Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 22:28   #21
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
amelie, jel možda živiš s roditeljima?
s majkom, zasto?
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:33   #22
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ako ti tako paše, onda ok. iako ne vidim smisao da se tjeraš na aktivnosti koje te ne zanimaju. ako si u takvoj fazi i nije ti dosadno, dobro. ali dugoročno mi to nekako djeluje kao recept za bivanje trutom

btw, otkad je šoping aktivnost? i ja sam nekad uživala u tome, sad mi spada u obaveze, iznimno rijetko gušt.

Šoping je aktivnost, satima si na nogama i isprobavas svasta nesta.
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:33   #23
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
s majkom, zasto?
pa kakav vam je odnos? ne moraš javno odgovoriti, ali razmisli

jel ti mama kontrolirajuća možda ili sve obavlja za tebe, ti doma dođeš s posla na gotovo?
jel ona ima život, prijateljice, partnera... ili je isto neaktivna?

sve su to teme za zamisliti se
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:39   #24
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
Šoping je aktivnost, satima si na nogama i isprobavas svasta nesta.
dosadi i to

jel tebi lijepo u toj tvojoj fazi?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:03   #25
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Meni je ovo super kak je ZK pun ovih poso-kuca-serija-krevet zena
Mene je ovo počelo ubijati, mrzim posao i činjenicu da će mi život proći u istom.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:10   #26
Korak broj 1 je malo srezati posao da se otvori vrijeme za traziti bogatog muza. Onda kasnije mogu i na pola radnog vremena sto se mene tice
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:13   #27
https://www.youtube.com/watch?v=26al2-O-MP8
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:18   #28
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Korak broj 1 je malo srezati posao da se otvori vrijeme za traziti bogatog muza. Onda kasnije mogu i na pola radnog vremena sto se mene tice
Kljucno u ovome ti je da ne djele vi zelju za skućavanjem, muzOm i djecom, tj ikakvim partnerom uopce.
Ja sam u fazi (koja traje od kad sam se rodila valjda ) da ne mogu zamislit da zivim i djelim svakodnevni zivot s ikim. Da me netko docekuje i da ja nekog docekujem i gledam tog nekog frajera svaki dan cijeli dan, i moram se dogovarat sta ceMO danas jest i oceMO ic na vikend kod njegovih ili mojih, i ko ce oprat suđe, doslovce se grozim takvog zivota.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:27   #29
sonja, ti možeš ko m. holy živjeti onda
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:49   #30
Ko, Mirela Holy? Kak ona zivi, nemam ti ja pojma
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:26   #31
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ko, Mirela Holy? Kak ona zivi, nemam ti ja pojma
ima frajera, al svak živi sa svojim roditeljima
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:12   #32
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
ima frajera, al svak živi sa svojim roditeljima
O boze sacuvaj kaj zivi sa starcima u tim godinama. Eeek.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:27   #33
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
ima frajera, al svak živi sa svojim roditeljima
kaj nije fora imati dečka 25 godina?



i da svatko živi kod svoje mame i tate, samo si odu van, na cugu, u kino i tak. bar joj ne hrče po noći.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:48   #34
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post



i da svatko živi kod svoje mame i tate, samo si odu van, na cugu, u kino i tak. bar joj ne hrče po noći.
Nije meni upitno to sta oni ne zive akupa nego pobogu zasto zive svak sa svojim starcima.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:59   #35
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Nije meni upitno to sta oni ne zive akupa nego pobogu zasto zive svak sa svojim starcima.
ma šalim se. a šta ja znam, možda se tako i dalje osjećaju kao 19-godišnjaci. tko će ga znati.

kad su odvagnuli za i protiv, ovo im je očito zbog nečega prevagnulo. a zbog čega, ne znamo.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:10   #36
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ma šalim se. a šta ja znam, možda se tako i dalje osjećaju kao 19-godišnjaci. tko će ga znati.

kad su odvagnuli za i protiv, ovo im je očito zbog nečega prevagnulo. a zbog čega, ne znamo.
Sad me sjetilo na pricu o jednoj kolegici moje sefice (govorimo ekipa 55-60) go koja se nikad nije udavala i imala djecu, al ima sto godina "decka" i isto svaki zivi sa svojim mamama. Ok, te mame su sad vec stare i bolesne, pa razumijem "dovest ih u kucu" ali CIJELI ZIVOT zivit s roditeljima, bio u vezi ili ne. Oslobodi boze.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:12   #37
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
dosadi i to

jel tebi lijepo u toj tvojoj fazi?
Lijepo mi je ali stalno mi je u podsvijesti da se moram iščupati iz te pasivnosti. Ne znam objasniti, a da zvuči smisleno.

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Korak broj 1 je malo srezati posao da se otvori vrijeme za traziti bogatog muza. Onda kasnije mogu i na pola radnog vremena sto se mene tice
Hhahaha e al kak ćemo tražiti ako nam se ne da izlaziti i truditi Eventualno on-line natječaj

pjesma mi je bila nadahnuće za naslov teme skroz prigodna

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Kljucno u ovome ti je da ne djele vi zelju za skućavanjem, muzOm i djecom, tj ikakvim partnerom uopce.
Ja sam u fazi (koja traje od kad sam se rodila valjda ) da ne mogu zamislit da zivim i djelim svakodnevni zivot s ikim. Da me netko docekuje i da ja nekog docekujem i gledam tog nekog frajera svaki dan cijeli dan, i moram se dogovarat sta ceMO danas jest i oceMO ic na vikend kod njegovih ili mojih, i ko ce oprat suđe, doslovce se grozim takvog zivota.
Pa super je što znaš točno što želiš i furaš svoj film.
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:29   #38
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
Lijepo mi je ali stalno mi je u podsvijesti da se moram iščupati iz te pasivnosti. Ne znam objasniti, a da zvuči smisleno.
Ok, znaci i nije ti bas lijepo. E sad, je li to radi drustvenog pritiska i dostizanja nekih trenutno modernih ideala ili jer tebi istinski treba nesto drugacije...
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 11:06   #39
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ok, znaci i nije ti bas lijepo. E sad, je li to radi drustvenog pritiska i dostizanja nekih trenutno modernih ideala ili jer tebi istinski treba nesto drugacije...
Mislim da je mix svega, s jedne strane mi godi, a s druge mi ne paše jer se bojim da ću se uljuljati u tu samoću i sve i neću se moći više pokrenuti ( jer je to sad već par mjeseci u pitanju). Banalan primjer vježbanje, bedira me što jedem junk i debljam se, a s druge uživam i paše mi. Kontradiktorno skroz.
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.