Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2017., 08:19   #1
Treći svjetski rat — vol. 2


Ljudovi vi ste nepopravljivi!
Od početka WW3 dijele nas samo tri dana i nešto sati..
Umjesto da tražite sigurna skrovišta,vi ovdje o vanzemaljcima.
Ako su na Zemlji tj među nama,
a stvarno mogli bi biti,
pokazati će se oni....
a jednog sam već i uočila kako
stoji na saborskom balkonu
u poziciji Cezara,
palac gore-palac dolje,
a osmijeh mu klizi tustom mješinom,
slijeva se dolje među sabornike,
a onda i na hologram naroda rvackog...

Kako ono reče Šerlok Holms :
Kad isključiš sve što je moguće,nemoguće mora biti istina...(ili tako nekako)
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 09.05.2017., 11:37   #2
sudeći po ovom članku :

https://www.freenet.de/lifestyle/mae...6_4743240.html

ameri ubrzano rade na ostvarenju ovakvih ratnika.
Zamisli da ti jedan terminator stane na put...


Die Vorteile von Kampfrobotern
Wenn Maschinen statt Menschen in den Kampf ziehen, sinken die Opferzahlen unter Soldaten und Piloten. Angriffe sollen präziser und schneller durchgeführt werden können. Die Kampfmaschinen dringen auch in solche Gefechtsgebiete vor, in die sich Menschen nie begeben würden.

Prednosti borbenih robota.
Ako strojevi umjesto ljudi odlaze u bitku,pada broj žrtava,među vojnicima i pilotima.Napadi bi bili precizniji,brže provedivi.Bojni strojevi prodiru u bojna područja u koja ljudi nikada neće ulaziti.

U cijelom članku ni pips o civilnim žrtvama.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 09.05.2017. at 11:47.
amary is offline  
Old 09.05.2017., 13:02   #3
Quote:
Cosmic Wanderer:
Sasvim sam siguran da je naša mala planetica samo jedna u nizu za osvajače s Oriona.
Pa vidiš , nisam ja to samo tek tako izmislio , ima mnogo dokaza za to , mnogo sam o tome napisao na temi vanzemaljci manipulatori , a uvjeren sam u to , ne iz razloga što ja samo vjerujem u to , već što ja znam da je sve to istina o čemu pričam na ovom forumu , a to znanje je mnogo dublje od bilo kakvog vjerovanja , jer vjerovanja možeš i mijenjati.... samo ću ukratko , Orionci su vanzemaljski osvajači , osvajaju pojedine planete , slično što je Đingis Kan pojedine zemlje osvajao , a razlozi su minerali , rude , zlato im je trebalo da omotaju Nibiru dok putuje galaksijom i naravno razlog je i sami gušt osvajanja.

I onda se ti zapitaš , ako oni zaista postoje i tako su tehnološki napredni i prema nama superiorni , kako nas to već nisu otvoreno porobili ili istrijebili , npr. nuklearnim ratom , a odgovor je da oni mogu doći do ostvarivanja svojih ciljeva samo lukavstvom , jer im pozitivni vanzemaljci kojih trenutno ima mnogo oko Zemlje , ne dopuštaju ništa što nije prihvačeno od kolektivne svijesti ljudi , jer su ovi pozitivni vanzemaljci sa Siriusa , Plejada , Arcturusa(čiji nick nosiš) mnogo superiorniji tehnološki od Orionaca , pa se ovi Orionci ne mogu ni pomaknuti bez dopuštenja kolektiva ljudi i zato neprestano govorim da je sve ovo mračna igra mračnih Orionaca na Zemlji-Iluminata/Elite , jer na sve načine pokušavaju uvjeriti ljude da je 3. svjetski rat neizbježan , jer samo sa zelenim svijetlom od ljudskog kolektiva oni mogu krenuti u akciju , a pošto se dosta ljudi probudilo iz hipnoze , kao što si se ti probudila , čim se ovoliko kužiš u ove stvari , onda ovi probuđeni djeluju na kolektivnu svijest ljudi na raznorazne načine i Orioncima je kraj zagarantiran.
Logika je dobra ali premisa je pogrešna, jer za sva naša, kako osobna tako i međunarodna ovozemaljska, sranja - najlakše je uvijek optužiti 'neke druge' pa tako (ako treba) i "vanzemaljce".
Ima "to" i dobru stranu - popuštanje međusobnih (međunarodnih) napetosti jer su, eto, krivi vanzemaljci a ne mi.

