Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2008., 15:52   #81
nisu iluzije, nije stres. Ja joj vjerujem.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 16:31   #82
mislim da niš loše....
ovaj anđel mi se sviđa...
probaj na netu saznat sto je to...
mozda taj ugriz...negativna energija...mozda ti neko kade potizivnu...
ae
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 16:33   #83
Quote:
melt kaže: Pogledaj post
nisu iluzije, nije stres. Ja joj vjerujem.

i ja joj vjerujem....

mora da su neki vampiri...kradu ti energiju....
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 19:56   #84
Veliko hvala svima koji mi vjeruju! Kako mislite vampiri?
__________________
I live in the clouds. Reality is not for me. People say I should come down. That the clouds are not a place for grownups to be. I smile at them. Maybe one day, I say maybe one day I will come down. But I never will. Reality is not for me. I shall stay up there. The view is quite breathtaking!
Dea_u_oblacima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 02:14   #85
Quote:
Dea_u_oblacima kaže: Pogledaj post
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje. Nedugo nakon dogadaja o "lovcu" desio se jos jedan. Usla sam u kuhinju i ponovno na prozoru na istome mjestu ugledala majku s malom bebom u narucju. Gledali su me i smijesili se. Imali su takav osmijeh koji nikada necu zaboraviti. Tako blazen,smirujuci,pun mira... Zatim su nestali. Nedugo zatim na kucnim vratima ugledala sam sjenu psa. Lovackog,s onim cudnim tijelom,bas lovacki pas. Par dana nakon vracala sam se kuci busom,bio je dan. Izasla sam iz busa i ugledala auto kako mi prilazi,i stala sam da prode da krenem preko ceste kuci. No auto je jednostavno nestao. Bio je neki stariji auto modro plave boje. Zadnji dogadaj koji mi se dogodio bio je neki dan. To je bio san. Bila sam sjedila s mamom u kuhinji. Pricala je o nekim paranormalnim dogadajima koji su se dogodili,no ne sjecam se kojima. U tom trenutku otvorila su se kucna vrata. Nisam vidjela vrata zbog zida,vec samo neke cudne sjene na podu. Nemogu ih opisati. Osjetila sam val hladnoce. Ugledala sam neciju nogu,prosli su me trnci,i nesto me silno gurnulo i ugrizlo. U tom trenutku sam se probudila,nesto me odgurnulo u krevetu,osjetila sam val hladnoce,a ruka za koju me to nesto ugrizlo je gorila,bila je vrela i blago peckala. Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom. U glavi mi se pojavila rijec Ahiel. Kad sam googlala pisalo je da je to andeo,podaren na rodenju,Bozji brat. Vise o tom dozivljaju napisala sam u Paranormalno. Zna li netko sto se desava samnom??? Moram napomenuti da su mi preci bili lovci,i da su se svi ovi dogadaji osim kontakta s andelom desili u roku od mjesec dana,a prije toga nista,osim duse koja je na ulaznim vratima oduvijek.
Mozda ti se preci javljaju ?
Val hladnoce kazes? Kada osjetis val hladnoce i trnce, neciji duh, necija dusa je uz tebe, blizu tebe... To su dva simptoma koji isto tako brzo nestanu kako se pojave... Mozes mi samo reci datum rodjenja (ne treba godina)?
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 02:18   #86
ja bi se usro do daljnjega...
__________________
Kad ti je hladno noću, i kad si sama sjeti se mene, jer ja švercam deke iz turske u pola cijene...
0troublemaker0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 05:38   #87
Jebiga ti duhovi koji se vama javljaju govore, strasno !.Ja svaku vecer igram tresetu sa stricom koji je poginuo prije 10 godina ali je taj bar pristojan pa suti.
Nego pusti sad ta sranja...Zna li netko gdje na netu ima OUIJA virtualna tabla za dozivanje duhova? Imam tablu doma i to igram sa burazom ali picicu je strah vrlo brzo a meni se nista ne mice (trebala bi se strelica pomicat po slovima).
Sto trebam napraviti da mi se pocnu javljati, cijenio bih odgovor!

P.S Ovo sa stricom je bila sala, parodija na film Arthur 2.
__________________
Crescat scientia, vita excolatur
peacedefender is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 10:46   #88
Quote:
peacedefender kaže: Pogledaj post
Jebiga ti duhovi koji se vama javljaju govore, strasno !.Ja svaku vecer igram tresetu sa stricom koji je poginuo prije 10 godina ali je taj bar pristojan pa suti.
Nego pusti sad ta sranja...Zna li netko gdje na netu ima OUIJA virtualna tabla za dozivanje duhova? Imam tablu doma i to igram sa burazom ali picicu je strah vrlo brzo a meni se nista ne mice (trebala bi se strelica pomicat po slovima).
Sto trebam napraviti da mi se pocnu javljati, cijenio bih odgovor!

