Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2005., 15:27   #1
Cipele Br. 42

Ljudi help!
Moja cima nosi broj cipela 42 i poludi kad mora uć u dućan sa "japanskim" brojevima. Dolazi ljeto a ona još nosi čizme


Jel tko zna u Zagrebu ili Splitu dućan sa većim brojevima?
michi is offline  
Old 26.06.2005., 15:40   #2
42?? koliko je visoka?
Okata is offline  
Old 26.06.2005., 15:51   #3
blago njoj...moze birati izmedju onolikih prekrasnih mokasinki na muskom odjelu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 16:04   #4
Joooj znam kako joj je!!

Ja nosim 41 ili 42 ako je kalup manji i stvarno imam problema pronaci lijepe cipele..

Da stvar bude bolja, mozda bi moja "nogica" i stala cak i u br 40 da nemam jos jedan problem - siroku nogu....

Mrzim kupovat cipele!!!

p.s. sva sreca da ne volim nosit stiklice jer sumnjam da bi ih igdje pronasla za svoju nogu...
__________________
"Ljubav je jedina snaga koja može neprijatelja pretvoriti u prijatelja!"
(Tupac Shakur)
štogod....
Miss_B is offline  
Old 26.06.2005., 16:16   #5
Quote:
Miss_B kaže:
p.s. sva sreca da ne volim nosit stiklice jer sumnjam da bi ih igdje pronasla za svoju nogu...

Ista stvar i kod mene
jednom sam obula štikle i izgledala ko krampus, nikad više

A i kod drugih... po meni... svaka njegovana noga može lijepo izgledati u štiklama samo ako je do broja 39, sve preko djeluje neukusno - peraje mašala
Paw is offline  
Old 26.06.2005., 16:18   #6
inace cure, mnogo manekenki nosi takve brojeve 40 i vise...i dobro im stoje...i cak i u mom malom gradu ima nekoliko trgovina gdje prodaju najvise takve velike cipele...dakle da se naci...ja imam "normalni" broj 39, al imam plivajuce kozice medju prstima, pa mi je opet tesko naci odgovarajuce cipele za moje perajice...hocu reci, svaka zena ima neki problem, a ako i nema, naci ce ga
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 16:20   #7
Quote:
Natch kaže:
inace cure, mnogo manekenki nosi takve brojeve 40 i vise...i dobro im stoje...i cak i u mom malom gradu ima nekoliko trgovina gdje prodaju najvise takve velike cipele...dakle da se naci...ja imam "normalni" broj 39, al imam plivajuce kozice medju prstima, pa mi je opet tesko naci odgovarajuce cipele za moje perajice...hocu reci, svaka zena ima neki problem, a ako i nema, naci ce ga

Je... noga u štiklama br. 42 izgleda prhebeno sexi, nema šta
Paw is offline  
Old 26.06.2005., 16:25   #8
imaš spojene prste natch?
hughh
od moje sestre bivši imao je istu stvar. kad su bili u svađi onda ga je zvala ŽABARU JEDAN!
moj dečko ima šesti prst na nozi.
michi is offline  
Old 26.06.2005., 16:25   #9
Quote:
Paw kaže:
Je... noga u štiklama br. 42 izgleda prhebeno sexi, nema šta
a zasto ne bi izgledala? koji su to kompleksi? ko da neko kaze: sisa u grudnjaku br. 4 izgleda grozno...ma mos mislit...uostalom pitaj bastu, on je fetisist specijaliziran za stopala
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 16:26   #10
Quote:
Paw kaže:
Ista stvar i kod mene
jednom sam obula štikle i izgledala ko krampus, nikad više

A i kod drugih... po meni... svaka njegovana noga može lijepo izgledati u štiklama samo ako je do broja 39, sve preko djeluje neukusno - peraje mašala
Pa ne bi baš rekla
Mislim, veličina stopala najčešće je proporcionalna visini i građi... Cure jačih stopala su ili visoke ili krupnije pa to itekako može izgledati skladno..

