Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2014., 20:19   #3981
Utorak, 12.08.
20:45
Capital one cup, England

Millwall - Wycombe 1 @1,50 SS (1-0)

Millwall je dobro ušao u sezonu, dobio Leeds 2:0.
Zadnjih se godina muče u Championshipu ali su u kupu znali imati uspjeha i dogurati daleko.
Protivnik im je iz 2 razreda nižeg Ligue 2, Wycombe, koji je prošlu sezonu završio na 22.mjestu i za dlaku izbjegao ispadanje u Konferenciju.
Pitanje je koliko pojedini klub ozbiljno pristupa ovom kup natjecanju, ali vjerujem da je Millwall daleko kvalitetniji i da bi na svom terenu trebao rutinski riješiti ovaj susret.

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:22.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 14:06   #3982
Rapid Beč- Altach 1 1.80 (0-1)

Moram priznati kad sam vidio ovaj par da mi je koeficijent čudan malo bio ...Rapid je dobra ekipa i sve osim pobjede u ovoj utakmici bi bilo iznenađenje. Zadnje dvije utakmice u prvenstvu rapid je odigrao x pa očekujem da danas nastave sa pobjedama i iz ove utakmice uzmu sva 3 boda...

u prijašnjim susretima rapid je kod kuće tri puta dobio altach , jednom je izgubio ( 2007. godine), dok je prije dvije godine odigrao remi u kupu ( u regularnom dijelu) pa dobio na penale 4:2 ..za ovaj par razmišljam čak odigrati i f+2

Celje - Maribor Celje daje gol 1.50 (3-1)
Maribora čeka teška utakmica u ligi prvaka pa nema sumnje da će trener maribora odmarati nekolicinu glavnih igrača. Upravo tu vidim šansu da celje zabi bar gol mariboru. Nebi se čudio da celje ovdje uzme bar bod

Nyiregyhaza- Videoton 2 1.65 (0-2)

Fehervar kvalitetnija ekipa od domaćina i očekujem ovdje lagana 3 boda za goste...kvota odlična za odigrati

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:23.
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 10:43   #3983
Jel se igra protiv hajduka? Hajduk bolje izgleda otkad su mu se vratili neki igraci ali ipak su to bile hnl tekme. Napumpali su si samopouzdanje s time i mislim da sad slijedi hladni tus. Igra se na neutralnom terenu al opet je dnipro u prednosti. Da dnipro igra na svom terenu sigurno bi bio manji koef. Nema mu konopljenka, najboljeg igraca... Ali imam osjecaj da bi zozulj mogao napravit show hajduku. Iznenadilo me njihovo ispadanje ok kopenhagena al jucer je on odigrao ok tekmu protiv bayera. Da nisam iz hrv vjerojatno bi bez razmisljanja odigrao na ukrajince a ovako me drzi kao neki patriotizam Ma 1.5 na dnipro se mora uzet, realno je i hendi na njih. Pretpostavljam da ce bit ruzna cvrsta tekma... Moguce skroz negledljiva
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 15:20   #3984
Ja ću odigrat dupli hendikep protiv Hajduka.


Dnipro (-2.5) - Hajduk 1 @ 4.25 Marathon (2-1)

Vidim po imenima da Dnipro ima prilično sličnu momčad kao prošlih sezona, kad sam ih gledao nekoliko puta u Europi i igrali su dobro, da ne kažem vrlo dobro.
Pogledom na ovosezonske rezultate i nekoliko sažetaka vidim da su i dalje dosta dobri.
Iako im nema Konoplyanke i čini se Zozulye i dalje su moćna momčad, stabilna, uigrana, čvrsta i koliko se sjećam dobra u kontrama.

Hajduk, po ko zna koji put, lebdi na krilima euforije nakon nekoliko vezanih pobjeda, no oni i nisu prekvalitetna momčad, barem ne u ovoj fazi natjecanja.
Pobjeda 6-0 protiv Zadra meni ne znači puno, jer, gledao sam Zadar 3 puta ove sezone i obrana im je užasna, praktički svaki protivnički prelazak centra pretvara se u izglednu priliku.
Svi smo protiv Rijeke i Karagandija u prvoj utakmici vidili koliko je Hajdukova obrana loša, tako da čisto sumnjam da neće kapitulirati danas, i to nekoliko puta.
Dnipro je iskusna momčad i redovan sudionik europskih natjecanja i sigurno žele što prije riješiti pitanje prolaska.

