Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2010., 09:45   #61
Quote:
Soulsaver kaže: Pogledaj post
Odgovor se sastoji od nešto jeftine psihologije i najopćenitijih stvari koje je mogla iščitati iz samog pitanja.

Očito se radi o dobro uhodanom biznisu koji parazitira na očajnicima i nesretnim ljudima. Piše li odgovore Vera ili njeni 'zaposlenici', nije poznato. U 'čekaonici' je bilo nekoliko uplakanih ljudi i nitko nije dobio račun za 'uslugu'.
Zašto ju netko ne prijavi i strpaju prevaranticu ('con woman'*) u zatvor, kamo i spada?

______________________________
* con woman (plural con women)
noun
Definition:
swindler: a woman swindler who uses a confidence game to cheat or defraud people ( informal )
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:44   #62
Ja sam bila kod Vere Cudine prije 11 godina. Imala sam napisano na papiru par pitanja,al niti sam joj dala taj papir niti je na njemu bilo napisano ista osim pitanja. Sjedile smo same u njezinoj dnevnoj sobi,jedna preko puta druge,ona o meni nije znala apsolutno nista osim mog imena. Moja pitanja na papiru su bile vise smjernice da ne zaboravim sve sto zelim pitat i postavljala sam i podpitanja i na sve je odgovorila i meni je stvarno sve pogodila,bar do sada i ne samo za mene nego i moje roditelje i brata. Platila sam to tada 100 njemackih maraka.
A ovo sto pisete,trebao sam umrijet tad i tad i takve stvari, etika vidovnjaka,astrologa itd nalaze da se ne smije rec klijentu tako nesto strasno,smijes mu rec npr da se pripazi toga i toga,al ne da ce umrijet,da ce ga pregazit auto,da ce mu neko pobit obitelj ili slicno,to se nikada,ali nikada ne govori,makar to i vidis. A Cudina voli neke stvari rec izmedju redova i upozorit na neke stvari,samo ljudi uglavnom sve doslovno shvacaju,pa nekad i ne shvate pravu poantu.
I da,makar mi je rekla sve dobro,meni se tada bas i nije sve to svidjelo i htjela sam promjeniti neke stvari,tak da nije da zato sto mi je ona rekla sam ja pocela u to vjerovat,pa mi se to i desavalo.

Zadnje uređivanje Marsovka : 20.03.2010. at 12:59.
Marsovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:52   #63
Je li te ona plaća da o njoj lijepo pišeš? Pa to je i najlakše učiniti.
redcardinal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:38   #64
Hrvatska je puna lopovskog smeča vjerovano jedino i tako se može dobro živjet drugačije neide pa bi se ja interesirao kako bi mogao stupit u kontakt sa verom da me poduči kako jeb.. jadne ljude u mozak i uzimat im lovu ..evo volio bi da mi pomogne ..možda marsovka zna vidim da se ubacila u internet marketing..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 02:24   #65
Quote:
redcardinal kaže: Pogledaj post
Je li te ona plaća da o njoj lijepo pišeš? Pa to je i najlakše učiniti.
Pa da me bar placa,to bi mi bilo puno bolje i lakse nego raditi,al recimo mogu tebe reklamirati po netu za neku dobru lovu :P
Marsovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 21:02   #66
Ja sam bila kod Čudine. Čak mislim da sam to već negdje na forumu pisala. Napisala sam 10 pitanja na papir, bila sam sa njom u sobi, pročitala je pitanja, a njena pomoćnica je zapisivala odgovore na papir. Moja su pitanja vise bila kao neke smjernice, koji fakultet, koji dečko, udaja i takve šeme, međutim, nije mi rekla nista posebno. Sve neke opcenite stvari (zavrsit ces faks, sansa je 50:50 da to pogodis. ili hocu ili necu). Ovo sto je malo konkretizirala je fulala. Ja sam bila zbunjena i nisam ni inzistirala na nekim konkretnijim odgovorima...Uglavnom, uludo bačenih 400 kuna a trajalo je 10 minuta. Stan je bio pun ljudi koji su usli prije i poslije mene, mlati pare samo tako.
A znam naletit na nju na TV-u, ima negdje emisiju. Boze kakve gluposti prica... Al ljudi to puše.

