Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2013., 14:23   #321
Da, žalila sam se i na žilete koji nisu došli i na ove koji su tupi i čupaju. Dobila sam povrat novca i za jedno i za drugo (novčiće, za potrošiti na neku drugu ponudu).
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 23:11   #322
Izgleda da je netko dignuo lijepu paru i, oprostite na izrazu, zajebo hrpu ljudi. Ne samo u Hrvatskoj nego i u Sloveniji, a vjerojatno i u svim drugim podružnicama gdje su te britvice bile u ponudi. Preko eBaya s besplatnim shippingom taj paket Mach3 Turbo žileta košta 15 dolara.

Pretpostavljam da ste britvice platili u kunama, a ne u "novčićima" pa bi bilo lijepo od Kolektive da vam i vrati kune.
Kevin Malone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 09:34   #323
Je, netko je tu nekoga gadno za.ebao. Meni su novčići ok jer često nešto kupim na Kolektivi, u suprotnom inzistirala bih na povratu novca.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:16   #324
U zadnje vrijeme im je ponuda katastrofa. Preskupa i nekvalitetna i upitna.
I evo mali članak o njma kak su u banani:

http://www.tportal.hr/biznis/gospoda...-10-ljudi.html
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 15:52   #325
Meni je zanimljiviji bio članak: http://www.tportal.hr/biznis/novaciu...=clanci_manual
"Prema zadnjem izvještaju portala SveJeTu.hr, za veljaču najveći prosječni popust od 71 posto daje portal Bigsale, slijede ga Povoljno sa 68 posto, Crnojaje sa 65 posto, Ponudadana sa 61 posto i Trebamto sa 59 posto. Među top 10, na zadnjem je mjestu je prema prihodima vodeći portal, Kolektiva, s prosječnim popustom od 55 posto."
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 22:29   #326
Da li netko ima problem s megapopustom i njihovim jebenim swarowski ogrlicama koje ne dolaze već 2-3 mjeseca?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 22:18   #327
Ne znam za konkretne žilete iz ove ponude, ali u Hong Kongu se mogu kupiti kopije koje izgledaju kao original i naravno jeftinije su i lošije.

Izgleda da su učestale ponude na granici dozvoljenog, sa javnim isticanjem full prodajne cijene koja nije stvarna tj firma u stvarnoj ponudi ne prodaje po toj cijeni. To je zavaravanje kupca i lažno reklamiranje i podliježe sankcijama. Ovaj grupni kuponski biznis sve više je u sivoj zoni a još nije ni postao profitabilan.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:27   #328
Naručila sam Swarovski ogrlice preko kolektive 15.10. ove godine, piše tamo da je dostava besplatna i u roku tri radna tijedna, tjedni prošli ogrlica nema , zovem kolektivu budu se čuli sa dobavlačem , uglavnom ogrlica i dalje nema. Imali neko još takav problem?
Gnjevni geodet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 10:33   #329
kolektiva prevara

Ja sam još jedna od prevarenih.Naručila sam i platila USB VHS converter još u rujnu. Kolektiva "pere ruke", oni su samo posrednici, a dobavljač u listopadu piše:

Dear valuable customer,
We would like to inform you that we encountered some delays in the delivery of the USB VHS Converter.
Due to the electronic nature of the product, there were some delays in the clearance of the packages at our local customs office.
If we didn't experience the delays you should have already received your package.
We have confirmed the packages have started entering Croatia and the estimated delivery of your package is in the following 5-10 days.
We apologize for the delay and we kindly ask you to be patient since you will be receiving your order the following days.
If you have any questions please do not hesitate to contact us.

Best regards,
DLS-Eurotrade.eu

.......sada je već prosinac
jonnycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 01:40   #330
Sviđa mi se ova ponuda za Sarajevo http://superputovanja.hr/offers/Posj...n#.UrNxFidi0mR
pa me zanima da li netko ima iskustva s tim portalom http://superputovanja.hr/ ?
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 10:44   #331
Ne s portalim, al hotel/hostel je čist OK
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 11:31   #332
Quote:
walter wingfield kaže: Pogledaj post
Ne s portalim, al hotel/hostel je čist OK
Hvala ti
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 15:00   #333
Kolektiva bezobrazluk

Ja baš prije par dana kupila neki ovlaživač zraka za 149kn. Uplatila, dobila kupon, ali nisam imala tonera da ga isprintam. Zovem ih da pitam moram li ga printati, kaže ne, samo da ga pošaljem na mail koji tamo piše (info@nešto...). Ja poslala i došla po ovlaživač. Kaže žena da "ne može otvoriti mail", da meni da otvorim svoj, no njihov prijeratni kompjuter ne može otvoriti Hotmail i ništa od toga. Kaže ona sve ok, poslat će mi račun popodne. Nigdje računa par dana. Šaljem mail i kaže da imaju neku gužvu, da nema problema. Zatim dolazi mail da ja kupon njima nisam ni poslala, a preuzela sam robu. Na to sam ih "počastila" nekim terminima u povratnom mailu jer sam poludila što me optužuju da sam uzela robu, a nisam platila. Ženska se nije ni ispričala, samo kaže da je "to tako, htjela ja to prihvatiti ili ne". Nemam ja šta prihvaćati, njihova organizacija je koma, a i međusobna komunikacija. Jako su nekorektni.
amiraamira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 11:57   #334
Kolektiva vam je najgori moguc primjer uzimanja novaca i prodavanje magle. A sad kad tu citam, vidim da nemam samo ja i moji uzi takve probleme.

Treba im poslati paket govna na njihovu adresu, jeste li za?
Trazimo tisak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 00:13   #335
Quote:
Kevin Malone kaže: Pogledaj post
Izgleda da je netko dignuo lijepu paru i, oprostite na izrazu, zajebo hrpu ljudi. Ne samo u Hrvatskoj nego i u Sloveniji, a vjerojatno i u svim drugim podružnicama gdje su te britvice bile u ponudi. Preko eBaya s besplatnim shippingom taj paket Mach3 Turbo žileta košta 15 dolara.

Pretpostavljam da ste britvice platili u kunama, a ne u "novčićima" pa bi bilo lijepo od Kolektive da vam i vrati kune.
Ljudi moji, ajmo malo logicno... bez obzira kolki vam olfo popust daju, oni moraju zaradit... tko ista zna o ekonomiji valjda mu je jasno da nece namjerno poslovat s gubitkom... to sto je kakti popust, nije.... jer su u startu digli cijenu, i prodaju vam maglu... par puta sam usporedivao cijene (putovanja, predmeta i nadem za manje za isto putovanje, bez njih....
nemojte biti naivni!
neuron22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 11:53   #336
Ali svejedno su tu najpovoljnije ponude, nebitno koliko tko zaradi... meni je masu puta dobro došlo za neku razonodu vikendom
__________________
Što bi ti učinio za 50 kuna? Posjeti www.za50kuna.com
edonimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 14:06   #337
Kako se odjaviti (UNsubscribe) sa Ponude dana?

https://www.ponudadana.hr/cesta-pitanja

Tu piše; Registracija je besplatna, a odjava je moguća u svakom trenutku.

Kako, gdje?!
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 16:23   #338
Pozdrav, da li je na kolektivi plaćanje kupona jednokratno ili se može u ratama (i do koliko)? Naravno govorim o više kupona i većim iznosima
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 16:05   #339
Može do 6 rata
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 20:01   #340
Kakva su iskustva s Popust plus?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.