Pobjeda od 3 razlike nije bauk, vidili smo protiv Dundalka i Rijeke kako se Hajduk lako raspadne ukoliko im rezultat ne odgovara, a Dnipro će sigurno napasti od prve minute i mislim da će zabiti rani gol (u prvih 20-ak minuta).

Po meni, ovo je dobar koeficijent za iskoristit.

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:24.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 17:44   #3985
Stanard Liege- Zenit St. Petersburg 2 @PSK 2.00 (0-1)

Nakon jučerašnjih pet susreta playoff faze Lige prvaka, večeras je na rasporedu preostalih 5. U Belgiji će večeras Standard Liege na svom stadionu Maurice Dufrasne dočekati bogatu rusku momčad Zent iz St. Petersburga. Domaćoj momčadi nakon izbacivanja Panathinakosa u 3.pretkolu na putu do Lige prvaka u playoffu stoji kvalitetnija momčad, po riječima trenera Standarda Guy Luzona momčad koja ima kvalitetu za polufinale Lige prvaka. Belgijska momčad ovaj susret ne dočekuje u najboljoj formi nakon dvije pobjede u dva kola domaćeg prvenstva, Standard je kiksao kod kuće izgubvši od Genta da bi u posljednjem kolu sa 5-2 izgubili od Royal Mouscrona. Uz trenutno lošu formu, Standard muku muči i sa ozljedama. Večeras Guy Luzon ne može računati na Stama, Mileca, De Sarta, Carcela- Gonzalez, Yuji Ono a upitni su još Trebel i Mujangi Bia. Strateg domaćih zbog svih tih problema u ovom dvoboju svojoj ekipi daje 5% šansi za prolaz a posebno mu se dopala uvjerljiva partija Zenita u drugoj utakmici 3.pretkola Lige prvaka protiv AEL Limasola kada je Zenit svladao ciprane 3-0 pogocima Rondona,Dannya i Kerzhakova. Dok je Standard u lošoj formi u domaćem prvenstvu, Zenit gazi u svom sve po redu nakon 4 kola imaju isto toliko pobjeda uz impresivnu gol razliku 15-2. Jedini "kiks" bio je poraz na Cipru u 3.pretkolu LP no zato u St.Petersburgu AEL nije imao nikakvih šansi da napravi senzaciju i izbaci momčad Andre Villas Boasa. Strateg gostiju Villas Boas oprezan je u izjavama uoči večeršanjeg susreta ističući kako su i Standard i ZEnit blizu ulaska u Ligu prvaka no ne skriva kako su glavni ciljevi njegove ekipe osvajanje ruskog prvenstva te što bolji plasman u Ligi prvaka. Što se tiče izostanaka za večeras Portugalac ne može računati samo na suspendiranog Witsela te ozljeđenog Malafeeva.

Zenit je u ovome susretu veliki favorit posebno kad pogledamo probleme sa ozljedama u domaćem sastavu te nešto lošiju formu u zadnja dva susreta prvenstva. Rusi su bolji i mislim da im je poraz na Cipru bio lekcija kako ne treba igrati na gostovanju u Ligi prvaka. Standard se unatoč izjavi trenera Luzona sigurno neće lako predati no mislim da ekipa ipak nije toliko kvalitetna da izvuče nešto u ovome srazu. Zenitu bi večeras odgovarao ovdje i neodlučen ishod sa puno golova, ali ja ipak očekujem i nadam se da će Hulk i društvo večeras širom otvoriti vrata skupina Lige prvaka. TIP2.
__________________
moj portal

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:24.
FamilyGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 00:20   #3986
subota

Invernes-Celtic Glasgow odg @ 1,70 (1-0)

celtic umoran i opterećen utakmicom sezone protiv maribora, i puno ranjiviji nego prošle sezone
uz to nemaju razloga tjerat neku čvrstinu i bodove ionako će na kraju sigurno biti prvaci

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:25.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 11:45   #3987
Uz Ploiesti u singlu, ovo igram u doublu danas:

Rijeka-Sheriff Tiraspol 1 1,50 (1-0)
Ovo su rezultati Rijeke u ovoj i prošloj sezoni europskih utakmica kod kuće:
vs Prestatyn Town 5-0 , vs Žilina 2-1, vs Stuttgart 2-1, vs Betis 1-1, vs Lyon 1-1, vs Vitoria Guimaraes 0-0, vs Ferencvaros 1-0, vs Vikingur 4-0.
U prošloj i ovoj sezoni Rijeka na Kantridi ima 13 pobjeda i 7 nerješenih rezultata u HNLu, a kada se tome pribroji i Europa to je 18 pobjeda i 10 remija kod kuće, bez ijednog poraza. Ove sezone Rijeka je pobijedila u svim utakmicama koje je igrala (1 pripremna,4 Europske, superkup i 5 utakmica HNL-a), a u 5 domaćih utakmica samo 2 puta su primili gol. Kek je doveo momčad do njenog vrhunca kojem bi kruna bila novi plasman u skupinu Europske lige. Izvukli su daleko najlakšeg mogućeg protivnika i pola posla je obavila, drugi dio moraju odraditi igrači Rijeke. Danas bi savrešno za njih bilo pobijediti bez primljenjog pogotka, a kako je Kek uvijek oprezan ne očekujem bezglavo jurišanje prema naprijed od 1. minute, ali napad (prvenstveno Kramarić) radi sjajno pa nema straha da neće nešto zabiti. Sheriff hara Moldavijom već dugo godina pa ligaški rezultati nisu mjerodavni za Europu. Jedino što se u javnosti zna da su nedavno promijenili trenera i da su kompletni. Mislim da je Rijeka daleko kvalitetnija ekipa od Sheriffa, a pogotovo na Kantridi koja je postala stvarno neosvojiva utvrda. Teško da će Moldavci uspjeti izvući nerješen ishod ovdje, a tamo šta bude.

Trabzonspor-FK Rostov 1 1,60 (2-0)
Trabzonspor je doveo Vahu na klupu, Cardoza (Benfica), Yilmaza (Kayserispor), Constanta (Benfica) te Ekicija (Werder). Poprilično su se pojačali i nadaju se novom nastupu u Europskoj ligi. Tursko prvenstvo još nije počelo pa se ne može puno pričati o njima, ali zato se može o Rostovu. U Ruskom prvenstvu odigrana su već 4 kola, a Rostov ima samo 1 bod. Prvo su stradali u superkupu od CSKA 3-1, potom izgubili od Dinama čak 7-3, remizirali 2-2 s Kubanom, Izgubili 2-1 od Lokomotive i od Krasnodara 2-0. Gol razika je 7:16 u tih 5 utakmica. Mislim da u vrućoj atmosferi u Turskoj i s novim pojačanjima Trabzona ovakav Rostov nema što tražiti.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:27.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 00:41   #3988
nedjelja

austrija- rapid 1 @ 2,40 (2-2)

austrija još bez pobjede u ligi a ipak joj je mjesto odma iza salzburga, rapid je dosta slabiji nego prošle sezone i umoran , danas izgubio of HJK 2:1 , vjerojatno će se i malo pričuvati za uzvrat

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:31.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 11:16   #3989
Atletico Madrid- Real Madrid Oba daju gol DA 1.70 @PSK (1-0)

Uzvratna utakmica španjolskog superkupa, nakon prve utakmice na Santiago Bernabeu koja je završila 1-1 uzvrat se seli na Vincente Calderon. Stadion koji je bio neosvojiva tvrđava za sve klubove prošle sezone,osim za Real Madrid koji je slavio u polufinalu španjolskog kupa sa 2-0. Nakon prve utakmice na Bernabeu Atletico ima bolji rezultat pa njima večeras igra i 0-0 no protiv napadački jakog Real Madrida igrati na "nulu" ne djeluje kao dobitna taktika. U prvoj utakmici unatoč 1-1 rezultatu Real je dominirao i stvarao akcije,dok se Diego Simeone uzdao u svoju filozofiju borbenosti i agresivnosti koja mu je donjela važan pogodak za uzvrat. Unatoč odlascima Diega Coste, ville, Luisa i Courtouisa Atletico se pokazao vrlo dobrim, a pred domaćim navijačima na uvijek vrućem Vincente Calderonu Realu neće biti lako hvatiti prednost gola u gostima koji imaju igrači Atletica. Što se tiće izostanaka kod domaćih nema Arde Turana što je sigurno veliki hendikep za Simeonea, sa druge strane Talijan Carlo Ancelotti večeras vjerojatno neće moći računati na najboljeg igrača Reala Cristiana Ronalda no zamjene kao James Rodriguez te Toni Kroos trebali bi ublažiti taj nedostatak. Zanimljiv podatak uoči ovog uzvrata je da otkada Real vodi Carlo Ancelotti, Los Galacticosi nisu izgubili susret u kojem se igraju dvije utakmice. Atletico ima bolji rezultat, zato očekujem da Real napadane od 1.minute tražeći pogodak kojim će se približiti osvajanju superkupa, a ako je Atletico uspio zabiti na Santiago Bernabeu nošen svojim navijačima mislim da mogu postići najmanje pogodak i na svom stadionu. Zato ovdje za manji ulog igram tip oba daju gol.
__________________
moj portal