E, da. Od ovakvih moraliziranja iz Bliblije da ce svatko tko se usudi procitat dnevni horoskop u novinama gorit u paklu mi se bljuje.
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 16:56   #67
meni totalno fulala SVE al SVE.
twinkly doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:10   #68
Njezina predviđanja se ostvaruju kao i ona Vidovitog Milana, samo što je ovaj duhovit, a ona prevarantica koja vara ljude i na njima zarađuje.
Toza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 11:40   #69
Budale koje joj vjeruju i zasluzuju da im uzme pare.

Iz gornje jednadzbe izuzimam ljude koje je ocaj natjerao da odu kod takvih prevaranata. (bolest i sl..)

A vidim i na ovom pdf-u ima dovoljno onih koji joj vjeruju.
Za njih vazi jednadzba.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 14:33   #70
Toza, imaš li tu emisiju možda u digitalnom obliku? Da je negdje uploadaš da je i mi ostali pogledamo
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:26   #71
Quote:
Toza kaže: Pogledaj post
Njezina predviđanja se ostvaruju kao i ona Vidovitog Milana, samo što je ovaj duhovit, a ona prevarantica koja vara ljude i na njima zarađuje.
Business je business...nema tu sale
permanent300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:05   #72
vera čudina

nema ta žena Veze sa Bogom a i vi koji kod nje idete ste u banani . pitajte Boga za savjet a ne đavolske poslanike
jesusaveme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:39   #73
Quote:
Toza kaže: Pogledaj post

-biti će ubijem jedan predsjednik
Pogrešno. Niti jedan nije ubijen. Možda eventualno neki predsjednik kućnog savjeta.
Ubijen je predsjednik Gvineje.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 10:34   #74
Lol
Opet je Čudina promašila u procjeni.
Nije mi jasno zašto tu lažljivu spodobu, šarlatanku i varalicu nitko ne privede pravdi ili je barem kompletno marginalizira. Ovaj zadnji proser je samo jedan od čitave hrpe prosera koji su se javno dogodili zadnjih godina. A opet je svako malo u novinama, na radiju ili manjim televizijama.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-527944
Idem točku po točku.
- nitko nije isključen
- sudac nije promijenio tijek utakmice
- dobro je sudio
- nije navukao na sebe bijes sa tribina
- nema jebene šanse da radi utakmince dođe u pitanje njegova karijera
- igra je bila poprilično korektna
- nije bilo ozljeda tj. "ozljede" su tipične - istegnuća i prenaprezanje ligamenata itd., dogode se na svakoj utakmici
- nije bilo provokacija osim jedne grupe idiota (onih iz BBC priče, koji su tražili ikakav razlog da nas prokažu ko nacionaliste i šoviniste, a zaboravljaju da u utakmicama njihove trećoj ligi bude puno burnije, ili da se Englezi potuku u jednom San Marinu ), čak su i srpski novinari razočarani - očekivali su "rat", normalan tijek utakmice ne prodaje priču.
- nije bilo nikakvih tenzija, dapače čak se i prigovara navijačima da nisu bili dovoljno glasni i da je navijanje bilo mlako
- igra je bila standardna, svakako ne gruba i na rubu agresivnosti
- ni jedan naš igrač nije isključen radi grubosti
- Hrvatska je i više nego zadovoljna utakmicom, Srbija je jako razočarana
- bilo je pobjednika

Od 13 tvrdnji potpuno je promašila 12. Jednu je "uvjetno" pogodila, ali to bi pogodio svaki: "Ozljede" se dogode uvijek, a poprilično sam siguran da je ona mislila da teže ozljede, ne na nekakva istegnuća i sl.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 17:21   #75
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Lol
Opet je Čudina promašila u procjeni.
Nije mi jasno zašto tu lažljivu spodobu, šarlatanku i varalicu nitko ne privede pravdi ili je barem kompletno marginalizira. Ovaj zadnji proser je samo jedan od čitave hrpe prosera koji su se javno dogodili zadnjih godina. A opet je svako malo u novinama, na radiju ili manjim televizijama.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-527944
Idem točku po točku.
- nitko nije isključen
- sudac nije promijenio tijek utakmice
- dobro je sudio
- nije navukao na sebe bijes sa tribina
- nema jebene šanse da radi utakmince dođe u pitanje njegova karijera
- igra je bila poprilično korektna
- nije bilo ozljeda tj. "ozljede" su tipične - istegnuća i prenaprezanje ligamenata itd., dogode se na svakoj utakmici
- nije bilo provokacija osim jedne grupe idiota (onih iz BBC priče, koji su tražili ikakav razlog da nas prokažu ko nacionaliste i šoviniste, a zaboravljaju da u utakmicama njihove trećoj ligi bude puno burnije, ili da se Englezi potuku u jednom San Marinu ), čak su i srpski novinari razočarani - očekivali su "rat", normalan tijek utakmice ne prodaje priču.
- nije bilo nikakvih tenzija, dapače čak se i prigovara navijačima da nisu bili dovoljno glasni i da je navijanje bilo mlako
- igra je bila standardna, svakako ne gruba i na rubu agresivnosti
- ni jedan naš igrač nije isključen radi grubosti
- Hrvatska je i više nego zadovoljna utakmicom, Srbija je jako razočarana
- bilo je pobjednika

