Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 20:54   #1
Tarot - Q&A (pitanja za tarot majstore) II; PROČITATI PRVI POST!

Ovo je nastavak teme s obzirom da je prvotna prešla 10 000 postova.

Link na staru temu. https://www.forum.hr/showthread.php?t=641130

Obratite pozornost na prvi post.

EDIT (28.07.2012.):

S obzirom na stanje uvode se nova pravila.

Dakle:

1. Dozvoljeno je ostaviti samo jedan post. Post smijete ponoviti nakon što prođe mjesec dana od vašeg aktualnog.

Ponavljanjem se smatra i "dopisivanje" nečega dan, dva ili koliko već nakon objave prvog posta (kvotanje starog posta da bi se nešto dodalo). Nemojte to raditi. Takvi postovi i upiti će biti brisani.
Mjesec dana znači 30 dana, npr., ako ste stavili oglas 21.3., onda sljedeći možete tek 21.4. Ni dan prije.

2. Nije dozvoljeno objavljivati postove s više nickova. Odlučite se za jedan nick.

3. Nemojte ostavljati brojeve mobitela, mailove i ostale privatne podatke, osim onih nužnih za razumijevanje vaših pitanja - datum rođenja, horoskop i slično.

Osobno nam je svejedno tko će vam odgovoriti, ali kada dobijete odgovor, nemojte ponavljati isto pitanje drugom tarot majstoru.

Za sva dodatna pojašnjenja pošaljite PM.
__________________
How do vaccines cause autism?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 28.07.2012. at 13:34.
Bat Kol is offline  
Old 06.03.2012., 21:10   #2
evo mene s prijašnjeg, s linkom na pitanje. - only-me > only-for-you
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.03.2012., 21:14   #3
Renooo, molim te pomoć.
Več neko vrijeme javlja mi se bivši dečko, bio je moja prva ljubav, ali to več 7 godina nazad. On je godište 84 (blizanac, 5.6.), a ja 87 ovnica. Zanima me, ako je razlog njegovog javljanja samo prijateljski, ili mu na nek način nedostajem, jer smo stvarno bili dobri prijatelji, več od djetinstva ili je ovdje nešto više? On sad ne živi više u istom mijestu kao ja ... nismo se vidjeli več 3 godine a sad če doči samo zbog mene. Daj mi molim mali savijet. Ljepo bi ga bilo vidjeti, rekao je, da dolazi ovaj vikend, ali nemam pojma šta mogu očekivati?? Jednom si mi potom geomantije vidio da mi u život ulazi neka nova osoboa, možda preko posla ... Vjerovatno to znači, da taj bivši ne želi ponovne romance? Tad me jako povrijedio i ne znam, kako se ponašati prema njemu. Ja želim dobru, novu ljubav


hvala***
Butterflyfly is offline  
Old 06.03.2012., 21:36   #4
los timing 2 vodenjaka

Dragi Reno, ne mogu nikako izbacit iz glave jednog vodenjaka u kojeg sam se zaljubila kada je bio u vezi.nedavno je izasao iz veze i ja sam ocekivala da ce sada istraziti emocije izmedu nas dvoje (jako smo se zaljubili na prvi pogleda, ali on nije uspio prekinuti tadasnju vezu) koje osjecam da jos postoje, ali je stavio zid na bilo kakav odnos sa mnom. ja tvrdoglava kakva jesam mu se ni ne javljam vise, a i dalje sam zaljubljena u njega. molim te javi mi mogu li ista napraviti da mu se opet emotivno priblizim i da dobijemo sansu za razvoj partnerskog odnosa?
ostavim na pp datume rodenja.hvala!
Tocni datumi rodenja poslani su danas na pp
jara is offline  
Old 06.03.2012., 21:37   #5
zribica

Only-me puno hvala na odgovoru!!! sve sam Vam objasnila na pp..POZDRAV
zribica is offline  
Old 06.03.2012., 21:49   #6
bilo tko

zanima me razvoj odnosa (ljubavnog) sa muškom ribom, ja sam ovnica...hvala
__________________
vrlo sretna djevojka
Ira1 is offline  
Old 06.03.2012., 22:38   #7
zanima me ocu li imati priliku razgovarat s jednom osobom iz proslosti,da zavrsimo odnos.ostalo je puno nedorecenog.ja sam skorpion.on bik.hvala puno
__________________
Album
marela23 is offline  
Old 06.03.2012., 23:28   #8
Moje pitanje..... :)

Postovani,

zanima me da li postoji mogucnost da se ja i moj muz pomirimo?

