Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2012., 13:12   #1061
Zhuta A budete vi to već riješili

Ja sam gladna, a ne znam što će dragi skuhati Trebali smo ići po prstenje poslije posla, i to odmah, jer oni rade do 5, i sad saznam da ću vjerojatno morati ostati duže na poslu

Fascinantno mi je da nikad ne moram ostati duže, osim ako imam nešto dogovoreno poslije posla
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:15   #1062
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Ja danas radim škarpinu na lešo i riblju juhu.
Mogu ja doc na rucak
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:18   #1063
gladujem.
nisam si niš naručila za jest.
idem navečer s frendicom na klopu pa na Kauboje.

tko će izdržat dotad
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:24   #1064
pa naravno da ću doć Pčelice, zar sumnjaš u mene?!
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:46   #1065
cure moje dobit ću slom živaca....
imam rokove za poslove i ja ih odradim, al moj pametni arhitekt nikak da potpiše
taj čovjek ima nešt protiv mene
al lagano gubim živce mislim da ću puknit i otić kod šefa na razgovor
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 14:13   #1066
mayo- kakve Kauboje?
leptiru- a joooj... nadam se da ćeš ubrzo sve riješiti...

mmmmm, danas za ručak:
prvi puta radim juhu od gljiva... mljac... baš me zanima kako će ispasti!
onda krumpir sa češnjakom i pileća prsa (neznam dal pohat ili na naglo ispeći)...
mmmm sad sam gladna..

zhuta- ženo ti si neki vrhunski kuhar?!?! ja od ribe što znam napravit je ispeći riblje štapiće... otvorit konzervu tune i stavit u rernu lignje s krumpirom...
svaka čast!!!!!
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 14:17   #1067
Ivyri-ja sam svoje gotova, samo arhitekta štrajka i misli da ima vremena 3 dana potpisivati projekte a bum ja nadrljal kasnije od šefa..
Zhuta ja se tebi divim, jel može recept za riblju juhu...al ono korak po korak
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 14:25   #1068
Kauboji

Već triput sam imala karte i svaki put otkazali predstavu pa čekam da vidim što će danas biti.
Inače obožavam Exit, a za ovu sam čula samo pohvalne kritike pa očekujem jako jako dobru predstavu

Tko nije pogledao, topla preporuka: Shakespeare na EXit
Pogledala sam je triput i nikako da mi dosadi
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:39   #1069
ee nisam vam se pohvalila

moji starci odoše u tursku na drugi medeni i čast da dadiljam brata je ofc pripala meni dobili smo 13o godišnje djete na 8 dana uuu uu
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:44   #1070
Tulum
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:56   #1071
ne budemo puno pisale

bubaju me nogice,moje butlice-da ih samo vidite

leptiru,jel jos boli? ak ne prestane do vikenda,u ponedjeljak trk kod doktora!

jao kavice,a tek kad je sefika dosla

sta ces,lude klafrace
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 17:48   #1072
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
idem navečer s frendicom na klopu pa na Kauboje.
ja pročitala da ideš jest u restoran kauboji,pa te htjedoh pitati di je to

Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
pa naravno da ću doć Pčelice, zar sumnjaš u mene?!
Ha čuj,možda te dragi ne bu pustio kad te se dočeka

Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
mmmmm, danas za ručak:
prvi puta radim juhu od gljiva... mljac... baš me zanima kako će ispasti!
onda krumpir sa češnjakom i pileća prsa (neznam dal pohat ili na naglo ispeći)...
mmmm sad sam gladna..
zhuta- ženo ti si neki vrhunski kuhar?!?! ja od ribe što znam napravit je ispeći riblje štapiće... otvorit konzervu tune i stavit u rernu lignje s krumpirom...
svaka čast!!!!!
Sviđa mi se tvoj današnji ručak. A,kak to napraviš krumpir s češnjakom,ja bi to? Kaj se tiče pripreme ribe,ja nikak da se usudim radit ribu. Em ju ne znam očistit,em ju ne znam ispeć. Tak da za mene samo pi-pi-pi.


Gabi -pa jel ti daju da barem malo sjedneš,neka pauzica?
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:05   #1073
jooooj curke frendica mi je rodila!!!! aaaa kak sam hepi,evo me cmoljim i na rubu sam da ne ridam od srece!!! jooooooj "mali" ima 4100 i 53cm,nije pukla,nije rezana,rodila bez problema i kaze da ju je bolilo al da je to sve za izdrzat..ma nije moglo bolje s obzirom da je prvi porod

issssss kak sam hepiii
:mi krocerek:
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:11   #1074
Baš lijepo. Čestitke. Tak se da rodit . Ja se na samu pomisao rađanja sva stisnem
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:21   #1075
da rekla sam da vise ne zelim od nikoga cut kak je rodio,da mi samo ona ostane u pamcenju