Od 13 tvrdnji potpuno je promašila 12. Jednu je "uvjetno" pogodila, ali to bi pogodio svaki: "Ozljede" se dogode uvijek, a poprilično sam siguran da je ona mislila da teže ozljede, ne na nekakva istegnuća i sl.
Pa sva su joj predviđanja glupa i govorio ih je svaki trener, igrač, sportski komentator, fan i laik prije utakmice. Npr. bit će provokacija.. SEREEEŠ , a ovo što je predviđala o karijeri suca je isto fulila, dakle obična glupača i šarlatanka, a ovi što su joj davali pare za njena predviđanja su ovce
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 20:12   #76
ne samo da je lažnjak...nego navodno i radi uroke i sihire...meni je osobno uništila vezu na nečiji zahtjev.tj zajedno su to napravile.
micamacska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 03:56   #77
Meni ona vise baca na vjesticu koja se bavi crnom magijom, ne na nikakvu blagonaklonu cudotvorku.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 11:15   #78
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Meni ona vise baca na vjesticu koja se bavi crnom magijom, ne na nikakvu blagonaklonu cudotvorku.
to to...crna magija...ljudi dođu po pomoć, a ona im još nešto stavi, pa da se opet vrate...nije jedina.znam ljude koji isto to rade, a i nju poznaju.trebala bi stvarno postojati mogućnost da ih se prijavi.
micamacska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 12:22   #79
Bila je moja mama kod nje. Nije joj pogodila NIŠTA, BAŠ NIŠTA.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 23:48   #80
Quote:
Marsovka kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod Vere Cudine prije 11 godina. Imala sam napisano na papiru par pitanja,al niti sam joj dala taj papir niti je na njemu bilo napisano ista osim pitanja. Sjedile smo same u njezinoj dnevnoj sobi,jedna preko puta druge,ona o meni nije znala apsolutno nista osim mog imena. Moja pitanja na papiru su bile vise smjernice da ne zaboravim sve sto zelim pitat i postavljala sam i podpitanja i na sve je odgovorila i meni je stvarno sve pogodila,bar do sada i ne samo za mene nego i moje roditelje i brata. Platila sam to tada 100 njemackih maraka.
A ovo sto pisete,trebao sam umrijet tad i tad i takve stvari, etika vidovnjaka,astrologa itd nalaze da se ne smije rec klijentu tako nesto strasno,smijes mu rec npr da se pripazi toga i toga,al ne da ce umrijet,da ce ga pregazit auto,da ce mu neko pobit obitelj ili slicno,to se nikada,ali nikada ne govori,makar to i vidis. A Cudina voli neke stvari rec izmedju redova i upozorit na neke stvari,samo ljudi uglavnom sve doslovno shvacaju,pa nekad i ne shvate pravu poantu.
I da,makar mi je rekla sve dobro,meni se tada bas i nije sve to svidjelo i htjela sam promjeniti neke stvari,tak da nije da zato sto mi je ona rekla sam ja pocela u to vjerovat,pa mi se to i desavalo.


Da je cijena je bila tada 400 kuna sada je jedno pitanje 300 kuna a 10 pitanja 1000 kuna.
Da postavis pitanja i das papir ili čitaš, ono što znam iz par dolazaka kod Vere Čudine mi je isto bilo sve nejasno, no kako je vrijeme prolazilo doslo je do svega onoga sto je rečeno, neke stvari ili nismo u mogućnosti tada vjerovati ali na kraju je barem kod mene ispalo ono što je Vera rekla.
Sada iz ove perspektive na neke događaje ili nikako nisam mogao utjecati a najbitnije sadašnjost je takva kakva je, neke stvari su očito morale dogoditi i na našu ljutnju ili ne nismo ih prepoznali kao takve da bi ih spriječili.
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.