P.S Ovo sa stricom je bila sala, parodija na film Arthur 2.
Bolje bi ti bilo da igras monopol,prizivanje duhova ne sluzi za igru i razonodu!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 10:52   #89
Nego pusti sad ta sranja...Zna li netko gdje na netu ima OUIJA virtualna tabla za dozivanje duhova? Imam tablu doma i to igram sa burazom ali picicu je strah vrlo brzo a meni se nista ne mice (trebala bi se strelica pomicat po slovima).
Sto trebam napraviti da mi se pocnu javljati, cijenio bih odgovor!

Ostavi se toga pod hitno.To su jako opasne stvari.]
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 10:59   #90
Quote:
Dea_u_oblacima kaže: Pogledaj post
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje. Nedugo nakon dogadaja o "lovcu" desio se jos jedan. Usla sam u kuhinju i ponovno na prozoru na istome mjestu ugledala majku s malom bebom u narucju. Gledali su me i smijesili se. Imali su takav osmijeh koji nikada necu zaboraviti. Tako blazen,smirujuci,pun mira... Zatim su nestali. Nedugo zatim na kucnim vratima ugledala sam sjenu psa. Lovackog,s onim cudnim tijelom,bas lovacki pas. Par dana nakon vracala sam se kuci busom,bio je dan. Izasla sam iz busa i ugledala auto kako mi prilazi,i stala sam da prode da krenem preko ceste kuci. No auto je jednostavno nestao. Bio je neki stariji auto modro plave boje. Zadnji dogadaj koji mi se dogodio bio je neki dan. To je bio san. Bila sam sjedila s mamom u kuhinji. Pricala je o nekim paranormalnim dogadajima koji su se dogodili,no ne sjecam se kojima. U tom trenutku otvorila su se kucna vrata. Nisam vidjela vrata zbog zida,vec samo neke cudne sjene na podu. Nemogu ih opisati. Osjetila sam val hladnoce. Ugledala sam neciju nogu,prosli su me trnci,i nesto me silno gurnulo i ugrizlo. U tom trenutku sam se probudila,nesto me odgurnulo u krevetu,osjetila sam val hladnoce,a ruka za koju me to nesto ugrizlo je gorila,bila je vrela i blago peckala. Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom. U glavi mi se pojavila rijec Ahiel. Kad sam googlala pisalo je da je to andeo,podaren na rodenju,Bozji brat. Vise o tom dozivljaju napisala sam u Paranormalno. Zna li netko sto se desava samnom??? Moram napomenuti da su mi preci bili lovci,i da su se svi ovi dogadaji osim kontakta s andelom desili u roku od mjesec dana,a prije toga nista,osim duse koja je na ulaznim vratima oduvijek.
To su sigurno duše,vjerujem da ti je Ahiel objavio kako imaš sposobnost vidjeti pokojne,pa su ti se za početak pojavili tvoji preci da se ne prestrašiš,a sada slijede ostale duše koje možda trebaju tvoju pomoć ako je to istina i ako nisi ovo napisala inspirirana serijom koja je nadavno bila na telki onda očito imaš misiju.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 12:14   #91
Koliko dugo ti se to dogadja?Jel netko prije vas zivio u toj kuci?Reci malo vise...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 12:22   #92
Quote:
ZTS kaže: Pogledaj post
Mozda ti se preci javljaju ?
Val hladnoce kazes? Kada osjetis val hladnoce i trnce, neciji duh, necija dusa je uz tebe, blizu tebe... To su dva simptoma koji isto tako brzo nestanu kako se pojave... Mozes mi samo reci datum rodjenja (ne treba godina)?
Rodena sam 27.3.

A sto se tice zadnjeg posta,to se desava sve u posljednjih mjesec dana,a u kuci prije hmm neznam tocno. Ali kuca je jako stara
__________________
I live in the clouds. Reality is not for me. People say I should come down. That the clouds are not a place for grownups to be. I smile at them. Maybe one day, I say maybe one day I will come down. But I never will. Reality is not for me. I shall stay up there. The view is quite breathtaking!
Dea_u_oblacima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 17:03   #93
Mozda ima neke veze s time sto je kuca jako stara,tko zna tko je tu prije zivio...probaj se malo raspitati..Ali cudno mi je malo da se to nikad nije dogadjalo nego je samo tako najednom pocelo...To nije slucaj kod duhova jer oni bi se pojavljivali od samog pocetka...ne znam...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 22:27   #94
Quote:
casia kaže: Pogledaj post
Nego pusti sad ta sranja...Zna li netko gdje na netu ima OUIJA virtualna tabla za dozivanje duhova? Imam tablu doma i to igram sa burazom ali picicu je strah vrlo brzo a meni se nista ne mice (trebala bi se strelica pomicat po slovima).
Sto trebam napraviti da mi se pocnu javljati, cijenio bih odgovor!