Nee, glavnu krivnju, za minula dva svjetska rata (a možda i budući - treći), ipak snose ona trojca bankstera sa kraja prvog dijela ove teme (poglavito Morgan & Rockefeler & Rothschild).

Dakle, protestantsko-anglosaksonstvo preko njihove primarne emisije US$ distribuirane u ruke, njihovih najsposobnijih-financijaških-slugu, - banksterskih NEsemitskih hazarskih-aškenaza, a sve to za totalno financijsko & energetsko (petro-dollarsko) porobljavanje cijelog svijeta.

Sumnjam da će isti dozvoliti WW3, i tako uništiti svoj očiti, a teško stećeni, monopol u iskorištavanju 'svega i svakog' (uglavnom vitalnih prirodnih resursa).

Eto, amary nam ukazuje - već imaju i solidne robote za "takve" selektivne rabote po cijelom svijetu.

... a "anonymusi" pak misle ovako:
Quote:
"Treći svjetski rat s globalnim posljedicama dolazi sljedeće godine"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...ne/968750.aspx

Zadnje uređivanje arthura : 09.05.2017. at 14:31.
arthura is offline  
Old 09.05.2017., 15:27   #4
Za 3 dana počinje? Hoće netko ovdje pojest govna ako se to ne dogodi?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 09.05.2017., 15:42   #5
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Za 3 dana počinje? Hoće netko ovdje pojest govna ako se to ne dogodi?
Ne mogu, posto su im vec puna usta od prije

Ovi koji vjeruju, odite se pakirat i trk u sumu...
A pardon, jedini bijeg je kolektivno samoubojstvo, ocito dok si ziv od ww3 nemres pobjec

Eto sto propagandna masinerija uradi od ljudi, poruka od njih ce glasit ovako: " ako vas mi ne roknemo, onda cete se sami roknut"

E da, zaboravio vam rec, u tijeku je ww3 koji vec podosta traje, a rezultati su i vise neg ociti.
zvonac_1 is offline  
Old 09.05.2017., 15:52   #6
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Ne mogu, posto su im vec puna usta od prije

Ovi koji vjeruju, odite se pakirat i trk u sumu...
A pardon, jedini bijeg je kolektivno samoubojstvo, ocito dok si ziv od ww3 nemres pobjec

Eto sto propagandna masinerija uradi od ljudi, poruka od njih ce glasit ovako: " ako vas mi ne roknemo, onda cete se sami roknut"
Mene više to brine jer za vikend idem na roštilj, pa ne bih volio da mi ww3 odgodi to.

Ovaj internet svašta napravi od ljudi. Otkad je interneta i otkako pratim sve te doomsday priče, tamo od 1999. pa do danas se svijet trebao srušiti sam od sebe, pa minimalno 100 puta. A o WW3 su krenule priče još 1991. kada se raspao komunistički svijet, no sad već nakon 26 godina pričanja još se nije ništa dogodilo.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 09.05.2017., 16:02   #7
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Mene više to brine jer za vikend idem na roštilj, pa ne bih volio da mi ww3 odgodi to.

Ovaj internet svašta napravi od ljudi. Otkad je interneta i otkako pratim sve te doomsday priče, tamo od 1999. pa do danas se svijet trebao srušiti sam od sebe, pa minimalno 100 puta. A o WW3 su krenule priče još 1991. kada se raspao komunistički svijet, no sad već nakon 26 godina pričanja još se nije ništa dogodilo.
I sad reci da ljudi nisu zanimljivi, bar nam nikad nije dosadno, uvijek se nekaj događa, čuješ, vidiš itd..

