Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 14:31   #121
Dukkai pa ovdje su ti sve vanserijske ljepotice na forumu, to se zna
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:31   #122
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Ja znam samo da bih ja volio vidjeti kako izgledaju pojedine forumasice koje raznorazne svjetske ljepotice proglasavaju obicnjacama i oronulima.
Pa i da je netko ružan svejedno ima pravo na mišljenje da mu netko nije lijep, time ne smatra da je on najljepši na svijetu, već ima pravo na svoje mišljenje.

Primjedbe su ti glupe
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:34   #123
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Opet ta dosadna primjedba. Kaj moraš biti jebeno lijep i zgodan da ti netko drugi nije jebeno lijep i zgodan Mogu ti sad stavit 20 manekenki za koje će 90% ljudi reć da su ružne, a zarađuju masu love na "ljepotu". Bezveze pilite stalno jedno te isto.
Ma takve trollove najbolje ignorirat.
fairydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:36   #124
Talking

Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
Dukkai pa ovdje su ti sve vanserijske ljepotice na forumu, to se zna
Očito nije vidio ovu temu... Dukkai

https://www.forum.hr/showthread.php?t=731461
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:40   #125
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Ona mi je također preprecijenjena.

+1
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:07   #126







__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:10   #127
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
ae. "oronula" je totalno. raspada se ko leš.
(june 14, 2012)
Od prirodno lijepe s predivnim oblinama do plastične i botoksirane izgladnjele mršavice. Da, oronula.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:15   #128
Ne sjećam se da je itko ikad za Paris Hilton rekao da je lijepa.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:21   #129
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se da je itko ikad za Paris Hilton rekao da je lijepa.
ja se sjećam da su je stalno razvlačili po novinama kao "zgodna bogata nasljednica" a ona ne znam jel gora u tijelu il u licu
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:23   #130
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Od prirodno lijepe s predivnim oblinama do plastične i botoksirane izgladnjele mršavice. Da, oronula.
ja sam to shvatila kao "prestaro izgleda".

i meni je bila ljepša sa koji 7-8 kila više, ali da ne ispadne da pljujem po mršavicama,lijepa je i dalje, ne mogu reći da je oronula bez obzira na pileće nožice i izgladnjelost.

ima 42 godine, malo botoksa je smiješno joj zamjerati s obzirom da se botoksiraju i puno mlađe od nje kojima se to ne spočitava, osim onih kojima su najbolje godine za ženu do 25 max, a za muškarca od 35-50.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:36   #131
Ne zamjeram ja botox i izgladnjvanje, samo velim kako je oronula u odnosu na Katicu kakvu smo prije gledali i voljeli. Sad izgleda kao da će se razbolit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:38   #132
Quote:
fairydae kaže: Pogledaj post
jesi ti trudna?

ne, nisi dosadno iritantna i skroz mi je nepotrebno to komentiranje nečijih izbora, samo si ti uvijek vrlo aktivna u branjenju svojih stavova, pa sam mislila da ćeš zajašit za tu cheryl ko za toma cruisea .
o majketi
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:49   #133
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne zamjeram ja botox i izgladnjvanje, samo velim kako je oronula u odnosu na Katicu kakvu smo prije gledali i voljeli. Sad izgleda kao da će se razbolit.
slažem se, taj hollywood, svi naposlijetku popuste pritisku kulta mršavosti.
ako jennifer lopez izgubi svoju guzu, plakat ću.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:04   #134

Laetitia mi je fenomenalna u tijelu, ali u licu mi nikad nije bila vrhunska ljepotica
lijepa mi je, ali ništa posebno



__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:16   #135
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne zamjeram ja botox i izgladnjvanje, samo velim kako je oronula u odnosu na Katicu kakvu smo prije gledali i voljeli. Sad izgleda kao da će se razbolit.
Čini mi se da je njena oronulost poslijedica bolesti.Isto kao i Britnica i Sinead O'Connor.Samo što se ipak Katica bolje drži od njih.Sve boluju od bipolarnog poremećaja.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:17   #136
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Opet ta dosadna primjedba. Kaj moraš biti jebeno lijep i zgodan da ti netko drugi nije jebeno lijep i zgodan Mogu ti sad stavit 20 manekenki za koje će 90% ljudi reć da su ružne, a zarađuju masu love na "ljepotu". Bezveze pilite stalno jedno te isto.
Pa, ne, ali su mi totalno tragikomicne te izjave. Pogotovo kada vidim opise u stilu: "Na lijevom oku joj 3. trepavica stoji ukoso. Bas odvratno izgleda."

Jebiga, meni je jasno da je dio vas frustriran, a dio ljubomoran, ali ne morate biti bas ocite.
Pratim ZK opcenito neko vrijeme po pitanju takvih tema i naprosto mi je fenomenalno kako se vec u prvih par stranica olako vade slike neke od (objektivno) najzgodnijih zena svijeta i proglasava ih se defacto ruznima...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:28   #137
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Pa, ne, ali su mi totalno tragikomicne te izjave. Pogotovo kada vidim opise u stilu: "Na lijevom oku joj 3. trepavica stoji ukoso. Bas odvratno izgleda."

Jebiga, meni je jasno da je dio vas frustriran, a dio ljubomoran, ali ne morate biti bas ocite.
Pratim ZK opcenito neko vrijeme po pitanju takvih tema i naprosto mi je fenomenalno kako se vec u prvih par stranica olako vade slike neke od (objektivno) najzgodnijih zena svijeta i proglasava ih se defacto ruznima...
ti si fkt zrel za trash, daj se samozakelji
fairydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:32   #138
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Jebiga, meni je jasno da je dio vas frustriran, a dio ljubomoran, ali ne morate biti bas ocite.
Jasno, pa sve su forumašice ružne, debele i nemaju život. Što ti onda radiš na takvoj temi punoj frustracija? Pusti debele i ružne da se tješe
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:33   #139
Quote:
fairydae kaže: Pogledaj post
ti si fkt zrel za trash, daj se samozakelji
A ti si užasno dosadna, pišeš užasno dosadne postove i baš si bezličan forumaš...

P.S. Sorry što sam ovako iskrena, vidim komentiraju se forumaši međusobno, pa da i ja ispoljim svoj dojam o nekome.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:34   #140
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Pa, ne, ali su mi totalno tragikomicne te izjave. Pogotovo kada vidim opise u stilu: "Na lijevom oku joj 3. trepavica stoji ukoso. Bas odvratno izgleda."

Jebiga, meni je jasno da je dio vas frustriran, a dio ljubomoran, ali ne morate biti bas ocite.
Pratim ZK opcenito neko vrijeme po pitanju takvih tema i naprosto mi je fenomenalno kako se vec u prvih par stranica olako vade slike neke od (objektivno) najzgodnijih zena svijeta i proglasava ih se defacto ruznima...
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.