Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2007., 18:07   #81
Quote:
xanas kaže: Pogledaj post
chani pretjeruješ. Imala sam je doma. Sister je jednu noć prelažala u klinici, drugi dan je izašla, i nije imala neke značajne bolove. Znači danas je ušla na kliniku, sutra izašla, prekosutra bome otišla raditit. Niš strašnog tako. Nije skidala 2-3 kg, već jedan broj je smanjila i podigla ih jer su bile jako obješene, ali princip je isti. Jedno otprilike dva mjeseca ju je svrbilo, poslije su bile osjetljive jedno mjesec dana, ali nakon toga kao da nikad nije bilo ništa. Tip je to napravio prva liga.
ne pretjerujem ja nista, tak je bilo nakon dr Stanca,
a i gore ti je poboldano kaj ona nije radila za razliku od iznesenog iskustva u mom prijasnjem postu ... smanjivanje za 1 broj ne smatram "smanjivanjem" ...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 19:49   #82
Mozda je problem u doktoru? Zvuci strasno, ima li jos dobrih iskustava? I, uvijek me zanimalo, na koji nacin 'podignu' grudi u ovom slucaju. Pretpostavljam ne implatantima (to bi ih povecalo)?
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:31   #83
ovisi. moja prijateljica ima jako velike grudi. br. 7 D ili 7 F. ubite me al nisam sigurna. dakle radi se o OGROMNIM sisama. htjela ih je smanjit no kirurg je samo odmahnuo glavom da se neisplati jer ona nema masnog tkiva u njima i da bi joj mogo eventualno broj smanjit...
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 23:59   #84
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
kirurg je samo odmahnuo glavom da se neisplati jer ona nema masnog tkiva u njima i da bi joj mogo eventualno broj smanjit...
koliko ti je to provjeren info?
sta ima onda unutra po njemu?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 01:41   #85
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ovisi. moja prijateljica ima jako velike grudi. br. 7 D ili 7 F. ubite me al nisam sigurna. dakle radi se o OGROMNIM sisama. htjela ih je smanjit no kirurg je samo odmahnuo glavom da se neisplati jer ona nema masnog tkiva u njima i da bi joj mogo eventualno broj smanjit...
a šta ima onda??
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:05   #86
Masno tkivo (zato se mnogim curama kad smrsave grudi dosta smanje, ali se i objese).
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 11:28   #87
Ne znam za druge doktore ali dr. Kinčl je super. Sve joj je lijepo objasnio, i kako je rekao tako je i napravio. Tip je pošten, ne prodaje samo da proda. Kaže sestra da je s njom u sobi bila ženska iz Splita kojoj je prije toga neki dr. na Rebru zafrknuo stvar i napravio joj jednu sisu gore po pazuhom , drugu dole (ne usudim se ni pomislit na što je to izgledalo). Ženska je pričala da je prošla sve estetske kirurge da joj to poprave, i da se ni jedan nije usudio, već da su je svi slali Kinčlu, kao ako tko može, može on. Operirana je dan prije od sestre i drugi dan nije mogla sebi doći od čuda kako to da je ništa ne boli, jer poslije onog na Rebru nije od bolova par mjeseci mogla živjeti, ni dignuti ruku, ni išta raditi. Treba biti oprezan kod izbora doktora!
xanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:58   #88
Quote:
xanas kaže: Pogledaj post
Ne znam za druge doktore ali dr. Kinčl je super. Sve joj je lijepo objasnio, i kako je rekao tako je i napravio. Tip je pošten, ne prodaje samo da proda. Kaže sestra da je s njom u sobi bila ženska iz Splita kojoj je prije toga neki dr. na Rebru zafrknuo stvar i napravio joj jednu sisu gore po pazuhom , drugu dole (ne usudim se ni pomislit na što je to izgledalo). Ženska je pričala da je prošla sve estetske kirurge da joj to poprave, i da se ni jedan nije usudio, već da su je svi slali Kinčlu, kao ako tko može, može on. Operirana je dan prije od sestre i drugi dan nije mogla sebi doći od čuda kako to da je ništa ne boli, jer poslije onog na Rebru nije od bolova par mjeseci mogla živjeti, ni dignuti ruku, ni išta raditi. Treba biti oprezan kod izbora doktora!
ma to je isto pitanje da li ju je taj na rebru osobno operiral ili su se igrali i specijalizanti ...