Nije to internet čak kriv, kolko smo si sami krivi, hebiga, ponuđene su nam blagodati, pa ti sad radi s tim kaj oćeš..
zvonac_1 is offline  
Old 09.05.2017., 16:03   #8
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Za 3 dana počinje? Hoće netko ovdje pojest govna ako se to ne dogodi?
A hoćeš li ti vagon tog produkta,kad ti sine da se u međuvremeno svi zabavljamo na račun tog proročanstva,a što ipak ne isključuje treći svjetski bilo kada..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 09.05.2017., 16:15   #9
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
I sad reci da ljudi nisu zanimljivi, bar nam nikad nije dosadno, uvijek se nekaj događa, čuješ, vidiš itd..

Nije to internet čak kriv, kolko smo si sami krivi, hebiga, ponuđene su nam blagodati, pa ti sad radi s tim kaj oćeš..
Meni je uvijek bilo zanimljivo čitati i promatrati ljude, pogotovo ovdje s Alternative koji odlaze u krajnost s idejama koje nakon nekog vremena prestanu biti ideje, pa one postanu temelj za raspravu gdje će se svim mogućim sredstvima boriti da dokažu istinitost tih ideja.
To su sve stvari u rangu da nacisti imaju bazu na tamnoj strani Mjeseca.
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
A hoćeš li ti vagon tog produkta,kad ti sine da se u međuvremeno svi zabavljamo na račun tog proročanstva,a što ipak ne isključuje treći svjetski bilo kada..
Kako sada to? Hoće li na kraju biti za 3 dana ili će biti za 300 godina?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 09.05.2017., 16:56   #10
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Logika je dobra ali premisa je pogrešna, jer za sva naša, kako osobna tako i međunarodna ovozemaljska, sranja - najlakše je uvijek optužiti 'neke druge' pa tako (ako treba) i "vanzemaljce".
Ima "to" i dobru stranu - popuštanje međusobnih (međunarodnih) napetosti jer su, eto, krivi vanzemaljci a ne mi.

Nee, glavnu krivnju, za minula dva svjetska rata (a možda i budući - treći), ipak snose ona trojca bankstera sa kraja prvog dijela ove teme (poglavito Morgan & Rockefeler & Rothschild).

Dakle, protestantsko-anglosaksonstvo preko njihove primarne emisije US$ distribuirane u ruke, njihovih najsposobnijih-financijaških-slugu, - banksterskih NEsemitskih hazarskih-aškenaza, a sve to za totalno financijsko & energetsko (petro-dollarsko) porobljavanje cijelog svijeta.

Sumnjam da će isti dozvoliti WW3, i tako uništiti svoj očiti, a teško stećeni, monopol u iskorištavanju 'svega i svakog' (uglavnom vitalnih prirodnih resursa).
Zar neprestano ne govorim da su Morgan & Rockefeler & Rothschild ,
neke od familija Iluminata-mračnjaka-Orionaca ovdje na Zemlji , oni jesu inkarnirane svijesti Orionskih duša u ljudskim tijelima ovdje na Zemlji(neki mogu izvesti šejpšifting , a neki ne mogu , zavisno o postotku reptilskih gena) i naravno da oni snose glavnu krivnju za minula dva svjetska rata jer ih je orionski bankster Rothschild i financirao.

Vanzemaljci nisu tamo neki mali zeleni , to su svijesti-duše koje se među ostalim inkarniraju u ljudska tijela i onda izgledaju kao i svi drugi , ali svijest duše koja upravlja tijelom je bitna i ona kod ovih Iluminata-Elite-bankstera je orionskog podrijetla za razliku od ostalih zemaljskih duša inkarniranih na ovoj planeti.

To što ti ne vjeruješ u vanzemaljce uopće , to je opet tvoja stvar i u tome nema ništa loše.

Mračnjaci-Elita-Iluminati-banksteri bi itekako htijeli 3.svjetski rat , nije njima do monopola kao što govoriš , ali ljudi ne žele više takva iskustva, dosta im je ratovanja.

Kolektivna svijest ljudi ne želi iskustva 3.svjetskog rata i zato rata neće ni biti.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 09.05.2017., 18:37   #11
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
... oni jesu inkarnirane svijesti Orionskih duša u ljudskim tijelima ovdje na Zemlji ...
Eto, "tu" nas izgubiš (barem mene) za daljnju raspravu, jer u (re)inkarnacije treba vjerovati ... a gdje počinju vjerovanja - prestaju znanja (i obratno) ... a ti i dalje tvrdis da - znaš.

Stoga, drž'mo se radije zemaljskih osvajača .. dobro si spomenuo Džingis-Khana jer, nakon miješanja njegovih (ujedinjenih) Mongola & Tatara, sa Turkmenima i Risima, nastadoše ti Khazari od kojih potječu prije navedeni banksteri u neposrednoj/direktnoj službi dominirajuceg protestantskog Angloamerikanizma - lidera NWO-a.
Eto, u tom "grmu" lezi "zec".

"Kolektivna svijest" (UN-a) nije željela intervenciju USA u Irak a ista se itekako dogodila (kao i mnoge prije i poslije " toga").
A zašto se tada "dogodio Irak"?
Samo stoga, jer je Sadam Husein javno izjavio - "da ce, ubuduće, Irak svoju naftu prodavati za Eure a ne za US Dollare"!
Bio je to direktan napad na "petro-dollar" kojeg USA (NWO), ni u snu, ne može dopustiti .. a kamol' na javi.

Zadnje uređivanje arthura : 09.05.2017. at 19:01.
arthura is offline  
Old 09.05.2017., 20:29   #12
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Kako sada to? Hoće li na kraju biti za 3 dana ili će biti za 300 godina?
A tko je uopće tvrdio kojeg datuma počinje?
satir_ is offline  
Old 10.05.2017., 00:25   #13
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Eto, "tu" nas izgubiš (barem mene) za daljnju raspravu, jer u (re)inkarnacije treba vjerovati ... a gdje počinju vjerovanja - prestaju znanja (i obratno) ... a ti i dalje tvrdis da - znaš.

Stoga, drž'mo se radije zemaljskih osvajača .. dobro si spomenuo Džingis-Khana jer, nakon miješanja njegovih (ujedinjenih) Mongola & Tatara, sa Turkmenima i Risima, nastadoše ti Khazari od kojih potječu prije navedeni banksteri u neposrednoj/direktnoj službi dominirajuceg protestantskog Angloamerikanizma - lidera NWO-a.
Eto, u tom "grmu" lezi "zec".

"Kolektivna svijest" (UN-a) nije željela intervenciju USA u Irak a ista se itekako dogodila (kao i mnoge prije i poslije " toga").
A zašto se tada "dogodio Irak"?
Samo stoga, jer je Sadam Husein javno izjavio - "da ce, ubuduće, Irak svoju naftu prodavati za Eure a ne za US Dollare"!
Bio je to direktan napad na "petro-dollar" kojeg USA (NWO), ni u snu, ne može dopustiti .. a kamol' na javi.
U pravu si , nismo ti i ja baš za raspravu , razlike su velike u percepcijama , ali moram ti priznati jednu stvar - imaš pravi novinarski duh.

1.Čovjek ne vjeruje u reinkarnaciju , on "zna" reinkarnaciju, jer osjeća intuitivno reinkarnaciju. Vjerovanje je mentalni oblik koji je sklon promjenama , danas vjeruješ jedno , za godinu dana nešto drugo , dok je duboki intuitivni/duševni osjećaj-znanje nepromjenjivo , a taj intuitivni osjećaj čovjek dobije tek kada isključi barem povremeno lijevu intelektualnu polutku mozga , koja kod većine ljudi radi punom parom , a uključi katkad ili povremeno desnu kreativno-intuitivnu-duševnu polutku.

