Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2009., 21:48   #21
Utorak, 19.02.2008.

Zbudil sam se sam od sebe već u 5 po CET.....a trebamo pristat oko 7h po CET....gledam na mobu ..nema mreže ..znači još smo na debelom moru.....idem pod tuš....pa čujem buđenje brodsko kroz razglas.....doručaj je spreman.....ajmo Ruda, spakiraj svoju novu Calvin Klein torbu ...baš je cakana.....i idem u salon.....ostavim je kod prozora ....mrak još ....velim filipincu da nek veli kapetanu da vužga dnevno svjetlo ( aludiram na dnevno svjetlo ) ....dečec mi odmah nosi frišku kavu ....od "letećih holandeza" nema nijednog .....Johann je tu ....dolazi i "John Wayne" .....pitam gdje mogu kupiti vinetu....kaže kad siđeš s broda ...prođeš terminal ....onda preko pruge kud smo i došli ....pa onaj balgi lijevi i desni zavoj i na nasipu si ....tu samo pičiš ravno ....kružni tok i poslije semafor ..desno je Shell pumpa ....oki doki njofra.....ne da doručkujemo već "žderemo" ..od kajgane do jaja na oko ...kobasice i pečeni špek ....

Brod usporava ...idem na palubu ....evo ga Barba opet .....kaže moramo čekat ....nesmijemo ući ako ne možemo pristat jer bi smetali drugima na prolazu....i tako mi čekamo i čekamo .....a ja slikam li slikam ......

konačno izlazim iz utrobe ovog Mobby Dicka....sad je gužva na izlasku iz teminala....


čudim se zakaj je gužva kad samo projuriš pored rampe....eeeeeeeee tamo plava kola plavo nebo ....puši u melodiku bog te ....xxxxxxx naime holandska policija je čekala brodić i sad svi pušemo u "melodiku".....odmah do malog auta je i kombi ....u njih odovode one koji su napuhali preveć....vidim kako neki uzimaju stvari iz kamiona koji su morali parkirat i odlaze u kombi .....ti budu sad malo "spori holandezi"......

Čim sam prošel kontrolu brzo sam bil na nasipu....


i evo zašto se kaže da je Holadija zemlja "Lala i kanala" ......doslovno stanuju uz kanal .....

Dolazim na plac idem do Michaela....veli otkači i uzmi drugu za St.Pierre le Ebeauf.....znam to već sam bil tam kaj ne dečki ? Ono kod Rouena uz Seine ....točim gorivo ali nisam zabilježil km kod polaska pa sad neznam koliko je zdrobil ......nema veze ionako je bil ko perce lagan....sad idemo malo probat MAN-a pod punim opterećenjem ...24 tone papira za Francusku .... a od Amiensa do Rouena nije cesta baš mačji kašalj.....da vidimo kaj zna!.....

Krećem na A2 sa u smjeru Dortmunda .....još imam 5 uri za vozit ....gas....odlučujem se za A2 ..A43 ...na Bochum ....onda moja standardna ruta preko A52 na A57 i onda A46 ...A 44...na Liege.......na A44 kod odmorišta Vierwinden...idem kupiti vinjetu ( dodam na današnju) i bacit nekaj u kljun ....oko 20 sati je već....unutra "teta" ....rabljena ali dobra.......nešto se gledamo ...mora da mi čita misli ....sve mi se nešto naštimava i ispod okeca gledi .....joj teta ak očenmo s tim smiješnim pokretima ode moja tura u xxxxxxxxx!

Stižem još do mog dobrog parkinga kod Fernelmonta.....pali HRT i leđna peraja ......10 sati delam odmor.........vjutre pem dalje ....

Srijeda 20.02.2008.

nema zime za eskime ...jedino Francuzi se prave Englezi i kontrola na granici ....samo Douanes .....niš strašno .....mene mahnu dalju ......dosta su me Englezi kopali ......mir dečeci .....

Zna se kroz Rouan ......crkva na raskrižju ....zgleda ko katedrala....a na vidiku su još 3 veće...

MAN se dobro drži....ima okretnog momenta ko u priči ....ona brda prema Amiensu i Rouanu ....samo kip dolje .....palac na gumb i to rijetko i vuće sa 7 banki ko grizli u brdo.....još da nije ona ručna na podu kod sjedala.....da je bar malo kultiviraniji u unutrašnjosti mogel bi preokrenut da se kak se ono naodski veli "prokurvam" ovak .....nema šanse ...

Ipak je Meri ...( Mercedes je žensko ime ) KRALJICA......svi su kamioni King of the Road , jedino je Mercedes Queen of the Road i to dama od formata a ne uličarka!

U St. Pierre ista slika ko i zadnji put ...dočeka me ona ljepotica kojoj sam vikal Wilma open that door.....mmmmmm....moral bum po ženu skoro .....

iskrcal taj papir ....zovem ...kaže idi opet u Westdorpe .....ono mali NL komad usred Belgije ...znači Ruda idemo na Lille....i opet kroz Gent kroz luku ...

Dolazim na 20 km od Lille i "leđna peraja".....derem pivicu i zaspim ko klada......

Četvrtak 21.02.2008.

Budim se oko 5:30 krećem u 6:10 ....ajmo Ruda dok nisu počeli ovi jurišat na posel i napravili gužvanjtus.....Lille moram zaobići ...prema Gentu ...granica i kupujem vinjetu opet .....gas ...brzo sam došel kod firme Outokumpu.....onaj melez na prijavnici veli tovariš u Mamoet ....gdje ? tu iza preko puta ....oki doki ....puna ratna sprema ....sigurnosne cipele , vesta, šljem .....

smrklo mi se kad sam videl kaj tovarim .....2 coila na paleti ..........sve skupa 18 tona.....Rudi , ovo moraš žnjirat ....psujem jer nemam lance za teški teret....moralo bu ovak ići ....
naravno da sam stavil i gumu za povećanje koeficijenta trenja pod paletu.....to je obvezno .....sreća pa sam imal vidi se na slici prikolicu koja ima štange ( četvrtaste) za teški teret pa je osigurana od pomicanja prema naprjed i nazad ....i utore u podnici ...


Na brzinu sam upisal odredište u Tom Tom i gas ...moram na Antwerpen ....ali je išlo ko podmazano ...kod Aachena delam pauzu, vidim kamion Volvo Srboexport piše na ceradi .....pojedem one njihove ko kobasice od mljevenog mesa ...ljutooooooooooooooo....neka mlada zgodna njemica i dečko .....ka dje zagrila počela puhat ko puh!!!!

j ase smijem pitam oštro ? da veli ...pa za komada i treba oštro velim ....smije se .....kažu bar je cijena u redu a ne ko u Njemačkoj , hrenovka i žemlja 2,80 -3,40€....ovo je samo 1,50€......

Idem dalje .....A4 prema Koelnu .....udes ali ide nije ništa sporije ......obilazim Koeln južno pa na A3 opet A4 prema Gummersbachu i onda kod Olpe na A 45 izlazim Siegen van ..tak je Lisa htjela ,a ja papak je poslušao .....odvela me preko brda da sam moral 3 puta stat i ponovo kretat prvo 13% onda 16% htel sam je vun bacit ......jer sam shvatil da sam mogel izać na Wilnsdorf ( sječate se moj omiljeni Autohof na A45!!!!) .ovak sam na brzaka preko krova na kran iskrcao ....ajmo imam još 15 minuta i onda je leđna peraja.....digitalac je to!!!

Gas na autohof ...ovaj hoće 5 € na ulazu....ma daj nek ti bude ionako ih bum zapil.....tuširanje .....ŠANK!
Juhica moja omiljena.........i naravno obilno sok od hmelja ....spika i malo po malo dobro smo se ......u kamion i spat ....prevršil sam mjeru ...

Petak 22.02.2008.

Zbudil se oko 7h ....ajmo na šekret .....inaće bu sve u gaće ošlo ....pranje i brijanje ....onda gas do Kreutztala ...Thyssen Bauelemente....
Joj tu nisam bil stoljeće!!!!!

Kad to natovarim znam da idem na plac ....3,5 ure sam zgubil tu .....

U Thyssenu dobro delaju ovu oplatu od lima a između izolacija ......za hale stranice brza gradnja......obnavljaju pogon pa robe posvuda
Pičim solo sa MAN-om za Erwitte.....prebacujem stvari u svoju malu Meri...onda na pumpu ...dolazii Heiko i Jurgen ( Jurgen je zadužen za školavanje vozača i školovanje štedljive vožnje) ...spikamo dok točim i komentiramo jer vidm da su došla 2 nova Mega ...Low lineri ...vidim oznaku 1841 ..sranje...rekoh kad bu kupil nekaj jače? .....veli Jurgen ovi idu odmah na Chiptuning da dobe još 20 konja....i da kaže točimo opet diesel....jeftiniji je ...opsaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Kaže extra iz Bieefelda dolaze i sve će Chipirat 20 ks više .....opsaaaaaaaaaaaaaaa..

Tako pričamo i kad sam završio s oba tanka ( a znal je da sam bio u Engleskoj jer sam tražio upute dodatne za digitalni tahograf od njega jer on drži seminare za to ) vidi cifru 564 litara na ravno 1800km teške pruge ( nakon povratka iz Engleske ...1x 25 tona paprira ....još teža pruga za Siegerland sa Coilom i onda 10 Tona po običnoj i nešto brda do doma ) i to iznosi 31,3 litre na 100km ....

Svaka čast MAN-u ali je potrošio za 1 litru više ( skoro 1,2 litre ) nego ja sa Euro 5 Actrosom i težim teretom i prugom.....ali je Jurgen jako zadovoljan i kaže dobra potrošnja Rudi....neznam koliko MAN inaće troši tak da nemam mjerilo jel dobro pa mu vjerujem na riječ!

I onda za kraj jedna tužna vijest ....prošli sam se tjedan još prije nego ću krenut na put za Mollem zafrkavao s češkim vozačima ( išao sam preko placa u 4 ujutro i pjevao Internationalu.....pa su umirali od smijeha jer oni znaju melodiju ....) i saznao da je taj dan jedan od njih Pavel na povratku iz Antwerpena gdje je tovario čelične šipke ( 24 tone , oko 35 -40 cm debele i pune ) poginuo kod Krefelda.....zabio se u kamion ispred ( hladnjaču) i onda su ga poklopile te iste čelične šipke i dodatno nabile kabinu naprijed ....2 sata su rezali kabinu da dođu do njega .....to je bilo u Četvrtak 14.02. a 20.02. je trebao imat 35. rođendan......dok sam spremao kamion na parking , došli su još 2 čeha do mene ....znam ih stalno se viđamo i znaju da kod mene nema razlike češki vozač ili Njemac ....za mene smo svi mi Nord Sud......kaže Pavel....samo što nam suze nisu potekle.....inicirao sam da napravimo skupljanje novca za obitelj ( to se do sada radilo kad su bili njemački vozači u pitanju a ovo je prvi puta da i mi iz njemačke podružnice skupljamo za češkog kolegu)

Postalo mi je jasno i zato sam pitao Michaela .....Tura za Englesku je bila predviđena za njega .....tako da je netko morao voziti, ali ja nisam znao ....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:50   #22
Ponedjeljak, 25.02.2008.

Krenuo sam od kuće mnogo ranije, lagano mi ide na živce stalno svoje stvari prenašat ko cigan, prvo na pumpu s malom Meri, ti bogca, pa diesel je po 1,30 €!!!!!!
Zato sad laganini do Rheda, tamo standardna procedura….kljuć, tank karta za ulaz, prebaci Ruda svoje krpice…. Znam da imam te dugačke panele koji su izolacija u sendviču od lima, znači sigurno oplata za neku halu, znači gradilište i to sa Low Linerom…bravo dispozicija!!!!!

Idem za Walldürn, gradić između Heidelberga i Wurzburga, znači na jug 333 km točno i 5:30h vožnje, pravac prema Frankfurtu, ali onda ne na A5! Odlučujem se za svoju standardu rutu preko Winterberga, nije ništa sporija a štedi cestarinu….nakon točno 1 sat sam u Brilonu, na svojoj standardnoj Shell pumpi….idem uzet sendviče za poslije jer su poslije skuplji ….

Saznajem da se promjenio zakupac pumpe, Manuela koju znam više ne dela tu, sad radi u solariju nedaleko odavde, kaže Jurgen da je novi promjenio i cijene, i besplatna kava tek nakon 200L goriva ( prije bila uvijek besplatna ako si točio kamion) …. Zadržim se skoro 20 minuta, jer je morao prvo ispeć friške žemlje….idem dalje i u Marburgu nakon 2:45 h vožnje rekoh idem malo na „leđnu peraju“ ….naštiman i mob da me zbudi, znam da imam termin na istovaru u 8:00, to najčešće znači da je mobilni kran naručen a taj košta lovu ( ca 80€ po satu pa naviše, dolazak i odlazak se isto po satu naplačuje!) …i kako to obično biva kad se previše sniva……prespavam više od ure, sad moram po gasu !!!!!!! Sve ide dobro do raskrižja A 45 i A5 kod Gambacha, tam je gužva za izlazak na A5 prema Frankfurtu, pa pametnjakovići koji se guraju zakakili i desnu traku za ravno , nema druge vućem na lijevu, kad neki pizdun sa Fokusom iz lijeve vuće na 1m predamnom u desnu i kočiiiiiiiiiiiiiiii……ma kad sam stisnul zračnu Trubu zasrao se i skoro zabil u kolonu….sve sam mu svece skinul po katoličkom kalendaru jednog po jednog!

Samo da spomenem koliko se isplati preko Winterberga na jug ići ….potrošil sam samo 10,10€ cestarine za autocestu, i to od Giessena do Aschaffenburga samo, ostalo je bila obična cesta, a B 469 je skoro skroz izgrađena u profilu autoceste….Kod Mainhausena idem na B469, Mainhausen je poznat po odašiljaču za oficijelno njemačko vrijeme , naime tu se nalazi dugovalni odašiljač ( atomski sat ) koji na frekvenciji od 77,5 kHZ i snagom od 50 kW odašilje kodirani vremenski signal i može se primat u krugu od 2000km! Postoje i ručni satovi kao i budilice pa čak i prijemnici za računala koji tako sinkroniziraju vrijeme prema tom signalu poznatom kao DCF 77! Antene su visoke 200m ( dvije) a treća je 150m i imaju kružnu karakteristiku odašiljanog vala.

Ali najveći gušt je ponovo biti u Queen of the Road!!!!!!! Pedale su mekane ko perce, volan, retrovizori , i ono najbolje , sound of the engine.......fino brunda ko pravi kamion, a ne pišti ko raketa za silvestrovo!!!!!!! Sjedalo mekano i ne skače ko koza! Na A 45 sustižem naš kamion, bijela classic poluprikolica , znači da je naprijed AXOR....znam da je to iz Sauerlanda naša ispostava, oni voze razvodne ormare jake struje za firmu Rittal!

Markec možda si to videl onda u Beču pa si mislil da je hladnjača!!!!!! U mjestu Schneeberg ( snježno brdo ) dolazi mi jedan Magnum u susret, maše ko prometni policajac .....aha odmah kopčam, dolazi znak za naseljeno mjesto i ograničenje na svega 30km/h! I to kroz cijelo mjesto! Ak sad protutnjim sa normalno za naselje dozvoljenih 50, onda mi ode vozačka na mjesec dana, jer je više od 50% od dopuštenog!!!!!!! I fakat nakon kojih 400m stoji sivi Ford Transit mali ....heheheh dečeci , morate malo ranije ustat da ukebate Rudija! Cijelo vrijeme se vozim uz rijeku Main, a okolo brda....dolazim u ulicu gdje mi piše adresa, ali te firme nigdje ....dolazi jedan kiper u susret, blicam mu ...pitam da ne skitam, kaže samo ravno do gradilišta vidiš tamo one dizalice? Da vidim ....e to je to veli....oki doki njofra ...”najljepša ti dala” .....dolazim na gradilište....blato naravno ....pas masnu kost! Pumpam Meri skroz gor da mi prikolica ne podere sve otraga ak bu kakva zaguljena graba .....obzirom da nemam “škornje” za bauštelu pazim kud gacam da ne zaserem nove adidasice i hlače do koljena....

Pitam prvog tipa na kojeg naiđem, tko ima ovdje “žezlo”? ...Ovaj se smije, kaže baš istovarujemo jednog, tri su već bila.....idi tamo na veliki parking bumo došli po tebe ! Oki doki njofra, samo da nije prekasne ( odmah mi je laknulo jer kasnim 1 uru ) i tako stojim tamo i gledam bageristu , svakih 25 -30 minuta radi 5 minuta a ostalo ....”leđna peraja” u sjedalu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:54   #23
Utorak 26.02.2008

Iz psiholoških razloga sam sat stavil da zvoni u 3h, a ja krećem tek u 4...Jasno mi je da moram po A3 preko Frankfurta, gore na Koeln, Duisburg pa na Oberhausen za Dinslaken, a ta autocesta je ko valovi na oceanu dugo lagano gore, pa dugo dolje......i obično je prepuna pa se žurim da prođem bar onaj kritični dio dok nije počela jutarnja “utrka slonova”...prošao frankfurtsku zračnu luku, čini se da bu danas sve ok....Meri juri ko da brda nema, a ima 22 tone iverice za vuč! I baš kad sam se ponadao da bu sve ko po loju, taman kad počinje dionica od kojih 40km zabranjenog preticanja za kamione, specijalni teret....preko 2 trake a 3 ima u pratnji policije, kolona kamiona se stvara, ja sam neki 20ti u redu iza, i gledam kako neki hrabro piče na krajnju lijevu i prestižu....mi ostali ko pačiči iza patke.....nizbrdo sa 6 banki uzbrdo kreni stani ! Na jednom brdu kad je kolona bila 2 banke došla vidim znak prestank svih zabrana ......neki vuku odmah na krajnju lijevu i gas ....kud svi turci tud i mali mujo mislim si i ja u 6tu i pedala do metala! Prolazim ih sa 7 banki, i mislim si ako sad budu poslali čestitku doma onda sam kraći za 70€ i jedan bod , moj prvi bod!

290 km za 4 sata do Dinslakena je za A3 kad prolaziš Koeln u 7 ujutro jako dobro prolazno vrijeme, jer sam kod mušterije u 8sati , unatoč onom specijalnom teretu, ali sad , ulaz pogodan više za 12 tonce a ne za ovaj prekooceanski kliper.....zamalo se posvadio s viličaristom, ajde iskrcao i odmah iza ugla ( ne dočeka me “kugla” ) već imbiss , pa idem na doručak, fino ko čovjek, najeo se ko pajcek....zovem Michaela, kaže idi za Paderborn u Benteler, samo 180km .....oki doki to pa skoro sam doma, dođem tam i trebam tovarit bešavne cijevi za Mexico Natie u Antwerpenu.... to se bu po običaju oteglo. Gledam nalog za utovar , 10 butova po 6m.....kažem “lademajstoru “ ( to je glavni za utovar) dečec , 6+6 je 12, a šlepa je 13,40 duga, obzirom da neću sve naprijed zbog voznih karakteristika a i MP2 ima na zadnjoj osovini kao Low Liner samo 2 zračna jastuka, delaj zid napred na 1,20m! I bogami dečeci dobili nalog da delaju zid .....ja pripremil 10 gurtni, metnul bočne cijevi za teški teret, otvoril krov da može kranom utovarit....




kad dolazi Jakob moj ratni drug iz Italije i Francuske kad sam se s Buzdovanom svadil, i on je u gabuli bio onda sa 90 sati, a nije me štel slušat i obavjestit predsjednika radničkog savjeta.....sad mi veli da je prvo dobil opomenu jer je kao kasnio onda Soto del Real i da su mu poslali da mu neće produžiti ugovor dalje....Veli tebi su mogli cent perja puhnut v xxxxxx , pa su se na mene okomili ......

Jakob pa sam ti lepo rekal, da si delal ono kaj sam ti rekel bi oni naje... a ne ti ! Njega su isto sad premjestili na zamjenu u domači promet, i dobil je Axora sa digitalcem.....ja natovaril i pitam ga koliko ima još ? Veli da može do 19h ....ok čekam te na odmorištu Soester Boerde na A44 jer i on ide na isto mjesto ko i ja.....Oki doki veli .....ja došel na odmorište antena van, pivica v ruke i čekam, dolazi on točno skoro 19h.....veli da ga je zval disponent i da mu je rekal da vozi dalje....kad si bedast, ionako nebuš neg do sredine Ožujka tu, za 2 ure više šihte do 15h šihte nebuš došel ni do Dortmunda a onda nemaš više gdje stat! Veli da ipak ide dalje i onda bu delal samo 9 h pauze, ja rekoh do 5 ujutro ne mrdam! Pivica jedna i druga i pilim drva, jedno 3 kubika do jutra!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:57   #24
Četvrtak, 28.02.2008.

Naravno da sam na vrijeme krenuo, pravac Rheda, još se čudim kako divno prolazim.....u 8:15h ko naručeno dolazim na plac, odmah točim samo jedan tank , samo dopuna, pravac u dispoziciju, dam mu CMR....pitam : imam li vremena da samo prođem kroz četke? Znaš da idem za Bad Salzuflen a to je tam blize gdje je šef doma....nemoj da vidi da je kamion zmazan bu dobil ospice odmah......kaj je tak zmazan? Pa jebate išel sam na bauštelu ...znaš kakav je!

Aj dobro veli ....idem za B. Salzuflen i zovem ga, kažem šalji mi adresu ...nemam je kaže ...oki doki ....( ja se kurva smijem znam točno kud ide roba) i delam pauzu na jednoj pumpi.....i dolazi poruka na Tom Tom ...adresa ...točno ona moja! i kaže kad stigneš pošalji mi broj faksa da faksam novi CMR ( kao mušterija ne smije doznat od kuda roba dolazi a znaju garant !!!!hahahaah) nakon istovara pitam kaj sad ? Kaže opet za Paderborn Benteler za Antwerpen....oko doki sinek.....ja gas tam .....12:30 ...vaga .....javim se ....tu je Špedicija Massong kućni špediter....i njihov personal vrši utovar....mi smo im pokušali uzet posel pa ljuti na nas ko pesi!.... javim se u expedit ....glavni je šiptar ......dolazim odmah na red ...ali onda pizdarije.....prekinu me utovarivat jer neki drugi kolega mora na trajekt za Švedsku .....uglavnom oteglo se 5,5 sati!!!!!!!!!!

Ja se uredno javio da se oteglo ( onaj zid im je smetao a ja pitao prije jel smeta .....pa su morali pretovarivat i zid maknut jer je virilo van) i bog te veseli......došel još do ovaj puta odmorišta "am Haarstrang" na A44....onda zna se ...večera , pivica i njonji njonji njonji niiiiiiiiiiiiiiiiii...............

Petak, 29.02.2008.
Ja uredno delam skoro 11h pauze ( a mislil sam samo 9h) i krenem .....pa si mislim kojim putem? i onda se odlučim za svoj standard čez Dortmund.....jebate išlo je ko podmazano !!!!! Neda mi vrag mira pa gledam dokumente .....uf jebate ....delivery ...PORT Antwerpen, P&O Maritime, Vessel IND Pursiut....ide za Houston ....closing time 29.02.2008. u 8h .............pas masnu kost! ja bum tam tek u 9h!!!!!!!!!!!!

Kaj da delam? da ga zovem? Popizdil bu ...idem na foru vuk , lisica , zec ..........upalilo je !!!!!! iPak su me primili !!!!!!! Sve OK!!!!!

Taman sam počel istovar kad je uletel Džihat ( turčin iz EU prometa , isti teret isto sve ) ....alo arkadaš! Spikamo i zajebavamo se .....on pomaže meni ja njemu oko istovara .....ja moram opet u Westdorpe ( mrzim tu firmu )

Uglavnom za uru sam od Antwerpena do Westdorpe.....tamo već na prijavnicu moram u zaštitnim cipelama, šljem, i signalna vesta .....

kad sam pital viličaristu koliko toga ima i dogovaral kako ćemo ......seronja doveze i neće više pričat on to tovari kako on hoće! E nećeš da ti jxxxxm sve po spisku !!!!!!!!! Mamu ti tvoju ...tovarit ćeš kako ti ja kažem "do you understand?" ....ok ok kaže....e pa da ti ja kažem kako ćeš!!!!!!

Taj sam dan imal sreće, još na ulazu Antwerpen prošel sve sa 85km/h............i sad nazad kratki zastoj kod Kennedy tunela.......ali onda zbiičil s kranje lijeve na kranju desnu i pičiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............došel do Venlo.........sad je kraj ....13h šihte i nesmem više.........na graničnom prijelazu stajem...nemam mjesta ..jedva se nekak ugural skoro pa opet na autcesti....idem u restoran ...mala spika s kolegama , za večeru uzel pola "pernatog lepršavca" i pomfrit ......kad dolazi jedan i nezna se sporazmet ...Makedonac ...dok trusimo po pivi evo jedan viče da je slavonac ......ma jest vraga ....iz Subotice ...vozi malog "bombardera" od 7,5 tona .....IVA ŠPED iz Subotice ...ajde spikamo i idemo spat.....

Subota, 1.03.2008.

3:30.....budim se .....uf al ziba ko zibelka.....a to je ono kaj su rekli da bu nevera.....piva radi a meni se još spi .....otprem vrata , stanem na prag i pjevam "potočić maleeeeeeeeeeeeni ..........dolinom žuboriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii".....fuj .....mrzlo je ...ajmo opet spat.....kad u 4:45 ......mobitel zvoni ...buđnje ..okrenem na drugu stranu ....spim dalje....u 7:00 krećem....2:15 do placa to ide ko po loju ...pa gjde je ta nevera ? Slušam u radiju .....tu palo stablo , opizdilo nekog vozača u osobnom ! tam cesta zaprta ....kad kaže u mjestu Buren ( tu sam doma) zabilježena najveća brzina ....135km/h ...uuuuuuuuuuuuu m akaj je to prema našoj buri .....tu i tam me malo ljuljne ali imam 25 tona rostfraj pleha pa ide ko prekoocenaski brod .....ne mrda niš....

A sad sam sjetil još zgode .....tam u spim ujutro kad zvoni telefon ....pita za Willfrieda ...neki ženski glas ...kad se počela rspitivat , a kaj ti sad voziš taj auto ? pa gdje je on ....meni dopizdilo i složil sam mu odijelo s 2 hlača...rekoh znaš kaj? Ne veli .....nemrem ti reč gdje je sad konkretno ali otišel je s nekom plavušom koja ga je čekala tu na placu na aerodrom i mislim da su odletili na odmor na kanarske otoke! Sad u ovo doba vjutro ( zbudila me pizdača) on ti vjerojatno spi ili se mazi s njom dok ja moram delat!!!!!.......zaklopila i više nije zvala , ali u četvrtak navečer ....taman sam zaspal kad zove kolega neki ..isto se raspituje ....rekoh mu isto kaj i onoj ženi ......u petak zove neka druga ženska ....njoj sam opisal ribu sa naslovne stranice iz novine BILD Zeitung.........pa da im pas masnu kost!!!!!!!!

Michaelu sam rekel da moram u ponedjeljak kod doktora ( kaj me boli ? Boli me Kxxxxxc za posel ) idem prvo 2 tjedna na bolovanje !!!!!!

Došel danas na plac ....na brzaka u praonu ....opral i uredil iznutra isto .....preacil stvari i gas doma .....pifce i naravno forum ....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:10   #25
Uglavnom nakon mnogo peripetija zbog mobbinga i sudskog procesa sa bivšom firmom , ponosno sam najavio svoj come back u novoj firmi....onaj topic ....moje novo službeno vozilo ......

i ovdje prvi dijelovi u novoj firmi ....

Četvrtak, 7.05.2009.
„Duga je duga noooooć, kad nekog čekaš ili kad si sam“ davno je još dok sam bilo balavi klinac
pjevala Gabi Novak, i tako kako sam dugo, jako dugo bio kod kuće na bolovanju, tako sam i tu noć sa srijede na četvrtak bio do dugo u noći online na internetu, odvjetnik je riješavao sa bivšom firmom
da me otpuste bez nekih otkaznih rokova i to je trebalo do petka, pa se nisam nadao da će me još u dubokoj nirvani u 8:45 ujutro nazvat. Naravno zvonjava telefona nije baš bila lijek za moj san,

i još bunovan čujem kako mi priopćava da je NS pristao na sve zahtjeve i uvjete i da sam slobodan sa
8.05.2009 godine. Prva moja reakcija, je bila – SUPPPPPEEEEERRR....i aj bok....idem opet spavat!
Vjerovali ili ne dečki bilo mi je ravno ko da je netko potegel peglu prek Hrvatske i napravil od nje Nizozemsku! Mada nisam dugo spaval, podsvjest je počela delat....ajde nevoljko se ustah i još bunovan tražim telefonski aparat, jedan relikt, bežićni Phillips od prije 10 godina, mislim si ajmo
obavjestit novu firmu da sam razvod braka sa starom kurvom NS riješio u svoju korist bez alimentacije, tj. stara kurva mora meni platiti alimentaciju u jednokratnom i pozamašnom iznosu.

Gledam ko telac u onaj mali LCD display i tražim broj od nove firme, ali oči još ne žele prihvatiti posao, i gledat kako spada u surovi realni svijet. Brojevi mi mutni i mislim si „Rudi stari jarče, jxxxx te patak, uzmi naočale!“ ali moj EGO ne želi priznat da ih stvarno trebam, pa mi sve mutno i dalje.
Nema druge, stavim naočale i vidi vraga brojevi odjednom ko da su tiskani, jasni i oštri!
Zovem firmu, i kaže gđa. sekretarica baš dobro, fakat nam fali vozača, samo tren da kažem gospodinu
Dingwerthu mogu vas nazvat odmah nazad? Ma naravno da možeš dušo draga, ništa mi draže nego čut tvoj glas, tvoj glas, tvoj glas ( isto jedna stara pjesama).

Ma nije prošlo ni 10 minuta evo zvrlji telefon...super, gazda kaže da onda možete noćas u 3:00 na turu! Možete li doć između 16-17 sati u firmu da potpišemo ugovor i da vas predstavimo disponentima? Ma kaj možem? MORAM ( pas mater s tim tako brzo nis računal mislio sam da krećem regula od ponedjeljka..) uglavnom kao već prije opisano, odem i odradim svoje ugovor i te sitnice...i gas doma...rekoh možda ubijem oko koji sat prije .....ahaaaaaaaaaaaa, moš si mislit, čak i mene starog olinjalog morskog vuka ( na cesti) sad pere adrenalin, i od obijanja oka nema ništa, sve mi se vidi da će prije biti u startu jedna tortura ali ni prva ni zadnja.....znamo već kako to ide zar ne?

Lutam po našem forumu, baš nikoga da udarimo spiku na skype ili msn, da skratim vrijeme, bem li vas dečki pa gde ste kad vas čovjek treba??? Aaaaaa??? Boli vas kxxxxx! Ja se pečem ka jarac na ražnju a vi ? Boli vas kita jer niste iz Splita!
Nema druge, napetost moram drugačije zajexxxt! Gledam svoju 3-4 mjeseca besposlenu boršu u hodniku, spakirana samo najnužnije u njoj, čeka i ko da mi se smije...“ a stari jarče, očemo li opet onu našu „ čekau nas ceste dalekeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, morti neki Švaba nori se napije pa nas „hmori“ u BMW-uuuuuuuuuuuuuuu karavanuuuuuuuuuuuuuuu“ Idem do svoje drage „najbolje na svijetu“ , ona me gleda....ko miš zmiju....i onda se zavjerenički cereka „ kaj je stari nije valjda da imaš tremu?“ pa mi kaže: „ ma daj ja znam da bar pola njih tamo strpaš u zadnji džep ko lisnicu kaj se vožnje i posla tiće“! Ma znal sam da je ova moja „pajcika“ uvek na mojoj strani i čak i onda kad se dobro posvadimo! I tako uzem ja ključ od male Meri, boršu u ruke i put pod noge....točno je ponoć kad palim Meri i iz radija naviru zvuci „Lijepe naše“ ....puls se stabilizira prvim taktovima klipova u motoru, ajmo ...R u rikija, prebacujem na D....desni ajnšlag i samo ga piknem po gasu a on ko da je popil Red Bull i ima krila...dolazim u Beelen ( sjedište mog novog poslodavca) to je u okrugu Warendorf, poznatom po tome da je tu sjedište ergele i baza njemačke reprezentacije u konjičkom sportu. Tu je stolovao i Paul Schockemoele višestruki prvak Njemačke i olimpijski pobjednik u preskakivanju prepona, koji sada ima svoju vrlo veliku špediciju, a počeo je davne 1966 sa dva silos kamiona za isporuku stočne hrane....ponajviše uzgajivača konja!

Koga zanima sad već vrlo velika LOGISTIKA evo mu link na stranicu...
http://www.schockemoehle.de/index.php?site=geschichte

Petak, 8.05.2009.
Ulazim u krug firme ...pas masnu kost, tek je 1h....kaj sad? Nadao sam se da je kolega s kojim idem možda već na placu....poslije saznajem da je njegov kamion već bio na rampi na utovaru... vadim notebook, prikapčam USB stick idem u internet...nije baš da sam oduševljen , samo EDGE2 brzina...ali za chat sa jednom poznanicom sa Facebooka dovoljno...nemir popušta....2:45h.....dolazi ko uragan neki stari BMW 7ica parkira 2 auta dalje od mene....vidim izlazi neki mlađi tip, šepesa...sad znam da je to kolega s kojim idem. On u maniri velikog gazde, a ja u maniri ko te jebe.....rekoh gdje je kamion, veli na rampi...on ima ključeve ...ok rekoh, onda ga dovezi ovamo da prebacimo stvari! Dođe on,
ja na brzinu pregledam kamion, gume, zatvorim vrata poluprikolice i ubacujem svoju dragu Calvin Klein crnu boršu ( suvenir sa puta u Englesku) u kabinu. Treba se su popest u kabinu visoko s boršom u ruci! Poslije toga se rukujemo pred kamionom ( ja ponudio ruku prvi) i upoznajemo....kad veli on TI voziš! Rekoh dobro! Znaš kaže ja još nesmijem stavit karticu u tahograf jer mi još nije pauza gotova!

( aha znači tak) Nema problema, ( tek poslije će mi papa Franc objasnit neke stvari a ja sam s prvim metrom vidio o ćemu se radi) ....idem ja na vozačko ...ubacujem vozačku chip karticu, zadnji puta piše na displeyu korištena 28.03.2008...sve on napiše! Ubacujem njegovu....pomještam si sjedalo....retrovizore, da me netko iz dubokog sna probudi i pita što je što na isntrument ploči ili u kamionu ....ko iz puške znam napamet sve položaje prekidača, meni u displayu, nema tajni, „zelenka“ čitam ko knjigu! Zato listam display....prvo da vidimo koju prosječnu potrošnju ima kolega jer nije resetirao trip comp....ooooooooooooooooojlaaaaaaaaaaaaaaaaa gledam i divim se ....čak 36litara ima prosjek! Neću ni ja resetirat..samo day trip resetiram, vidi on da ja znam nekaj o tome „space shuttle“. Oni veli ajmo krenut....samo tren dečec odgovaram....a kaj pita? Da provjerim stanje tekućina i predpolaznu kontrolu! Stanje nivoa ulja prvo...sve druge tekućine i onda moremo!

Vidim da me dečec bledo gleda, ali ja suvereno ni makac dok nisam provjerio....i onda protupitanje od mene:“ vidim gorivo je pun, ali Ad Blue nisi točil, da natočimo AdBlue? ( vidim da ga ima 10 litara samo) „...kaže ne treba ima dosta! M sa tim slovom mu počinje ime....rekoh, gle kako želiš to je tvoj kamion, tvoja je fleetboard kartica unutra, a ona bu dojavila čim nestane AdBlua u firmu da vozimo bez AdBlue....a i tura je kako sam ja izračunao 1100km ....to je brat bratu potrošnja od 18 litara AdBlue do doma nazad! Negdje na pola puta ćemo ostat bez AdBlue!

Kaže on: Nema veze možemo i bez adblue vozit, neće motoru biti ništa! Rekoh neće motoru ništa biti, ali će biti nama ako nas BAG zaustavi i vidi....onda smo najexxxx! Jer to je 5 centi manje po km za cestarinu i to onda firmi računaju kao „utaju poreza“ pa bi račun za Dingwerth mogao biti papren!
Nemoj posle reč da te nisam upozorio! Veli on idemo...aj dobro onda idemo! Prvi cilj je Rewe diskont u Rosbach....to je blizu Frankfurta ..izlaz Friedberg na A5....prvo se popnemo na brdo kod odmorišta Wetterau...a onda se sjurimo ko laka konjica niz breg u samom dnu je izlaz i 2 km dalje REWE....
Ok Rudi si mislim , ajmo okrenut ključ....konjići se zbude...samo fino mrmljaju....zakopćam sigurnosni pojas ...on ne...meni svejedno ...ajmo ....imam 16,8 tona gore ...po listi ....3ća...lagano gas....lagano preko malog praga na izlazu iz firme....laganini na 1400 okretaja 5ta .....opet na 1400 6ta brzina...i rulanje do raskrižja....desno ca 800metara opet raskrižje....desno za Beckum samo tamo ćemo na Varšavsku aleju A2...pa prema Dortmundu....onda zna se Kamener kreuz....na A1 pa do Westohofener kreuz na A45 pa kamionom prema jugu! Velim ja njemu odmah, kod Wetterau ca. Imamo promjenu vozača...a ne kaže kasnije ok ...obična cesta i Rudi pomalo ne prek 60...vidim ja u startu na day trip tek 33 litre pokazuje prosjek....a još se ni zagrijal nije....on šuti..ja vozim pomale...

Osjećam se ko ponovno rođen, mislim na dečke s foruma, kako umiru od želje da pročitaju konačno novi putopis, kaj da im sad velim? Ko kak sam bil sa Bagzijem i osjećal se ko Pancho Villa? Ili da sam postal ptica Fenix koja se ponovo rađa iz pepela? H he hehheh he ili da sam stari sijedi „papa Štrumf“ opet za volanom? I onda mi počnu u mislima taktovi pjesme sad isto tako već starog prosijedog
Willi Nelsona....jedna od himni za sve truckere ovog svijeta....


ON THE ROAD AGAIN....
On the road again
On the road again
Just can't wait to get on the road again
The life I love is makin' music with my friends
And I can't wait to get on the road again
On the road again
Goin' places that I've never been
Seein' things that I may never see again,
And I can't wait to get on the road again.
On the road again
Like a band of gypsies we go down the highway
We're the best of friends
Insisting that the world be turnin' our way
And our way
Is on the road again
Just can't wait to get on the road again
The life I love is makin' music with my friends
And I can't wait to get on the road again
On the road again
Like a band of gypsies we go down the highway
We're the best of friends
Insisting that the world be turnin' our way
And our way
Is on the road again
Just can't wait to get on the road again
The life I love is makin' music with my friends
And I can't wait to get on the road again
And I can't wait to get on the road again

Kako bi ga sad rado onako pošteno stisnuo, ali stari lisac zna , jako dobro zna, mada nemam Fleetboard karticu, a u Fleetboardu je njegova samo, da će moj dio vožnje minuciozno bilježit „unknown driver“...sve i najmanje detalje, od brzine, ubrzanja, broja okretaja, koliko sam puta kočio, koliko sam vremena vozio u „šubu“....i naravno potrošnju....a zna se jako dobro tko je „unknown driver“....i sigurno će i gazdi i disponentu i onom zaduženom za vrednovanje podataka sa fleetborada biti itekako poznato tko je taj „UNKNOWN DRIVER“! zato se ne moram dokazivat na cesti već u podacima u fleetboardu! Iskreno i mene zanima kaj bu ispalo nakon prvog mjeseca kad dobijem prvi ispis fleetboarda....to će mi biti poticaj da vozim sam protiv sebe!
Pogledam drugi podmeni...pada sa 36, na 35,5 ...znači ide dolje!
Do uključenja na A2 sam ga skinul na ukupnom prosjeku na 35, a svoj na 32,1.....uključujem se na A2 ....ajmo „ZELENKO“ .....laganini gas ...žmigavac ubrzavam i idem van .....dižem ga na 83,5km i setiram tempomat....sve dalje je pixxxx dim! Do Dortmunda moj prosjek pada na 31,5....ukupni pada na 34....
Još nismo sve potencijale iskoristili ....tek na A45 koja ima profil ko „rollercoaster“ tek tu ćemo ga nabit u prosjeku brzine i smanjenju potrošnje....još dok sam gledal gume vidio sam da imam Michelin X2 energy....znači rulaj u „šubu“ do imendana! Pričamo malo pomalo, pita gdje sam prije bio, ja ne pričam puno, pita kaj sam vozil, ja rekoh Španjolska –Francuska –Italija, s time da sam zadnje vrijeme vozil samo B-NL ....veli on da je u prijašnoj firmi vozil Španjolsku....počeno spiku o Španjolskoj i o turi ...vidim nezna ni gdje je IRUN ni Bordeaux, priča o La Jonquera, i ja nebi bio ja kad mu nebi postavil „podpitanje“....tek onak da vidimo pitam ga malo detalje....i on zagrize....raspričao se ...a taj lokal ne postoji na la Jonqueri...znamo sve dečeci? Priča on o jakom vjetru od La Jonquere ...a ja pitam jel zna i gdje je najopasniji ....malo se zagrcne....rekoh od Perpignana do Montpelliera....i onda gore opet pred LYON-om...vidim da nezna gdje ....nezna da nekoliko puta prelazi rijeku Rhone....ok...mislim si, dečec ti si Španjolsku videl samo na autokarti ako i tamo! Jurimo fino....po A45....rekoh došli bumo sat vremena prije otvaranja prijema u REWE, oćemo u Wilnsdorf na autohof na kavu? Da on ne ide na autohofe....predaleko su od autobahna...( čudno...a jeftiniji su za kavu popit od onih na autobahnu) da je jednom išel u Wilnsdorf i da je ono brdo gore pa mu se ugasil jednom na kružnom jer je bio pun...aj dobro si mislim , Sabina jebi ga ( jedna od mojih ljubimica tamo zaposlenih), drugi put se vidimo , a nis je videl jako jako dugo!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:11   #26
Juri „zelenko“ ko vjetar...u stilu ICE mjenjam sa A45 na A5 prema Frankfurtu i jurim na uzbrdicu na čijem je vrhu odmorište Wetterau....migalvec desno i pustim ga da ga inercija nosi dalje....do mjesta za stajanje nisam moral pipnut gas...i onda malo na bremzu...i stoji kočija!
Ajmo na kavu, i ja bum nekaj prigrizel....stavljam tahograf na pauzu....kaže ne moram za njegovu jer to kao ide automatski....onak ga pogledam samo ko otac sina prek naočala.....i mislim si u sebi...“mali ne seri kvake“ prebacim i njegov i mir ne da mi se raspravljat o tim naoko sitnim detaljima a kod kontrole vrlo krupnim u tvrdoj valuti zvanoj Euro!
On ode „prijatelju ruku dat“ ja na šank....curice molim te gde je „crnački znoj“?
Mala me gleda ( zgodnička ) kuži kaj trebam i valja se od smeha!
Veli Espresso ili classic? Dušice draga ja ti to ne delam „espresso“ ja to fino polako i natenane! Ona se crveni i samo kaj ne piša od smeha! A daj uzmem na brzaka 2 sendviča....uzmem i kolegi crnački znoj....i platim evo njega...ja polako jedem a on da trebamo krenut....hej ba, kud si navro ko mutav na telefon?? Daj me naj bati je ! Ionako moramo 15 minuta delat pa poslije opizdimo na istovaru 30minuta i sve „ po zakonu“....ne kužim ga ali nema veze, da nebu sranja popustim ( ko veli da Rudi nije popustiljiv prema balavcima?) ajmo mi do Zelenka....imam tek 3:25 vožnje...vrlo dobar prosjek od Beelena do sim....sjurim se niz breg i van sa A5....ajmo ko veliki na „vrtuljak“ ...pa desne...i veli on tu se stani iza ovog ..tam je prijavnica...vidim ja malo je mesta ali ga fino zavezem da je ko po špagi unutar linija....zravnam ga...VEEEEEEEEEEEEEEEEEE......HAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA! ( stari kočijaški kad konji moraju kočit)...parkirna ....ajmo papire i gremo na prijavnicu....veli on „dobar si“ od prve i ravan“ rekoh dečec pa ja sam se dosad dosta palente najel u vožnji mogel sam ja i na rikija u tu „luknju“ i prek desnog retrovizora...“volim kad je uska“ pa ga fino zaterat da se dive ( prasac tko pomisli zlo , sram ga bilo ako izvrne moje riječi)

Ajde imamo samo 2 palete meda ovdje za iskrcat...to je „dodatna dostava“ jer je netko prije zaboravil iskrcat pa sad mi moramo....on je zišel vun i otprl lesu pozadi ja u jednom cugu bez gasa na rampu!
Zmenjali palete i to je to ....dobar tek! Tu se menjamo ....jer dok sam mical sa rampe vidim u displayu 4:13 minuta vožnje imam....velim ja njemu to....i taman krenem sa rampe....upali se upozorenje digitalca u displayu ..4:15h vožnje....ajmo dečec preuzimaj!
Ajmo dalje ...Langeselbold - ALDI...5 paleta za iskrcat, mokre maramice....za nježne guzice i ženske piše....opet prvi na redu....vozim se pored njega ko kufer...sad sam ja mali od palube i otpram lesu na istovaru....idemo dalje.....Dietzenbach...REWE...1 paleta meda....sve 5
Ajmo u niskom letu na Weiterstadt.....vidim ja dečec se vozi vrlo sportski...sad je njegova fleetboard kartica u uređaju ...sve kaj se dela s kamionom svi podaci se pišu na njega! Zato mi je ravno opet ko da je netko speglal Velebit!
Nakon Weiterstadt idemo na Kirchheim ...tu sam jednom tovaril za NS šampanjac pa sam „speglal“ paletu....bilo je krša...a kaj morem kad nisu oni hteli sa električnim mravom tovarit ....kad je paleta legla onda su oni počeli tovarit...pa je bile sve po propisu....evo i slikica kako Zelenko stoji na rampi...naime ovdje je uvjet bio da uđeš u skladište moraš obut „zaštitne cipele s čeličnom kapicom“...a ja ih imam u borši....ali ako skinem sad svoje „cipice salonske“ moral bum glumit Pepljegu ako hoću natrag u svoje cipele....veli on aj nebu nitko niš rekel....ma nemoj me bati je...nebu meni , al bu zval firmu pa bu sranja a to mi baš ne treba na prvoj turi! Poznam ja Aldijevce i predobro!


I sad naravski kak ja u glavi imam svoju navigaciju, znam da onaj koji je delal plan istovara je „truba“....jer ...poslal nas je iz Langenselbolda na Ditenbach...pa Kircheim , a onda da se vrnemo spet na Wiesloch.....tak da smo skoro pa napravili 2 kruga oko Frankfurta...ali nije moje da brinem o tome...tak piše na papiru ....tak se bu i vozilo! Pemo mi na Wiesloch...po A61...vidim ja dečec hrabar ko dabar.....nabija se onom ispred tak blize ko da želi vidjet na vinjeti na tablici kad mora TUV obavit!
Šutim i kenjam ( po domaće kaj ne) ...zel notebook i bacam pogled na forum ....nema nikoga....samo velim dečecu ( cijelo je vrijeme zabranjeno preticanje za kamione a on ovom ispred na guzici) „ izbaci tempomat i „opadni“ malo !“ a on da zakaj ...rekoh zato jer vidim da je na parkingu ispred u našem smjeru okrenuta srebrna Vectra....a ti kod 83km/h imaš manje od 20m razmaka to ti je onak preko palca odmjereno 70€ i 1 kazneni bod! ( mislim si ionak ima izgleda dosta bodova za prvog na listi u ligi he hehhhe hhhe h jer je priznal da je išel na dragovoljno plačenu edukaciju kako bi mu oprostili 4 kaznena boda a čeka ga sudski termin zbog kojeg bu ostal bez vozačke na 4 mjeseca...a on se nada da će mu sudac bar dozvolit da vozi kamion zbog posla) pa si mislim, kad to zna koji kxxxxxc se onda i dalje tak vozi? Možeš imat dosta bodova u registru ali ako u 2 godine ne napraviš ništa da zaradiš još koji SVI se brišu a ako se neznaš disciplinirat onda se ne brišu već i oni do tada skoro „otplačeni“ produžuju svoje „trajanje“ za slijedeće 2 godine!
Poslušao me ...vidim da izbacuje tempomat i čak baca na prvi stupanj to je motorna kočnica...dalje su 4 stupnja retarder! Odjednom je počeo zverat u retrovizore i pita jel bila Vectra ili Ford ...dečec mi smo na 20km zračne udaljenosti od sjedišta fabrike OPEL ....pa cijela policija pokrajine Hessen vozi OPELE! Uf veli krenuli su sa parkinga! Imal je sreće.....da sam ga upozoril pa je su vidjeli da je opal u držanju razmaka ....ali su se nasreli između ovog ispred nas i kamiona i ispred njega ...i izvukli njega van...jer isto bil ispod 50m razmaka! Pal mu je kamen sa srca ...tak jako da sam mislil da nam je guma pukla ha hahhh ahhha hhha hhahh ah
Ajde došli mi na zadnji istovar...tu smo se malo zafrkavali sa šeficom nekog diskonta...mala samo kaj nije rekla oću probat krevet u kamionu ....joj dečeci moram autocenzuru .....nije za maloljetnike na forumu....uglavnom kaj je vozil morti 1,5 uru .....i stavil je za istovara na pauzu na tahografu ali samo za svoju karticu....ja sam ionako na pripravnosti ...a trebal je moju onda na pauzu....jebi ga ....kaj se može!
Kad mu veli da se pomaknemo da more drugi kamion iskrcat i sad mora pomaknut i naravno pauza mu je u kuxxxxu! Tak da veli aj ti preuzmi ....ok nema frke ....idemo dalje...i opet nazaj na Kircheim ...idemo nekaj jest velim....magarac mi već reve dobre dve ure, a onda postajem neuračunljiv!
A u Kirchheimu fini MAXI24 autohof....da bi on u Burger ili Mc Špek....dečec odje....ja bi nekaj sa žlicom! Odemo i navlil on opet ko mutav na telefon, da moramo u Foehren kod Triera u našu bazu i uzet za Beelen drugu šlepu..ma nebu ona pobegla kaj se brineš! Ionako si sjebal pauzu pa moramo ponovit gradivo! Sad moramo uru delat kad si blesav! E jesmo kitu a ne uru delali....tak je navalil da sam samo fakat uzel par hamburgera i ajmo dalje...rekoh mali ...JA NEĆU VOZIT I JEST, ja kad krenem jest onda ko čovjek! Ajde preuzima on...i vozi do Triera....tu smo prkačili i dotovarili i ja preuzimam nazaj ....e sad nema zajebancije .....ušli smo u ono „u roku od 30 sati moramo imat 9 sati odmora kod 2 vozača , znači od trena kad smo krenuli ...a krenuli smo u 3 ujutro....znači za nas je fajrunt po zakonu evo računa: petak 3 ujutro pokret....30 sati je u subotu u 9 ujutro....znači kraj vožnje za nas je točno u petak u ponoć! Do tada moramo biti u Beelenu...znači Ruda nema ti druge nego daj konjima zobi i moli boga da nema stau na putu! Uglavnom zbog njegove teorije niš na kartici nije bilo po „reguguli“ ...pa sam si ja napravil ispis ....i računam ako me zaustave u slijedečih 28 dana da im turnem pod nos radni ugovor i pokušam izvuć se time da sam novi bil ..2 vozača i da sam moral slušat „iskusnog kolegu“....to bu upalilo ako ne kraći sam 150€ ....došli smo u ponoć i 15 minuta u Beelen , a Adblue je nestao u Trieru..znači dobrih 300 km smo „varanju cestarine“ bili ...pustil sam ga da on natoči gorivo i asdblue ja sam uzel svoju crnu boršu i hitl je u malu Meri....bok , bok ....i u dupe ti rog ...ajmo doma ....spaval ko klada čim sam doma došel.....
Čiča miča gotova priča......
Subota 9.05.2009.
Pričam sa Franjom, i velim mu sve ...i veli ne brini se nema on pojma, uzet će mu dozvolu ionako, ti se buš izvukel , veli on svako malo plati nekaj ali je sad počel šutit ko pixxxa.
Nakon spike sa Franjom, evo pišem putopis ....
Čiča Mića.... gotova je priča!!!!!!!!!!!!!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:14   #27
E pa dečeci da počnemo s faktima!
Ponedjeljak 11.05.2009.
U nedelju još krećem ranije već oko 21h u firmu, naime papa Franjo kreće u 22h za Stuttgart, pa da se vidim s njime, a ja moram tek oko 3-4 krenut, da nebi najbolju na svijetu u gluho doba noći maltretirao da mora samnom pa vratit malu meri.....idem ja u kamion pa ću tamo još odspavat...i tako malo spika s Franjom, i navuci zavjese i leđna peraja! U 2:45 počinje „ A je to...“ ajde Ruda vreme je za ustajanje...a ja bi još na leđnoj peraji. Nema druge ....ajmo mi pali motore...tura ide po relativno teškom terenu....gore dolje a na šlepi je 22 tone Langnese prirdnog meda! Rudi ko pčelica Maja! Još prije izlaska na A2 se sjetim da moram promjeniti broj osovina na OBU za cestarinu...ova šlepa ima samo 2 osovine! Tura ide ....Aldi u Radevormwald, od tamo za ALDI u Eschweiler....prazan onda za Aldenhoven na utovar i nazaj za Beelen....ali pun nekih 1200kg C vitamina i neke dodatke za žensku kozmetiku....
Kaj da vam velim....u Radevormwald dolazim na početak radnog vremena ALDI....i nisam se ni vratio do kamiona kad već preko zvučnika zove i govori rampu za istovar.....ajmo Ruda pleši balet s električnim mravom.....ma pixxxx dim a ne posel!.....ideme gas dalje za Eschweiler....čudim se prolazim raskrižje Leverkusen ko ICE! Vidi se da je kriza ....na vidiku ni jedan NS ...iako je to relacija gdje ih je trebalo biti bar 5 njih! Iskrcam i to ...pa u Aldenhoven, odmah na rampu ....uzmu palete i stave 22 svoje ....gas za Beelen....i fajrunt ! U dispoziciji mi predaju moju osobnu Fleetboard karticu i turu za sutra....

Utorak 12.05.2009
Tura je malo problematična samo zato jer moram opet kroz Leverkusen raskrižje ....idem za Huerth kod Koelna...prva štacija ...ALDI ...druga štacija u samom Koelnu .....ko kod nas Veletržnica par paleta izbacit nema rampe ...ali malo gimnastike ne škodi....iz Koelna juriš za Meckenheim....sve u razmaku 15-20km ....i tu odmah na rampu !!!! ...sad ajmo dolje na jug ....Montabaur na A3 prema Frankfurtu...
I tu sve po PS-u....konačno pemo sad prazni za Trier –Foehren, tu trebam samo promjeniti šlepu i nazad za Beelen....dečki ovo je sve brdovito ....tak da nema muljaže s potrošnjom! ....dolazim u Foehren, ali moja šlepa još nije došla iz Luxemburga...a i kad dođe moraju je prvo istovarit pa moju robu na nju za Beelen....vidim ja nebu išlo ...zovem dispoziciju....kaže nema frke ....JEL MOŽEŠ BITI U JUTRO DO 9h ovdje? Pita me Selim....ma da jel mogu ....imam 11h odmora....i cajta za vozit ujutro ko u priči ! Ali nemam pifce sa sobom ....mislio sam stat kod Silvije na B51 u Reuthe....a sad kxxxxx...nema ništa, a mala bugarka Dylana..mmmm ko cukor tam dela ! Zato Rudi pješači par minuta do letilišta tam je navodno imbiss....krkam svinjsko pečenje sa friškim šparogama u sosu holandez...i kuhanim krumpirom ....uz 3 male pivice ...sve skupa 12€ ...podnošljivo ....i nazaj u krpe spavanac!

Srijeda 13.05.2009.
Standard, krećem i odmah sam na autobahnu....i onda fuuuuuuulam pravi izlaz na drugi ....ali nije bed, par km dalje idem van i nazaj ....kaj da velim ...ulijećem na plac nakon točno 4,5 sata vožnje i stavim šlepu na rampu ....idem u dispoziciju ....veli sad uzmi tu šlepu pa za Lingen u Aldi istovari...rekoh more ...zaustim ali....a on će da prvo napravi pauzu od 45 minuta ! Sve zna i vidi na fleetboardu ! U Lingenu istovaram i znam zašto mrzim te male palete zvane „dusseldorfer“ .....pas im mamu! Zadnja mi se prevrne i moram preslagivat ali ni to neka tlaka! .....odmah 25km dalje utovar 33 palete pseće hrane za Beelen....tu je malo zaguljeno ..nema rampa pa moram sa „ rudlom“ sam na šlepi ...ali prema otvaranju cerade i gurtanju je ovo dječja igra! Zatvorim i nazaj .....otkačim na rampi i voljnoooooooooooooooo! Leđna peraja do jutra!!!!

Četvrtak 14.05.2009.
Tura je za popišat se od smijeha! ALDI Herne ( ili Lidl neznam više ) .....nisam bio tu ima 7 godina!
Za razliku od prije 7 godina ovaj puta dobijam još na prijavi odmah rampu! ....
Nema frke ...izbacim tih par paleta ....zamjenim za povratne palete ...i dalje u Leverkusen.....opet LIDL...i prvi puta stau na raskrižju Leverkusen....javljam se reda radi dispoziciji....kaže u redu ....tak ležerno da mislim u kojem sam ja to filmu?? Ali i to sam brzo prošao ...prijavljujem se kad ono iznenađenje...dobijam pager !!!! vidim tamo „pokretnu kantinu“ ...idem na crnački znoj...još jedan vozač samnom ....i udri se spika....BAG napravio reda u LIDL----ima tome pola godine, zaustavili su sve koji su izlazili sa terena LIDLA....i naravno, svi su čekanje stavili na krevet....i bitte zahlen! A čekalo se i po par sati čak do 6 sati čekanja! Onda je bila frka u Fernfahreru i LIDL povukao konzekvence...uveli pagere ( onda možeš stavit na pauzu navodno) i posledica toga je bila da se sad čeka ca pola sata dok dođeš na rampu ..znači može se!!!!! Nisam kavu ni popio već cvili pager...i pokazuje mi rampu na koju da krenem....brzo riješeno ....gas za Dusseldorf ....iskrcaj u Teekanne....3 palete ambalaže folije....uredno delam pauzu od 45 minuta ....javim se prazan...kaže ajde za Solingen ....HARIBO gumeni medeki....za Greven....utovar u Soligenu je ca 45km od Dusseldorfa! ( gde ste štakori od NS??? Ajte malo na edukaciju ovamo!) ....tu sam stavil na rampu ...navukel „kurton „ na glavu....higijenski propisi ....i čekaj u tutaču ....dok ne zafučka da dođem po papire ....guza mi se zalijepila za sjedalo! Ajmo sad za Greven....i na par km od ALDI u Grevenu ....na pumpu i leđna peraja...oni počinju ujutro u 6:30 ...znači imam 12 sati odmora na repertoaru ....
Danas sam zaboravio snimit display ali zato eto listić i pogon Haribo

Petak 15.05.2009.
Tu počinje prva monada, sve je lepo počelo ...a onda sranje....kaže da mu sortiram palete po vrsti proizvoda...ok nemam frke ali za to mi treba mjesta ...kad se tip počene derat na mene...i ni čut ..odjenom kaže ....neću ti primit robu vrati sve nazad u kamion....i ja počenm vračat....odem na tel i zovem firmu...dođe i njegov njegov i derači se ...dođe mi da mu udarim jednu da pita ko je svetlo zgasil ali nesmijem....šuti i čmrlji ...kasnije se odoborvolji i kaže ajde istovari ....ja uredno rekao disponentu što je bilo ...bolje ja nego da slučajno zovu u firmu pa tamo nemaju pojma. Veli Jurgen ko ih jebe drugi put znaš pa buš komsioniral unaprijed još u Haribo ....ajde veli nije svet propal zbog toga.
Meni odmah lakše! Kaže idi za Herzebrok i tovari za Moekmull ( kod Leipziga) ...ok šefe....i tu sam korenje pustil dok su me natovarili ....kaže dovezi i otkači na placu i uzmi drugu ima gore već 3 palete i dotovorai kod nas na terminalu 2 za Verl ( Arwato firma od Bertelsmana i Amazon.de za koju se NS grebe da vozi za njih ....a oni kod nas imaju svoje vanjsko skladište!!!!! Pa sad samo prebacujem Locco turu! I dolazim na plac ..idem u dispoziciju ...kad kaže ....ugodan vikend! MOOOOOLLLLLIIIIM?
Ne mogu vjerovat, štipam se dal sam budan!!!! I kaže u ponedjeljak je dovoljno da kreneš u 5 ....jer tamo uzimaš odmah za nazad a roba još nije gotova! E pa onda Ruda posprema kabinu, pere šajbe....spreja vanila cockpit spray....sjaji se zelenko ko pasja muda! Idem do praone ...i radione....treba mi žarulja naprijed je pregorjela ona za poziciju u lijevom žmigavcu ...uzimam i jednu H7 za rezervu.....i tak ja pomale šerafim i velim dečkima da bum ja sad zakačil svoju šlepu i provukel kroz praonicu da ne moraju sutra ....dok čekam u redu idem točit gorivo ...i usisivač i celu kabinu usisavam....a nisam znal ...junior šef...sin od gazde PERE I PARKIRA KAMIONE NA DVORIŠTU!!!!! Unatoč četkama svi se dodatno šamponiraju ručno i mali dela ko crv! ( a ja ga nisam znal....a koliko sam čuo on je taj koji određuje ko bu koji kamion vozil i kad dođu novi kome ide) upoznam se s njime i on je odgvoran za održavanje....kažem promjenio sam žarulju ali izgleda da je u fasungu greška trebat će novi ....on odmah zapisuje ....ugodan je dečko ....i dok sam čekal u redu pred praonicom ..dođe on i donese rezervni ključ...kaže uzmi origigi sa sobom ...vidim došla ti je žena i čeka te ....odi doma bumo mi oprali! I inaće kaže nije tvoja dužnost prat...samo kad si na rasporedu 3-4 puta godišnje...zato smo mi tu ...kaže on i Danijel ...Danijela znam...upoznao ga u nedelju navečer...
Dečki iskreno rečeno nemrem verovat ....da je manja lova nego u NS ispaltilo bi se radit tu....ovak sam miran ...imam svoj psihički mir i nitko me ne jxxx u zdrav mozak...da kucnem u drvo!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:15   #28
Nedjelja 17.05.2009
Opet idem već navečer u kamion da suprugu ne maltretiram u noći.
Dođemo na plac i spremam si svoje stvari kamion kad dolazi neki kolega, sve što ima mu je u kamionu na terminalu 2 a tamo zaključana kapija, i ne može do kamiona!
Rekoh neka zove disponenta iz mog kamiona....on nazove i odklipše nazad do tamo ...kad zove Jurgen i kaže da u skladišnom uredu u gornjoj ladici mora biti ključ od te kapije....rekoh ok idem mu ga pronać jer je on već otišao do terminala 2. I tako složim ja komp i da ću malo surfat pa u krevet, kad dolazi jedan drugi kolega koji „me onako ispituje“ i kenjucka o firmi ....ja suzdržano spikam s njime kad dolazi jedan osobni auto, taj kolega onako posprdno „ dolazi STAR vozač, elita“ .....ne obraćam pažnju kad iz auta izlazi VIKTOR!!!!!! Jedan ruski kolega koji je samnom radio u NS! E kako smo se razveselili, kaže on njega su onda kad sam ja imao onaj okršaj sa Buzdovanima ( onaj put u Austriju pred Božić) kratko nakon toga su mu dali otkaz, pa je bio kod Teigelera i sad je tu već godinu i pol ...
Kaže i da tu nekad nije baš bajno, da turčin oće „malo jxxxxt“ ali da nema šanse! Prisjećamo se kako samo ga navodio u Španjolskoj na Shell pumpu jer je gotovo ostao bez goriva....i kako smo prašili iz Francuske direktno u Erwitte kad je mislio da neće imat goriva do placa pa sam ja pogledao koliko ima i rekao idemo bez točenja dalje! Uglavnom on je morao krenut, a ja u krevet....imam do Leipziga 420 km....na šlepi je tereta 18 tona...

Ponedjeljak 18.05.2009.
Krećem u 3:45h..sve pusto ....B64 za Rheda prazna, i prolazim sva naselja bez zaustavljanja na semaofrima...jednostavno ga puštam da rula do semafora malo retarder i dok dođem do semafora upali se zeleno i samo jednu niže i ajmo dalje.....u Rheda zna se na A2 Varšavsku aleju....bogme ni tu nema prometa ....tempomat na 84km/h .....gledam kako se potrošnja kotrlja na dolje....do Leipziga pada na 23,7L samo ......u firmi na rampu.....iskrcaj i ukrcaj ....i oko 12:30 nazad...dolazim još do pred Peine i onda leđna peraja....9 sati vožnje je tu i nema dalje....vrijeme je 15:15.....zovem Selima....ja sam spreman za leđnu peraju----kaže ok, imaš termin 6:30 za istovar ...onda za Beelen, menjaš šlepu uzimaš 505 ( ja se smijem jel sa CRTOM???) i za ALDI –Essen....ma ko grom ...odavde imam nekih 3 sata do Herzebrocka gdje imam istovar....znači tamo se napenalim na rampu....odvalim uru dve spavanac ...i onda po drugu šlepu tih par km....i ajmo za Essen ....eventulano nazaj za Beelen i leđna paraja!
Evo slikica što kaže računar o potrošnji ....relacija...Beelen-Rheda-A2 preko Bielefelda na Hannover( oko 70km brda i doline ...partizanski nego što! Pa na Magdeburg –Leipzig i nazad kod Peine leđna peraja ( DG zna o ćemu pričam on je vozil tu dionicu kad smo se sreli)
Utorak 19.05.2009.
U 2:15 zvoni „a je to ...“ za ustajanje...ma che cazzo? ....obrni se i još „tammmmo mmmmaaajjoooo“....i onda već počeo neke slatke snove i prenem se....hebi ga Rudi, ustaj ....kolega do mene pali isto svoj stroj. Najgore mi ustat ....ajde ustajem...listić....komp....i pljuga ....pali motore, knjica rže ....idem van ...ma pas masnu kost....ovi poljaci sve zakrčili jedva prolazim....i organi reda su prisutni ....ajde dokliberim se nekako do izlaza na autoput....i sad prvo laganini....tempomat na 81 prvo .....kad se konji zagriju onda ćemo na 84....i ide tako diližansa ...kad iza Hannovera....vidim Poljak u jurišu ko general Custer na inidijance.....a meni se njegov kolega ispred nosa uključuje na traku uopće ne gleda.....umjesto da ovaj koji me pretiće malo spusti sa gasa da ja mogu levo potegnut ne jebe me ni 5% i onda ja moram „u železo“ stiskat.....e nabijem ga i njega i njegov TGA....ajde zakočim ja i potegnem levo i sad dajem zobi mojim konjima....stižem ga ali o ion prži koliko može ...ja neći preko 90 ....i čekam ga ....evo uspon sad pred njime njegov zemljak sporiji ....on bi leve e nečeš nečeš! Ok dobio je milo za drago ...ja na ddesnu i sad mu namjerno dajem da me prestigne....onda povućem levo i pržim......kad počinje laganini uspon .....pa-pa TGA----prolazim ga i eto mu srednjak ! Nebu mene niko ......

Ajde prošla epizoda ide druga....na dionici Ostwestfalen –Bielefeld , ja standardno na 84 tempomat kad ide neki MAN od spedicije Paul Schokemohle....plato ....betonske cijevi ....pera li ga pere ....kad pred bielfeldskim usponom ....on počinje kašljat ....nema meni druge nego vuć levo i pored njega dok ne počne zabrana preticanja.....kako mu se približavam .....dolazim na 20m do njega....on desna traka ja srednja.....kad grune ko grički top u podne! Lete gurtne po zraku ....dobro pa znam da levo nema nikog pa vučem krajnje leve....da ne skupim komade gume i gurtna u zraku u visini vjetrobrana....on vuče desno na zaustavnu ....već 5 minuta kasnije čujem na radiju prekid programa, obavjest vozačima na A2 ....kod izlaza Bielfeld Centar komadi gume na kolniku..... Dolazim u Beelen, menjam šlepu i odmah gas za Essen u Aldi....malo gužvica na A2, pa spikam s papa Francom na telefon veli kaj nisam išel prek Munstera...jebi ga sad .....ajde dokortrljam se u Essen u Aldi koji je u brdima...istovarim prve palete ..kad šmrkljivac kaže vrati nazad ove ...koje? ma ove kaže! ....ma koje ? Ove i pokaže 6 paleta ...a zašto ? kaže rok trajanja je kratki ( a rok 20.10.10) ..ja fino bez problema vratim ...iskrcam ostalo i obavjestim dispoziciju ne moram se nikaj brigat ..nek oni rešavaju a ja se s nikim nebum svadil!
Ipak nakon svega čekanja kaže idi u Solingen u Haribo na utovar tamo će skinut i ovih 6 paleta pa ćemo ih skupit sutra kod njih....ok šefe!
Dolazim u Haribo .....i praktički odmah na rampu....tu je finoća niti prstom ne mrdam, pa se spikam na msn sa Miloradom.....i govorim eto pored mene za nostalgičare s foruma SK 1838....kaže fotografiraj ...rekoh neda mi seeeeeeeeeeeee i pokazujem mu ga na webcam...natovario ja tih 33 paleta za Lehrte kod Hannovera...24 tone .....pa u „partizane“ u brda oko Solingena i Wuppertala na A46....dolazim do pumpe Sternenberg u Wuppertalu i leđna peraja! Pifce za živce ....i leđna ..dečki sram me je .....toliko sam opušten na ovom poslu da mi se stalno spava....čak kad vozim mi se prispava ....nema onog adrenalina ko u NS ....
Srijeda 20.05.2009.
Zvoni „a je to“ u 2:15 , ja malo još na bok ...i prespavam više nego sam htio ....ajmo u 3:00 budim konje i dajem bič....treba proć Dortmund i A2 prije nego bude ludnica tamo ....peglam sa 7 banki preko brda do Hannovera ....iskrcaj u Aldi ODMAH.....javim se ....kaže za Bremen....kod Dingwerth za Beelen....i tu u vlastitom dvorištu moram prvi put čekat skoro 2 sata da me natovare.....
I onda zna se ...A1 za Munster ...prolazim BAG kontrolu ....nikome ništa samo mahne ....aj mašalaaaaaaaaaaa gas dalje ....u Beelen na rampu ..i u praonu ....sutra je praznik ..dan očeva ...a ja doma na leđnoj peraji!....
Kaže Selim da idem u petak za Neuwied i Siegburg .....opa opet Ruda kroz „partizane“ po brdima!
A kaj velite na slikice potrošnje? I to ne prazan i ne ravnica !
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:20   #29
Evo od sada pa nadalje svaki vikend ide novi dio za protekli tjedan, nadam se da vam se dopalo iako ima mnogo za čitat , nažalost nisam mogao sve multimedia sadržaje iskopirat ali u slijedećim prilozima će ih biti više....

Sve što nije jasno iz teksta bez ustručavanja slobodno pitajte!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:07   #30
Kao što sam i pretpostavljao ima više gnjavaže sa papirologijom, teretom nego vožnjom samom.

Dali dobiješ neki bonus ako trošiš manje goriva?

Dali vozači više vole ovakve kraće rute ili one duže npr. do Moskve ili Irana?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 19:49   #31
Neno sigurno je da su dulje ture bolje, ali su one najčešće povezane sa 2 tjedna van doma svog, onda jedan vikend doma pa opet 2 tjedna.
Za Moskvu i Iran ne vozi skoro ni jedna firma više ....ne zapadna, eventualno Poljaci, čak ni Česi neće za Rusiju i njene bivše Republike...djelomično to preuzimaju Litvanci a za Iran Turci....kraće ture nekad znače pogotovo kad voziš "ceradu" otvaraj i zatvaraj ..skidaj letve, odšniraj i zašniraj gurtne...po nekoliko puta na dan.....krepaš i skačeš ko majmun po šlepi....a na dugu turu si 3 dana miran nakon utovara...

E sad o gorivu....to je povezano i s objašnjenjem dohodka.....

Za razliku od HR gazdi koji plačaju vozače po km ili postotku od ture ...a to je u EU ZABRANJENO jer vozač da bi više zaradio je spreman voziti i više nego što mu zakon dopušta ....tako zbog razloga sigurnosti jeste zabranjeno takvo plačanje

Dohodak se skoro uvijek sastoji od više dijelova....
1. osnovni dohodak + mj. dodatak koji je opet razgranat na više dijelova ( potoršnja goriva, urednost dokumentacije tereta, čistoća vozila, točenje goriva samo na kućnoj pumpi ako točiš vani onda ti briše dio stimulacije!) + bolje firme plačaju i dnevnice neke samo u iznosu koje prizna porezni ured po danu , neke to priznaju i po listama za poejednine zemlje a neke ne ..ista dnevnica voui li Njemačku ili Italiju...pa bonusi ako nije bilo oštećenja robe u transportu , ili oštećenja vozila....

2. bolje firme plačaju dodatak za godišnji odmor ( do 450€) i božićnicu ....u ovoj branši je božićnica uobičajena oko 50% redovite plače....

3. dobre firme nakon završnog računa podijele i vozačima dodatni bonus u ovisnosti kakva je bila poslovna godina

4. u dobroj firmi ca. svake 3-4 godine dobijaš novi kamion ...u lošijoj voziš dok ne počne krepavat ( ali te možda imaju više plače nekad)

5. Neke velike firme naručuju samo standard serijsku opremu kod novih ( bez npr. frižidera, bez retardera, itd.) dobre firme naručuju bar frižider i klimu u stajanju ( odnedavno obvezna za vožnje u Španjolsku i Francusku) te ono najbitnije RETARDER! ( koji košta i do 10.000€ doplate)

6. manje firme a dobro vođene svoje najbolje vozače pitaju kakav kamion i koji kamion želi s kojom opremom da mu bude novi !

U mojoj novoj firmi ne možeš birat kamion, zna se da je Actros ali sa svom opremom i retarderom, čak i CB radio stanica! Unutrašnjost kad imaš svoj stalni kamion uređuješ po svom nahođenju....iz svog džepa....kao recimo moja mikrovalna koja još nije ugrađena jer nemam stalni kamion ...nakon ca 6mj. do godine dana u firmi dobijaš svoj stalni kamion....u nekim jebivetarskim firmama NIKAD već se seliš ko cigan iz kamiona u kamion!

Neke firme voze samo stalne linije ....a neke svaštare ...ja mogu nakon skoro 3 tjedna u ovoj reč samo jedno .....prezadovoljan sam! Vozim samo zakonski dozvoljeno ....svaku noć spavam, rijetko ima noćna vožnja....i nema "priše" ....evo danas počeo u 6....završio u 17h ....i počinjem sutra u 5 ...
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:28   #32
Evo sa malim zakašnjenjem ....ali ipak

Ponedjeljak 25.05.2009.
Još sam u nedelju navečer po običaju krenuo u firmu, jer bi inaće moju „najbolju suprugu na svijetu“ morao budit u pola 5 ujutro da me odveze u firmu, naime prijašnja firma je bila od kuće kojih 55km udaljena ova je još 15km dalje. Kako je samo jedan obiteljski auto na raspolaganju ( koji će nam xxxxx 2 auta kad sam stalno u kamionu?) svaki početak radnog tjedna supruga ide samnom i uzme auto doma, pa u petak ili subotu dođe po mene.

Da kojim slučajem stanujem dalje od 100km od firme, onda bi se to drugačije riješavalo, naime sve špedicije imaju ugovore sa renta a car firmama jer nekad kod povećanja obima posla ili kvara kojeg firminog kamiona na brzinu preko renta a car uzmu kamion u najam, pa tako dobijaju povlaštenu paušalnu cijenu kod najma osobnih vozila za svoje vozače koji vikendom idu doma a stanuju možda i po 200km udaljeno od firme ( u bivšoj firmi smo imali vozače koji su imali do doma i 350-400km), njima se ne isplati koristiti obiteljski auto za odlazak na posao jer obitelj treba auto dok su oni na putu, zato firma tj. disponent naruči takvome rent-a-car i auto ga čeka na placu u firmi, to vozača košta kojih 20-25€ sa svim kilometrima i gorivom po najmu za cijeli vikend.

Pošto sam prošli tjedan došao nazad sa ture tek u subotu ujutro, a zakon propisuje tjedni ( vikend) odmor od minimalno 45 sati ( ili nakon ispunjenih 6 dnevnih vožnji) ne mogu u ponedjeljak krenut prije 6:00h jer onda nemam 45h tjednog odmora. Tura je ovaj puta više istovarnih mjesta i počinje
prvo mjesto istovara je u Sevetal kojih 20km prije Hamburga, nakon toga ide za Norderstedt, pa Barkteheide, Nortorf , Kiel ....pa se vraćam nazad prema Hamburgu, tj u okolini Hamburga u mjestu Stelle imam zadnji istovar. No to bu se malo drugačije odvilo...pa da krenem sa opisom.

Točno u 6:00h okrećem ključ i budim konjiće...moj dobar veliki prijatelj koji je od prvog dana mog dolaska ovamo bio i ostao najpouzdaniji prijatelj u dobru i zlu i kojeg zbog njegovog bogatog iskustva
u vožnji od milja zovem „ papa Franc“ je morao produžavat važenje vozačke dozvole, te su ga slali na liječnički pregled, i onda nastaju problemi jer mu ne žele produljit dok ne obavi pregled kod kardiologa, i tu se zakompliciralo, uglavnom sad je na bolovanju, jer su otkrili da mora obavit neku operaciju na srcu te tek onda može dobit nazad vozačku....stoga ja imam čast vozit njegov kamion dok njega nema.
Polako izlazim iz dvorišta, i upučujem se na B64 prema Rheda Wiedenbrucku i prolazim pored moje bivše firme....tu se uključujem na A2 prema Bielefeldu i Hannoveru....već se osjeća jutarnji promet, ali ide ...već nakon samo 10km ....radovi na cesti....stvara se kolona jer se tri trake spajaju u samo jednu...

Ali dalje ide ....Bielefeldski uspon „Meri“ unatoč 22 tone meda i oraščića pegla ko da ga nema!


Piči sa 75km/h i 1200 okretaja ko grizly u brdo u 8oj brzini! Pred sam vrh mičem nogu s gasa, inercija je gura preko „prijevoja“ i onda počinje zakon fizike, svakim metrom je sve brža....kod 88km/h povlačim prvo motornu, i dalje ide brže ajdemo Rudi, vuci još jedan stupanj, sad ide 1. Stupanj retardera....održava brzinu na 89-90km/h ...i samo ljulja do dolje.....u udolini izbacujem retarder i motornu i pustim je da rula dok ne padne na 84km/h...onda set tempomat....par kilometara sad držim tempomat dok ne počne uspon kod Herforda....to je dobar 6% uspon.....i dugačak....izbacujem tempomat, ubrzavam na skoro 90....i pustim da vuče dok ne padnu okretaji na ca 1200....onda samo pola brzine dolje, odmah skače na 1400 okretaja, i dere sa stabilnih 70km/h prema vrhu. Iza vrha onda počinje „bob staza“ 3 trake sve do Bad Nenndorfa koji je već skoro sami Hannover...tu je onda ravnica i tempomat u službi! Bez problema prolazim Hannover i uključujem se iza tvornice autoguma Continental prvo na spojnicu A2 sa A7 i nakon zračne luke Hannover konačno na A7 prema Hamburgu.

Tu sad počinje zabrana preticanja za kamione koja traje skoro Hamburga taman prije nego ja moram izać sa autoceste prestaje zabrana, a distribucijsko skladište ALDI je odmah uz samu autocestu....gledam parking ....sve puno, stajem i parkiram na jednom proširenju, ajmo dostavnice u ruke i na prijavnicu...do sada imam točno 4:15h vožnje i već u trenu dok sam gasio motor digitalni tahograf počeo pištat! 15 minuta prije nego ispunim zakonski uvjet od 4,5 sata vožnje digitalac počinje pištat....onda moraš na njemu stisnut dugme....time kvitiraš da si primio upozorenje na znanje....i to ti zabilježi na tvoju vozačku karticu, ako sad prijeđeš 4,5 sata upravljanja, onda kod kontrole imaš „horvat problem“ ....jer se to odmah u čitaču pokaže! Onda više nije „slučajno“ već „ s namjerom“ pravno gledano i shodno tome i jače prazni tvoj novčanik! Dokumente i ovdje stvaljam u „zračnu poštu“ ...i nazaj do kamiona....superiška, ovdje imam HSDPA konekciju za USB stick....i naravno ...ideme na net!

Prolazi 1 sat i ništa se ne događa... sad je po internom pravilu vrijeme da zovem dispoziciju i kažem da još nisam pozvan, naime ova nova firma uopće nema problema da svako stajanje i čekanje na istovar duže od 1 sata naplati od pošiljaoca robe...koji to opet naplati od mušterije....a sistem je ovaj .....ja zovem dispoziciju ....oni obavještavaju pošiljaoca....koji opet kontaktira naručioca....i ako onda ne dođem na red .....svaki započet sat stajanja i čekanja moja firma naplačuje 50€ pošiljaocu a kako se on dogovori sa primaocem nas nije briga!

I tako ja čekam još kojih pola sata, kad dolazi neki mali 7,5 tonac ....i daje mi cedulju sa brojem rampe ...to je kurir koji javlja vozačima na koju rampu moraju....i odoh ja i iskrcam tih prvih 6 paleta i ajmo dalje gas....naime problem je u jednom ....ALDI i svi ti diskonteri počinju radit prijem robe negdje od 6 ili 7 ujutro ....i najčešće do 14h samo ....dođeš samo 5 minuta kasnije nema šanse da još istovariš!
A ja imam nekih 6 istovara za 2 dana obavit....a podne je već prošlo! To je zato jer onaj „arkadaš“ nije mislio, htio mi ga metnut jer sam mu rekao da ne mogu imat u subotu službu pranja vozila ( to je ono što svaki vozač ima jedno 3-4 puta godišnje kad peremo sva vozila na placu) pa mi ga smjestio da prošli petak idem za Trier i dođem tek u subotu nazaj....a zna da onda moram imat 45 sati odmora...da sam mogao krenut u 1:00 ili 2:00....nikome ništa obavio bi veći dio od tih 6 mjesta....jer bi tu bio već u 6 ujutro...i onda je dalje „peace of cake“ kad dođem rano ujutro onda nema čekanja, prvi sam na istovaru...i dalje i onda imaš vremena...ovak bu danas eventualno još iskrcan Norderstedt, i onda za Barkteheide...a oni su fajrunt u 14h! I tako je i bilo...odmah nakon iskrcaja na A7 i pravac Hamburg, moram kroz tunel ispod Elbe, a to zna biti vrlo zajebana radnja...naime česti su zastoji jer i dalje kopaju još jednu ili dvije cijevi ....međutim izgleda da se kriza konjukture i tu odražava jer prolazim tunel u jednom potezu...

Naravno da prolazim ( našem članu DAFnie će se zastaklit okeca kad vidi ovo ) pored EUROPAKAI ...containerski terminal ( jedan od 2 ) hamburške luke i naravno slikica dizalica i baš iskrcavaju jedan veliki brod ( dok sam drugi dan prolazio više ga nije bilo)

__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:31   #33
I prilaz tunelu ispod Elbe....

Upozorenja na max dozvoljenu visinu vozila, jer malo iza je fotočelija za kontrolu i kamera, pa ima nekih kojima se stara cerada napuše i aktivira signal za previsoko vozilo...onda automatski stupa u akciju semafor ....koji zablokira svojim crvenim svjetlom sav promet na autocesti.....dok ne dođe policija i utvrdi o ćemu se radi....a do tada nastaje kilometarski čep!
..... Uglavnom brzo sam došao do slijedečeg ALDI skladišta, i tu je predavanje dostavnica putem „zračne pošte“ ....a pozivanje na istovar ide preko zvučnika razglasa na cijelom parkiralištu....ili prozove tvoj registarski broj vozila, ili ime špedicije ili čiju robu dovoziš...nekad svo troje skupa...

Ovo je terminal zračne pošte, u ormariću su „kapsule“ .....otvoriš poklopac zakretanjem u stranu, ubaciš dokumente, zatvoriš, i staviš na mjesto predviđeno u terminalu desno ...za par sekundi se čuje „sluuurrrrrppppp“ ...i ode kapsula direktno u ured za prijem robe.....istim putem dolazi do radnika u skladištu koji ti nakon iskrcaja predaje ovjerene da su uredno zaprimili robu ....i to je to!
,
Dok sam to obavio već je bilo 14:00h ....sad na Barkteheide....isto ALDi....ali dolazim u 14:30h....nema šanse da istovarim a baš bi mi to mnogo značilo jer ujutro imam još 4 istovara uz ovaj...tako da sam samo napravio počasni krug preko terminala skladišta, i odmah uz ALDI stao i parkirao.....
Hm, ovo u prijašnjoj firmi nisam imao ....usred dana biti gotov sa poslom? Čekat do drugi dan u 7:15 kad otvaraju prijem robe? Nema druge ....nego sve četiri u zrak ....pa ću malo kasnije otić u obližnji supermarket „Familla“

....naime pošto sam sa suprugom prošlu subotu razgledavao stan koji tražimo za kupit bliže sadašnjoj firmi nisam stigao nadopunit svoj frižider s namirnicama za ovaj tjedan. Taman sam otvorio prvu pivicu kad zvrlji služena Nokia....neki novi ženski glas ....bok ovo i ono ...ja sam ta i ta....ja sutra imam imam kompletni istovar isto tamo u ALDI, ali imam problemčić! Cvrkuće ona ko slavujček! Kaže ona kod nas vozi kad treba ispomoć bla , bla , bla ....da vozi automatik i da kod vožnje u rikija kad je pun „skače“ i da joj ga treba natjerat zguza na rampu jer ona se boji tog „skakanja“ i bla bla....da jel bi ja mogao to njoj napravit? Ma rekoh nema frke! Ok kaže vidimo se ujutro ....odem ja u supermarket i kad se vrnem vidim....već je kasno popodne opet neki propušteni poziv na služebenom displeju.....ajde da vidimo tko je bio ....kad ono Jurgen, da kaže zvao sam ima ona naša pa ....rekoh znam već me ona zvala prije ...a onda dobro veli....ali samo joj ga natjeraj ...nemoj joj iskrcat jer ti moraš na brzinu dalje! Ma sve bu 5 Jurgen ...i pa-pa!

I ovdje imam HSDPA .....ajmo u internet ....roštam forum.hr uzduž i poprek....čitam jutarnji....pogledam mail i facebook.....imam tam jednu vitešku igricu koju igram pa da vidimo jel mi netko napao zamak i razrušio moje carstvo? MSN dela, i skype....na MSN chat s jednim dobrim članom foruma s kojeg sam se pozdravio......kasnije na Skype opet jedan s istog foruma koji je još tamo, udaramo spiku sve u 16, on je prijevoznik u HR pa razglabamo tematiku do besvjesti....vreme ide...pivica i večera i bilo je jako kesno kad sam išel na leđnu peraju!

Utorak, 26.05.2009.
Nekakvo nabijanje po vratima me budi, prvo gledam koliko je vuri....5:30....uf, kad opet nabijanje .....neko nabija ko Fred Kremenko ...“ Rudi open the door“ onak još pospan iz kreveta pogledam niže kad sam maknul zastor....a vidim kolegicu, viđao sam je u firmi da vozi s nekim penzićem u duetu. A ok , rekoh ajmo ustajanje ..a baš bi spal bil još! Uzimam svoj neseser i ručnik ....i prvo idem u ALDI u sanitarne odaje.....prvo jutranji ritual.....a onda s njom idem tražiti gdje se more popit „crnački znoj“ ....ma ovaj truli zapad ...na puškomet nigdje kafića , ima ih ali svi otvaraju tek u 10h! Tražimo možda ima automat za crnački znoj u skladištu....nema! A jebate i takva firma! Kad bi kod nas u ekonmoskoj zoni gdje su supermarketi itd ugostitelji tak delali pa propali bi za 7 dana! Veli ona ima termosicu s kavom, da pemo k njoj u kamion....ajde dobro moramo čekat ionako da u 7h dođe skladišni majstor i pokupi od ovih kaj iza nas čekaju u redu papire i dodijeli nam rampu....točno u 7:15 dobijamo dodijeljenu rampu ....i on vidi 2 kamiona od iste firme....veli ajte jedan do drugog...ma rekoh ja ga samo kolegici natjeravam zguza na rampu ....pa uzmimam svoj! A veli on dobre onda....
.
Ko kad starter da sprinterima pucnjem da znak za start tak se pali cijelo konjaništvo ...i počinje lovljenje svaki svoje rampe.....dok smo čekali saznam da je kolegica šogorica gazde firme, da su dečki koji peru kamione petkom i subotom njeni sinovi....i da bla bla, sve u svemu 4.07. je fešta u firmi 30 godina firme....da je to prilika da upoznam cijelu firmu ( i valjda obitelj hahhahhhahha ) ....

Palim njenog Actrosa ....automatik nema pedalu kvačila...vidim odmah u ćem je problem....zbog potrošnje goriva imaju ler na svega 500 okretaja naštiman....to je ok za obične ali automatik dela izvrsno kad se ide napred..na rikija kad mu daš gas ....lamela primi ( to je samo automatizirani ručni mjenjač) i kad vidiš da si krenul popustiš gas i on opet iskupla....pa kad mu daš opet male ...on naglo ukupla....pa skoči ko jarac a nema šalter za ranžiranje koji bi onda hod pedale pretvorio u neku ruku „zoom“ modus...ma imamo mi lijeka za te jogunaste inženjerske kerefeke....ajmo stat na kočnicu...izbacit u ler .....na ručici tempomata se može štelat onda leer gas..i dignem ja njega na 900 okretaja....kad sam ubacil u rikija on drži na 900okretaja .....ukuplan i klizi na rikija bez trzanja....jer sad je gas konstantan ...a sa kočnicom reguliram brzinu kretanja.....ona se čudi ....veli kakk si to izvel?

Oooooooooo pa super kaže sad se nebum više bojala toga.....i tak pozdravim se njom ..uzmem svoju „Meri“ izbacim tih 6 paleta i ajmo gas ....ima još do Nortorfa kaj vozit, a posle za Kiel....sve fino i uredno, Nortorf je bio „pit stop“ ....došao , iskrcao, i dalje! Ali Kiel....čekam 2,5 ure iako je rekao da će me zato kaj imam samo par paleta odmah uzet ....uredno se javim dispoziciji ....i gotovo ...akmo sad još zadnji iskrcaj ( kolegica je odmah preko puta Aldi imala utovar komplet 24 tone meda u Langnese Honig) ... tako pretpostavljam da bu i ja tam krcal....ali Stelle je sad iza Hamburga prema Hannoveru ..kaj ak ? Ak bu tunel zakrčen? Ajmo Ruda vužgi pedala do metala! Prolazim u jednom dahu kroz tunel....i već sam na puškomet do Stelle....kad zvrlji Nokia, disponent „arkadaš“....da ovo i ono ...da gdje sam ( mislim si ti vraga smotanog pa vidiš na fleetboard gde sam ) da jel bi ja nekak mogel se zaobrnut ( znal sam ...znaooooooooooooo saaaaaammmmm) i nazaj do Barkteheide...jer da tam utovarim 34 palete meda ...pa da onda idem u Stelle...rekoh mogu imam taman izlaz pred sobom...veli onda daj ...šijaj ! Je nije sam tak „šijaj“ .....ajmo migalvec pa vun....dole na „seraforu“ se obrćem...već znam došel sam po A7 ...a Barkteheide je na A1 ...kod Hamburga se A7 račva na A7koja ide lijevo za Kiel a A1 ide desno na Luebeck....mogu ja to preko čvora koji je kojih 15km ispred ...ali gubim puno ...a mogu i nazaj po A7 pa kroz sami centar Hamburga izletit na A1 kaj mi je puno bliže, ali moram kroz svima znani Hamburg-Altona i St.Pauli

...dolazim na uključivanje na autocestu ....fino široko ...i peljam na zaustavnu da na brzinu programiram novu rutu za svaki slučaj...ma nisam još ni stal kad netko kuca na desna vrata...ne vidim nikoga ni u špiglu! Kad ono penje se i drži za retrovizor .....“rukovodstvo utrke“ ...i iza mene stoji već „njihov srebrni sa plavom crtom Safety car“ u meni ono ....plava kola, plavo nebo...po gasu Rudi bog te xxxxxxo! Spuštam mu prozor desni ....kad on kaj se desilo , da jesam li u kvaru ....ma nisam gospon ....presumjeril me disponent pa na brzaka programiram navigaciju ...a dobro veli ali gledaj da si u roku britva to napravil da nebi bilo nismo znali! Ma sve u redu striček plavi ....odlazi on a ja u brzinu i ajmo curice ajmo dječaci ....počela gužva
Svih 4 – 6 traka su pune i jure ko sumanuti....odmah iza tunela izlazim van pa u Hamburg, osjećam se ko „Queen Mary 2“ među mnoštvom glisera u plitkom moru! ...no dobro brzo sam na A1 i pa prema Barkteheide....oni već čekaju i odmah na rampu 1....za pol ure su natovarili i osigurali ....ajmo sad gas po A1 za Stelle...imam još 2 palete koje moram iskrcat....rade do 17h.....a ja kroz rush hour opet ...mož ga znaš kaj! Dolazim na portirnicu REWE....sad je 17:10.....nema kaže neće više primit ujutro u 7:30! Ajmo Ruda...počasni krug kroz njihovo dvorišće i vani na parking....opet na net preko USB sticka....pa leđna peraja!

Srijeda 27.05.2009.
Ujutro među prvima i čekaj ....čekaj ...ali ipak za 1 uru sam na redu ...na brzinu van te 2 palete....gas prema doma! U Beelenu odmah na rampu našeg pretovarnog terminala....sve vun....i kaže krcaj komplet 66 Duseldorfskih paleta za Scharbeutz....a pas masnu kost! Opet kroz Hamburg pa gor na Luebeck....ajde dobro ...si mislim ni tak strašno...kad pitam gdje je moja roba? Oni se zgledavaju .....kaže kaj trebaš? Rekoh 66 DD paleta ! Pa nemam te robe još! Imam 40 ovdje a na terminalu 2 već Štefek krca „stranog poduzetnika“! Ajmo mi do „arkadaša“ ...dajem mu izvješće.....pizdi 100 na sat! E da , dal mi je da prekačim šlepu i odem u neki turski diskont skladište na istovar i ja sam mislio kad se vrnem stavim ovu na rampu i uzmem moju punu nazad...jest brus ...jer sad sam bil već knap sa šihtom i vremenom upravljanja....ostavim ja ovu na rampi ..i odem u jedan kut na placu ....u naše sanitarne prostorije ....tuširanje i ukamion....net ...pivica ...kad zvrlji telefon...Jurgen..da jel bi mogao ipak prikačit svoju šlepu i otić s jednim skladištarom na naš treminal 3? Ma daj znaš da je ovo digitalac! Znam ali veli izvadi kartu nije daleko pa ćemo to knjižit pod ranžiranje jer si na placu tu! Ajde dobro ...namučili se s utovarom tih DD paleta ...mrzim ih iz sve duše, kad čujem duseldorfska paleta dobijem sijede vlasi!

Četvrtak, 28.05.2009.
I tak umjesto u planirano vrijeme krećem za Scharbeutz tek u 6 jer prije nesmijem.....
Do tam sam imal ca. 6 sati vožnje, iza Hamburga delam pauzu od 45 minuta, digitalac je neumoljiv...nema zajebancije s njime! I onda se sjetim da bi mogel kupiti opet kabel za punjenje moje privatne Nokie....naime službeni telefon je samo za službene razgvore u odlaznom smjeru....u privatnom nema veze....a ako ću nazvat svoju „najbolju na svijetu“ onda moram uzet svoj telefon, vrlo jednostavno i uobičajeno ...inaće mi skine odmah 70€ stimulacije na plači, pa se plači! Nema veze jesam li potrošil 35 centi ili 20€ za razgovor ...sa 70 se mogu pozdravit! I tak stavim svoj na punjenje ....i odmah na displeju ....3 propuštena poziva...( bila prazna 3 dana) gledam ..broj od doma...koji je sad kxxxxxc! Žena me ne zivka inaće na putu osim ak je nekaj baš neodgodivo, pa onak brzo biram broj....kad će najbolja na svijetu „ stari odi vrit da znaš! Ne javljaš se a broj od kamiona nemam! Ja onak usplahireno kaj se desilo? Ma ništa kaže, zajebavala sam se sa tvojim forumom, već sam složila sve, zakupila server i sad imam fine tuning! Ja ono ne vjerujem! Bla bla, fazit svega daje mi URL i veli daj si pogledaj jel ti tak paše! Kaže dok sam ja to nakon par godina opet sve polovila, pa skinula novi BB3 ...kaže 3 noći sam probdjela....u pauzi ja pogledam i divim se ...fakat fino izgleda ....i naziv je ok...

Idem na face u grupu Hrvatski Truckstop....obavještavam članove i molim ih da se još ne logiraju već da samo pogledaju ....jer da se još dorađuje....moš mislit ...u roku od ca 2 sata već ih je 15 njih obavilo registraciju a da još ništa na forumu nije bilo! Dečki su izgleda jedva čekali!
Veli žena moram ih sve privremeno deaktivirat ....dok sredim do kraja! Ajde u to me i zovu na rampu...i poslije kako sam i pretpostavljao, za Barkteheide u Langnese Honig po 34 palete meda....i to je bilo brzo gotovo....sad gas dok nije počela gužva oko Hamburga...i onda po A7 na Hannover....i tu me neki klipeta sa MAN pokušava prestić a nemereeeeeeeeeeeee! A7 ima konfiguraciju koja na izgled nema uspona ...ali je zapravo valovita.....ko dugački ocanski val.....uspon skoro okom i ne vidiš ali je ipak 3% na dužini od par km....pa onda laganini u udolinu .....tip mi neda da prestignem jednog Actrosa ispred ....a ja priključim do ovog naprijed ....pa on nemre uć....jxxx se sad ....vozi on po srednjoj dobrih 10 minuta ...ali onaj ispred je videl kaj mi je ovaj klipan delal...pa je on ubrzal....tak da ja i on sad pičimo a MAN opada....i konačno se reda iza mene....tako u konvoju ovaj ispred i ja pretićemo još jednog MAN-a i konačno kasiram i jednu Scaniu .....( one slikice na forumu.hr)
Pred Hannoverom zovem Jurgena, rekoh dečec nebu bilo dosta cajta do Beelena, u Garbsenu moram delat odmor....on uzdiše..je znam , ali ako i napravim drugu pauzu od 45 minuta i vozim 10 sati nebu niš od toga....jer onda mi „šihta“ nema više cajta....a kaj da delam pita se on ...imam za tebe sutra Herne, Dortmund i Werl.....a rekoh natovari mi jednu pa samo prekopčam vjutre! Kad bi imal koju veli! A niš veli ni mi drago ali jedna jedina koju imam je ono kaj se veli „pušiona“ ...je stara sa ceradom a rekoh jeb ga kaj imaš imaš bitno da tura ide! Ok veli bum ti je natovaril pa samo zmenjaj!

I tak sam ja u Grabsenu točno prek puta opet Conti .....na parking u rano poslepodne....a on već pun...jedva se uguram izmešu jednog autotransportera i to na rikija.....ajmo ...pifce i leđna peraja....

Petak 29.05.2009.
U pol 5 već ustajanje...imam oko uru i pol do dve do firme...a treba onda još u Herne ( zapravo Bochum) i industriegebiet NOKIA u LIDL stić....tak sam na placu na brzaka prekopčal....uzel dokumente i gas ...ali ovaj put preko Munstera pa preko A43 direktno praktički na prag LIDLA...ali svjedno je već 8:30 kad sam došel tam....na brzaka sam iskrcal kad me počne zajxxxx ona kaj prima robu..da sam palete sve jednu do druge da sad nemre ona s ljepilom za tapete poljepit svoje interne naljepnice .....i maše ona s kistom ...i sad počinje spika da joj pomognem onda razmaknut malo ....da ona sa „pinzlom“ pomaže....i sad ide igra riječi....u spiki....sve je u njemačkom jeziku „dvoznačno“ ..rekoh daj se ne krevelji em ti znaš s „pinzlom“ ( a pinzel je u žargonu i pimpek) mazat ..se si žemsko!

Kad se počela valjat od smeha! ..No dobro ....idemo za REWE –Dortmund i tu mi se kosa diže na glavi, jer tu sam vozil prije par godina i sa bivšom firmom...i uvijek dobil mlade čekajuć! I uvijek sa disponentom imal World War III .......prvo dođeš na parking koji je pun...onda ideš se prijavit ..pa čekaš ko ozebli sunca jedno uru vremena...onda te prozove na šalter...pa ti da papire i hrpu naljepnica za tvoje palete s bar codom....i kaže na koju rampu....onda dođeš tam na rampu...ideš u „akvarij“ se prijavit....i čekaš dok korenje ne dobiš! I kako to po murphyevom zakonu mora biti....ja imam šlepu staru ko biblija....fiksne osovine bez zračnih jastuka ...ta je zgleda nekad vozila železo....jer je i cerada niskamorti samo 2m visine....i dobijem rampu koja nikak ne paše....

Kako da ja sad sa električnim mravom ovdje iskrcam tih 6 mjesta od 10 paleta, a da ne bude meda posvuda?

I tak ja se unaprijed najavim Jurgenu da bu ovo išlo „u gaće“ .....od 10:00 stojim na rampi, iskrcal sam napokon bio gotov u 13:30....našel je ipak neku „mega rampu“ pa sam se premjestil na nju....i sad ALDI u Werlu ima prijem do 14h.....gas do tamo ....moš si mislit imam proć kroz Dortmund preko B1 na A44...a tu je već počela seoba naroda ( ne ona od 4tog do 7og stoljeća) za praznik duhova...jer ponedjeljak je praznik....a i već u petak radni narod njemačke „ Crne Gore“ već piči na produženi vikend...a samo 22 km imam do tam ....stigel u 14:10 kad njemačka predstavnica radničke klase u stilu „Šicera“ još čim sam otprl vrata prijavnice viče...“okreni i doma“! Ma si mislim ništa lakše za mene! Ajmo Ruda, zvrcni Jurgena...javi se „arkadaš“ veli a doma kam drugam! ....
Polafke ja onda za Beelen ...kojih 40km samo ....i odmah na rampu ..predam papire ...i idem u red za pranje.....solo „Meri“ ...ajmo saugat kabinu ..oprat tepihe....stakla se cakle ko da ih nema! .....pod četke....pa točit gorivo i ad blue....i dok čekam ajmo na net ...žena zvala i rekla more se forum koristit...javim dečkima na facebook grupi.....i krenulo .....e sad počinju prvi ....jedan se nemre regat ....jer je bil prebrz pa ga je žena dekativirala , pa onak nonšalatno uzel drugi nick i jafče!
Ok , bumo i to sredili ....ima ih više takvih ...onda sam čekal da žena dojde po mene...i slikal nekaj za naš podmladak na forumu mom novom....oni su naredili C kategoriju a za E moraju sad čekat leto dana! ....A sa C1E bi mogli ovo vozit!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:32   #34
I još jedna posebnost u firmi, naime imamo i 2 kompozicije koje razvoze stočnu hranu po seoskim gospodarstvima i farmama, pa kad na mjestu istovara nema viličara za istovar paleta onda te curtainsider poluprikolice imaju malu garažu na mjestu koje je inaće spremište za palete kao box!
I u njemu se nalazi ovaj viličar na daljinsko upravljanje!!!!

I sad dok postavljam ovaj putopis na novi forum ( korisnici koji čitaju na forumu.hr ako iz zanima url tog foruma molim upitat na PP...da nebi dušebrižnici javljali adminima post kao promiđbu....zahvaljujem se „tim prijateljima“)
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:42   #35
heben posao vidim, ja sam namjeravao ici za vozaca kamiona ako me ne prime za argonca ali vjerovatno cu argonac biti xD
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:20   #36
A sTA JE S CB- stanicama to vise nije aktuelno!
__________________
bigblog.tportal.hr/bivsi-3d
Nikiliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:36   #37
od kada postoje mobilni telefoni i flatrate za grupne razgovore izgubile su na značenju...malo ih je vrijeme pregazilo! U mom kamionu ima ugrađena od strane firme, ali je rijetko koristim
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:41   #38
Jeli ima jos trgovina pa stranim zemljama koje prodaju cb-ejke!
__________________
bigblog.tportal.hr/bivsi-3d
Nikiliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:54   #39
ima na svakom autohofu ....i skupe ko vrag
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 00:51   #40
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
od kada postoje mobilni telefoni i flatrate za grupne razgovore izgubile su na značenju...malo ih je vrijeme pregazilo! U mom kamionu ima ugrađena od strane firme, ali je rijetko koristim
A jel se spikate prek stanica međusobno vi šoferi na autoputevima i tako npr. di je kakav stau ili kontrola..?
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.