On: 12.01.1982 jarac

Ja:04.10.1978 vaga

Hvala unaprijed
LBG is offline  
Old 07.03.2012., 00:25   #9
Poštovanje!

Da se ispravim
Zanima me ljubav u buduće: status: slobodna
Zanima me i moja karijera u inozemstvu: Radim kao studentica a i školujem se još. Čekam na odgovor na molbu.

Hvala puno za odgovore!
Baa is offline  
Old 07.03.2012., 01:22   #10
Quote:
LBG kaže: Pogledaj post
Postovani,

zanima me da li postoji mogucnost da se ja i moj muz pomirimo?

On: 12.01.1982 jarac

Ja:04.10.1978 vaga

Hvala unaprijed
ne mogu uopće vjerovati da je netko u stanju napraviti nešto takvo..bez riječi objašnjenja?!..nevjerojatno.No,i u kartama se da vidjeti da je on mentalno izuzetno usmjeren na razmišljanje o svemu što ga je povrijedilo,a osim toga mislim da samog sebe osjeća kao da je bio žrtvom i kao da se jako žrtvovao za obitelj.Pretjeruje u mislima prenaglašavajući sve što je činio i ponaša se kao mučenik..No,istovremeno,bojim se da se ovdje uplela i jedna druga osoba,da postoji već neka ženska osoba koja utječe na njegov život-to je utjecaj,ne znači da je s njom u vezi..On se pokazuje kao osoba koja ima problema kada su u pitanju emocionalni odnosi i to u smislu da ne zna prepoznati tuđe potrebe.No,kako bilo,mislim da će se u nekom trenutku opet pojaviti u tvom životu.Na žalost,mislim da je za njega vaš odnos na planu emocija prilično teška stvar za rješavanje..Ne kažem da i kod njega nema osjećaja krivnje i boli,bio bi monstrum da ne osjeća ništa..no,ipak ne znam može li on iznaći snage i razloga za nastavak braka.Ovo njegovo nejavljanje bi moglo još potrajati neko vrijeme..a onda,imam naznake početka nove obiteljske situacije ali ja nekako vjerujem da je to više vezano uz financije i novac..dakle,moguće je da se desi promjena u njegovom ponašanju,da se pokuša prilagoditi situaciji ali da se onda desi opet neka situacija koja je slična sadašnjoj..znači,da,može se dogoditi neka nova okolnost,a s obzirom na kartu Kočije koja se javlja moguće je da se radi o njegovom povratku..ima neke nade mada nisam siguran u buduću trajnost braka..može doći do kratkotrajnog popravljanja odnosa,a onda se opet dešava rušenje odnosa..žao mi je i zaista teško za povjerovati da je ostavio ČETVERO djece..?!javi se kada se nešto novo desi..sretno i drži se
RENO1963 is offline  
Old 07.03.2012., 01:34   #11
LBG..kako god bilo,tebe čeka opet ljubav..mislim da se radi o nekom novom tko će se pojaviti u tvom životu s vremenom..možda iduće godine..
RENO1963 is offline  
Old 07.03.2012., 02:08   #12
Quote:
jara kaže: Pogledaj post
Dragi Reno, ne mogu nikako izbacit iz glave jednog vodenjaka u kojeg sam se zaljubila kada je bio u vezi.nedavno je izasao iz veze i ja sam ocekivala da ce sada istraziti emocije izmedu nas dvoje (jako smo se zaljubili na prvi pogleda, ali on nije uspio prekinuti tadasnju vezu) koje osjecam da jos postoje, ali je stavio zid na bilo kakav odnos sa mnom. ja tvrdoglava kakva jesam mu se ni ne javljam vise, a i dalje sam zaljubljena u njega. molim te javi mi mogu li ista napraviti da mu se opet emotivno priblizim i da dobijemo sansu za razvoj partnerskog odnosa?
ostavim na pp datume rodenja.hvala!
Tocni datumi rodenja poslani su danas na pp
on je taj koji će voditi igru i odlučiti što će se dešavati..a za sada je jako pod utjecajem nekih događaja iz skorije prošlosti,treba mu mira..ne vidim kod njega volje za druženjem.Na tvojoj se strani vide emocije,dapače,zaljubljenost,no mislim da nemaš drugog izbora nego čekati-ako misliš da je to u redu..Naime,na moje konkretno pitanje hoćeš li ući u ljubavni odnos,izašla je karta koja kaže da je to moguće i da će doći do promjene u ponašanju s njegove strane,da je moguće da ti obrati pažnju..Na poziciji koja odgovara na pitanje kakva će biti ta osoba i kojeg znaka,izašao je-princ mača..dakle,vodenjak..odmah iza te karte,izašao je opet-kralj mača..dakle,za vjerovati je da bi od ovoga ipak moglo nešto biti..strpi se..sretno
RENO1963 is offline  
Old 07.03.2012., 02:17   #13
reno može pitanje vidim da ste budni.ovako,ja sam s jednom djevicom u on-off odnosu.ja sam račica.evo opet smo on i bolje je nego ikad...recite mi molim vas što nam nosi budućnost?hvala
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Old 07.03.2012., 05:58   #14
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
ne mogu uopće vjerovati da je netko u stanju napraviti nešto takvo..bez riječi objašnjenja?!..nevjerojatno.No,i u kartama se da vidjeti da je on mentalno izuzetno usmjeren na razmišljanje o svemu što ga je povrijedilo,a osim toga mislim da samog sebe osjeća kao da je bio žrtvom i kao da se jako žrtvovao za obitelj.Pretjeruje u mislima prenaglašavajući sve što je činio i ponaša se kao mučenik..No,istovremeno,bojim se da se ovdje uplela i jedna druga osoba,da postoji već neka ženska osoba koja utječe na njegov život-to je utjecaj,ne znači da je s njom u vezi..On se pokazuje kao osoba koja ima problema kada su u pitanju emocionalni odnosi i to u smislu da ne zna prepoznati tuđe potrebe.No,kako bilo,mislim da će se u nekom trenutku opet pojaviti u tvom životu.Na žalost,mislim da je za njega vaš odnos na planu emocija prilično teška stvar za rješavanje..Ne kažem da i kod njega nema osjećaja krivnje i boli,bio bi monstrum da ne osjeća ništa..no,ipak ne znam može li on iznaći snage i razloga za nastavak braka.Ovo njegovo nejavljanje bi moglo još potrajati neko vrijeme..a onda,imam naznake početka nove obiteljske situacije ali ja nekako vjerujem da je to više vezano uz financije i novac..dakle,moguće je da se desi promjena u njegovom ponašanju,da se pokuša prilagoditi situaciji ali da se onda desi opet neka situacija koja je slična sadašnjoj..znači,da,može se dogoditi neka nova okolnost,a s obzirom na kartu Kočije koja se javlja moguće je da se radi o njegovom povratku..ima neke nade mada nisam siguran u buduću trajnost braka..može doći do kratkotrajnog popravljanja odnosa,a onda se opet dešava rušenje odnosa..žao mi je i zaista teško za povjerovati da je ostavio ČETVERO djece..?!javi se kada se nešto novo desi..sretno i drži se

Reno, sve je tako kao sto kazes....postoji nova zenska u njegovom zivot (kako sam ja cula) a postoji i maceha, sestra i polu sestra koje ga odvracaju od obitelji.

Hvala puno na gledanju, javim se ako nesto novo bude.
Sa postovanjem
LBG is offline  
Old 07.03.2012., 08:06   #15
pozdrav...ispričavam se što ponavljam..reno..kad stignete.ja ostadoh na str.500


hvala
redrose3 is offline  
Old 07.03.2012., 10:49   #16
Quote:
Baa kaže: Pogledaj post
Poštovanje!

Da se ispravim
Zanima me ljubav u buduće: status: slobodna
Zanima me i moja karijera u inozemstvu: Radim kao studentica a i školujem se još. Čekam na odgovor na molbu.

Hvala puno za odgovore!
datum rodjenje: 10.10.1990
Baa is offline  
Old 07.03.2012., 11:08   #17
pozz

Lav sam u horoskopu, hoću li ostvariti vezu sa dečkom u kojega sam zaljubljena ?
Ne znam šta je on u horoskopu.
__________________
In a sea of people, my eyes will always search you...
velvet lady is offline  
Old 07.03.2012., 12:05   #18
RENO, lijepo vas molim pomoc. Zanima me dali je imam sanse u vez s rakom rođenim 4.7.1969 u Osijeku. Ja djevica rođena 5.9.1970 u Zagrebu. Jako dugo sam sama (9 godina), pa me zanima hoce li mi se sudbina konacno nasmijesiti..... Lijep pozdrav
ananica is offline  
Old 07.03.2012., 12:59   #19
Zanima me moje zdravstveno stanje,pogotovo sto se tice mjehura i tog donjeg predjela. Inace sam vodenjacica
Puno hvala unaprijed!
bonsaii is offline  
Old 07.03.2012., 13:33   #20
RENO!!!
Molim te da mi pogledaš ljubav, ja sam ovnica (8.4.), sama sam duuugo, hoće li biti nešto uskoro? hvala ti
freshwoman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.