Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 09:52   #641
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
Magicni labirint it is! Samo se nadam da ga ima u Mulleru, preletila sam igre neki dan i nisam nasla. Ovo za pamcenje je ziva istina, vec vidim da cu gubiti ☺ joj, jedva cekam da krenemo igrati.
Hvala svima na odgovorima.
ima u mulleru, 200-tinjak kn ako se dobro sjecam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:30   #642
Quote:
Acha kaže: Pogledaj post
Ak pod drustvenim igrama mislis na ono - svi sjedimo oko neke igre i igramo ju - premali su. Ak mislis na neke igre, a da nisu s klasicnim igrackama, preporucujem puzzle za bebe. Moja curka je s 1,5 god pocela slagati chunky puzzle (tipa ovog http://www.melissaanddoug.com/farm-c...eces/3723.html ). Onda je par mjeseci kasnije slagala obicne puzzle (9 komada) I negdje u isto vrijeme je pocela slagati cube puzzle (tipa ovog http://www.vigatoys.com/About-Nature...ts_418_en.html ). Nama su ovo drustvene igre jer slazemo svi zajedno, po sto puta na dan . Sljedeci korak ce biti Three Little Piggies, za koji sam bas i pitala ovdje. A sto se tice bas same drustvene igre ja sam kao neku pocetnu jednostavnu igru jedino nasla Gavrana, koji je za dob 2+. Vidjet cu kad mi dodje kad ce krenuti u upotrebu i kad ce ga skuziti.
da, da odlično, hvala ti puno!
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:00   #643
Ima negdje kod nas kupiti tri prascica ili samo ebay i sl.?
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 13:44   #644
Gdje ste uzimali tog Gavrana? U Mulleru?
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 10:42   #645
Quote:
Izmaglica kaže: Pogledaj post
Gdje ste uzimali tog Gavrana? U Mulleru?
DA
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:21   #646
Našla sam, hvala! Čak im je trenutno i na akciji.
I prodavačica mi ga je ishvalila, nadam se da će se nećakinji svidjeti :-)
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:24   #647
Uzela na kraju Der verzauberte turm, u mom Mulleru nikad culi za Magicni labirint . Nadam se da ce biti dobro, cini se super! ☺
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 22:58   #648
Bio nedavno Labyrinth (ne magicni, ovaj https://boardgamegeek.com/image/70446/labyrinth ) u Lidlu, pa sam ga neplanirano uzela.... Odlican je, odlican!

Mala ima novu maniju.... sah. Na istoj smo razini, mala od 6g i ja
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 09:55   #649
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
Uzela na kraju Der verzauberte turm, u mom Mulleru nikad culi za Magicni labirint . Nadam se da ce biti dobro, cini se super! ☺
Mislim da će biti dobra i ta igra Inače, tete tamo nemaju pojma. Trebaš doći sa slikom ili sama tražiti red po red

Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Bio nedavno Labyrinth (ne magicni, ovaj https://boardgamegeek.com/image/70446/labyrinth ) u Lidlu, pa sam ga neplanirano uzela.... Odlican je, odlican!

Mala ima novu maniju.... sah. Na istoj smo razini, mala od 6g i ja
Labyrinth je odličan. Odličan. Mi smo ga sad tek počeli opet igrati jer je klincima bila preizazovna ta NEjunior varijanta. Sad ga igramo zaozbiljno.