sto se tice bolova, vjerojatno je hodala cijelo vrijeme pod nekakvim kompresivnim zavojem jer manje boli kad si stisnut...
ima na nekim stranicama od plasticara navedene i nuspojave koje smo naveli ovdje na topiku, vjerojatnost je velika i da dobar doktor zlata vrijedi plus naravno nikad ne znate kako ce vam reagirati organizam,koza recimo od prije izritirana upalama od znojenja pa joj treba dosta da zacijeli,izbjegavati operacije ljeti i sl. ...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 12:28   #89
Samo ispravak krivog navoda : žensku iz Splita prvi put je operirao tip koji radi za Polikliniku Eljuga. Navodno tip radi na Rebru, a tamo fušari - jučer mi je sestra precizirala. Cure, budite oprezne ako se na to odlučite!
xanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 13:12   #90
Pa, po svemu sudeci, javit cu se dr. Kinclu. Ima li netko njegove kontakt podatke?
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 23:03   #91
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
a šta ima onda??
mlijecne zlijezde. masno tkivo je kod popunjenijih cura.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:41   #92
Pardon, krivo procitala post. Osim sala, postoje mlijecne zlijezde. S time da ja napr. nisam nesto pretjerano buckasta, 'obdarena' sam jos od neke 11-te godine, a ginekolog mi je na pregledu ultrazvukom rekao da imam dosta masnog tkiva naspram mlijecnih zlijezdi. Ali, ako sam dobro shvatila, to je za operaciju dobro, lakse ih je smanjiti/oblikovati?
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 15:23   #93
ne bih znala to za oblikovanje,
uklanja se obicno i zljezdano i masno tkivo kod vecih grudi,
zato se preporucuje zahvat nakon djeteta ili ako te tolko ubija kicma, glavobolje i sl. pomiris se sa time da ce bit na adaptiranom ...

samo ne znam kad se ukloni dosta tog zljezdanog tkiva, da li sa time automatski si smanjis "rizik" od raka dojke?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:00   #94
Svojedobno sam negdje procitala da rak dojke sporije i teze napreduje kod vecih grudi (i pomislila, bar nesto), tako da sumnjam. Ali, nisam sigurna.
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:29   #95
Quote:
lorenas kaže: Pogledaj post
Svojedobno sam negdje procitala da rak dojke sporije i teze napreduje kod vecih grudi (i pomislila, bar nesto), tako da sumnjam. Ali, nisam sigurna.
Ne znam, poznavala sam curu koja je imala velike i umrla od raka dojke u 31. godini zivota......
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 21:12   #96
kaj nije da hzzo plaća samo do 18 godine?? s tim da to nema smisla jer se još razvija tijelo..
ja bi rađe prije djeteta, em neću još jakkkkooo dugo imati bebu a i trudnoći će biti još gore.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:38   #97
Quote:
lorenas kaže: Pogledaj post
Mozda je problem u doktoru? Zvuci strasno, ima li jos dobrih iskustava? I, uvijek me zanimalo, na koji nacin 'podignu' grudi u ovom slucaju. Pretpostavljam ne implatantima (to bi ih povecalo)?
Podignu bradavicu u viši položaj i smanje ju, tj. u biti zategnu kožu. Bila sam kod Glumičića na razgovoru, ali sam odustala nakon što mi je pokazao slike samog zahvata i kako to izgleda nakon 6mj. i 1 god. Kad sam izašla od njega nekako su mi postale draže ovakve kakve jesu...
kika555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:43   #98
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
kaj nije da hzzo plaća samo do 18 godine?? s tim da to nema smisla jer se još razvija tijelo..
jedino ako nisu nekaj mijenjali?
mislim da cak nece operirati tak mlade,
pogledaj malo stranice od plasticara ...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 09:46   #99
Kika555, kako to izgleda nakon 6 mjeseci i 1 god (na slikama)?
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 12:47   #100
ja sam vidjela na slikama stranica od plastičara neke slike podignutih i smanjenih i čini mi se stvarno dobro..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.