Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Pogledaj rezultate ankete: Čipiranje - da ili ne?
NE - iz etičkih razloga 6 8.33%
NE - iz vjerskih razloga 7 9.72%
NE - zbog mogućih manipulacija 13 18.06%
NE - čipiranje je monstruozno 22 30.56%
DA - čipiranje je super 14 19.44%
DA - samo djeca 2 2.78%
DA - samo životinje 8 11.11%
Glasovatelji: 72. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 21:22   #461
Ne čipiranju iz sviju četiri navedenih razloga.
__________________
U potražnji za mirom kroz pravdu i oprost.
shaganappi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:36   #462
Quote:
shaganappi kaže: Pogledaj post
Ne čipiranju iz sviju četiri navedenih razloga.
Krajnja im je "bez čipa nećeš dobit plaću, bez čipa te neće prepoznat niena banka, umrijet ćeš od gladi jer niko te neće htjeti zaposliti ; ai bez čipa nećeš imat zdravstveno osiguranje, pa kad slomiš nogu nek te liječi indijanac ; bez čipa namjera im je svakako - građanin si ne drugog već trećeg reda"

čip doista jest žig "zvijeri" , lukavci isprobavali preko tetovaža, potom prešli na ajfone, malo po malo prilagođavaju planetarce, novorođenu djecu već čipiraju preko cjepiva, kojeg točno naravski roditeljima ne reču , a ukoliko roditelj ne želi tada ga globe, osiromaše roditelja , sve u svemu ucjenjuju sve dok roditelj ne poklekne. Ako poklekne jer, brate mili, nadajmo se prije će doć Harmagedon negoli ovi isfurati soton-namjere.

Zadnje uređivanje Pravi Život : 23.11.2017. at 21:48.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:44   #463
Cip su religije a trgovina dusama nije moguca bez cipa .
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:45   #464
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Anketi nedostaje jedno obično "DA", bez onog "super je".
To dokazuje da je starter ankete pristran.

Ja nisam imao to obično DA (niti je super, niti nije.. jednostavno je korisno), odabrao sam najbliži odgovor
Ok, dakle ipak se slažeš s time? Ja baš i ne. I da nisam vjernik bih isto razmišljao, jednostavno su mogućnosti manipulacije beskrajne.
__________________
"Čitam stare knjige - jer radije učim od onih koji su izgradili civilizaciju nego od onih koji ju uništavaju."
Khulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 09:22   #465
Quote:
zugys kaže: Pogledaj post
.
"Veliki reset", svodi se ustvari na čipiranje-ljudi tj. njihovim podjarmljivanjem putem implantirane umjetne inteligencije.

O tom čipiranju smo već 2014., u temi/anketi ovdje, - rekli ovo: www.forum.hr/showthread.php?t=829962

Međutim, manipulatori, patološko-željni beskrajnog manipuliranja sa ljudima, ne predaju se:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...e/2453471.aspx

Stoga, Joseph Goebbels .. https://hr.wikipedia.org/wiki/Joseph...dist_u_Berlinu .. postaje 'kamilica' u odnosu na njih.

Smrt transhumanizmu - sloboda narodu .... https://shop.skolskaknjiga.hr/smrt-t...da-narodu.html
Da malo oživim(o) temu?
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 09:28   #466
Naaah , imamo još vremena do 2030.te .



Ako nekog slučajno zanima uređaj. PS. nije za one slabog želuca.

https://www.youtube.com/results?sear...musk+neuralink
https://www.youtube.com/results?search_query=neuralink
SkatterBooii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 12:00   #467
Što ova tema radi na Religiji?
__________________
Eto što vam je čovjek
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 14:36   #468
Quote:
zugys kaže: Pogledaj post
Da malo oživim(o) temu?
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Što ova tema radi na Religiji?
Antisemit ju došo pokrenut preko svog posta na alternativi...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 18:03   #469
Antisemit je iza tvog kvislingškog nosa, moralna nakazo.
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 19:51   #470
Stvarno nam treba još jedan moderator....
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 21:01   #471
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Stvarno nam treba još jedan moderator....
Tebe cu ja podrzat da budes bez zahebancije.
Ovo smisla nema vise.
Ablathtalba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2023., 23:41   #472
Quote:
Akvila kaže: Pogledaj post
Čip su (i) religije, a trgovina dušama nije moguća bez čipa.
... stara latinska poslovica glasi „ne nuntium necare“ ili „nemoj ubiti glasnika“.

Ubijanjem glasnika su nekada, u prošlosti, moćnici iskaljivali bijes na donositeljima loših vijesti. Izgleda, loš običaj zadržao se i do danas pa krivi obično ispadnu oni koji otkriju, oni koji prvi kažu "car je gol", napišu, obznane, uslikaju, snime, zazvižde kod bilo kakve nepravde, lopovluka, bahatluka, neprofesionalizma, nemara, primitivizma, pogodovanja ili muljaže u svekolikom, do krajnjih granica, ispolitiziranom društvu.
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 17:43   #473
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...i/2240365.aspx
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 17:51   #474
Totalno si krivo shvatio ovaj članak:

"ne-bojte-se-sto-manje-mozga-imate-to-cipiranje-manje-boli"

To je ironija upravo na blesave teoretičare zavjera, koji šire paniku oko "čipiranja" i "novog svjetskog poretka" od strane Zapada
(dotični nemaju ništa protiv toga da taj poredak ima za Vožda kepeca Putina).