Bila sam jako u izazovu uzeti carcassone sad kad je po 119kn ali sam na kraju odustala jer stvarno samo gomilam te igre.
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 11:06   #650
Links trenutno ima do 20% popusta na razne društvene igre. Koliko sam vidio, većinom su spustili cijene igri za djecu i obiteljskih igara.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 11:09   #651
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
Mislim da će biti dobra i ta igra Inače, tete tamo nemaju pojma. Trebaš doći sa slikom ili sama tražiti red po red
Nadam se da hoce, vidim da su ključevi na magnet, i one male brave na tornju i jos princeza iskace ☺ dosla sa slikom, gledala je u kompjuter i nista. Cijena je bila OK, 160 kn. Skoro sam uzela nesto od Habe, ali nekako mi se cini da je to vec prerastao. Jedva cekam da krenemo s "ozbiljnijim" igrama ☺
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:13   #652
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
Ima negdje kod nas kupiti tri prascica ili samo ebay i sl.?
tko pita ne skita po advenskoj gužvi po dućanima.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:34   #653
iskreno, ja mislim samo web? Eventualno probati kontaktirati Ida didactu
da li uopće misliš na tu igru ili onu nekakvu s karticama?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:15   #654
Elly, hvaal ti.
Da, mislim na smart game.
Ebay i gotovo.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 17:30   #655
joj, moram priznati da je meni taj carcassonne taaaaaako dosadaaaaaan...
malcu i mm-u je dobar, ja definitivno nisam tip za te staticne igre bez nekih preokreta i zapleta.
iskreno, ne kuzim otkud pompa, ali to je vjerojatno do mene.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 19:55   #656
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Bio nedavno Labyrinth (ne magicni, ovaj https://boardgamegeek.com/image/70446/labyrinth ) u Lidlu, pa sam ga neplanirano uzela.... Odlican je, odlican!
I mi smo taj uzeli pod bor, za sad nam je izvrstan, onoje zele igrati - doduse igramo onu brzu/laksu verziju sa svim zadacima odjednom ali mislim da cemo brzo prijec na zadatak po zadatak
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:36   #657
Bas sam citala malo unazad, mislim da bi iduce mogla uzeti catan i forbidden island. Ali tek nakon sto za rockas poklonimo starijoj scotland yard koji sam primarno odabrala da se malo upozna s Londonom ali vidim i da su recenzije ok.

E sad povod pisanja posta - moze mala pomoc? Kao dijete sam cesto igrala jednu logicku igru pogadjanja. Imao si kombinaciju 4 pina razlicitih boja koje bi slozio i sakrio od protivnika i onda je protivnik probao pogoditi kombinaciju i dobio kao odgovor koliko ima pravih boja a koliko pravih i boja i pozicija (bijele i crne pinove). Bilo je mislim 8 redova za pokusaj i cilj je bio u tih 8 pokusaja pogoditi kombinaciju. To je bila mala plasticna kutijica idealna za put. Da li netko zna kako se to zove? Rado bi je kupila svojima jer sam moju izgleda izgubila i ne sjecam se imena
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:22   #658
Možda misliš na ovo https://igranje.hr/igre/mastermind?
Ne znam gdje toga ima ali se sjećam te igre.
Edit:
Pogledaj njukalo
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 15:21   #659
Thumbs up

Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Možda misliš na ovo https://igranje.hr/igre/mastermind?
Ne znam gdje toga ima ali se sjećam te igre.
Edit:
Pogledaj njukalo
Hvala, to je ta igra samo je bila drugacije napravljena (nije bila u kartonskoj kutiji vec je sve bilo u plasticnoj kutijici na kojoj se i igralo.

Cijene na njuskalu su uobicajeno urnebesne, rabljena igra 30kn nova 59kn i rabljena "kao nova" 120kn

Mislim da cu ipak probati naci negde onakvu kakvu sam imala jer je bilo vrlo prakticno pakiranje - pa ako ne nadjem kupim ovu.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 15:56   #660
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Hvala, to je ta igra samo je bila drugacije napravljena (nije bila u kartonskoj kutiji vec je sve bilo u plasticnoj kutijici na kojoj se i igralo.

Cijene na njuskalu su uobicajeno urnebesne, rabljena igra 30kn nova 59kn i rabljena "kao nova" 120kn

Mislim da cu ipak probati naci negde onakvu kakvu sam imala jer je bilo vrlo prakticno pakiranje - pa ako ne nadjem kupim ovu.
mozda je stvar u dimenzijama, ima pocket varijanta i nekoliko varijanti ogromnih kutija.
ja imam valjda najvece moguce izdanje tamo negdje iz 80-tih, kutija mi nigdje ne stane pa ju drzimo kod moje mame.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.