Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 19:22   #61
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
takve traume ja imam s bijelim gaćama. oni paketi od po 5 gaća pa s mašnicama u 5 različitih boja. Kad sam ih počela sama kupovat došla sam do toga da više nisam imala ni jedne bijele ili barem bež.
Pratim i podižem za isključivo bijelu posteljinu. Da se sve to može lijepo opkuhati

Uglavnom, nisam doživjela da mi čarape u boji smrde osim ako ih ne perem, tako da mi to nije neki argument, a uglavnom su mi crne oku ugodnije.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:25   #62
ja nisam imala bijele čarape, moje su bile sive, tamnoplave i crne. Ali su sve bile obične sportske, one malo grublje na rebra i sa nekim znakićem, ovakve, ali ne adidas nego placa. Tata je često išao poslovno van države pa mi je obično kupovao bojice, flomastere, vodene... jednom sam mu naručila šarene čarape. Nisam više mogla gledat te jednobojne. Kupio mi je dva para najšarenijih ikada. Nosila sam ih godinama
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:30   #63
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ja nisam imala bijele čarape, moje su bile sive, tamnoplave i crne. Ali su sve bile obične sportske, one malo grublje na rebra i sa nekim znakićem, ovakve, ali ne adidas nego placa. Tata je često išao poslovno van države pa mi je obično kupovao bojice, flomastere, vodene... jednom sam mu naručila šarene čarape. Nisam više mogla gledat te jednobojne. Kupio mi je dva para najšarenijih ikada. Nosila sam ih godinama
Isuse, sad sam se sjetila da mi je jednom kao klinki netko kupio dva para prugastih dokoljenica u duginim bojama, totalno Pipi Duga Čarapa stil
Obožavala sam ih, samo mi mama nije dala da izlazim iz kuće u njima
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:15   #64
Quote:
Savjetnik u GNK kaže: Pogledaj post

Shvaćam solidno kvantnu fiziku ali ove neke sulude kriterije naprosto ne shvaćam.
to ti ide ovako
kad fata stavi štikle na trenerku onda je samo fata
kad galianova manekenka isfura štikle na trenerku onda je to trenerka s pomakom

kako je moda ciklička doći će i tvojih pet minuta
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:44   #65
"Enigma" je u tome sto vecini ljudi takve carape na kontrastnu odjecu vriste: seljak.
Ti ih, brate, nosi ako ih volis, ali nemoj izmisljati ove debilane da bijele carape "ne smrde" (iz cega proizlazi da druge smrde). Pozabavi se vlastitom higijenom i perilicom s deterdzentima pa ti nista od odjece nece smrdjeti.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:03   #66
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Obožavala sam ih, samo mi mama nije dala da izlazim iz kuće u njima
zasto?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:54   #67
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
"Enigma" je u tome sto vecini ljudi takve carape na kontrastnu odjecu vriste: seljak.
Ti ih, brate, nosi ako ih volis, ali nemoj izmisljati ove debilane da bijele carape "ne smrde" (iz cega proizlazi da druge smrde). Pozabavi se vlastitom higijenom i perilicom s deterdzentima pa ti nista od odjece nece smrdjeti.
Mislim da kupuje po euromixevima i sličnim dućanima... Te kineske stvarno znaju bazdit po kemikalijama i piruri ajme... Vjerojatno je zato dobio dojam.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:26   #68
Na bijelim čarapama se vidi kad su i jesu li savšeno čiste. Na ostalim baš i ne. Vjerujem da je autor na to mislio.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:59   #69
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
to ti ide ovako
kad fata stavi štikle na trenerku onda je samo fata
kad galianova manekenka isfura štikle na trenerku onda je to trenerka s pomakom

kako je moda ciklička doći će i tvojih pet minuta


dodala bi i Ninu (ne dopušta otvoriti link, jer je slika s hrt-a, gledala sam ju u toj emisiji, s Barbarom, naći ćete u "slikama"), ona je super kul , a Borna...uh, to je ekstravagancija samo takva

tanka je granica između "ekstravagancije" i seljakluka.

nekom se može, a netko naprosto izgleda "ko seljak". zašto je tako - pojma nemam.

svi naravno mogu nositi kaj im je volja i kako autor teme kaže, "nije ga briga što drugi (žene) misle", iako je otvorio temu.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:04   #70
[QUOTE=Savjetnik u GNK;65821385
Mislim, koji kurac? Kakvi su to kriteriji?

[/QUOTE]

Bijele carape su se i jos uvijek se tradicionalno pletu od ovcije vune u Hercegovini, juzoj Srbiji i Crnoj Gori. Nositelje bijelih carapa su gradski ljudi dozivljavali primitivcima (ovo je opet sira tema).
Bijele carape u ovom tvom kontekstu su isto sto i red neck u americkom.

Pejorativne 'bijele carape' su hercegovacke suklene bijele carape pletene od nepreradjene ovcije vune. Naravno, za sve one kojima je ulitmativno to be nositi zapadnu modu, mozes misliti sto su bijele carape predstavljale - drvosjece, seljacine.

Sto se tice nosenja bijelih carapa kao i kod svake druge odjevne kombinacije samo pripazi na stil i vrstu odjece. Ne kombiniraj sportske carape s odjelom i sve pet.

Sve ostalo su tipicni i klasicni simptomi hrvatskog drustva, zelja da se bude pripadnik necijeg kulturnog kruga jer svog vlastitog (etnosa) se srame, preziru i dozivljavaju ga manje vrijednim.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:35   #71
Joj, kad pises o tim pletenim vunenim soknama sve na kaj mogu pomisliti je kak to negdje jako pika.

Ko maloj mi je mama znala strikati zimske kape (sjecam se da me vodila u ducan Maja kod fontane, dosta je strikala i sivala po Burdinim krojevima) i te kape su me uzasno pikale za usi.
I vestice isto. (Ne za usi). Heklano me manje pikalo, nemam pojma zakaj.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:47   #72
Bijele čarape su ista stvar kao i bijele pamučne gaće i potkošulje. Nisu seksi, nisu elegantne i ružno ih je vidjet. I uglavnom ih nose penzići i oni koji se osjećaju tako.

I sportaši, dobro.
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:57   #73
Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Sve ostalo su tipicni i klasicni simptomi hrvatskog drustva, zelja da se bude pripadnik necijeg kulturnog kruga jer svog vlastitog (etnosa) se srame, preziru i dozivljavaju ga manje vrijednim.
Do white socks show bad taste?

Dutch Finance Ministry officials deny that they have declared a war against white socks.

Media reports suggested that white sports socks had been labelled as "transgressing the limits of decent dress behaviour" in an internal publication.



Trenutna moda. Nekad je ljudima ovo bilo lijepo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.