Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2006., 21:29   #21
Pa, imas linove - pa citaj...ima tu dosta toga! Eno ti i slika u postu nesto iznad - sve lijepo nacrtano!
Al, u jednoj rijeci - recimo barij - navode ga kao glavnog kandidata...ionosfera, magnetosfera ---> HAARP tehnologija...dakle povecaje gustoce...zbogradi vodljivosti....itd...
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 19.04.2006., 21:33   #22
pazi malo ove slike:

__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 19.04.2006., 21:36   #23
Quote:
blue bird kaže:
pazi malo ove slike:

Ajde napisi jos koju kakva vodljivost, tj veza s iridijem?

citao sam to prije, nisam ocijenio kao nesto prevec zanimljivo i nisam pas previse zapamtio

A ak ti se neda pisat budem procitao he he linkove
grizli is offline  
Old 25.05.2006., 13:12   #24
Chemtrails - jeste li ih svjesni

Pozdrav svima

Ne znam koliko Vas je svijesno postojanja, ali svakodnevica koja nas okruzuje. Puno se o tome prica ali malo se cuje, prikrivenost prave informacije sto se u stvari dogadja.

Da ne duljim evo linkova pa da sami vidite. ja ih prije nisam zamijecivao a dogadja se vec 6 godina. To su oni bijeli avioni (vojni, bez oznaka) koji ispustaju bijeli trag, ali ne trag koji nestaje (chontrails) vec ostaju na nebu i sire se pretvarajuci se u umjetne oblake, A SADRZE ALUNIMIJI I JOS MNOSTVO VRLO OPASNIH TVARI.

Radi se o AEROSOLU pa si zamislite od kud sve veca osjetljivost ljudi oko nas i nas samih, potpuni gubitak imuniteta itd....

Danas ujutro npr. bilo je tih crta na plavom nebu i oko 10 sati nebo je postalo bijelo (ne nisu prirodni oblaci)

Neka ovo bude incijativa da se progovori o tome. NBC je zacudo objavila reportazu o tome (sumnjivi program vlade - mijenjanje vremena) a da ne govorim da su upucene mnoge protestne note od strane mnogih organizacija, no na zalost javnost se drzi u snu...

Evo linkova (a mozete i sami upisati u google Chemtrails)

http://www.rense.com/politics6/chemdatapage.html

http://educate-yourself.org/ct/

http://www.carnicom.com/contrails.htm

http://www.chemtrails-france.com/

OVO JE OSOBITO DOBAR SITE

http://www.weatherwars.info/index.php

NBC REPORTAZA

http://www.nbc4.tv/news/9155725/detail.html?taf=la
kundalini is offline  
Old 25.05.2006., 13:32   #25
Ovo je dobro to nisam ni znao!
__________________
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute. Thats what I do at fridays and saturdays. Why should I take life so seriously?
marco's is offline  
Old 25.05.2006., 13:52   #26
O ne opet slusanje ovih prica vec sam ih se previse nasluso
IsusBog is offline  
Old 25.05.2006., 15:17   #27
Sjecam se za vrijeme rata nad Zagrebom su ispuštali srbijanski vojni avijoni nekakvu paucinu i bilo je o tome na vjestime uz poruku gradjanima da ako nalete na tako nesto da to nediraju.
Jel zna netko kaj je to zapravo bilo?
beebop is offline  
Old 25.05.2006., 16:49   #28
propaganda - nije

Htio bih samo jos dodati da mnogima ovo djeluje cudno i nerealno, ali problem je sto nismo o tome informirani (osobito kod nas). Ne treba na to gledati kao na nekakvu propagandu vec na realnost koja nas svakodnevno okruzuje a da nismo toga svijesni.

