Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 14:33   #41
misiz i na kutiji traka za brijanje piše trudnice oprez
možda jer je koža osjetljivija
ali probaj , pa nisi jedina koja se depilirala tako, osim toga pitaš u kozmetičkom ili giničku
__________________
što je moje moje je...a što nije bit će...
Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:36   #42
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
ma ja ne bi da me briju u bolnici, a kako ću onda srediti bikini kad ne smijem s voskom a sumnjam da će mi kozmetičarka htjeti aparatom čupkat.....
napravi sto i moja frendica.. ok, ona je doduse bila narucena na carski,.. obrijala je sve dole sa kremom.. stavila je kremu, cekala 15ak min i zamolila muza da ju fino skine

to je super stvar, samo se meni neda zezati sa kremom.. to cu najvjerojatnije napraviti prije odlaska u bolnicu... kao i ona..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:37   #43
THNX cure

Ja prvenstveno govorim o listovima i tom donjem dijelu nogu, doduše povuče ona meni i unutarnju stranu bedara - al za sad nisam imala nikakvih problema a i moja koža je valjda do sad navikla na takav način rješavanja problema. Vidjet ćemo - al bit ćemo na oprezu
Inače kad bi doma probala riješiti stvar s onim čudom Nad's - koje je kao super i među najboljima - opet isto - urastanje i prašuma - kozmetički mi je nabrže i s najboljim i najdužim rezultatima
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:38   #44
e, sad ja opet gnjavim..al ja ne bih s depliacijskom kremom po bikini zoni u trudnoći...čitala sam da se ne preporuča (jel očito da sam bila naletila na temu o depilaciji u trudnoći u nekom časopisu?)

iskreno, smjelo se ili ne, ja ne bih..baš za bikinu zonu..

pitanje - zašto ne biste da vas briju u bolnici? zakaj je to loše?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:39   #45
Ko i ti ni kod nas ti nema sex-a, tj. ne smimo. Zadnji put kad san se isla doli depilirat primjetila san da od stomka vise nista (skoro) ne vidin nekako san se uspila napamet ali san rekla muzu da ce me on iduci put. Medjutim ne znan kako ce to ispast buduci da njega trta vata jerbo je njega jadnoga straj.
Ukoliko on ne bude tia neman pojma nesto cu tribat izmislit buduci da bas ne bi isla u kozmeticarke za takvu stvar. (Nije da mi je neugodno nego san imala ruzna iskustva.)
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:41   #46
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
e, sad ja opet gnjavim..al ja ne bih s depliacijskom kremom po bikini zoni u trudnoći...čitala sam da se ne preporuča (jel očito da sam bila naletila na temu o depilaciji u trudnoći u nekom časopisu?)

iskreno, smjelo se ili ne, ja ne bih..baš za bikinu zonu..

pitanje - zašto ne biste da vas briju u bolnici? zakaj je to loše?
ja se niš nebum dolje brijala doma... nek oni to u bolnici obave, meni ne smeta

a što se dlakavih nožica tiče, još nekako uspjevam depilirati ih jer nemam jako velik trbuh...
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 15:22   #47
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
e, sad ja opet gnjavim..al ja ne bih s depliacijskom kremom po bikini zoni u trudnoći...čitala sam da se ne preporuča (jel očito da sam bila naletila na temu o depilaciji u trudnoći u nekom časopisu?)

iskreno, smjelo se ili ne, ja ne bih..baš za bikinu zonu..

pitanje - zašto ne biste da vas briju u bolnici? zakaj je to loše?
ma ja samo ne bih da me uopće briju... jer kako sam rekla onda mi je kao pošumljavanje.... već godinama se čupam i u početku je bilo jako gusto i bolno, a sada je sve rjeđe i rjeđe pa bih ako je ikako moguće izbjegla taj dio samo i jedino iz tog razloga.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 15:24   #48
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
napravi sto i moja frendica.. ok, ona je doduse bila narucena na carski,.. obrijala je sve dole sa kremom.. stavila je kremu, cekala 15ak min i zamolila muza da ju fino skine