2.Irak je potpuna namještaljka jer je Sadam Husein bio od samog početka agent Orionaca-Iluminata-mračnjaka-elite iz sjene i kada je taj čovjek lijepo izvršio svoju misiju-zadatak , mračnjaci su ga poslali u zasluženu mirovinu , napravio je nekoliko plastičnih operacija lica , dobio novu putovnicu i otišao na zasluženi odmor , koji naravno financiraju mračnjaci svim svojim vjernim agentima , a onaj klon Sadamov kojeg su objesili nije znao ni tko je ni što je. Izrada klonova-kloniranje ljudi nije ništa novo kod mračnjaka , svaki američki predsjednik je imao- ima barem po dva , reptilska kraljica Elizabeta također.

Osama Bin-Laden , još jedan agent mračnjaka koji je poslije obavljenog zadatka obrijao bradu , ošišao kosu , obukao odjelo , stavio naočale za vid , dobio novu putovnicu i otišao na zasluženi odmor , ali mnogi su ga ljudi prepoznali unatoč novom izgledu , ali to je kao i sve ostalo vješto zataškano.

A trećeg svjetskog rata neće biti , naravno.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 10.05.2017., 02:59   #14
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
A tko je uopće tvrdio kojeg datuma počinje?
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Od početka WW3 dijele nas samo tri dana i nešto sati..
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 10.05.2017., 08:15   #15
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post

nisam osoba nekulturnog izražavanja,ali u tvom slučaju,moram reči:
j*** lud zbunjenog..
očito temu ne pratiš redovito...
ali se loviš za neki post,a da ti uopće nije jasan ton istog..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 10.05.2017., 10:08   #16
.
WW3 je moguć jedino ako se, po svijetu, značajno (nekontrolirano) proširi ovakova praksa:
Quote:
Filipinski predsjednik Duterte izbacuje Rothshilda iz zemlje
http://www.novi-svjetski-poredak.com...lde-iz-zemlje/
arthura is offline  
Old 10.05.2017., 11:12   #17
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
WW3 je moguć jedino ako se, po svijetu, značajno (nekontrolirano) proširi ovakova praksa:

http://www.novi-svjetski-poredak.com...lde-iz-zemlje/
kud li sreće da u hrvata duterte vlada...

pa da je sam zločinac prve klase,čini ono što je potrebno..
Međutim to nije jedina moguća osnova za treči svjetski...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 10.05.2017., 14:29   #18
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
kud li sreće da u hrvata duterte vlada...

pa da je sam zločinac prve klase,čini ono što je potrebno..
Međutim to nije jedina moguća osnova za treči svjetski...
Nije jedina ali je, uz kontrolu/posjedovanje energetskih pravaca/izvora, naj-neuralgičnija.
arthura is offline  
Old 10.05.2017., 18:36   #19
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

nisam osoba nekulturnog izražavanja,ali u tvom slučaju,moram reči:
j*** lud zbunjenog..
očito temu ne pratiš redovito...
ali se loviš za neki post,a da ti uopće nije jasan ton istog..
Pa lovim se jer to piše na ovoj temi, ta je tvrdnja stavljena tu i što da drugo mislim? Hoćemo li pogađati vrijeme početka masovnog rata? Napisala si da počinje za 3 dana što znači da krećemo u petak, pa ako se to ne dogodi u petak, hoćeš li onda pojest govno tu pred svima?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 10.05.2017., 20:16   #20
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa lovim se jer to piše na ovoj temi, ta je tvrdnja stavljena tu i što da drugo mislim? Hoćemo li pogađati vrijeme početka masovnog rata? Napisala si da počinje za 3 dana što znači da krećemo u petak, pa ako se to ne dogodi u petak, hoćeš li onda pojest govno tu pred svima?
to nije tvrdnja već sprdnja,koja bi ti bila jasna kao što je i drugima,da si pročitao deset zadnjih postova prve teme.
Inzistiranje odvratnog izražavanja,dokazuje suprotno od onog što si mislio postići.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.