Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2019., 20:28   #1
Vjerujete li u dešavanja koja su se desila na snimku?

Danas sam naisao na ovaj snimak na Redditu i sva sreca sto sam ga odgledao u toku dana,sumnjam da bi ga tokom noci imao hrabrosti odgledati.Zanima me samo sta imaju skepticari reci na ovo,vjerovatno bi rekli da ima "bosog" prijatelja koji pretrcava iz sobe u sobu i pravi buku,ili da je lik koji je snimao imao neke "nevidljive" zice koje je koristio za razna otvaranja/zatvaranja vrata i ostala desavanja.
Bilo koji covjek koji ima imalo savjesti ne bi rekao takve stvari,nema nikakve sanse ama bas nimalo da su se desavanja sa snimka mogla lazirati,bar sto se mene tice vjerujem u to.
Pogledajte snimak i ostavite utisak u temi,bas bi volio cuti i zanimaju me vasa misljenja.
https://m.youtube.com/watch?v=LbpG1J52Kbs
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2019., 22:22   #2
Još jedna kap u moru idiotarija na netu. Bolje bi ti bilo da malo više čitaš, barem ne bi pisao stvari poput "dešavanja koja su se desila" jer prava strava je takvo izražavanje, a ne neki tamo filmić za naivce...
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2019., 23:06   #3
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
Još jedna kap u moru idiotarija na netu. Bolje bi ti bilo da malo više čitaš, barem ne bi pisao stvari poput "dešavanja koja su se desila" jer prava strava je takvo izražavanje, a ne neki tamo filmić za naivce...
Jesi uopšte pogledo taj "filmic"?,de me prosvjetli malo zbog čega sam naivan?
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2019., 23:53   #4
Jesam, filmić je bezvezarija. Da, "filmić", koji je fascinantan samo naivcima. Nemoj ni slučajno gledati Blair Witch, da ne padneš u nesvijest
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 00:24   #5
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
Jesam, filmić je bezvezarija. Da, "filmić", koji je fascinantan samo naivcima. Nemoj ni slučajno gledati Blair Witch, da ne padneš u nesvijest
De mi navedi onda dijelove sa oznacenim vremenom na kojima mislis da je lazirano.I reci mi razlog zbog čega mislis tako,jer zanima me iskreno,ne pitam samo "onako".
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 12:55   #6
Šta se je desilo? Neka budala ulazi u neku nerenoviranu kuću i gleda šta ima za ukrast, prvih deset minuta izgovara neke molitve na hebrejskom, onda se otvori prozor i sva ona prašina mu uđe u oči, počne psovat da nisu obrisali prašinu, traži klješta da popravi onaj ormar... uglavnom nakon desete minute ima jedan rez gdje se pojavljuje ko sport Bili, sad cu ja njima pokazat i pocne trčat zato što u kući nema čučavca.

Uglavnom, djeca u školi dobiju zadatak da za domacu zadacu snime neki materijal koji nije teško za napravit i to se prikazuje kao da je to svemirski brod za snimit
Trajla CeDeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 12:56   #7
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
De mi navedi onda dijelove sa oznacenim vremenom na kojima mislis da je lazirano.I reci mi razlog zbog čega mislis tako,jer zanima me iskreno,ne pitam samo "onako".
Bogtemazo, ne vidiš ama baš ništa, čuješ bezvezne zvukove koje proizvode njegovi frendovi, lik tumara po kući i kao uspaničeno citira Kuran i zaziva Alaha ili što već, kvaliteta videa urnebesnih 240p u doba mobitela s 4K snimanjem... Zaista si jebeno naivan ako ti se nešto takvo može prodati kao istinito.