ee da ti odgovorim-moze se sjest,imam i pauzu,al danas je bas neki ludi dan bio,sam su me slali okolo..
druge cure se zale,ali meni stvarno ne smeta,bar nisam na odjelu pa mi ne stignu po glavi skakat
ne smeta mi setanje,bar ce kile otic dolje i guza se podic
ali opcenito imam problema sa zglobovima moje jadne buhtlice su imale dosta trauma,pa malo tu i tamo oteknu...s obzirom da sam bila 4mj doma jos i vise,ali doci ce k sebi za par dana...
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:39   #1076
baš vam zavidim na kavici i druženju...
ja opet gulim popodnevnu smjenu, i lagano šiiiiziiim, ubi me alergija, nos mi je sav začepljen, pa me i glava boli- opet... a da ne spominjem kako sam neispavana od toga, svaku noć se bar jednom probudim jer ne mogu disati na nos, pa dišem na usta pa počnem kašljati i hroptati i nakon toga- bye bye spavanje... jutros je buđenje bilo u pola 5, i nakon toga sam se samo mrcvarila dok alarm nije zatulio... mrzim alergiju, kihanje, curenje nosa, suzenje očiju, svrbež očiju i uništen nos izvana i iznutra...
i neću ni pomisliti kak ću izgledati na w day u kolovozu kad me ambrozija najjače zašora, tad imam najgore napade alergije ...
ja se kod poroda nekako najviše bojim rezanja, pucanja- hvala mojoj strini koja mi je to kao djetetu ničim izazvana ispričala detalje svog poroda i rezanja pa odonda imam traume
__________________
Jednim osmjehom ti puniš me...
kestenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:43   #1077
kestenka,odi kod doktorice,ima lijeka za to..moj kumek pije neke tablete i super mu je,inace bi doslovno u krevetu proveo cijelo proljece...

a ovo rezanje nije tak strasno...bolje to nego da puknes,ali to puno ovisi i o babici i njenoj procjeni,a rezanje niti ne osjetis jer je se reze kod vrhunca truda kak sam ti to detaljno objasnila
a uvijek mozes platit i carski
no necemo o tome tu na chatu
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:56   #1078
hvala na objašnjenju, sad mi lakše, bitno je samo da budem na vrhuncu dakle
ma imam ja doma već hrpu različitih lijekova za alergiju (svi doma smo alergični), ali nakon toliko godina već mi je organizam imun na njih pa ko da pijem bombone, a ne tablete. najbolja mi je akupunktura, ali to košta. sve si mislim otići u 8 mjesecu na par seansi pikanja iglicama za svaki slučaj, a sad trpim, jer radije dam tu lovu Dobrom partneru i Pjeru
__________________
Jednim osmjehom ti puniš me...
kestenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 19:39   #1079
Quote:
shejtanica kaže: Pogledaj post
CIPI22

Dobrodosla!!!
Dosla si na pravu temu, sve smo mi vecinom panicarke ( sto je blize to nam je gore ) ali bez obzira na nasu paniku , ovdje uvijek mozes naci milion savjeta i podrske, ja bih bez foruma izludila
Ima milion tema na kojima mozes naci pomoc za svaku sitnicu koja ti treba, a curke su uvijek raspolozene za savjete i lijepe rijeci

A to za friziranje svatova - to mi je van svake pameti .. Na tebi je da odlucis ali taj pritisak , umor i dodatne obaveze su posljednje sto ti treba.. Ne znam kome uopce pada na pamet da ga mlada frizira Mislim da bi svi trebali razumjeti da je to ipak samo tvoj dan...
puno ti hvala na lijepoj dobrodošlici ali i svim ostalim curkama ovdje . ja sam vam još podosta izgubljena kaj se tiče snalaženja po forumu ali bum se navikla . već sam pokopčala dosta toga... baš ste divne,malo ste me sad "podigle",ove moje me zbilja izdepresirale na poslu. i ovako sam sva u mukama,obaveza na sve strane.... i još onda one . jučer sam cijelu večer skakutala sa teme na temu i čitala,čitala,čitala....zbilja ste super,toliko pametnih i poučnih stvari se nađe,tako divnih ljudi..odgovori na mnoštvo pitanja koje se recimo ne usudiš glasno izreći među "poznatima". a pošto sam dosta u poslu,prijateljice su mi se rasprišle po cijeloj hvrvatskoj,baš mi i dobro dođe ovako predvečer otići malo tu do vas pa vam se izjadati . hvala vam cure
CIPI22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 19:56   #1080
Gabi i kestenka hvala vam sad sigurno ne budem rodila

Kestenka ista stvar kod mene. Alergična sam na sve živo Doduše, mene još nije počelo šorati al moj brat je sav komiran Jedva čekam

Cipi Nek si ti nama došla
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.