Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 19:44   #2041
Mislim da ti je TeamViewer najjednostavniji.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 11.09.2011., 02:10   #2042
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ne. Dobio bi brži rad moba i (možda) nešto sitno brži rad na kompleksnim stranicama s puno grafičkih elemenata i animacijama.
Kako ne?Dobio bi brže učitavanje stranica s bržim mobom...Pa pogledaj malo videa po youtubeu gdje su testirani različiti mobovi i vidjet ćeš razliku..pogotovo ako je dvojezgreni procesor u pitanju..a o radu na kompleksnim stranicama i da ne govorim..
ikaoivan is offline  
Old 11.09.2011., 03:18   #2043
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Kako ne?Dobio bi brže učitavanje stranica s bržim mobom...Pa pogledaj malo videa po youtubeu gdje su testirani različiti mobovi i vidjet ćeš razliku..pogotovo ako je dvojezgreni procesor u pitanju..a o radu na kompleksnim stranicama i da ne govorim..
Nije napomenuo u postu koliki bi skok napravio. Ako je sa single-core 710 MHz na single-core 800 MHz, pa možda i 1 GHz... to bi bilo vidljivo, ne znam bi li to bila i baš toliko velika razlika da može odlučiti izbor u kupovini (jer u obzir treba uzeti i RAM i još par komponenti).

Dual-core procesori na Androidu još uvijek ne mogu iskoristiti svoj puni potencijal.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 11.09.2011., 12:18   #2044
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Kako ne?Dobio bi brže učitavanje stranica s bržim mobom...Pa pogledaj malo videa po youtubeu gdje su testirani različiti mobovi i vidjet ćeš razliku..pogotovo ako je dvojezgreni procesor u pitanju..a o radu na kompleksnim stranicama i da ne govorim..
i jako je bitno kako je browser optimiziran u programskom kodu, tako da procesor nije najbitnija komponenta

from HTC Desire
S_Kool is offline  
Old 11.09.2011., 13:14   #2045
Ma, Opera Mini rulz
jurica_m is offline  
Old 11.09.2011., 13:38   #2046
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Kako ne?Dobio bi brže učitavanje stranica s bržim mobom...Pa pogledaj malo videa po youtubeu gdje su testirani različiti mobovi i vidjet ćeš razliku..pogotovo ako je dvojezgreni procesor u pitanju..a o radu na kompleksnim stranicama i da ne govorim..
ne mogu vjerovati da se toga nisam sjetio... Evo Desire vs Wildfire browser - Desire je očito brži, a još je otvarao mobile verziju stranice. Sigurno bi kod otvaranja neke složenije str. tipa Imdb.com (koju redovito posjećujem) razlika bila veća
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Ma, Opera Mini rulz
Ma slažem se, ali nema opciju da postavim "User agent" na desktop pa mi stalno otvara mobilne verzije stranica što ne želim. Nadao sam se da će mi overclock ubrzati rad Opere Mobile na Wildfireu, ali ćorak
riot_act is offline  
Old 11.09.2011., 14:22   #2047
Quote:
riot_act kaže: Pogledaj post
Ma slažem se, ali nema opciju da postavim "User agent" na desktop pa mi stalno otvara mobilne verzije stranica što ne želim. Nadao sam se da će mi overclock ubrzati rad Opere Mobile na Wildfireu, ali ćorak
Opera Mobile ima tu opciju
Koristim operu mobile i sasvim sam zadovoljan sa njom. Toliko da niti ne isprobavam druge browsere.

EDIT (assassin): Otvorena je nova tema u podforumu Aplikacije. Prije postanja, molim vas da pročitate pravila

Zadnje uređivanje assassin : 13.09.2011. at 19:38.
Bobo Mesar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.