Jer, kaže autor članka, "ako si blesav (kao teoretičari zavjera), onda će te manje boljeti kad te čipiraju".
No nakon pitanja koja imaju smisla obično uslijede ona najluđa, tipa čipiranja, štetne povezanosti s 5G tehnologijom, zavjerom Bila Gejca, Guštera i Big Pharme protiv čovječanstva itd. Nakon toga, svaka diskusija prestaje i legitimna pitanja potiru se zbog pseudoznanstvenika i ljudi koji šire najluđe teorije zavjere. Nažalost, među njima se nalaze i ljudi iz struke (barem nazivno), liječnici, čak i visoko pozicionirani medicinski kadar, sve do nobelovaca.

No obrazovanje samo po sebi ne znači ništa. Mnogi visoko obrazovani ljudi, mnogi ljudi čiji je doprinos čovječanstvu i znanosti neosporan, otišli su na kvasinu. Mnogi su rasisti, seksisti i otvoreni ženomrsci. Mnogi su teoretičari zavjera.

Kada to sve sagledamo, ispada da je čipiranje zapravo već uspjelo jer se glas razuma, znanosti i istine, glas normalnih i poštenih, već potire nauštrb najluđih pseudoznanstvenih ideja.

Ali tu je i barem jedna dobra vijest: Ne trebate se bojati čipiranja jer što manje mozga imate, to čipiranje manje boli i nuspojave su blaže.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 18:00   #475
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Totalno si krivo shvatio ovaj članak:

"ne-bojte-se-sto-manje-mozga-imate-to-cipiranje-manje-boli"

To je ironija upravo na blesave teoretičare zavjera, koji šire paniku oko "čipiranja" i "novog svjetskog poretka" od strane Zapada
(dotični nemaju ništa protiv toga da taj poredak ima za Vožda kepeca Putina).

Jer, kaže autor članka, "ako si blesav (kao teoretičari zavjera), onda će te manje boljeti kad te čipiraju".
No nakon pitanja koja imaju smisla obično uslijede ona najluđa, tipa čipiranja, štetne povezanosti s 5G tehnologijom, zavjerom Bila Gejca, Guštera i Big Pharme protiv čovječanstva itd. Nakon toga, svaka diskusija prestaje i legitimna pitanja potiru se zbog pseudoznanstvenika i ljudi koji šire najluđe teorije zavjere. Nažalost, među njima se nalaze i ljudi iz struke (barem nazivno), liječnici, čak i visoko pozicionirani medicinski kadar, sve do nobelovaca.

No obrazovanje samo po sebi ne znači ništa. Mnogi visoko obrazovani ljudi, mnogi ljudi čiji je doprinos čovječanstvu i znanosti neosporan, otišli su na kvasinu. Mnogi su rasisti, seksisti i otvoreni ženomrsci. Mnogi su teoretičari zavjera.

Kada to sve sagledamo, ispada da je čipiranje zapravo već uspjelo jer se glas razuma, znanosti i istine, glas normalnih i poštenih, već potire nauštrb najluđih pseudoznanstvenih ideja.

Ali tu je i barem jedna dobra vijest: Ne trebate se bojati čipiranja jer što manje mozga imate, to čipiranje manje boli i nuspojave su blaže.
Čipiranje će biti nužno i mora biti uvedeno radi kontrole stanovništva. To nije nikakva teorija zavjere. Sumnjive pojedince će trebati pratiti. Ovako oni mogu bez kazne pljuvati po svemu pa i po dragom Bogu. To je nedopustivo.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 18:03   #476
Točno, jer ima ih ovdje kojima je mozak očito (bio?) opran Novim zavjetom .. pa sada, u svom 'rektalnom-alpinizmu prema Starozavjetnicima', pišu i blogove pljujući na Novi zavjet ... dno-dna.

Blago nama - agnosticima.
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 18:07   #477
Quote:
zugys kaže: Pogledaj post
Točno, jer ima ih ovdje kojima je mozak očito (bio?) opran Novim zavjetom .. pa sada, u svom 'rektalnom-alpinizmu prema Starozavjetnicima', pišu i blogove pljujući na isti ... dno-dna.

Blago nama - agnosticima.
Antisemit opet pjeni na mene, pa udara ad hominima...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 18:09   #478
čipirati nevjernike i heretike, pa kaznit po Starom zavjetu!

Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Čipiranje će biti nužno i mora biti uvedeno radi kontrole stanovništva. To nije nikakva teorija zavjere. Sumnjive pojedince će trebati pratiti. Ovako oni mogu bez kazne pljuvati po svemu pa i po dragom Bogu. To je nedopustivo.
Ti bi, bleso, čipirao sve heretike tako da ih se prati i istrijebi u inkvizicijskim podrumima, po zakonima božjima Stara zavjeta/Kurana, jelte.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 18:09   #479
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Antisemit opet pjeni na mene, pa udara ad hominima...
Ponavljam:
Quote:
zugys kaže: Pogledaj post
Antisemit je iza tvog kvislingškog nosa, moralna nakazo.
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2023., 18:28   #480
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Čipiranje će biti nužno i mora biti uvedeno radi kontrole stanovništva. To nije nikakva teorija zavjere. Sumnjive pojedince će trebati pratiti. Ovako oni mogu bez kazne pljuvati po svemu pa i po dragom Bogu. To je nedopustivo.
Maa pustite ga, očito ga peru teške paranoje .. pa, sve češće, "raskrinkava" forumaše.

Nauka ih odavno već naziva 'e-vampirima' ... https://hrcak.srce.hr/file/191187
zugys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.