlađahnih sms-freakova uspjelo koncentrirano doći do kraja ove (namjerno tako uobličene) plahte?
Moj bezrezervni potpis na svaku riječ ovog posta.

Teško je oteti se dojmu iz uvodnog posta da treba birati između lošeg i goreg. Pogotovo prvi tekst zvuči kao znojni trud kasnoadolescenta da progovori jezikom "ženskog" mozga. Što je možda u neku ruku i donekle pohvalno s obzirom na to da je za pretpostaviti da je autor istog najkasnije u 22-oj godini(sve poviše toga bi bilo ipak deprimirajuće).

A u opću degeneraciju modernog vremena i "moraš skupit sve" te "što brže, što više" ako ne generacija onda u svakom slučaju mentaliteta cijele nepregledne horde ljudi koji marširaju u potpunu duševnu propast u najboljoj maniri redova leminga uopće ne želim ulaziti jer doista ne znam kako bi taj post napisao a da ima išta manje od 160 000 znakova.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:01   #64
meni neki dan jedan poslao da je sanjao nas dvoje kako se jebemo luđački.
sasvim dovoljno da padnem u nesvjest.

ono - grickao bi ti uho i te pizdarije mi idu na nerve
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:03   #65
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
im in love
Je, znaju već i vrapci na grani , već se i potpisuješ njegovim imenom .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:07   #66
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Je, znaju već i vrapci na grani , već se i potpisuješ njegovim imenom .
ma ja samo cekam da saznam i prezime

svi upleteni su ispod 25 godina
da balavica sam znam hvala :P
__________________
albumcek Lord Byron kaže: Nitko normalan neće tražiti posjet od onoga koji to ne želi.Tužno je samo to da je ikome stalo do zajedništva, do partnerstva s nekim tko takvo što ne želi.Nitko normalan neće ikoga prisiljavati na davanje. Tužno je samo to da je ikome dovoljno sakupljati nečije mrvice i uvjeravati sebe i ostale da je to ljubav, a sve ostalo romantične komedije i bajke.
sasa-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:08   #67
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
svi upleteni su ispod 25 godina
da balavica sam znam hvala :P
sad si taman za oplodit te. pitaj ga razmišlja li se o tome ikako
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:12   #68
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jednako je tako i s riječima: prijezir iskazan prema bilo čemu duljem od 160 sms-znakova, označava ili vlastitu nesposobnost uživanja u riječima, ili nenailaženje na nekoga sposobnog i voljnog sročiti vam riječi za uživanje. Ma koliko grozničavo i halapljivo grabio kroz život, u oba je slučaja takav čovjek osuđen na tužno propuštanje jednog velikog, neponovljivog i nezamjenjivog užitka.

Konačno, koliko je mlađahnih sms-freakova uspjelo koncentrirano doći do kraja ove (namjerno tako uobličene) plahte?
Dok jedan napiše, pa druga strana pročita, nama sa slabom koncentracijom je više umor nego uživanje, još ak nekoga u oči bodu pravopisne i gramatičke greške niš od erotike. Ostajem pri svome