Moja frendica je 178, cipele 42, i uopće ne izgleda ko krampus.. Ko krampus bi prije izgledala s malim stopalom, barem meni
Tinchi is offline  
Old 26.06.2005., 16:29   #11
baš mi se žalila jedna kolegica nedavno da ima isti problem, nigdje ne može pronać cipele svoje veličine, i kaže da joj prodavačice znaju pronicljivo reć "da, dosta cura traži broj 42, a mi to nikad nismo imali" i samo sleć ramenima

mislim, helooooou! kao da su brojevi cipela prirodna pojava koje ili ima ili nema..
tenchee is offline  
Old 26.06.2005., 16:30   #12
Quote:
Natch kaže:
a zasto ne bi izgledala? koji su to kompleksi? ko da neko kaze: sisa u grudnjaku br. 4 izgleda grozno...ma mos mislit...uostalom pitaj bastu, on je fetisist specijaliziran za stopala
To nisu kopleksi, to je ogavno

A na svoju četvorku sam ponosna
Paw is offline  
Old 26.06.2005., 16:31   #13
Quote:
michi kaže:
imaš spojene prste natch?
hughh
od moje sestre bivši imao je istu stvar. kad su bili u svađi onda ga je zvala ŽABARU JEDAN!
moj dečko ima šesti prst na nozi.
ma imam ti ja svasta, i krila su mi spojena kozicom ispod pazuha...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 16:32   #14
Quote:
Tinchi kaže:
Pa ne bi baš rekla
Mislim, veličina stopala najčešće je proporcionalna visini i građi... Cure jačih stopala su ili visoke ili krupnije pa to itekako može izgledati skladno..

Moja frendica je 178, cipele 42, i uopće ne izgleda ko krampus.. Ko krampus bi prije izgledala s malim stopalom, barem meni

178 je prilična visina, nemojmo karikirat.
Ali opet 42 je 42 da ga hebeš
Paw is offline  
Old 26.06.2005., 16:35   #15
Quote:
Paw kaže:
178 je prilična visina, nemojmo karikirat.
Ali opet 42 je 42 da ga hebeš
jedna moja kolegica je visoka 182 i nosi broj 42...i odlicno joj stoji....ima vrlo lijepe cipele, nemam pojma gdje ih nabavlja i uopce joj se ne isticu, jer je sva proporcionalna...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 16:40   #16
daj, šapice, reci da se šališ...
netko je već spomenuo manekenke, pa zar su njihova velika stopala ružna u štiklama? meni ne, zaista ne. skladna su i proporcionalna s ostatkom tijela.
just Sandy is offline  
Old 26.06.2005., 16:45   #17
Znam dvije žene, obje su oko 180. I jedna nosi 39 a druga 42. I obje izgledaju skladno zato što je prva sitna a druga nešto krupnija...

Ali znam kakva je muka naći cipele, to me čudi budući da su Balkanci po prirodi veliki ljudi i nije mi jasno zašto još uvijek naručuju mini talijanske brojeve... A ljudi iz godine u godinu sve viši, širi i nogatiji

Prije 5 godina frendica je dušu ispustila dok je našla cipele 42 za maturalnu večer, na kraju je haljinu morala prilagoditi cipelama jer pitanje bi li našla druge... Ali izgledala je
Tinchi is offline  
Old 26.06.2005., 16:49   #18
frendica nosi 41 i kaže da u shoebedou uvijek nađe cipele. ono, čak i na bubamare.
ako imaju 41, možda imaju i 42.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 26.06.2005., 16:50   #19
Quote:
just Sandy kaže:
daj, šapice, reci da se šališ...
netko je već spomenuo manekenke, pa zar su njihova velika stopala ružna u štiklama? meni ne, zaista ne. skladna su i proporcionalna s ostatkom tijela.

Ok, meni to nije lijepo... a menekenke... joj pa s kim vi to uspoređujete... manekenke... ono i Tom Cruise je muževan iako ima metar i žilet,
a ja nisam manekenka niti gro osoba s brojem 42

Ukusnije i puno elegantnije mi je vidjeti na velikom stopalu dobre mokasinke ili balerinke ili cipele ali na onu minijaturnu peticu... to mi je mrak.
Ali nabit ne visinu štiklu i to 42... meni je to stvar neukusa. I te noge u tim štikletinama izglaju još veče.

Dobro, ja zaista nikad nisam bila fan štikli, pa možda i to progovara iz mene ali zbilja... vidjela sam malo žena kojima štikle baš dobro stoje, da ne govorim o ostruganim petama, fino oblikovanim i nalakiranim noktima.
Paw is offline  
Old 26.06.2005., 16:50   #20
mislim, one tajapice s gumenim stopicama odozdola da se ne skližeš po parketu imaš do 42. vjerojatno ima i ljetnih šlapica.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.