Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 20:37   #61
Quote:
Anathema123 kaže: Pogledaj post
Da li bi mi mogao pogledati razvoj odnosa između mene i jednog mladića? On je ovan, a ja škorpion. Družimo se neko vrijeme i kemija postoji, no ne zbiva se ništa konkretno pa me zanima mogu li očekivati išta od njega.
Hvala puno!!!
Ponavljam pitanje koje je ostalo neodgovoreno na prosloj temi. Hvala!!
Anathema123 is offline  
Old 11.05.2011., 21:33   #62
Poštovani Reno!
imam zakazanu operaciju krajem mjeseca,što je jako brzo u stvari;
prilično me strah i ako bi mi molim te mogao što prije reći imam li razloga za strah
ili da krenem hrabro.
Molim te,jako mi je važno.
Inače,odustajem.
U horoskopu sam vaga,podznak bik
Hvala!
Wilma Flintston is offline  
Old 11.05.2011., 23:05   #63
ReNo

zanima me što osjeća prema meni jedan BIK,ja sam RIBA?

Hvala punooo
lilith_zg is offline  
Old 11.05.2011., 23:06   #64
Bok Reno! Evo ponavljam pitanje koje je ostalo u staroj temi: Da li mi šta ima na ljubavnom putu? Da li se nazire kakva ljubav? Ja sam ovan. Hvala.
kiki_st is offline  
Old 12.05.2011., 00:09   #65
mišela.pokazuje mi se da vas dvoje nužno trebate raditi na komunikaciji-tu nešto jako ne štima,a sada kada ste u svađi jasno je i da je to još jače naglašeno jer sad tek komunikacije vjerojatno-nema.Postoji nešto što ti ne želiš vidjeti u ovom odnosu i onome što ga opterećuje,a na žalost,čini mi se i da ukoliko netko od vas dvoje krene i uloži trud u pokušaj pomirenja da će to opet završiti nerazumijevanjem i možda ne baš svađom ali nečim sličnim..
Dakle,sada je očito da je došlo do vašeg nekomuniciranja i do situacije u kojoj ste se odmaknuli jedno od drugoga i kao da ste si uzeli vremena za odmor i razmišljanje..moguće je da dođe do neke nove okolnosti ili utjecaja neke osobe,a nakon toga se može ponovo pokrenuti odnos koji neće biti bolji od ovog što sam već rekao-opet su moguće svađe,nerazumijevanje i silovitost u odnosu..nisam siguran koliko je ovaj odnos dobar za tebe..
sretno

Reno moram ti reć da si mi pogodio što se tiće onoga da će se jedna situacija tj.osoba pomoći da opet dođe do kontakta možebitnog pomirenja.Ali me sada mući jedna druga stvar da li u njegovom životu postoji još neka žena s kojom je u međuvremenu zapoćeo vezu. Samo da te posjetim oboje smo ribe u horoskopu.Hvala.
mišela is offline  
Old 12.05.2011., 16:11   #66
pitanje:)

dragi moji tarot majstori!
nisam otvaral neko vrijeme, pa vas molim, ako netko ima malo vremena neka pogleda karte za mene
Zanima me: da li cu dobiti mentora kojeg zelim sada kad sam krenula sa akademskim usavrsavanjem??

24.01.1981, vodolija

hvala puno!
__________________
Ako me ne mozes podnijeti u mojim najgorim trenucima, onda me ne zasluzujes u onim najboljim!
Patricia_TZ is offline  
Old 12.05.2011., 17:02   #67
Quote:
Patricia_TZ kaže: Pogledaj post
dragi moji tarot majstori!
nisam otvaral neko vrijeme, pa vas molim, ako netko ima malo vremena neka pogleda karte za mene
Zanima me: da li cu dobiti mentora kojeg zelim sada kad sam krenula sa akademskim usavrsavanjem??

