Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 10:48   #41
U Billi obavezno varaju , jedno 10% kupovina bit ce te prevareni.

Specijalitet im je akcijska cijena na polici , a puna na blagajni. Onda blagajnica vam ode gledati i vrati se lagajuci vam u lice da je u pravu, dakle morate ici s njom. Onda uzmes kviki ispod kojeg pise cijena 5 kn, ali ti blokira 10kn, odes vidjet i nades da imaju dvije vrste kvikija jedne kviki s30% gratis vrecicom za 5 kn, za koje ima cijena i drugi koji nema cijenu na polici.:-) koji kosta 10kn. Sve to dozivis u jednoj kupovini.
ilicatrg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:04   #42
Ne da mi se otvarat nova tema,pa da pitam... ima li nešto dobro u onom programu zamjenjivanja bodova za proizvode?Vidjela sam samo neke kuharice koje bi me zanimale... ostalo nije baš nešto, neki rezači povrca, cistaci vode/filteri, slikovnice...
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 17:58   #43
Evo jedne Billine akcije... Znači svinjetina na akciji

SLIKA1
skineš naljepnicu sa cijenom, a ispod
SLIKA2
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:45   #44
može biti zaheb u ispisu prvotne deklaracije... nije prvi puta da sam u firmi odštampao greškom krivi kod i cijenu na skladištu, pa kasnije išao preljepiti
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 12:32   #45
Još jedna "sjajna" Billa akcija -u letku stoji da je Bioaktiv 9kg na akciji za 54kn, dođeš u dućan, uvjeravaju te da je štamparska greška i da je to cijena za 6kg. Što se mene tiče čija je greška, oglasili su cijenu, i neka izvole prodavati po toj cijeni, a neka se interno dogovore tko će od njih snositi posljedice za pogrešku!
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 12:45   #46
Znaci ako netko napravi gresku nema pravo ispraviti istu, kako da ne.

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 13:01   #47
Quote:
pikzibner7 kaže: Pogledaj post
Još jedna "sjajna" Billa akcija -u letku stoji da je Bioaktiv 9kg na akciji za 54kn, dođeš u dućan, uvjeravaju te da je štamparska greška i da je to cijena za 6kg. Što se mene tiče čija je greška, oglasili su cijenu, i neka izvole prodavati po toj cijeni, a neka se interno dogovore tko će od njih snositi posljedice za pogrešku!
A da pročitaš one najvažnije stvari na tom letku? Najvažnije stvari se uvijek pišu najsitnijim slovima i ako imaš dobro povećalo vidio bi da piše da ne odgovaraju za štamparske greške
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 13:12   #48
Upravo to. Imao sam priliku, doduše, ne s Billom da mi se osobno nudi nešto na što nemam pravo. Opravdanje nadležne agencije, u grubim crtama, mogu vam nuditi što god žele, po uvjetima nemate pravo na to. Ako ne želite da vam reklamiraju, obavijestite ih o tome.


Ako prenesemo to na primjer Bille i trgovačkih lanaca, da, postoji disclaimer(ugrubo) da ne mora biti istina sve što piše na letku
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:15   #49
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
A da pročitaš one najvažnije stvari na tom letku? Najvažnije stvari se uvijek pišu najsitnijim slovima i ako imaš dobro povećalo vidio bi da piše da ne odgovaraju za štamparske greške
Hebe se meni za njihove štamparske greške, sat mojeg života tj. izgubljenog vremena košta 200kn, pa kako im drago.
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:18   #50
Quote:
pikzibner7 kaže: Pogledaj post
Hebe se meni za njihove štamparske greške, sat mojeg života tj. izgubljenog vremena košta 200kn, pa kako im drago.
Vrijedi i obratno, hebe se njima za sat tvojeg života
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:21   #51
Oni su uzrokovali moj gubitak vremena, a ne ja njihovu štamparsku grešku, jel tebi i inače logika tako nahero?
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 15:29   #52
Quote:
pikzibner7 kaže: Pogledaj post
Oni su uzrokovali moj gubitak vremena, a ne ja njihovu štamparsku grešku, jel tebi i inače logika tako nahero?
Pa onda ih tuži po toj svojoj ispravnoj logici
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:56   #53
To ti je pouka a i svima da s tim lecima čim ih dobiješ zavitlaš ih u smeće.
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:00   #54
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
A da pročitaš one najvažnije stvari na tom letku? Najvažnije stvari se uvijek pišu najsitnijim slovima i ako imaš dobro povećalo vidio bi da piše da ne odgovaraju za štamparske greške
glavno da su navukli mušterije k sebi

možda su štamparske greške tak naručene
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 23:13   #55
Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
Evo, i ja bih preporučila da Billu izbjegavate.
Uđem danas da kupim boju za kolače i na polici piše 8,49 kn. Dođem na blagajnu i gospođa mi kaže: 8,99.
Prije par mjeseci mi se ista stvar dogodila kad sam ušla kupiti samo grašak. I kad sam ušla kupiti samo riblje štapiće. Na polici jedna cijena, na blagajni druga (viša, naravno).
Prva dva puta sam mislila da sam možda i krivo vidjela, kasnije odem provjeriti i nisam! Danas mi je tako puknuo film i ne radi se ovdje o 50 lipa zbog kojih ću ja propasti, ali radi se o nekim principima i o njihovom bezobrazluku kojim oni misle da će se valjda obogatiti, a zapravo gube svoje kupce. Pitaj Boga koliko puta mi se ovo dogodilo kada odem obaviti čitavu kupovinu tamo, a na račun kasnije i ne gledam. Sramota!!
meni se isto dogodilo nedavno (znači preko 2 godine od tvog iskustva). obzirom da sam samo taj proizvod kupovao, odmah sam skužio i rekao, na što je prodavačica zakolutala očima, rekla da je valjda u međuvremenu bilo izmjene cijena te mi spustila cijenu na blagajni. ipak, neprofesionalno.

Billa inače ima možda i najviše cijene od ovih većih trgovačkih lanaca, barem moj dojam, dok im je kvaliteta proizvoda, osobito onih Clever, ista kao i u ostalim trgovinama.
BramaFix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 00:00   #56
ne pamtim kad sam zadnji put ušao u Billu
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:29   #57
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Upravo to. Imao sam priliku, doduše, ne s Billom da mi se osobno nudi nešto na što nemam pravo. Opravdanje nadležne agencije, u grubim crtama, mogu vam nuditi što god žele, po uvjetima nemate pravo na to. Ako ne želite da vam reklamiraju, obavijestite ih o tome.


Ako prenesemo to na primjer Bille i trgovačkih lanaca, da, postoji disclaimer(ugrubo) da ne mora biti istina sve što piše na letku
Da, ali u tom slučaju su dužni metnuti obavijest pokraj tog artikla da se dogodila tiskarska greška.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 23:45   #58
Inače baš sam u Billi vidio "fantastične" popuste od 19-ak% i pored natpis "RASPRODAJA". Mislim ako se želiš riješiti zaliha ili šta već, ispod 50% popusta neću ni da gledam.

Konzum, neka je kakav je, zbilja stavi popuste 50-90% (nekad i 30%, 90% dosta rijetko) na stvari kojima ističe rok ili izbacuju iz prodaje.

Billa daleko manje, a jednom kad sam i kupio mlijeko u pola cijene, savršeno tempirano - dan poslije isteka roka bilo je pokvareno. heh
BramaFix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:22   #59
Ne znam, ja volim Billu. Imaju velik izbor mesa i povrća i često su im dobre akcije. Neki dan su imali rižu Scotti -50%.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:26   #60
Ušao u onu Billu kraj trga, u suterenu. I požalio.
Kupio sam na gastro odjelu one neke pečene krumpire i bečki odrezak. Znači, to "meso" je bilo toliko tvrdo, suho, bezukusno da je bilo nejestivo. A krumpir strava. Sve sam pobacao.
A cijene im nisu nimalo jeftine. Odvratno nešto. Nikad više.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.