Živa riječ je živa riječ, nekada sam naglasak može biti napljujuć
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:16   #69
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
sad si taman za oplodit te. pitaj ga razmišlja li se o tome ikako
khm ajmo jos jednom ja ne trebam nikoga napaliti niti to planiram
pitam kakav bi CURE ulet voljela jer sam sinoc vodila raspravu kaj mi draze da dobim kao poruku
i ne planiram da me itko oploduje barem dok ne diplomiram
__________________
albumcek Lord Byron kaže: Nitko normalan neće tražiti posjet od onoga koji to ne želi.Tužno je samo to da je ikome stalo do zajedništva, do partnerstva s nekim tko takvo što ne želi.Nitko normalan neće ikoga prisiljavati na davanje. Tužno je samo to da je ikome dovoljno sakupljati nečije mrvice i uvjeravati sebe i ostale da je to ljubav, a sve ostalo romantične komedije i bajke.
sasa-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:19   #70
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
pitam kakav bi CURE ulet voljela jer sam sinoc vodila raspravu kaj mi draze da dobim kao poruku
ja ne bi ulet - toga mi je pun klinac, ja bi konkretnu radnju
kakvo smsanje kakvi bakarači. znaš gdje sam, dođi pa da te probamo.
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:19   #71
kad te netko pita "sta ima" ti kazi "sve me boli od treninga, aj me dodji izmasiraj, vracam dvostruko "
starfucker_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:39   #72
Quote:
starfucker_92 kaže: Pogledaj post
kad te netko pita "sta ima" ti kazi "sve me boli od treninga, aj me dodji izmasiraj, vracam dvostruko "
Odma u srž, kome se da čitat jebene romane za plažu...
djubrence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:48   #73
Quote:
djubrence kaže: Pogledaj post
Odma u srž, kome se da čitat jebene romane za plažu...
pretpostavljam da knjigu u zivotu nisi procitao
__________________
albumcek Lord Byron kaže: Nitko normalan neće tražiti posjet od onoga koji to ne želi.Tužno je samo to da je ikome stalo do zajedništva, do partnerstva s nekim tko takvo što ne želi.Nitko normalan neće ikoga prisiljavati na davanje. Tužno je samo to da je ikome dovoljno sakupljati nečije mrvice i uvjeravati sebe i ostale da je to ljubav, a sve ostalo romantične komedije i bajke.
sasa-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 15:15   #74
Quote:
djubrence kaže: Pogledaj post
Odma u srž, kome se da čitat jebene romane za plažu...
pa da, neces valjda okolisat 100 godina da ti na kraju kaze, "budimo samo prijatelji" to je isto ko "tvoj pas je umro, ali mozes ga zadrzati"..ovako si ti svoje reko i bok... zna na cemu ste..
starfucker_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:20   #75
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da knjigu u zivotu nisi procitao
Pretpostavka je majka svih zajeba...ali da, u pravu si, jeftin ljubić kakav je napisan u uvodnom postu nisam, osim kad tu i tamo kad me probava muči. Malo crijeva da pogurnem.
djubrence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:21   #76
Quote:
starfucker_92 kaže: Pogledaj post
pa da, neces valjda okolisat 100 godina da ti na kraju kaze, "budimo samo prijatelji" to je isto ko "tvoj pas je umro, ali mozes ga zadrzati"..ovako si ti svoje reko i bok... zna na cemu ste..
djubrence is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 05.05.2011., 17:32   #77
Quote:
starfucker_92 kaže: Pogledaj post
pa da, neces valjda okolisat 100 godina da ti na kraju kaze, "budimo samo prijatelji" to je isto ko "tvoj pas je umro, ali mozes ga zadrzati"..ovako si ti svoje reko i bok... zna na cemu ste..
Nije. Dobrih prijatelja je malo, a ševa je jeftinija od boce pića. I kraće se pamti.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:33   #78
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
Nije. Dobrih prijatelja je malo, a ševa je jeftinija od boce pića. I kraće se pamti.
kakva definicija! ahahahaha
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:39   #79
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
Nije. Dobrih prijatelja je malo, a ševa je jeftinija od boce pića. I kraće se pamti.
pa neces valjda sexy poruke izmjenjivat sa dobrim prijateljima??????

starfucker_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:50   #80
Quote:
sasa-f kaže: Pogledaj post

u biti ja volim sve polako onak radit..
krenut lagano od vrata, grickat lagano dok po cijelom tijelu prolazim onak samo vrscima prstiju da osjetim di su one prave tocke...
znas onak, polako.. jedva da dodirujem.. polako
pa kad naletim gdje treba osjetim grcenje tijela i uzdah...
pa se ounda jezikom spustat sve nize
pa obilazit vrskom jezika osjetljiva mjesta.. kao stosu bradavice al onak dugo kruzit uokolo da izludujem sto vise
i to onak jako sporo i dugo
pa onda doc do njih al ona... samo vrškom jezika da bude onak lagani dodir da ti trnci prolaze kroz tijelo
pa tako jedno vrijeme...
pa bi onda krenuo sve nize...
jako polako...
dok ne bi doso do nje al onda kad bi ocekivala da cu tamo obiso bi ju i poceo lagano lizat po bedrimai dirat te po cijelom tijelu...
dok se ne bi sam vec previse napalio kako se vlazis
pa bi moro i tamo doc... al onak... samo po rubovima vrskom jezika lagani dodir i obilazio bi ju polako...


ili ovako jezgrovit
strgo bi ti grudnjak i gaćice, izlizao pi**u dok ne padneš u nesvijest"
Sve u svemu...taj bi samo lizo? Misli li on jebavat? Il za to treba poslat MMS?

Rekla bi ja njemu (uživo, dakako) da nek izvoli lizat i jebat mobitel, a ne mene. Čuj, on bi SMS-om bario do jebanja. Pardon, lizanja. Bokte, jeftina sam, al toliko nisam.
Stani, momak, ispred mene pa onda pričaj. Možda i pojebeš.

E da, da budem i ontopična, da me (al jedino uživo) pajdo za prvi seks pokušava dobit na priču No.1, ne bi mu uspjelo. S pričom No.2 bi bar imao šansu.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger