Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2014., 13:43   #1341
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Vjerojatno kao i u Ebel-u, prvoplasirani nakon regularnog dijela bira protivnika(e) u doigravanju.
ok,ali mi cudno jer je Sonderjusk vec izabrao Esbjerg u prvom kolu i dobio ga sa 4-1...sada se ukrstaju sa Alborgom(na to sam mislio -kako trener moze da izjavi "birali smo Alborg jer nam pasu itd..."
mozda google translator nije preveo sa Danskog na Engleski kako treba...

ili su znali da ce ovi proci Rodovrea i igrati sa njima...
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:55   #1342
u zurbi sam pa samo par recenica :

HAMBURG - ISERLOHN.... 1 1.55 (3:1)

SKA ST.PETERSBURG - LOKOMOTIV YAROSLAV... 1 1.70 (2:3)
combo tiket... 2.64

Hamburg je pokazao ko je gazda u poslednjoj utakmici na ledu Iserlohna pobedom 1-4!
Danas ocekujem slican rezultat,jednostavno,najbolja su ekipa Del-a.

Ska je takodje broj 1 u Khl-u i u ovoj seriji je trenutno 2-2,ali momenat je na strani SKA...
pre dva dana su tukli Lokomotivu sa 1-6 na njihovom ledu i to je bilo "silovanje" ,ali bukvalno
Sta drugo igrati posle takve utakmice nego kec.

pozdrav

Zadnje uređivanje Markeca : 27.03.2014. at 02:53.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 06:51   #1343
HAMBURG - INGOLSTADT...... 1 1.60 (1:3)

Hamburg je najbolja ekipa domacin u Del-u i u zadnjih 20 utakmica imaju 17 pobeda.Dimitrij Kotschnew,golman Hamburga brani sjajno i u zadnje 3 utakmice primio je samo jedan gol.Ingoldstat je uspeo da da neke golove Berlincima i Krefildu ali mislim da veceras nece moci,jer Hamburg ima stabilnu odbranu.
Ocekujem pobedu Hamburga i 1-0 u seriji.

KOLN - WOLFSBURG.... under 5.5 1.70 (1:4)

Keln je pokazao protiv Manhajma,kako igra u playofu i sta je kljuc uspeha...to je odbrana.
Naime oni igraju odbranu na coveka i vrlo je tesko igracima u takvim situacijama da razviju neku igru gde su produkt golovi.
Ne verujem da ce pasti ovde puno golova,pogotovo jer ni Wolfsburg nece da leti vec u prvoj utakmici...

Zadnje uređivanje Markeca : 04.04.2014. at 12:05.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 18:04   #1344
Valerenga-Storhamar (3:3) 1 @ 1,55 lutrija (2:1)

Iako u ovom klađenju nije ništa nemoguće, ali ipak bi bila prevelika senzacija da Valerenga ispadne na svom terenu u ovoj odkučujućoj sedmoj utakmici i to na način da izgubi četvrtu utakmicu zaredom nakon vodstva 3-0 tako da ovdje dajem prednost domaćinu.

Zadnje uređivanje Markeca : 04.04.2014. at 12:06.
bureqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 20:54   #1345
Detroit-Buffalo 1 @ 1,6 lutrija (3:2)

o buffalu se sve zna, nikakvih ambicija, prodaja igrača ali svejedno mogu zapaprit iako to ovdje sumnjam da će se dogoditi...izuzevši razliku kvaliteti, detroit ovakve utakmice mora pobjeđivati..treba im za playoff, imaju 3 vezane pobjede...zadnja protiv drugoplasiranog bostona, h2h uvjerljivo na strani domaćina zadnjih par godina, treba napomenuti i da im se vratio Datsyuk

Zadnje uređivanje Markeca : 10.04.2014. at 23:39.
bureqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 11:56   #1346
Hamburg-Ingolstadt trećina ili kraj 1 @ 1,5 lutrija (2:1)

odnio vrag šalu, nakon što su ih iznenadili na njihovom ledu i drugu su utakmicu popusili u gostima i to uvjerljivo...bilo je 5:0, danas bi za promjenu bilo lijepo pobijedit? 2:0 je za Ingolstadt i ovo se mora dobiti ako mislie održati šanse za finale..


Kometa Brno-Sparta Prag trećina ili kraj 2 @ 1,8 lutrija(0:1/2:2)

trenutno je 1:1 u seriji, prvu je sparta doma izgubila dok su drugu također doma, uspjeli pobijediti, očekujem da najbolja ekipa u regularnom dijelu odmah vrati "break"

Zadnje uređivanje Markeca : 10.04.2014. at 23:40.
bureqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 13:02   #1347
Quote:
bureqq kaže: Pogledaj post
Hamburg-Ingolstadt trećina ili kraj 1 @ 1,5 lutrija

odnio vrag šalu, nakon što su ih iznenadili na njihovom ledu i drugu su utakmicu popusili u gostima i to uvjerljivo...bilo je 5:0, danas bi za promjenu bilo lijepo pobijedit? 2:0 je za Ingolstadt i ovo se mora dobiti ako mislie održati šanse za finale..
Da...

Hamburg Freezers - ERC Ingolstadt... 1 1.65 14.30h (2:1)


Prakticno poslednja sansa za hvatanje prikljucka.
0-3 u seriji bi znacilo katastrofu.Mislim da ce danas doci do konekcije izmedju zelje,navijaca i velike snage ekipe Hamburga i da ce pobediti.
Navijaci domacih su ostali zaledjeni posle poraza 0-5,ali ne pridajem mnogo znacaju toj utakmici...danas ce biti obrnuto

Zadnje uređivanje Markeca : 10.04.2014. at 23:41.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 19:13   #1348
Salzburg - bolzano @ 1,65 lutrija (7:2)


Mucenje protiv dornbirnera, jedva prezivili i onda natamburali linz i sad opet muka u finalu protiv bolzana..znaci ovo je finale a oni vec puse 2-0, igraju doma i ovo im je prakticki zadnja realna sansa da se vrate..slicno nesto sto se dogadja hamburgu, samo njima u polufinalu

Zadnje uređivanje Markeca : 10.04.2014. at 23:42.
bureqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 12:19   #1349
KOLN - WOLFSBURG.......... 1 1.80 19.30h (1:1)

Idem na Kelna da zavrsi ovu seriju danas.
Igra prekjuce je bila impresivna,tukli su Wolfsburga 2-3 i vode sa 3-1 u seriji.
Gledao sam mec i dominirali su celu utakmicu.Kako kaze jedan Nemac na forumu,da su igrali vrlo agesivno na igraca ne dajuci sansu protivnicima ni da nadju gde je pak...
Wolfsburg je u kanalu...posle 2-0 u seriji dosli su do 2-3!
Psiholoska prednost je na strani Kelna i veceras ce,verujem doci do pobede.
Holmqvist,Kelnov igrac godine u Del-u je usao u formu i veceras ce, kako izjavljuje, da izginu na ledu...zele finale da proslave sa svojim navijacima...

pozdrav

Zadnje uređivanje Markeca : 10.04.2014. at 23:43.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 08:55   #1350
Sparta Prag - Kometa Brno 1 @ 1,55 (4:5)

Polufinale češke ekstralige, odlučujući sedmi dvoboj. Kometa, koja je bila tek 6. nakon regularnog dijela, prvo je napravila iznenađenje izbacivši Plzen, a sada su protiv Sparte, koja je bila uvjerljivo najbolja u regularnom dijelu, sezone imali 3:2 i meč na domaćem terenu. Sparta je to rutinski dobila i sada je (kako se to i očekivalo) u ogromnoj prednosti i to neće prokockati. U doigravanju 3:3, u prvom dijelu sezone 3:1 za Spartu.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 15.04.2014. at 11:37.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 10:17   #1351
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Sparta Prag - Kometa Brno 1 @ 1,55
pratim te za ovo danas...gledao sam oba poslednja meca Sparte i ovaj poslednji 2-5 i prethodni(koji sam igrao-nazalost i pao) gde su izgubili posle penala 1-2.
Pogotovo u tom mecu kod kuce,videla se nadmoc,ali pak nije hteo u gol...strasne prilike su propustili (nisam mogao da verujem i gledam uopste koliko sam se nervirao ) i prosto ne verujem da im se moze desiti takvo nesto opet.
tako da :
Sparta Prag - Kometa Brno 1 @ 1,55 (4:5)

Zadnje uređivanje tomi : 15.04.2014. at 11:37.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 14:48   #1352
BREMERHAVEN - BIETIGHEIM..................1 2.00 4/10 17.00h (2:2)

Mec lopta za pingvine veceras pred svojom publikom.vode 3-1 u seriji i imaju priliku da postanu sampioni DEL 2 lige.Fanaticni navijaci uvek pomazu ekipi i to je jedan od razloga sjajnih partija ove ekipe na domacem ledu...i veceras ocekujem extra podrsku i overavanje titule.

Zadnje uređivanje Markeca : 24.04.2014. at 08:06.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 14:44   #1353
Malo da ozivim temu
Pocinje SP u bjelorusiji. Nazalost sp u hokeju nije ko oi pa repke dolaze u svakakvim sastavima. Danas mi se najvise svida rusija. Dolaze nakon razocarenja na oi i zele ovdje titulu. Ima dosta nhl igraca predvodenih ovechkinom. Svicarci sa druge strane dolaze u poprilicno losem sastavu, ako se ne varam nema nikog sa oi ili mozda pokoji, ima tek nekolicina sa iskustvom igranja na sp. Vjerujem da ovo rusi mogu lagano rijesit. Igra se u minsku i dvorana bi trebala bit puna rusa. Sto se tice kanade, ona je u smijesnom sastavu, naravno da ne treba podcjenit te igrace ali ne ocekujem da odu do kraja. Francuzi opet sa, za njih, jakom ekipom. Sigurno da oni zive sa ovakve tekme i vjerujem da mogu pokrit kontrahendi a i over mi se svida. Slovacka-ceska...tu dajem prednost cesima. Jaca,bolja ekipa i mogu daleko dogurat. Slovaci sa ne bas nekom prekvalitetnom ekipom. Bjelorusija-amerika...ne znam ni sam, ovo cu izbjec. Motivirani domacini protiv ovakvih amera...no bet za mene...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:39   #1354
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
.... Nazalost sp u hokeju nije ko oi pa repke dolaze u svakakvim sastavima. Danas mi se najvise svida rusija....
To je samo po imenu svjetsko prvenstvo, u stvarnosti sprdačina, tako reći revijalni turnir.
Motiv imaju samo Rusi, kako i opisuješ, slabije momčadi bi možda mogle gristi. Iako je i to upitno jer ne znam koji je gušt pobjedit desetu momčad Kanade i sl. Za klađenje jako teško, jedino trpat na ruse od početka do kraja!
hevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:20   #1355
ma može se i kladit... samo treba malo izanalizirat... al nikako za veći ulog...
eo rusi lagano 5:0 a francuzi na penale dobili kanadane...znači kontrahendi prošao... česi vode nakon 1/3... nadam se da će se i iduće dane nastavit sa pogađanjem...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 15:33   #1356
Slavia Prague - Liberec........ over 5.5 2.00 17.30h (1-0)

Malo zagrevanje pred nastupajucu sezonu

Prijateljska utakmica.
Slavia je uspela da zadrzi skoro ceo ofanzivni potencijal koji je imala prosle sezone.Jaroslav Bednar,jedan od najboljih napadaca je ostao u timu...sada vec bivsi igrac Luke Krfenzelok,odlicni napadac takodje,je presao upravo u Liberec,tako da ce njegovo mesto da zameni Tomas Vlasak,a dosao im je i najbolji napadac iz druge lige Miloslav Cermak...tako da Slavia ove sezone ne brine za napad.
Odbrana je posebna prica,jer ih je napustio Kadlec,kapiten tima i videcemo koliko ce ga i kako zameniti nove akvizicije Novak,Krejci i Balak...
Liberec je sacuvao skoro ceo tim i takodje ofanzivni materijal je ostao isti sa Bartekom,Urbanom,Filipijem i Vampolom...sa pojacanjem gore spomenutim Krfenzelokom iz Slavije.
Sto se odbrane tice otisla su im dva kljucna igraca Hunkes i Cakajik tako da je odbrana malo ranjiva...bar za sada,sa Nedvedom koji je zavrsio karijeru...doduse imaju veterana Skoula(NHL,KHL) ali njemu je 34 godine...
Sve u svemu,over mi je izvestan...
4 od 5 poslednjih utakmica u Pragu je bio over,takodje juce je Slavia imala utakmicu sa defenzivno jakom ekipom Plzena i dobila sa 4-1.

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:36.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:37   #1357
Ingolstadt - Saipa.............X2 1.70 17.45h (4-1)

Ovo je po meni vrlo izbalansirana utakmica.
Ingolstadt je izgubio od Vitkovica sa 5-1 u utakmici u kojoj su bili nedisciplinovani i sa mnogo iskljucenja.
Takodje su imali previse greski u organizaciji igre tako da i ne cudi rezultat.
Cak je i trener izjavio da su Finci jos jaci od Ceha...
Saipa ce svakako iskoristiti ovakvu igru Nemaca ako je budu ponovili,jer je Saipa odlicno igrala PP u pripremnim utakmicama.Saipa je tukla pre dva dana Zug sa 2-1 u gostima i ovde ocekujem dobru igru,jer mi je i Finska liga za nijansu jaca od Nemacke.Po nekim analizama u predsezoni,Ingoldstat nije vise tim iz prosle sezone i tesko da ce ponoviti takve partije.

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:41.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:52   #1358
MHL
Prosle sezone sam tu i tamo pratio ovu ligu. Ok koef. Dobra liga za u/o. Znao sam fino dizat live na golovima.

Stalnye-Kuznetskie over 5,5 @1,70 (3-0)
Cini mi se ovo kao dosta izgledno... Em statisticki em po nacinu kako ove ekipe igraju. Jos ako bude live odlicno.


Bel.Med.-Kristall - 1 (2-3)
Ako bude live probat i over 4,5

S.Barys-Belye
isto tako probati over 4,5 (5-3) ako bude live.
Prosle sezone sam se najvise oslanjao na statistiku kad sam se kladio na tekme mhl-a i dosta dobro je to prolazilo.
Ovo pisem cisto iz razloga ako ostanete bez ideje sta igrat da mozete bacit oko na mhl i ozvuc neki dobitan par. E ds, favoriti dosta dobijaju i to nerjetko nakon preokreta pa se i to live zna iskoristit...
Itd.itd.
Uglavnom, sretno ako se tko odluci na pracenje ovd lige

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:45.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 08:27   #1359
Vaxjo Lakers - HV71.............. 1 1.80 (2-0) 3/10

Premijerna utakmica za ova dva kluba u novoj sezoni.Derbi mec.
Vida arena ce biti ispunjena do poslednjeg mesta i veceras ocekujem pobedu jednog od favorita za naslov ove godine.
Vec prosle sezone su bili sjajni,zauzeli trece mesto na tabeli i dosli do polufinala...a kako pisu novine po Svedskoj,ove godine ce biti jos jaci.
.Zapusili su rupe koje su imali u prosloj sezoni i ogromna ocekivanja su u ovoj.Vaxjo je izgubio par igraca iz prosle sezone...sva tri golmana su zamnejena,otisao je i Rasmunsen itd...ali dovedeni su extra talentovani igraci i po recima uprave kluba,jos bolji igraci.
Hv71 je prosle sezone podbacio i zavrsili su na desetom mestu.Otisla je nekolicina igraca,dovedeni su neki novi,nov trener, ali po recima analiticara,nemaju tim za sam vrh.
Oba tima su igrala u predsezoni Ligu sampiona i ostavili su "up & down" utisak.
Ono sto se izdvaja je napadacka igra oba tima i ovom tipu dodacu i over 4.5 po priblizno istoj kvoti


Vaxjo Lakers - HV71..............over 4.5 1.70 3/10

Neftehimik - Lada....................1 1.75 3/10 (4-2)

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:45.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 09:00   #1360
19.30h Frankfurt - SC Riessersee......... 1 2.20 (2-4) 4/10

Pocinje DEL2 i za ekipu Frankfurta je ovo debi u ligi.
Prosle sezone su se prosetali kroz Oberligu North i stekli pravo ucesca u drugoj po snazi ligi u Nemackoj.
Svi u klubu iscekuju sa nestrpljenjem ovu utakmicu i sigurno je da ce veceras imati taj motiv vise od svojih protivnika.Entuzijazam i euforija je prisutna kako na forumima tako i u stampi u Frankfurtu.Ocekiuje se i oko 4000 navijaca da upotpuni spektakl.
Frankfurt je ulaskom u DEL2presao iz polu profesionalizma u trecoj ligi u full profesionalizam.Tako da je sve izmenjeno od budzeta do ponasanja svih u klubu.Ozbiljno ovo shvataju.
Kupili su nekolicinu igraca U23,jednog iz Colorada,par igraca iz Del2 i napravili dobru ekipu.
pripremne utakmice su odradili dobro.
Ekipa gostiju je ekipa sredine tabele i na njihovoj strani je iskustvo u ligi ali veceras ocekujem entuzijazam novajlija koji je uvek veci na pocetku takmicinja u svim ligama i svim sportovima...pa tako i ovde ocekujem pobedu Frankfurta.

19.30h Adler Mannheim - ERC Ingoldstat............ 1 1.85 (5-2) 5/10

Ove sezone ocekivanja u Manhajmu su velika.
Shodno tome doveden je novi trener iz Bostona(bio tamo pomocni trener),Geoff Ward.
Kupili su nekolicinu izvnrednih igraca i ove sezone ako se uigraju kako treba bice jedni od glavnih kandidata za presto.U pripremnoj utakmici pre samo desetak i vise dana su pobedili vecerasnje protivnike sa 5-0.
Kod gostiju je dosta igraca otislo odmah po zavrsetku sezone,dosle su zamene ali kako pisu pojedine novine,teska sezona ih ocekuje.Pogotovo u odbrani imaju par igraca iz DEL2.
lige i bice tesko sve te igrace uigrati tako brzo,sto dokazuju rezultati iz pripremnog perioda 2-0-5.
Veceras vidim jasnu razliku u kvalitetu dva tima,motivaciji i ocekujem pobedu Manhajma na stratu lige.

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:47.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.