Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2006., 10:43   #81
Quote:
zephir kaže:
oćete znanstveno? znanstveno je experiment ili promatranje, a siguran sam da Kex nije izveo svoj experiment sa gledanjem u chemtrail i drkanjem.
evo jutros u 9.00 vidjeh jasno 2 aviona na istočnom dijelu neba iznad zagreba kako prave trail. Sada, nakon sat i pol trgovi su se malo raspršili ali ipak vrlo vrlo jasni
Jesu se stvorili oblaci od trailova?
ante_gotovina is offline  
Old 20.06.2006., 11:16   #82
Quote:
zephir kaže:
evo opet pogledah i ti isti tragovi su se još malo raširili i naravno jako dugi, preko cijelog istočnog neba, i jasno se vide, tako da ih se može zamijeniti za oblake, ali to nisu oblaci, već chemtrailovi, jer su nastali prolaskom aviona što se jasno vidjelo, a nisu ni obični tragovi od aviona jer bi nestali nakon pet minuta

Xanax?
Cijanid is offline  
Old 20.06.2006., 12:53   #83
Quote:
zephir kaže:
oćete znanstveno? znanstveno je experiment ili promatranje, a siguran sam da Kex nije izveo svoj experiment sa gledanjem u chemtrail i drkanjem.
evo jutros u 9.00 vidjeh jasno 2 aviona na istočnom dijelu neba iznad zagreba kako prave trail. Sada, nakon sat i pol trgovi su se malo raspršili ali ipak vrlo vrlo jasni
Pa šta nisi uzeo cloudbuster i raspršio ih? Mislim da nakon ovakvog propusta nećeš još dugo živjeti.
Kex Doomlich is offline  
Old 20.06.2006., 13:06   #84
trebo sam uperit cloudbaster i demolirat epicentar nepogode, al nije mi bio pri ruci moj supersak
zephir is offline  
Old 20.06.2006., 14:23   #85
I kako taj cloudbuster funkcionira? Mora da je moćna stvar ako može spičkat oblak na 5 kilometara.
Kex Doomlich is offline  
Old 20.06.2006., 14:32   #86
Quote:
Kex Doomlich kaže:
I kako taj cloudbuster funkcionira? Mora da je moćna stvar ako može spičkat oblak na 5 kilometara.
Kak to misliš kak funkcionira? Pa na energiju ljudskog idiotizma i ignorancije, jednu od najjačih vrsta energija.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 20.06.2006., 14:38   #87
uperi se u željenom smjeru, te aktivacijom na gumb iz uređaja izađu orgonski valovi koji kataliziraju morfologiju
zephir is offline  
Old 20.06.2006., 14:53   #88
Quote:
zephir kaže:
uperi se u željenom smjeru, te aktivacijom na gumb iz uređaja izađu orgonski valovi koji kataliziraju morfologiju
Jel ti to ozbiljno?
ante_gotovina is offline  
Old 20.06.2006., 15:27   #89
Quote:
zephir kaže:
uperi se u željenom smjeru, te aktivacijom na gumb iz uređaja izađu orgonski valovi koji kataliziraju morfologiju
A šta su orogonski valovi i kataliziranje i šta je to morfologija?
Kex Doomlich is offline  
Old 20.06.2006., 15:30   #90
Quote:
kumek kaže:
Kak to misliš kak funkcionira? Pa na energiju ljudskog idiotizma i ignorancije, jednu od najjačih vrsta energija.
Strpljenja molim...uskoro ćemo sve saznat u detalje.
Kex Doomlich is offline  
Old 20.06.2006., 17:36   #91
Inace sam prilicno otvoren novim idejama, ali ovaj topic je prava komedija.
I neznam dali smo ovdje gluplji MI koji vjerujemo da ovi vjeruju u chemtrails.
Ili MI koji ovdje raspravljamo s trolovima koji umiru od smijeha svaki puta kada im netko odgovori!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 20.06.2006., 17:52   #92
Kaj? Meni su dečki baš super sa svojim izumima za uništavanje oblaka.
Kex Doomlich is offline  
Old 21.06.2006., 22:07   #93
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Kaj? Meni su dečki baš super sa svojim izumima za uništavanje oblaka.
da tako su se nekad zajebavali i po sahari pa vidis dokle je to dovelo tako su oblacima utjerali strah u kosti da ih je jos strah vratiti se
__________________
sorry but jebiga
puger is offline  
Old 21.06.2006., 22:45   #94
Ma jok...svi oblaci iz Sahare su bili pripadnici Ku Klux Klana. Ali to je već tema za politiku.
Kex Doomlich is offline  
Old 23.06.2006., 16:09   #95
sori ak je ovo vec neko napiso al neda mi se citat sve:
ak je to tak lose zakaj onda to rade u 9 ujutro??
__________________
Do you speak Linux?
baic17 is offline  
Old 23.06.2006., 19:42   #96
U 9 im pocinje radno vrijeme.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 24.07.2006., 22:58   #97
http://www.chemtrailcentral.com/
samo čitam is offline  
Old 24.07.2006., 23:25   #98
kriste bože isuse djevico marija

dobro, ljudi moji, jeste li vi sve popizdili? ajme meni, ajme!



ovako se jos nisam nasmijao. dobro, jeste li vi ispali iz neke mentalne ustanove?

kakvo je*eno raspršivanje oblaka pogledom? OMFG!!!!!1
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 24.07.2006., 23:46   #99
znaci, ako sam ja dobro skuzio, nato ispusta dim iz aviona i kontrolira nam mozak, a vi poslijednji borci za dobrobit civilizacije unistavate dim/oblake i tako nas spasavate. sipkama koje imaju prekidac i kristal na vrhu...

oke.... vjerujem vam...

bas sam sad snazno mislio i pala mi je na um odlicna ideja zastite,
evo, ove bijele kosulje, vezu se na ledjima. nitko vam nista ne moze u njima, nema kontrole mozga...

no, hodite samo, cega se bojite?

.leviathan is offline  
Old 25.07.2006., 16:22   #100
http://www.carnicom.com/hr2977.htm

Eto, službeno je...samo se pitam zašto nije bilo ništa u medijima u svezi toga.
samo čitam is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.