24.01.1981, vodolija

hvala puno!
Pozdrav,da dobit češ mentora kojeg priželjkuješ,otvorilo se kao da je to muška osoba,možda nešto starija ili jednostavno čovjek pun iskustva,osoba puna mudrosti ali i osoba sa puno autoriteta...Malo pripazit na financije,pokazuje mi se da je nešto na tom polju li-la,međutim imam i kartu blagostanja koja dolazi nakon ove,vjerojatno češ na neki način unovčiti svoje znanje
GabrijelSimba is offline  
Old 12.05.2011., 17:09   #68
Pozdrav,dugo nisam postavila pitanje..zanima me oce li se pojaviti neki muskarac ja sam vodolija.
hvala
v4ga is offline  
Old 12.05.2011., 17:23   #69
Quote:
v4ga kaže: Pogledaj post
Pozdrav,dugo nisam postavila pitanje..zanima me oce li se pojaviti neki muskarac ja sam vodolija.
hvala
Ustvari mi se čini da u tvom životu trenutno postoji neki muškarac,možda nešto stariji od tebe,al onako na neki način faca,uspješan,zna što želi,pun samopouzdanja no čini mi se da si ti dosta nerealna naspram njega i kao da na neki način očekuješ nešto što ne možeš dobiti...komunikacija i susreti će potrajati sigurno još neko kraće vrijeme no onda bi se moglo dogoditi nešto što bi te razočaralo na neki način,gdje bi ostala dosta povrijeđena,nakon toga bi se stvari mogle nešto popraviti,no to poboljšanje bi išlo dosta sporo,kao u nekakvim intervalima...sve u svemu mogla bi to biti nekakva veza ali sa dosta uspona i padova i u konačnici do nekih godinu dana ti ne stoji ništa ozbiljno u smislu da bi bilo trajno,čak mislim da bi došlo do prekida u tom periodu godine dana...Sve ovo sam rekao kao da ti već poznaješ tog muškarca jer mi je on u karti sadašnjosti,u slučaju da ga ne poznaješ onda češ ga upoznat vrlo brzo
GabrijelSimba is offline  
Old 12.05.2011., 19:57   #70
Quote:
sarica2 kaže: Pogledaj post
Bok Reno vidim da pomažeš mnogima svojim savjetima pa bih i ja imala jedno pitanje. Da li bivši dećko ima želje da se pomiri sa mnom tj da li me uopće još voli postoji li kakva šansa za pomirbu između nas dvoje?Oboje smo ribe u horoskopu.Hvala na odgovoru.
GabrijelSimba ili Reno ako mi možete pogledati zaista bih vam bila zahvalna.
sarica2 is offline  
Old 12.05.2011., 20:24   #71
Molila bih nekog tarot majstora da mi pogleda karte i kaže mi do kada ću ovako živjeti.Oćajna sam i usamljena nikada nisam imala sreće u ljubavi jednostavno mi nikada nije išlo.. Do kada tako? . Izgubila sam svaku nadu.Recite mi da li vidite neke promjene na bolje ili sam osuđena da ovako nesretna i sama provedem život.Riba sam u horoskopu.

Zadnje uređivanje zaštonesretna : 12.05.2011. at 20:29.
zaštonesretna is offline  
Old 12.05.2011., 23:43   #72
Reno molim te pogledaj, hoće li mi se mačka vratiti ili ćemo je naći?
Dorée is offline  
Old 13.05.2011., 00:46   #73
Quote:
Wilma Flintston kaže: Pogledaj post
Poštovani Reno!
imam zakazanu operaciju krajem mjeseca,što je jako brzo u stvari;
prilično me strah i ako bi mi molim te mogao što prije reći imam li razloga za strah
ili da krenem hrabro.
Molim te,jako mi je važno.
Inače,odustajem.
U horoskopu sam vaga,podznak bik
Hvala!
Još jednom bih molila bilo koga,Gabrijela,Rena ili nekog trećeg da mi kaže nešto o mom zdravlju i zakazanoj operaciji.Zbilja mi je hitno.Imam osjećaj da ću operaciju morati odgoditi zbog druge bolesti.
Hvala.
Vaga-(asc)bik-(Mo)bik
Wilma Flintston is offline  
Old 13.05.2011., 01:59   #74
PatriciaTZ,sorry što odgovaram,nisam vidio da je odgovoreno ali sada kad sam već pogledao samo da i ja dodam da se slažem sa Gabrijelom,dobit ćeš odličnog mentora,baš ono što ti treba-osobu znanja i snage..pozz
RENO1963 is offline  
Old 13.05.2011., 02:36   #75
Wilma Flinston,karta kaže da se nešto treba desiti vrlo brzo,da je naglasak na određenom stanju koje zahtjeva da se nešto promijeni,kao,nešto ti uzmem,a nešto ti zauzvrat dam..a problem je i u tome što osjećaš dosta veliki otpor,braniš se od neke pomisli koja te prati vezano uz ovu situaciju.Karta ljubavi kao rezultat ne bi smjela govoriti ništa loše..Pojavljuju se dva muška lika kod tebe,a očito imaju veze sa ovim o čemu govorimo,postoji također karta koja upućuje na jedno jako veliko opterećnje i veliki pritisak-sve to na izvjestan je način u vezi sa okolnostima koje okružuju tvoje pitanje-problem.Osim psihičkog opterećenja i na neki način primoravanja da odeš riješiti operativnim putem to što već jest,na planu zdravlja to upućuje i na izvjesno dosta invazivno rješenje-što operacija sasvim sigurno jest,no to nešto te "napalo" ne samo na fizičkom planu već više kao da izaziva stres i rastrojenost,strah i okupiranost..No,na neki način izgleda da ćeš htjela ne htjela trebati to obaviti,da je to neminovno na koncu,nužno je da bi se korigiralo izvjesna stvar,a s obzirom na naznake,čini se da ćeš biti u vrlo kompetentnim rukama i da je ta osoba o kojoj će sve ovisiti vrlo sposobna.No,kao da neke stvari više možda nećeš moći u životu raditi kako si navikla..Morat ćeš promijeniti ponašanje u nečemu ako se ne varam..Moj je prijedlog da ovo pokušamo provjeriti još jednom-na geomantiji..Jako je važno da se koncentriraš na pitanje i da ono bude decidirano i precizno,a onda napiši 16 brojeva bez razmišljanja o njima..Pa se javi tamo da to još jednom provjerimo..
pozzzz
RENO1963 is offline  
Old 13.05.2011., 02:54   #76
Wilma,jedno brzinsko preletanje po tvojim čakrama,odnosno,energetskim centrima i tome kako rade,ono na što upozoravaju jesu slijedeća područja-na planu ginekološkom postoji određeno "opterećenje",zatim,sve što doživljavaš,osjećaš,misliš...prolazi kroz tvoj želudac i tu se stvara veliki nesklad,neki od organa koji se nalazi u tom području ne radi najbolje,na području grla (centar komunikacije i izražavanja) imaš pokazatelje da ti se tu energija na neki način "gubi",da tako kažem,nije usmjerena na način kako bi trebala biti i to se onda može pokazati na fizičkom planu ili na planu samoizražavanja i odnosa prema drugima-možda problem u izgovaranju emocija..No,kao pravi problem i mjesto na kojem se javlja ozbiljnija stvar je-glava..Sve što je NA glavi i U glavi da opet tako pučkoškolski kažem..Od očiju,lica...do problema sa psihom ili nečim trećim..veliki stres i opterećenje..No,to je tek detekcija onoga gdje bi problemi mogli postojati..javi se dakole,ako hoćeš,na geomantiji...
pozz
RENO1963 is offline  
Old 13.05.2011., 03:02   #77
Doree,moguće je otišla za macanom..?prema kartama ima nade,no izašla karta vremena..dakle,ne znam baš da bi to moglo biti brzo..opet preporuka-ako želiš,pitaj to na geomantiji..
svima ostalima,nadam se sutra da ću imati više vremena za odgovore..
RENO1963 is offline  
Old 13.05.2011., 04:43   #78
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
Doree,moguće je otišla za macanom..?prema kartama ima nade,no izašla karta vremena..dakle,ne znam baš da bi to moglo biti brzo..opet preporuka-ako želiš,pitaj to na geomantiji..
svima ostalima,nadam se sutra da ću imati više vremena za odgovore..
Ne vjerujem, iskočila je dok smo je vodili negdje.
Budem postavila na geomantiji. Hvala
Dorée is offline  
Old 13.05.2011., 08:27   #79
Talking