Ostavi se toga pod hitno.To su jako opasne stvari.]
Zasto opasne ??? Moze bit da preko te table "pricas sa svojom podsvjescu" kao na filmu sfera kada je onaj niger umjesto sa sferom pricao sam svojom podsvjescu!
Evo danas sam napravio first step, igrajuci se tom tablom najednom mi je prosla "kroz glavu" jedna kuca iznad Rijeke tocnje receno na grobnickom polju!
Zasto bas ta kuca? Sto ima tamo? Da li bi trebao sjest u auto i odvest se tamo ? Mozda mi to mjesto nesto zeli porucit, ma fora je to, pusti to opasno !!
__________________
Crescat scientia, vita excolatur
peacedefender is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 00:45   #95
Quote:
Dea_u_oblacima kaže: Pogledaj post
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje.
Ovo mi zvuči kao psihički fenomen koji se naziva iluzija. U kutu vidnog polja, od neke sjene ili predmeta se ljudima pričinjavaju stvari kojih nema. Direktnim i pažljivijim pogledom obično nestaju- za razliku od halucinacija

Na tvom mjestu bih se uplašila da sam skrenula, ali i tvoja mama je to vidjela (pa valjda ne haluciniraš)

I sad ne znam što bih rekla (i mislila).
__________________
Wristcutter
Ryuuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 09:37   #96
Quote:
peacedefender kaže: Pogledaj post
Zasto opasne ??? Moze bit da preko te table "pricas sa svojom podsvjescu" kao na filmu sfera kada je onaj niger umjesto sa sferom pricao sam svojom podsvjescu!
Evo danas sam napravio first step, igrajuci se tom tablom najednom mi je prosla "kroz glavu" jedna kuca iznad Rijeke tocnje receno na grobnickom polju!
Zasto bas ta kuca? Sto ima tamo? Da li bi trebao sjest u auto i odvest se tamo ? Mozda mi to mjesto nesto zeli porucit, ma fora je to, pusti to opasno !!
...zato prijatelju, jer duše koje bi ti se mogle javiti ne moraju uvijek biti dušice i dobronamjerne, to su duše koje žive na najnižem astralu i tu su jer iz nekog razloga ne mogu dalje ili su previše vezani za zemlju.A nedaj Bože da si zazoveš nekog demona hoćeš li da te zaposjedne?!Moja preporuka ti je da se ostaviš toga i da igraš Monopoly kao što ti je napisala Lady_dawn.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:56   #97
Quote:
peacedefender kaže: Pogledaj post
Zasto opasne ??? Moze bit da preko te table "pricas sa svojom podsvjescu" kao na filmu sfera kada je onaj niger umjesto sa sferom pricao sam svojom podsvjescu!
Evo danas sam napravio first step, igrajuci se tom tablom najednom mi je prosla "kroz glavu" jedna kuca iznad Rijeke tocnje receno na grobnickom polju!
Zasto bas ta kuca? Sto ima tamo? Da li bi trebao sjest u auto i odvest se tamo ? Mozda mi to mjesto nesto zeli porucit, ma fora je to, pusti to opasno !!
Samo se ti igraj dok se ne opeces!Ali bojim se da ce ti onda biti kasno,Casia ti je sve lijepo objasnila...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:58   #98
Quote:
Ryuuza kaže: Pogledaj post
Ovo mi zvuči kao psihički fenomen koji se naziva iluzija. U kutu vidnog polja, od neke sjene ili predmeta se ljudima pričinjavaju stvari kojih nema. Direktnim i pažljivijim pogledom obično nestaju- za razliku od halucinacija

Na tvom mjestu bih se uplašila da sam skrenula, ali i tvoja mama je to vidjela (pa valjda ne haluciniraš)

I sad ne znam što bih rekla (i mislila).
Moram priznati meni sve ovo izgleda kao da ona ima simptome sizofrenije ali ako je i mama vidjela...No cudno je stvarno da se to pocne odjednom tako dogadjati...

Dea nadam se da nas ne zajebavas malo...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:58   #99
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Iako PONEKAD hranim ptice mrvicama, u zadnjih 10-ak dana desava se nesto cudno.


da, jako cudno
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 15:41   #100
zvuči kao psihoza, nadam se da će ti biti bolje...
__________________
GOD IS IN HIS HEAVEN
ALL IS RIGHT WITH THE WORLD
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.