to je super stvar, samo se meni neda zezati sa kremom.. to cu najvjerojatnije napraviti prije odlaska u bolnicu... kao i ona..
ali meni krema funcionira jednako kao i brijanje, ne vjerujem ja njima da ne rastu do pedesete ako upotrijebiš baš njihovu kremicu......
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 15:25   #49
ma, ajd, pa ne bude ti jedanput tak naškodilo!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 15:30   #50
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma, ajd, pa ne bude ti jedanput tak naškodilo!
ako se mora, mora se, ali ako ima neka dobra duša koja će pretrčati aparatom po polju..... zašto ne
seeeeeeestrooooooooooooooo!!!!!!!!!!
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:02   #51
ja sam se depilirala voskom kod kozmetičarke. nisam nigdje pročitala da se ne bi smjelo u trudnoći, ali sam za te deplacijske kreme čitala da se ne smiju koristiti (ipak je to kemija).

depiliram cijele noge + bikini. dlakava sam ko majmunče.
dva tjedna prije poroda sam bila na depilaciji. boljelo me je kao nikad do tad jer sam bila puna celulita i vode. uffff...
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:21   #52
Quote:
mici123 kaže: Pogledaj post
ja sam se depilirala voskom kod kozmetičarke. nisam nigdje pročitala da se ne bi smjelo u trudnoći, ali sam za te deplacijske kreme čitala da se ne smiju koristiti (ipak je to kemija).
...
pa neznam da se nesmije sa kremom.. frendica koja se zdepilirala prije poroda je kada je dosla u bolnicu i rasirila noge sestri.. ova u cudu rekla "da bi riječ rekla!".. uglavnom bila je odusevljena kako se ova dobro obrijala..
frendica joj je napomenula da se sa kremom depilirala.. bas zato sto nije bila ziher jel smjela.. no sestra na to nis nije rekla, ono... sve 5.. pa valjda bi rekla da se nesmije..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:26   #53
pa sigurno joj ne bi prije poroda išla držat bukvicu, a ova se već ionako izdepilirala!
kao da je depilacijska krema u tom trenutku bila važna, bilo sestri bilo tvojoj frendici!

Quote:
frendica koja se zdepilirala prije poroda je kada je dosla u bolnicu i rasirila noge sestri.. ova u cudu rekla "da bi riječ rekla!".. uglavnom bila je odusevljena kako se ova dobro obrijala..
mene razljutio ovaj komentar!
koji idiotski, nepotreban i primitivan komentar...šta medicinska sestra ima - još naglas! - komentirati kak sam ja izdepilirana! a došla sam rodit! koja malograđanska plitka tuka! ufffff...

nego, meni i opet nitko nije odgovorio zakaj se depilirate prije odlaska ginekologu?
i - ono što me najviše zanima - kakva je frizura prihvatljiva za odlazak na pregled?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:40   #54
ja se inače depiliram skoro po skroz, neovisno o dobu godine (gušt mi je), ali od kada sam trudna samo se šišam tek toliko da se ne zaplete..... ne brijem se i ne depiliram se za svaki pregled.... samo šišam .....
e i operem se
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:40   #55
ja se nisam depilirala radi odlaska ginekologu. stalno se depiliram, dlaka ko u priči.
šta bi se dogodilo da se brijem, ne želim ni pomisliti
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:45   #56
Ja sam se neki dan izdepilirala kremom po bikini zoni, ustvari SVE sam izdepilirala. Inaće mi je to bilo super i stalno to radim..al ovaj put...koma živa!

Sve me užasno peklo, skinula sam kremu za 2-3 min, peklo me kad sam piškila cijeli dan, a crveno mi je još i sad, čak i na rubovima uz nogu.

I sad nemam pojma kak ću dalje to obavljati, jer vosak i čupkanje ne podnašam, dobila sam neke ljubičaste podljeve kad sam to jednom radila.


__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:45   #57
ja nemam sumu i ne raste nesto brzo.. ali volim da sam dole uredna.. izbrijana, podsisana i preko cijele godine odrzavam frizuricu bespjekornu..
samo, kako rekoh, sada imam malih problemcica s tim.. ...
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:47   #58
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
I sad nemam pojma kak ću dalje to obavljati, jer vosak i čupkanje ne podnašam, dobila sam neke ljubičaste podljeve kad sam to jednom radila.


probaj sa ziletom i skarama..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:47   #59
I nisam znala da se nesmije sa kremom depilirati u trudnoći....
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:50   #60
Ja to radim redovito,bez obzira na ginekologa. Vise mi se svida tako.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.