Bok Reno,
Evo opet mene sa pitanjem ovaj put malo konkretnije;
ja rak on ovan...zivimo na razlicitim stranama svijeta i kod mene za njega ne vrijedi ona daleko od oka daleko od srca..prije dvije godine smo se jako zblizili dok je posjecivao hrvatsku,zatim se vratio u svoju drzavu a ja sam preselila u drugu,jos dalje od njega ali ostali smo u kontaktu i postali dobri prijatelji....od prvog dana prema njemu imam posebno jake osjecaje i puno mi znaci...nedavno smo se vidjeli nakon skoro dvije godine razdvojenosti i kao da ni dana nije proslo od zadnjeg susreta..mozes li mi pogledati sta on osjeca prema meni i sta nas ceka u buducnosti? hocemo li zivjeti zajedno u istom gradu i ostvariti ljubavnu vezu? znam da si mi prije napisao da me cekaju neke promjene i da je lako moguce da me ceka promjena mjesta stanovanja..i nakon susreta sa njim dalo mi je misliti..da nije mozda on taj zbog kojeg cu promijeniti mjesto boravka?

Zadnje uređivanje milly-vanilly : 13.05.2011. at 08:46.
milly-vanilly is offline  
Old 13.05.2011., 12:43   #80
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
Wilma,jedno brzinsko preletanje po tvojim čakrama,odnosno,energetskim centrima i tome kako rade,ono na što upozoravaju jesu slijedeća područja-na planu ginekološkom postoji određeno "opterećenje",zatim,sve što doživljavaš,osjećaš,misliš...prolazi kroz tvoj želudac i tu se stvara veliki nesklad,neki od organa koji se nalazi u tom području ne radi najbolje,na području grla (centar komunikacije i izražavanja) imaš pokazatelje da ti se tu energija na neki način "gubi",da tako kažem,nije usmjerena na način kako bi trebala biti i to se onda može pokazati na fizičkom planu ili na planu samoizražavanja i odnosa prema drugima-možda problem u izgovaranju emocija..No,kao pravi problem i mjesto na kojem se javlja ozbiljnija stvar je-glava..Sve što je NA glavi i U glavi da opet tako pučkoškolski kažem..Od očiju,lica...do problema sa psihom ili nečim trećim..veliki stres i opterećenje..No,to je tek detekcija onoga gdje bi problemi mogli postojati..javi se dakole,ako hoćeš,na geomantiji...
pozz
Hvala puno Reno,............sve si vrlo precizno i točno rekao,
najviše mi znači to da sam ipak odbrala dobrog doktora
kako si rekao vrlo kompetentnog,a
evo sad ću se javiti na geomantiji.

Zadnje uređivanje Wilma Flintston : 13.05.2011. at 12:53.
Wilma Flintston is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.