Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 21:13   #4041
https://www.youtube.com/watch?v=ClJQKY4G0Mw

He he he ....
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:02   #4042
U Konzumu danas vidio, čokolada Milka 250gr samo 27,99kn
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 12:08   #4043
Živim u provinciji. Konzum je trgovina koja mi uopće nije usput i ondje godišnje navratim, ah, 4-5 puta. Danas je bio jedan od tih nesretnih dana.

Učlanjen sam u MultiPlus Card, bodove dobivam gotovo isključivo zbog plaćanja ZABA Maestro karticom (nikad ne skupim dovoljno bodova u Konzumu ili na kioscima Tiska). Prije tjedan-dva stigli su nagradni bonovi, 20-ak kn. K tome, budući da mi je rođendan, došla je i dodatna kartica s popustom od 10% na kupovinu.

Jutros, na blagajni Konzuma, predao sam MultiPlus Card karticu, 3 bona i karticu za popust. Blagajnica je skenirala kupljene proizvode, pitala želim li naljepnice (ne želim, nitko u obitelji ih ne skuplja; ali, baka u redu iza mene pitala je može li ih ona dobiti. Može, što se mene tiče). Račun sam platio Maestro karticom.

Tek sam sad bacio pogled na račun; niti su obračunata ona 3 bona od 20-ak kn, niti je račun umanjen za 10%. Izija vuk magare, bit će. Dal' da idem reklamirati činjenično stanje? Pa, da mi je dućan iole blizu, možda i bih. Ovako, pretpostavljam da će blagajnica sebi kupiti nešto za tih ~35 kn moje ostavštine.

Sva sreća da češće ne idem u Konzum, ostavio bih i kosti u tom dućanu.
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 16:12   #4044
Nije to blagajnica uzela, nego je pogriješila i/ili je to naredba od gore. Ona ne dobija ništa.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:01   #4045
Danas gledam one K Plus multivitamin šumeće tablete i na njima piše Zemlja porijekla: Njemačka, ali i proizvedeno u Hrvatskoj.
Za proizvođača piše neko njemačko ime.
Na bosanskom dijelu piše uvezeno iz Hrvatske.

Kak je to moguće? Odkud je onda to nakraju?
aciruj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 16:52   #4046
Četvrti Rajh.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:22   #4047
Budući je Njemačka u EU isto kao i mi, znači u istoj smo državi... zaključak se nameće sam po sebi, što je proizvedeno u njemačkoj ista stvar koda je proizvedeno i u Hrvatskoj
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:26   #4048
Eto, prošli tjedan je po Super KOnzumima opet bila ona neka luuuuuuda rasprodaja ne prehrane do 70%... jest da sam nakupovao svakojakih gluposti koje mi i ne trebaju baš nužno ali budući u obitelji imam nekoliko klinki koje vole barbike riješio sam ih za Božić i za rođendan... jebate barbike, oriđiđi po 40 i 30 kn
Pa sam si piknuo i neki metalni stolić za komp - 60 kn, ogromnu metalnu kantu za smeće - 40 kn i još svašta nešta
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:45   #4049
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Eto, prošli tjedan je po Super KOnzumima opet bila ona neka luuuuuuda rasprodaja ne prehrane do 70%... jest da sam nakupovao svakojakih gluposti koje mi i ne trebaju baš nužno ali budući u obitelji imam nekoliko klinki koje vole barbike riješio sam ih za Božić i za rođendan... jebate barbike, oriđiđi po 40 i 30 kn
Pa sam si piknuo i neki metalni stolić za komp - 60 kn, ogromnu metalnu kantu za smeće - 40 kn i još svašta nešta
i potrošija 200kn kuna koje nebi inače potrošija..bravo sad si uštedio,pardon lakši si za 200kn..velka ušteda:klap:
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:23   #4050
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/785101.aspx
Quote:
HRVATI će uskoro lijekove koji se izdaju bez recepata moći kupovati u trgovinama poput Konzuma budući da je Agrokor zatražio proširenje djelatnosti i na prodaju lijekova.
A uskoro vjerojatno i mariuanu,medicinsku naravno sad kad uskoro usvoje i taj zakon.Zna majstor Ivica namirišat lovu,di ćeš čovjeku izvuć zadnju lovu nego na bolesti.
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:30   #4051
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/785101.aspx

A uskoro vjerojatno i mariuanu,medicinsku naravno sad kad uskoro usvoje i taj zakon.Zna majstor Ivica namirišat lovu,di ćeš čovjeku izvuć zadnju lovu nego na bolesti.
...još ako lupi povremeno koju akciju, popust na količinu i sl. ja ču ga birat za predsjednika
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:33   #4052
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Nije to blagajnica uzela, nego je pogriješila i/ili je to naredba od gore. Ona ne dobija ništa.

Lajkam
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 12:42   #4053
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
i potrošija 200kn kuna koje nebi inače potrošija..bravo sad si uštedio,pardon lakši si za 200kn..velka ušteda:klap:
Nečakinje bi dobile Barbike i ovako i onako... s tim da bi na samo dvije potrošio barem 250 kn... uzeo sam ih 5 na što sam potrošio cca 180 kn, svih 5 bi me, redovnim putem, došlo barem 625 kn, znači
625 - 180 = 445 kn uštede samo na tome... kako i sam veliš, velika ušteda
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 00:26   #4054
da malo negativno izreklamiram Plodine,gotovo pa stalno nemaju na policama ono šta reklamiraju na akcijama ili cijena ne bude usklađena...u gotovo svakom katalogu možeš naći nepravilnosti,odnosno lažno oglašavanje..i to odem prvog dana akcije...također sam i u Kauflanda primjetio, malo manje često..ono što reklamiraju u katalozima zna uopće ne biti u prodaji...a u ex Mercatora cijena na policama i na kasi su bile neusklađene i to uvijek na štetu kupca,prečesto da bi bila slučajnost..Tommy zamjerka ne objavljuju kataloge online na vrijeme kasne uvijek 2-3 dana...Billa defnitivno najskuplji veći trgovački lanac,samo ludaci tamo kupuju...
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 11:51   #4055
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
i potrošija 200kn kuna koje nebi inače potrošija..bravo sad si uštedio,pardon lakši si za 200kn..velka ušteda:klap:
a konzum se riješio sezosne robe...

eto..kom opanci - kom obojci...svi sretni i zadovoljni..
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:35   #4056
Kod nas u konzumu je ta rasprodaja bila sranje stvarno su iz skladista izvukli gluposti.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:07   #4057
Kako kome ... ja bi barbike kupio i ovako i onako a na istima sam uštedio preko 400 kn
Većina robe su bili viškovi, naravno... ali to što škvadra kupuje što im treba i što im ne treba tako sve jedno... niko nikog nije puškom tjerao da kupuje nepotrebne gluposti, a ako si tolki kreten da da kupuješ nešto kaj ti objektivno ne treba, samo zato jer je sniženo, onda si si sam kriv a nije ti kriv konzum, vrlo jednostavno...
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 18:53   #4058
Bilo je i failova taj petak! Npr Lego setovi koji inaće koštaju 79kn su bili sniženi sa 199kn na 79kn :klap:
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 21:58   #4059
truje ljude s imazalilom na mandarinama, limunu, Nabijem ga, više će me vidjet..mandarine u smeće, jedno. me namagarčio drugi put neće. Inače rađe kupujem direkt nego od Tode, al me vrag nosio u njegov dućan.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 22:24   #4060
Je, to Toda osobno sprica fungicidima... Ostali prodaju citruse prirodno sticene ekoloski, mlijekom nejebane deve....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.