Lažirano počinje na 0:00 ...
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 18:13   #8
idiotarija teže klase i video i tema
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 19:12   #9
Iskreno se nadam da autor ove teme nema više od 6 godina.
granny-smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 20:52   #10
Quote:
granny-smith kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da autor ove teme nema više od 6 godina.
IQ mu je jednak broju godina...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 20:59   #11
Quote:
granny-smith kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da autor ove teme nema više od 6 godina.
Ima sigurno (znam, znam, ali previše si kritična). Registrirao se 2013-te, pa je malo vjerojatno da je ona šestica godina rođenja (2006) ili da su to njegove tadašnje godine... Recimo da se registrirao sa 14 godina, pa ih tako ima danas negdje oko dvadeset - a to ipak nije tako strašno za tu vrstu naivnosti.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 21:05   #12
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Ima sigurno (znam, znam, ali previše si kritična). Registrirao se 2013-te, pa nije previše vjerojatno da je ona šestica godina rođenja (2006)... Recimo da se registrirao sa 14 godina, pa ih tako ima danas negdje oko dvadeset - a to ipak nije tako strašno za tu vrstu naivnosti.
Oukej, možda je samo babica imala skliske ruke
što izgleda da je vrlo čest slučaj s tim milenijalsima u porodilištima.
granny-smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 21:12   #13
Quote:
granny-smith kaže: Pogledaj post
Oukej, možda je samo babica imala skliske ruke
...
a čekaj, pa nisam napisao da mislim kako se radi o geniju...
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 23:10   #14
Jbt mnogo ste zajebani sa ovim komentarima,jel takav rijecnik koristite i oci u oci prilikom razgovora sa strancem...mada cisto sumnjam,ali najjaci su mi ovi sto prvi komentar koji napisu bude "vrijedjanje" IQ haha,i kasnije prhnu sa teme kao ptice iz kaveza ne vracajuci se vise .
Jbg mozda bas i jesam naivan,ali kada ti se desi nesto "slicno" za sta nemas drugog objasnjenja (ni ti niti ostalih 4-5 ljudi koji to dozive u isto vrijeme zajedno sa tobom) nego da je prouzrokovano od strane te neke vise "sile",za koju mnogi ne vjeruju niti mogu "dokazati" onda pocnes vjerovati u ovakve snimke da su istinite.
A po komentarima mogu pretpostaviti da nijedno od vas ne vjeruje u ovako nesto...
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 23:14   #15
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
Jbt mnogo ste zajebani sa ovim komentarima,jel takav rijecnik koristite i oci u oci prilikom razgovora sa strancem...mada cisto sumnjam,ali najjaci su mi ovi sto prvi komentar koji napisu bude "vrijedjanje" IQ haha,i kasnije prhnu sa teme kao ptice iz kaveza ne vracajuci se vise .
Da. Ne ustručavam se reć budali da je idiot niti oči u oči.
Koliko ti dečec imaš godina?
granny-smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 00:30   #16
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
Jbt mnogo ste zajebani sa ovim komentarima

A po komentarima mogu pretpostaviti da nijedno od vas ne vjeruje u ovako nesto...
Evo, odma vjerujem, sad pripremam to isto da drugi vjeruju, i tako u krug, evo granny kupila grobno mjesto
Trajla CeDeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 01:39   #17
Quote:
Trajla CeDeE kaže: Pogledaj post
Evo, odma vjerujem, sad pripremam to isto da drugi vjeruju, i tako u krug, evo granny kupila grobno mjesto
Eto, kupila, i registrirala kao poljoprivredno zemljište... al će duhovi da navale, ko veprovi na kuruzu... :vuu-vu-vuuu:
granny-smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 10:28   #18
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
Pogledajte snimak i ostavite utisak u temi,bas bi volio cuti i zanimaju me vasa misljenja.
https://m.youtube.com/watch?v=LbpG1J52Kbs
Gledam snimak bez zvuka, prošlo je već pola videa ali ništa se ne događa. Jel' možeš vremenski navesti u kojim trenucima se događaju "strašne" stvari?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 12:52   #19
Quote:
Trajla CeDeE kaže: Pogledaj post
Evo, odma vjerujem, sad pripremam to isto da drugi vjeruju, i tako u krug, evo granny kupila grobno mjesto
Jel te tjera iko da vjerujes?ti ako ne zelis vjerovati ja ti necu nista reci.
@granny-smith,Sve jedan post sam napisao na fin nacin,sta mi ti tu sad dolazis razbacala se nesto ko ti si cista pamet....Opet cisto sumnjam da tako pricad uzivo,jedino medju prijateljima,a i pred strancima je to vjerujem sve iza ledja.De mi reci jedno samo,jel vjerues u duhove,ne pitam te za kaspera i duhove iz crtanih,jer moguce da i na njih mislis.
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 14:04   #20
Tvoj uvodni post:
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
... Zanima me samo sta imaju skepticari reci na ovo,
vjerovatno bi rekli da ima "bosog" prijatelja koji pretrcava iz sobe u sobu i pravi buku,
ili da je lik koji je snimao imao neke "nevidljive" zice koje je koristio za razna otvaranja/zatvaranja vrata i ostala desavanja.

Bilo koji covjek koji ima imalo savjesti ne bi rekao takve stvari, nema nikakve sanse ama bas nimalo da su se desavanja sa snimka mogla lazirati, ...
Tvoj današnji post:
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
Jel te tjera iko da vjerujes? ti ako ne zelis vjerovati ja ti necu nista reci.
@granny-smith, Sve jedan post sam napisao na fin nacin, sta mi ti tu sad dolazis razbacala se nesto ko ti si cista pamet.... ...

Bolje bi bilo da si umjesto današnjeg pametovanja, Baphometu odgovorio na ovo pitanje:
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Gledam snimak ... ... ali ništa se ne događa.
Jel' možeš vremenski navesti u kojim trenucima se događaju "strašne" stvari?
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.