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:32.
FamilyGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 10:58   #3990
Everton-Arsenal Oba daju gol 1.7@ PSK (2-2)

Danas je na rasporedu 2.kolo Premiershipa, a meč dana igra se na Goodison parku gdje Everton ugostuje Arsenal. Biti će ovo premijerni susret na domaćem terenu za Everton nakon što su prošli vikend na gostovanju kod Lecistera odigrali 2-2. Unatoč tome što Everton dolazi Arsenalu u "sendviču" između susreta playoffa Lige prvaka strateg domaćih Roberto Martinez to ne vidi kao prednost svoje momčadi. " Da se radi o nekoj drugoj momčadi možda bi nam to išlo u korist, ali radi se o Arsenalu koji je naučen na takav ritam igranja". Kod domaćih danas neće biti Kone, Barkleya i Ovieda. U taboru gostiju uoči ovog susreta glavna briga je ponovno poduža lista igrača koji su ozljeđeni. Arsene Wenger tako ne može računati na Ospina, Diaby, Walcott, Miyachi, Gnabry, uz njih novi dvojac na toj listi su Arteta i Gibbs. Dobra vijest za topnike je vjerojatni povratak Mertescaker,Ozila i Podolskog. Arsenal je u sezonu krenuo pobjedom na svom Emiratesu protiv Crystal Palaca, bilo je 2-1 a gol odluke postignut je u sudačkoj nadoknadi, zabio je Ramsey. Posljedni međusobni dvoboj ovih dviju momčadi završio je uvjerljivom pobjedom Evertona 3-0 golove su postigli Lukaku, Naismith a autogol je zabio Arteta. Everton se nije pokazao u najboljem izdanju prošlog vikenda kod Lecistera pa sumnjam da ćemo vidjeti ponovno razbijanje Arsenala, sa druge strane Arsenal je uz puno muke dobio C.Palace, a u LP su odigrali "nulu" sa Bešitkašom. I jedna i druga momčad ima kvalitetan napad što bi trebalo biti dovoljno da vidimo barem pogodak sa svake strane.
__________________
moj portal

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:32.
FamilyGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:58   #3991
Sunderland-Manchester United 2 1.85 @ PSK (1-1)

Manchester United je započe novu sezonu u istom tonu kakvom je igrao prošlu sezonu,loše. Početak sezone posebno odlične igre na američkoj turneji uljevalo je povjerenje navijača da je dolazak Van Gaala na klupu bilo odličan odabir uprave kluba no umjesto pobjede na startu sezone kod kuće protiv Swansea dogodio se hladni tuš" i poraz od 2-1. Uoči ovog dvoboja dobra vijest za momčad i navijače povratak je ponajboljeg igrača kluba Robina Van Persie. Povratak igrača koji je za United u 58 nastupa u Premiershipu zabio 39 golova prokomentirao je trener Uniteda :" Jako sam sretan sam što je spreman za ovu utakmicu" Povratak Van Persie samo je malo smanjio i dalje podužu listu ozljeđenih. Van Gaal danas ne može računati na čak četri vezna igrača to su Herera, Fellaini, Lingard i Carrick. Sunderland je ovu sezonu započeo remijem kod WBA bilo je 2-2. Prošle sezone na Old Traffordu u kupu Sunderland je dobio Machester United sa 1-0. U Premiershipu posljednji međusobni dvoboj odigran na Stadionu Svijetla otišao je na stranu Uniteda bilo je 2-1. Sunderland je imao prednst na poluvremenu no u 2.poluvremenu odličnu partiju odigrao je Januzaj koji je zabio oba pogotka u nastavku. Strateg domaćih Gus Poyet uoči premijernog nastupa na svom stadionu u ovoj sezoni odiše dobrim raspoloženjem."Prva utakmica u sezoni uvijek donosi uzbuđenje,pogotovo kada za protivnika imate Manchester United koji je velik klub u Engleskoj,ali i u svijetu. Da bi ih pobjedili moramo odigrati skoro savršenu utakmicu iskoristiti svoje šanse i dobro igrati u obrani." Sunderland na svom terenu u Premiershipu nije porazio Manchester United čak 17 godina. Kvaliteta unatoč porazu od Swansea je na strani Manchester Uniteda povratak Robin Van Persiea trebao bi dati još veću kvalitetu u napadu Crvenih vragova. Motiva neće nikome faliti posebno neće faliti Louisu Van Gaalu." Prije dva tjedna bio sam kralj Manchestera, sada sam vrag Manchestera". United je kvalitetniji od onog kiksa protiv Swansea i zato na koefcijent od 1.85 moram uzeti pobjedu gostiju.
__________________
moj portal

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:33.
FamilyGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:45   #3992
Ma ja bi tu probao hazarderski i stavio točan rezultat 1-1 ili čak x/x, možda eventualno oba daju gol u 1. poluvrimenu, dobar je koef.
Šta misliš o tome?
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:12   #3993
UD Oliveirense-Benfica B 3+ 1,87 (0-1)

Trenutni vodeci Oliveirense ima sve tri pobjede u 2. ligi, zabili su 5 a primili samo 1 gol.
Iz kupa su ispali, ostvarili u tom natjecanju u 3 utakmice po jednu pobjedu, remi i poraz (5:5 gol razlika).
Napadacki solidni ali defanzivno nije sad sad da briljiraju, itekako znaju primati golove. (Dvije minimalne pobjede po 1:0 su bile protiv ipak slabih/slabijih ekipa Trofense i Guimaraes B).
Kada su igrali sa slicnim protivnikom kao sto je ovaj danasnji (Porto B) zavrsilo je 3:1 za Oliveirense.
Znaci kad je nasuprot protivnik koji ima kvalitet i koji je napadacki orijentiran, golovi su itekako izvjesni.
Benfica B konstantno u ovoj ligi igra dobro, uvijek su medju boljim ekipama i cesto zavrse na kraju u top 5-6 ekipa.
Napadacki su sigurno top ekipa lige uz jos po koju.
Oni su u tri ligaske utakmice zabili su 8 golova, primili 3.
Oni ce skoro sigurno u svakoj utakmici zabiti minimalno gol, s druge strane odbrana im je losiji dio tima tako da ce im biti tesko sacuvati svoju mrezu netaknutom.
Benfica ce protiv vodeceg vjerujem imati dovoljno motiva, dok je Oliveirense pokazao snagu protiv Porta.
Vjerujem da ce utakmica donijeti golove. Kada igraju, obicno ili do sada ih je uvijek bilo:

__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:34.
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:21   #3994


Ovdje se kladionica malo zajebala?

Kako može biti veći koeficijent na higuain daje + napoli pobjeđuje (9.30), dok higuain daje + athletic dobiva je 6.25

Teoreski može biti veći ako očekujemo da netko iz napolija može dati gol, u ovom slučaju higuain, a očekujemo da će napoli izgubit 5:1, ali ovdje se ne radi o tom slučaju

To su valjda zamjenili. A i to mi se čini ogroman koef i svakako value sada. 0:1 napoli protiv već godinama precjenjenjog athletic bilbaoa nije uopće nemoguće, utakmica bi trebala biti 50-50, a najvjerojatnije će higuain dati gol ako već napoli zabije, a kvota skoro 10 dok je na čistu dvojku 3.50
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre

Zadnje uređivanje dumbazo : 27.08.2014. at 10:28.
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 13:29   #3995
Guangzhou Evergrande-WS Warriors 1 @ 1,45 (2-1) (f+2 @ 2,15)

Uzvratni susret četvrtfinala azijske LP u kojoj najskuplja kineska i azijska momčad hvata zaostatak od 0:1 iz prvog susreta protiv australskog predstavnika.
Kinezi, koji su btw aktualni prvaci, vođeni velikim Lippijem, predvođeni Talijanima Diamantijem i od ove sezone Gillardinom te Brazilcem Elkesonom jednostavno moraju pobijediti da bi ušli u polufinale i tako opravdali status favorita ne samo ovog dvoboja već i cijelog natjecanja.
Nakon nešto lošijeg perioda, Kinezi se dižu te imaju 3 pobjede zaredom (5 u zadnjih 6 susreta) u domaćem prvenstvu.
Australci pak, još nisu u pravoj natjecateljskoj spremi (prvenstvo im počinje tek u listopadu), pa je i pobjeda u prvom susretu dosta veliko iznenađenje.

Domaćinima fale dva igrača koja su u prvom susretu pocrvenila, ali mislim da im to neće predstavljati prevelik problem i da će (iako simpatiziram Australce) ostvariti pobjedu koja će ih odvesti u idući krug.


Kinezi često znaju sporije ući u utakmicu, pa ću probati i s prijelazom 2/1 @ 27 (0-0/2-1)
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:37.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 15:45   #3996
Quote:
dumbazo kaže: Pogledaj post


Ovdje se kladionica malo zajebala?

Kako može biti veći koeficijent na higuain daje + napoli pobjeđuje (9.30), dok higuain daje + athletic dobiva je 6.25

Teoreski može biti veći ako očekujemo da netko iz napolija može dati gol, u ovom slučaju higuain, a očekujemo da će napoli izgubit 5:1, ali ovdje se ne radi o tom slučaju

To su valjda zamjenili. A i to mi se čini ogroman koef i svakako value sada. 0:1 napoli protiv već godinama precjenjenjog athletic bilbaoa nije uopće nemoguće, utakmica bi trebala biti 50-50, a najvjerojatnije će higuain dati gol ako već napoli zabije, a kvota skoro 10 dok je na čistu dvojku 3.50
Nije se kladionica zajebala,ne brini.

Mogao si malo provjeriti i vidjeti da ti je isplativije to isto odigrati u PSK.
Napoli pobjeda @3.50 x Higuain daje gol @2.90=10.15
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:38   #3997
Nešto gadno ne štima u Bayernovoj momčadi. Pep Guardiola se na treningu posvađao urlikajući na nekoliko igrača koji su mu na njegove ispade žustro i odgovarali - a Thomasa Muellera je i fizički udario. Mueller je zatražio razgovor sa direktorom kluba a spominje se i sastanak sa odvjetnikom.

Cijeli incident se odigrao pred hrpom novinara i sve je snimljeno:

https://www.youtube.com/watch?v=dUcKwprfJvw

Čini mi se potencijalno značajna informacija za klađenje na buduće utakmice Bayerna.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:46   #3998
Meni se to cini kao novinarsko preuvelicavanje.
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 04:32   #3999
subota 1530

B.Leverkusen-Hertha BSC 1 @ 1,50 (4-2)

bayer je u strašnoj formi jedu sve redom ,upucali su danas kopenhagen u pet minuta - herta se mučila s ovima iz regionalne u kupu prošli tjedan

nedjelja 1700

metz- lyon , metz daje @ 1,45 (2-1)

lyon oslabljen i sigurno umoran od astre u četvrtak, male su šanse da će sačuvati takvi mrežu netaknutu


petak 1900

Örebro SK-Brommapojkarna 1 @ 1,40 (3-1)

brommapojkarna se raspala već treće kolo protiv njih osjetno padaju koefi porazi 0:3 , 0:4 šanse da ostanu u ligi minimalne

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:39.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 11:33   #4000
Rio Ave-Elfsborg 1 1,80 (1-0)

Solidna portugalska ekipa protiv na strani sneuvjerljivog Elfsborga ganja minus jednog gola.
Elfsborg igra na umjetnom terenu, pa na gostovanjima ipak ima problema zbog toga.
Ove sezone su izgubili na Islandu (2:1), mucili se u Azerbeijdzanu (0:0), u domacem prvenstvu su na omjeru 3-4-4. (u gostima).
Dolaze bez trojca;
Lasse Lars Nilsson FW
Daniel Mobaeck DF
Simon Hedlund MF

Rio Ave u prvenstvu startao odlicno, 2 pobjede, gol razlika 7:1.
Danas igraju pred svojom publikom, u dobroj su formi, traze prolaz... blizi su svakako pobjedi.
On igraju bez dva veznjaka, Yonathan Del Vallea i Luisa Gustava.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza

Zadnje uređivanje ksapi : 11.12.2014. at 01:39.
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.