Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2009., 20:52   #681
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
to je gledano iz tvoje prespektive.
to što ti gledaš na analni seks kao na nešto izuzetno intimno, za što je potrebno povjerenje i opuštenost, je tvoje mišljenje, a ne univerzalna istina.
nekima da, nekima ne.
to je neupitno, osvrnula sam se jedino na post cure koja govori u ime svih žena, kako je za to potrebno neko veliko povjerenje i da je to slučaj kod svake cure.
ja se osobno ne seksam s bilo kim, tako da ako već imam dovoljno povjerenja da mu dam da mi ulazi u vaginu, onda imam dovoljno povjerenja i da mu dam u šupak, i da me liže, i da mu pušim.

i igra mi ulogu trudnoća, toga se tijekom seksa najviše bojim.
a što se tiče toga da povjerenje nije potrebno tijekom vaginalnog...
ne znam baš!
jer sam ja dolje tako stegnuta u tim trenucima da bi me netko razvalio dolje cijelu da ide ući u mene, a već dugo nisam djevica.
i sebe i mene.
Kakvo divno negiranje same sebe. Najprije za mene tvrdis da govorim u ime svih zena a onda napises da se ne sexas s bilo kome i da to podrazumjeva da u svoje jebace imas povjerenja.

Stegnuta si? Neki probem, a?

Al si dobro razumjela sto sam napisala, hihi

Pisi sto god hoces o meni, stvarno nemam volje objasnjavati svaku rijec
tea83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 01:57   #682
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ne velim da sam papak, alida ti kažem da se ne želim ševiti s tobom(ili da samo ne poduzimam nešto) preko mjesec dana, misliš da ne bi dosta cura smatralo da sam papak...

osobno, mislim da se u sexu treba postupno otvarati, znam da kad preko mjesec dana ne bude novosti, već postane malo monotono... ali to ne mijenja mišljenje da bi sex(bilo kakav) za mene trebao biti jednako intiman... al to si mi rekla da sam ja zelen, da ću naučit
pa ne mozes imati unaprijed definiran vremenski period. u stilu: e sad smo mi zajedno, i hm.... prvi put cemo se pohvatat nakon.... mjesec dana. to tak ne ide.

seks i jest intiman, s time da ne govorim o fizickoj intimi sad. a bojim se da takvu prisnost i intimu ne mozes stvorit ni u 6, a kamoli u 1 mjesec, znas.

Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
to je gledano iz tvoje prespektive.
to što ti gledaš na analni seks kao na nešto izuzetno intimno, za što je potrebno povjerenje i opuštenost, je tvoje mišljenje, a ne univerzalna istina.
nekima da, nekima ne.
to je neupitno, osvrnula sam se jedino na post cure koja govori u ime svih žena, kako je za to potrebno neko veliko povjerenje i da je to slučaj kod svake cure.
ja se osobno ne seksam s bilo kim, tako da ako već imam dovoljno povjerenja da mu dam da mi ulazi u vaginu, onda imam dovoljno povjerenja i da mu dam u šupak, i da me liže, i da mu pušim.
i igra mi ulogu trudnoća, toga se tijekom seksa najviše bojim.
a što se tiče toga da povjerenje nije potrebno tijekom vaginalnog...
ne znam baš!
jer sam ja dolje tako stegnuta u tim trenucima da bi me netko razvalio dolje cijelu da ide ući u mene, a već dugo nisam djevica.
i sebe i mene.
naravno da je moje misljenje. zato stalno i pisem "ja mislim", "za mene osobno" i tak to.

e pa da, ni ja se ne sevim s bilo kim, naravno. ali to ne znaci da cemo se posevit u moje dupe nakon tri dana, na primjer.

apropo trudnoce, ja se ne bojim na smrt da ce mi se dogodit, nit bih umrla da se dogodi. stitim se kako najbolje mogu i buduci da se ne sevim s bilo kim, sanse da ostanem trudna su onak.... ralativno male. da se toga panicno bojim, ne znam kako bih se kvalitetno posevila, ozbiljno to mislim.

i da - povjerenje jest bitno i kod seve vulgaris, ali u mojoj glavi to povjerenje moze biti onaj minimum minimuma, tipa da me nece silovat, ubit, osakatit i tak to.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 09:06   #683
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post

pa ne mozes imati unaprijed definiran vremenski period. u stilu: e sad smo mi
i da - povjerenje jest bitno i kod seve vulgaris, ali u mojoj glavi to povjerenje moze biti onaj minimum minimuma, tipa da me nece silovat, ubit, osakatit i tak to.
Kako volim kad neko ima tako visoke kriterije
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 09:19   #684
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post

ja se osobno ne seksam s bilo kim, tako da ako već imam dovoljno povjerenja da mu dam da mi ulazi u vaginu, onda imam dovoljno povjerenja i da mu dam u šupak, i da me liže, i da mu pušim.
i igra mi ulogu trudnoća, toga se tijekom seksa najviše bojim.

a što se tiče toga da povjerenje nije potrebno tijekom vaginalnog...
ne znam baš!
jer sam ja dolje tako stegnuta u tim trenucima da bi me netko razvalio dolje cijelu da ide ući u mene, a već dugo nisam djevica.
i sebe i mene.

ovo što si napisala vrijedi jednog veeelikog i novog topica,

za početak, čudno mi je da kažeš da se" ne seksaš sa bilo kim",
a tko to uopće čini?

takođe bih volio znati jesi li analizirala uzroke svoga tako velikog
straha od trudnoće ?

a isto me interesuje kako ti dolje uopće uđe ako si već toliko stegnuta i imaš osjećaj da će te razvaliti?

i kakav ti bude seks kada ti već uđe?
__________________
All characters and events in my posts are fictional!

Zadnje uređivanje Ian Anderson : 22.09.2009. at 09:22. Reason: reason for treason
Ian Anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 10:24   #685
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
ne kužim te ni kurca!
kakve veze ima analni seks s povjerenjem i po čemu se razlikuje oralni, analni, vginalni kada pričamo o povjerenju i užitku?
jer može žena uživati tijekom analca, itekako, budući da može i snažno svršiti tijekom istog.
nekim ženama treba povjerenje tijekom klasičnog seksa, oralnog, analnog, a nekima to povjerenje ne igra ulogu tijekom nikakve vrste seksa.
stvarno ne kužim o čemu pričaš...
Volim curi stavit u guzu, zato sto mi je to dokaz da mi vjeruje, i da je u sigurnim mocnim a opet njeznim "rukama", i to mi je predobro. Normalno i taj osjecaj prodiranja u guzu, i samo jebanje, i mnogo toga.

No ponekad i nije potrebno puno vremena da bi to cura samnom i napravila po prvi puta, jer kod nekih je vrlo lako zadobiti povjerenje, jer kad vide da znas sto radis onda se i lakse opuste. Stoga analni nije rezerviran samo za dugotrajnije veze

P.S da mi je vidjeti ovu Tea83 u zivo, jer njezine postovi toliko prste od erotike, da imam osjecaj da kipim kad ih citam
vento83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 10:43   #686
Quote:
vento83 kaže: Pogledaj post

No ponekad i nije potrebno puno vremena da bi to cura samnom i napravila po prvi puta, jer kod nekih je vrlo lako zadobiti povjerenje, jer kad vide da znas sto radis onda se i lakse opuste. Stoga analni nije rezerviran samo za dugotrajnije veze
nema vremenskog roka za povjerenje!neko s nekim se lakše opušta i poklanja povjerenje,dok s drugom osobom to može ić teže!tako da nema pravila,pa tako ni analac ne mora bit rezerviran za dugotrajnije veze!
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 11:23   #687
Mnoge moje su voljele. Od samih udara i trenja pa do momenta orgazma i dok se topla spermica polako razlijeva iz guze po nogicama dolje.......šaptale su "Jebeni osjećaj" )
Mellanthero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 12:26   #688
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
ovo što si napisala vrijedi jednog veeelikog i novog topica,

za početak, čudno mi je da kažeš da se" ne seksaš sa bilo kim",
a tko to uopće čini?

takođe bih volio znati jesi li analizirala uzroke svoga tako velikog
straha od trudnoće ?

a isto me interesuje kako ti dolje uopće uđe ako si već toliko stegnuta i imaš osjećaj da će te razvaliti?

i kakav ti bude seks kada ti već uđe?
netko koga pokupiš prvo veče je, makar po mom mišljenju"bilo tko" o toj osobi od činjenica znaš da je zgodna i da je suprotnog spola... ništa više... a npr mjesec dana nakon upoznavanja(nije bitno je li s ciljem sexa) ipak možeš reći da imaš nekog pojma o osobi...

evo npr moj strah od toga da cura zatrudni(iako pitanje nije upućeno meni) je iz razloga što znam da trenutno ne mogu ni sebe zbrinuti, a sigurno ne još dvoje ljudi... i to je jedno vrijeme bio razlog straha od sexa, jedan od nekoliko razloga zašto ga nije bilo(drugi je što nisam uopće mogao doći do njega...)

imam neki osjećaj da bi ja kraj ludache postao brzosvršavajući sada imam problema druge vrste...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 12:57   #689
ja mislim da cure vole kad im se svrši u guzu bar su meni cure govorile da je to jebeno dobro
MAFIA MAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 12:58   #690
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Kako volim kad neko ima tako visoke kriterije
ti mene sad zajebavas, je li?

/mislim da je jasno sto sam htjela reci, samo ajde, mozda je malo nespretno napisano - i odnosi se samo na one seve "ti si meni jeben, ja sam tebi jebena, sad cemo se pohvatat ko zivotinje i onda svak na svoju stranu"./
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 14:14   #691
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ti mene sad zajebavas, je li?

/mislim da je jasno sto sam htjela reci, samo ajde, mozda je malo nespretno napisano - i odnosi se samo na one seve "ti si meni jeben, ja sam tebi jebena, sad cemo se pohvatat ko zivotinje i onda svak na svoju stranu"./
ovaj dio "pohvatat čemo se ko životinje i onda svak na svoju stranu"-može
MAFIA MAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 15:17   #692
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
ovo što si napisala vrijedi jednog veeelikog i novog topica,

za početak, čudno mi je da kažeš da se" ne seksaš sa bilo kim",
a tko to uopće čini?

takođe bih volio znati jesi li analizirala uzroke svoga tako velikog
straha od trudnoće ?

a isto me interesuje kako ti dolje uopće uđe ako si već toliko stegnuta i imaš osjećaj da će te razvaliti?

i kakav ti bude seks kada ti već uđe?
kako misliš da nitko to ne radi?
moja prijateljica se može poševiti s bilo kim.

zašto bih analizirala?
imam 21 godinu, želim završiti faks i nisam spremna za odgovornost.

ne uđe, jer ne želim da mi uđe ako sam stegnuta.
znači da nisam opuštena.
zašto bih se seksala s nekim ako nisam opuštena?
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 15:20   #693
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Kakvo divno negiranje same sebe. Najprije za mene tvrdis da govorim u ime svih zena a onda napises da se ne sexas s bilo kome i da to podrazumjeva da u svoje jebace imas povjerenja.

Stegnuta si? Neki probem, a?

Al si dobro razumjela sto sam napisala, hihi

Pisi sto god hoces o meni, stvarno nemam volje objasnjavati svaku rijec

Da, JA, a ne SVE ŽENE kao što si ti napisala.
Ako je tebi analni seks nešto što je rezervirano samo za tipa u kojeg imaš full povjerenje to ne znači da su sve takve i da prilikom istog neće uživati samo zato jer ti ne možeš uživati.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 16:22   #694
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ti mene sad zajebavas, je li?

/mislim da je jasno sto sam htjela reci, samo ajde, mozda je malo nespretno napisano - i odnosi se samo na one seve "ti si meni jeben, ja sam tebi jebena, sad cemo se pohvatat ko zivotinje i onda svak na svoju stranu"./

Naravno da se zezam Stoga, ne treba objašnjenje

Tako si to napisala, ko bi odolio
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 22:22   #695
Quote:
PinkFrodo kaže: Pogledaj post
osobno obozavam svrsiti u guzu, u zadnje vrijeme se samo i seksamo u guzu, a di ces onda svrsit nego tamo

i onda znam kad se cjedi van neki put to polizat. ono iz zajebancije.....kao neka totalno luda stvar
ma de fuj. . .
malenatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 22:23   #696
moj decko voli moju guzu. . .hihi
malenatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 10:13   #697
hahaha pink frodo jebeni si bolesnik!čestitam!ipak to je malo previše i za mene.radije bi da kurac i sperma pa tako i moja budu u njenim ustima!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 10:43   #698
Quote:
malenatina kaže: Pogledaj post
ma de fuj. . .
kako to mala bosanka komentira

bas slatko
vento83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 11:30   #699
Kako ne postoje dva ista otiska prsta tako ne postoje dvije iste zene, neke vole analni neke ne, neke ce ga dat da ne ispadnu luzerke, neke da decko ne bunca, neke da decko bude sretan, neke zato sto vole, a neke daju sve jer su jendostavno takve...mislim da netreba generalizirat i dda se nista iz ovih postova nemoze zalkljucit, zene ce reci samo svoja misljenja i iskustva...ima nas raznih...ko voli nek izvoli, ja volim, al ja sam musko...:-)
meha09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 22:20   #700
ooo da super mi je to,pogotovo jer mene uzasno pali analni sex i onda mu kazem kad sam na vrhuncu i zajedno svrsimo bez ikakvih tableta i straha od trudnoce...presavrsen feeling )))
lorchyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger