Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 09:18   #10021
Quote:
expect kaže: Pogledaj post
A oblake "zasijavaju" vodenom parom? Ili možda kemikalijama?
kojim kemikalijama? u koju svrhu? kojom tehnologijom?

Quote:
expect kaže: Pogledaj post
A ovi iz "vojske" nisu sposobni "vozati" zrakoplove sa "civilnim" oznakam?

"Civilni" zrakoplov nije sposoban uzletjeti ako u njemu nema putnika, te se u njega ne može ugradit aparatura za izbacivanje kemikalija?


Jesus Christ Almighty! Pa gdje vas nalaze tako naivne. I još sebe nazivate "skepticima", a buljite u jedno drvo cijeli život pa šume nikad vidjeti nećete.
nismo 'mi' skeptici, ti nemas tezu vec buncas o necemu o cemu samostalno nisi u stanju sloziti par suvislih prosirenih smislenih recenica.

tko financira te desetke tisuca ako ne i stotine tisuca zrakoplova? gdje je aparatura za 'spricanje'? ajde, potrudi se vec jednom, ovo su toliko bazicna pitanja pa ako na ovome padnes nece ti youtube gluposti pomoci
7nationarmy is offline  
Old 19.09.2014., 11:00   #10022
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle ti podatak da se ne mogu kontrolirati vremenske prilike,daj me molim te prosvijetli,jer se ja očito informiram na krivim mjestima...
Samo da te prosvijetlim kako je manipuliranje vremenskim prilikama u SAD-u čak zakonom regulirano za svaku državu posebno...
Očito se informiraš na internetu gdje je protok laži i lažnih informacija najveći u povijesti čovječanstva.

Idi se i ti testiraj na aluminij i barij pod hitno.
T-22 is offline  
Old 19.09.2014., 12:15   #10023
Mene i dalje zanima ako se u raznim testovima može naći isključivo čestice aluminija i barija, kako se onda te čestice u spoju za vodenom parom održe tako dugo u zraku. Mislim, po njihovoj teoriji da tragovi, oni dugotrajni, ostaju samo ako u njima postoje čestice aluminija i barija, pa eto, zanima me kako se točno spajaju i prave taj trag.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.09.2014., 13:21   #10024
Daj vidi ovog 7nationarmy, pa taj nije ni za "cloud seeding" čuo, ja ću krepat.

Pita mene podrugljivim tonom koja je svrha "cloud seeding-a", kao da je taj postupak isto samo tzv. "teorija zavjere".

I takav se ruga ljudima koje naziva "teoretičarima zavjere".


Prejadno i prestrašno što TV dnevnik i društveni autoriteti koje diktiraju raznorazni Ivo Salamanderi i Inge Šipl Mast Trast As koji daju "istinu" i "stvarnost" ovakvim "pronicljivim" "skepticima" napraviše od od tih "pronicljivih" "skeptika".
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Old 19.09.2014., 14:17   #10025
Vidim da je danas "in" bit glup...

Dakle, expect, uozbilji se i odgovori na pitanja.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Old 19.09.2014., 15:20   #10026
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kojim kemikalijama? u koju svrhu? kojom tehnologijom?


tko financira te desetke tisuca ako ne i stotine tisuca zrakoplova? gdje je aparatura za 'spricanje'?
Pitaj njih...
http://weathermodification.com/index.php
F@@hrenheit is offline  
Old 19.09.2014., 15:59   #10027
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Pitao sam i kazu da oni ne zaprasuju ljude sa stotina tisuca putnickih aviona.
Kazu da to rade gusteri iz sredista zemlje.
E da i Iluminati.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 19.09.2014., 15:59   #10028
Ovo je bilo moje pitanje...
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Možeš mi reći gdje sam ja to spominjao putničke zrakoplove,koji ispuštaju chemtrailse?...jesi se ti to siromak malo pogubio u svemu ovome?
A ovo je tvoj odgovor...
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ne, nisam se pogubio jer pogubio si se jedino ti ovdje, pošto si jednostavno laik za ovakve stvari. Rekao bih čak i neuk, a praviš se pametan samim time što si pročitao negdje na internetu da se pojavljuju tragovi na nebu i da nas oni truju s ko zna čime.
99% aviona koje ti vidiš dnevno na nebu su civilni zrakoplovi, ostatak može biti od vojske, ali to je nedovoljno da opravda onoliki broj po vama sumnjivih tragova. Dakle, u čemu je problem sinko moj dragi? Kakvo ćeš sada opravdanje i izliku naći da se ispuštaju chemovi iz aviona? Kako opravdavaš nastajanje tragova iz kombinacije vode i aluminijevih čestica? Možeš li nam to pomnije nekako objasniti ili ćeš opet izlanuti neku glupost?
I da, zar nisi rekao da ćeš otići s ove teme? Očito si jebeni mazohist koji dolazi po dnevnu dozu šamaranja.
Jesi li ti normalan?
F@@hrenheit is offline  
Old 19.09.2014., 16:05   #10029
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo moje pitanje...
A ovo je tvoj odgovor...

Jesi li ti normalan?
I dalje pitam kako se spajaju aluminijske čestice sa vodenom parom koja nastaje kao produkt topline koju proizvodi motor i koja odlazi u okolni hladni zrak?
I da, pitam te, ako vjeruješ u ove idiotarije, objasni nam onda kako putnički avion može praviti chemtrailse? Ili nas obmanjuju sa spikom koja je i ovdje bila da su vojni avioni zamaskirani i civilne i tako nas zaprašuju? Ajde, znam da imaš odgovore srećo.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.09.2014., 16:13   #10030
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Pitao sam i kazu da oni ne zaprasuju ljude sa stotina tisuca putnickih aviona.
Kazu da to rade gusteri iz sredista zemlje.
E da i Iluminati.
A jesi me nasmijao...
Pričamo inače o cloud seedingu,veliš niti to ne postoji?
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
@F@@hrenheit, naveo si zasijavanje oblaka.
Metoda zasijavanja oblaka relativno je stara, provjerena i primjenjivana.
Kak sad to?
Dajte se dogovorite hebiga...
Jel i to isto ne postoji ili me hebu ovi Ameri sa dezinformacijama?
Ajmo stručnjaci...tko je za,a tko protiv zasijavanja oblaka...mogli bi napraviti glasovanje ili referendum

Zadnje uređivanje F@@hrenheit : 19.09.2014. at 16:24.
F@@hrenheit is offline  
Old 19.09.2014., 16:18   #10031
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I dalje pitam kako se spajaju aluminijske čestice sa vodenom parom koja nastaje kao produkt topline koju proizvodi motor i koja odlazi u okolni hladni zrak?
I da, pitam te, ako vjeruješ u ove idiotarije, objasni nam onda kako putnički avion može praviti chemtrailse? Ili nas obmanjuju sa spikom koja je i ovdje bila da su vojni avioni zamaskirani i civilne i tako nas zaprašuju? Ajde, znam da imaš odgovore srećo.
Ne mogu ti pomoći,nisam te struke...ne znam gdje bi ti bilo bliže,Vrapče ili Jankomir?
F@@hrenheit is offline  
Old 19.09.2014., 16:37   #10032
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti pomoći,nisam te struke...ne znam gdje bi ti bilo bliže,Vrapče ili Jankomir?
Znao sam, jebeni troll
A ništa sinko, sretno ti bilo u životu, ali jednak si kao i svi ovi tvoji istomišljenici glede chemtrailsa. Kad vas se pita nešto konkretno, izigravate budale i okrećete vodu na svoj mlin. Samo tako forum ne funkcionira, nažalost. A neke od tih ustanova slobodno posjeti, čisto da odeš na malo promatranja, neće ti škoditi. Eto, sad se pridruži expectu, onom prepametnom ženskom prasetu na ignore listi i bit će mir. Do čitanja sinko, sretno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.09.2014., 17:48   #10033
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I dalje pitam kako se spajaju aluminijske čestice sa vodenom parom koja nastaje kao produkt topline koju proizvodi motor i koja odlazi u okolni hladni zrak?


Vodena para je produkt topline!? issss

Ovog bi "zrakoplovca" cipelarili zrakoplovci koje je znam da tako nešto kaže u njihovom društvu. Čak i doslovno...
Pepa prase is offline  
Old 20.09.2014., 19:01   #10034
Nova tema: www.forum.hr/showthread.php?p=51605054
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.