U Americi i sirom Europe organiziraju se protesti. problem je sto mnoge organizacije za to znaju (medju mnogima zdravstvene org, Greenpeace....), pa i izjave i pilota vojnih aviona i osobito ljudi koji kontroliraju zracni promet. Na zalost mediji su ti koji upravljaju nasom svijesti jer su jedini izvor informacija i to kriju (osim zacudo NBC-a).

BTW izjave vojnog vrha u americi koje su pokrenule taj program negiraju i tvrde da se radi o tipicnim contrailsima, ali ako s epogleda vidi se razlika, ocito
kundalini is offline  
Old 25.05.2006., 20:33   #29
Ha? I kaj se dogadja ako mi to udisemo ili konzumiramo?
Ozz is offline  
Old 25.05.2006., 21:00   #30
Postanemo pametniji
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 25.05.2006., 21:04   #31
Onda sam se ja rodio u tome koliko sam pametan
Ozz is offline  
Old 25.05.2006., 21:45   #32
Ja se na nadam da cu postati ! sad ozbiljno da primjecujem ih
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 26.05.2006., 03:34   #33
Kakvo je to smeće i šta mene briga šta avijoni ostavljaju bijele tragove?
Kex Doomlich is offline  
Old 26.05.2006., 08:23   #34
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Kakvo je to smeće i šta mene briga šta avijoni ostavljaju bijele tragove?
Nemojte se ljudi ljutiti, ali nekako mi se čini da u ovom forumu postoji jako niski prag tolerancije i tako lako vrijeđate one koji imaju suportna mišljenja.
gea55 is offline  
Old 26.05.2006., 08:49   #35
Jučer su bili izrazito aktivni na Pulskom području. Šteta što nisam imao digitalac sa sobom.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 26.05.2006., 11:40   #36
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Kakvo je to smeće i šta mene briga šta avijoni ostavljaju bijele tragove?

Slazem se s tobom! Ma i da crvene i zute tragove ostavljaju, ista stvar!
Ozz is offline  
Old 26.05.2006., 21:17   #37
Danas nad zagrebom baš su se vidjele crte po nebu! Ali jedno pitanje jel to ti avioni namjerno ostavljaju ili?
__________________
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute. Thats what I do at fridays and saturdays. Why should I take life so seriously?
marco's is offline  
Old 29.05.2006., 12:52   #38
Quote:
Baphomet kaže:
Jučer su bili izrazito aktivni na Pulskom području. Šteta što nisam imao digitalac sa sobom.
jucer (nedjelja) u 9 poceli prasiti i vec u 10 sve je bilo bijelo, uz neko prodiranje sunca. Tko nije primjetio, ali nebo je ako nema kise obicno plavo do nekih 9 sati a onda pocinje show i tako cijele dane.
kundalini is offline  
Old 29.05.2006., 12:54   #39
Quote:
marco's kaže:
Danas nad zagrebom baš su se vidjele crte po nebu! Ali jedno pitanje jel to ti avioni namjerno ostavljaju ili?
pa naravno, aerosol ili chemtrails je mjesavina aluminija, barija i drugih opasnih metala i virusa. namjerno se zaprasuje ali sve je prekriveno zajnom, tako da koliko ljudio zna za to, globalno nitko ne obraca paznju ili ne zeli obracat paznju na to.

ja sam postavio linkove, a puno se odgovora krije na site-u: www.carnicom.com i www.weatherwars.com

Sto rec kad je zacudo cak i NBC4 objavio reportazu o tajnim programima vlade.

Ako niste culi za HAARP onda pod hitno na one siteove.

Svi linkici su u mojem prvom postu
kundalini is offline  
Old 29.05.2006., 12:57   #40
[QUOTE=marco's]Danas nad zagrebom baš su se vidjele crte po nebu! Ali jedno pitanje jel to ti avioni namjerno ostavljaju ili?[/QUOTE

Zaboravih dodati. navodno je cilj zastiti atmosferski pojas od sve jaceg UV zracenja, ali to su gluposti. Sto je u stvari krajnji cilj...hm
kundalini is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.