Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 18:16   #261
Bok svima

Dolazim iz malog grada u Slavoniji, studiram u Zagrebu. Imam 29 godina.
Liječim se od shizofrenije zadnjih 8 godina, a uz to me muči depresija. Nisam bogat,ali mogu platiti kavu, ili kartu za kino. Volio bih upoznati nekoga za druženje, volim ići na kave, u kino i u šetnju po Jarunu npr, ali nemam baš s kime. S obzirom na moju dijagnozu prema kojoj ljudi imaju strašne predrasude, teško u biti i dobijem priliku da nekoga upoznam. Imam tek nekoliko prijatelja, i cimere koje vidim svaki dan pa bih rado upoznao nekog novog. Iako sam često deprimiran što i nije neko čudo zbog svoje usamljenosti i bolesti od koje bolujem, znam biti i drag i zabavan. Volio bih kad bi se našao netko tko bi me svojim društvom uvjerio da život i nije tako loš, kako se čini iz moje perspektive. Toliko za sada, o interesima kojih imam dosta ne želim sada. Možda oglas ne zvuči privlačno ali je iskren i ne želim napisati da mogu ponuditi brda i doline jer ne mogu. Mogu jedino dati sebe takvog kakav jesam, i potruditi se biti najbolje društvo u skladu s mogućnostima. Eto..

__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:33   #262
Bok, ponovno stavljam oglas. Živim u Zadru, imam psihozu od 7 godine života, studiram, tražim prijateljicu ili prijatelja. Nije bitno ima li dijagnozu.
Samo u živo, da idemo na kavu, pričamo, družimo se.

Volim čitati i igrati videoigre.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:05   #263
Zagreb, ..Muškarac 39 godina, životne okolnosti su dovele da je svatko na svoju stranu išao, ljudi, društvo je svatko sebi birao svoj život, posao vani ili su se zasnivale obitelji.
Sve to ostavlja neki trag na svakome od nas, depresija, izolacija i ne snalaženje u svemu tome.
Tu sam sa namjerom da si upoznam dobrog zanimljivog prijatelja do 40 godina sa kojim bi mogao biti u čestim kontaktima, viđanjima, otići negdje u prirodu, planinarenje, ili jednostavno se izgubiti iz grada u prirodu. Nekoga tko je miran a ujedno da može iznijeti svoju neku osobnu situaciju, pogled na svoj život i svijet oko sebe, da nema nelagode, nesporazuma i nejasnih situacija. A opet i da je dobar slušać i spreman razumjeti drugu stranu nekoga sa kime se želi družiti. Nisam sklon ispadima, imam dosta razumijevanja i sve se da dogovoriti i isplanirati ako su obje strane u tome zajedno.
Svi trebamo dobre i pametne osobe oko sebe, ako ih stjecajem okolnosti ili sudbine nemamo u krugu obitelji, okrenemo se strancima sa kojima treba tek stvoriti temelje za dalje. Nije lako, ali ni sama pristunost ovdje na tim stranicama nas nije dovela iz znatiželje nego potrebe da pokušamo naći, upoznati nekoga sa kime bi gradili mali svijet koji bi bio naš.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:24   #264
Pozdrav, volio bih naći prijatelja ili prijateljicu iz Rijeke ili okolice. Nekoga za ispričati se i popiti kavu i družiti se. Inače sam gay i imam psihičkih problema ima 5-6 godina. Liječio sam se ambulantno. I donekle zaliječio. Još me povremeno hvataju pomračenja uma vezano za posao i budućnost. Iako imam i magisterij nemam posla kojeg tražim par godina. Dobar sam slušač, i volio sam uvijek psihoterapiju, psihologiju. I čuo puno o tome tijekom liječenja. Volim razne teme - od zdravlja, prehrane, politike - domaće, svjetske do religije, evolucije, ateizma i filmova i muzike.
Ili možemo samo pričati o dijagnozama i liječenju ili ne moramo. Javite se.
goldentip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:00   #265
Dečko, 25 godina, emocionalno nestabilna ličnost, nezaposlen, neobrazovan, kronično suicidalan i socijalno izoliran.
Trebam nekoga jer ne podnosim samoću. Misery loves company.
noks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 22:09   #266
Muško 30 godina, živim i radim u Osijeku, ali sam rodom iz Zagreba pa otprilike jedan vikend mjesečno budem u metropoli. Također veći dio ljeta/godišnjeg provedem u rodnom gradu. Tražim društvo otprilike svojih godina na području Zagreba za popit kavu, cugu, kino, koncerte, izlete na Sljeme, zujanje po gradu. Spol nebitan.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:31   #267
Bok svima

Ovdje cura od 27 godina, iz Zagreba sam.

Palo mi je na pamet da bi ovdje mogla naći nekoga za malo ovako popričati s nekim, o čemu nam padne na pamet. Po mogućnosti o nekim laganijim, vedrijim temama. Zaposlila sam se nedavno i preko tjedna sam sva u poslu, pa bi barem tu i tamo navečer koliko stignem i vikendom (kad sam slobodna jeeej ), odmorila malo mozak od toga i zaboravila na posao i sve, jednostavno bi ćaskala malo sa nekim. Znači samo prijateljski, Muško ili žensko, svejedno mi je, isto i otkud ste mi je svejedno, samo bi tipkali malo

Po mogućnosti netko mojih godina ili nešto stariji, ali nije uvjet.
Veliki crni pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:09   #268
Bok, trazim nekoga s kime bih razmijenila koju poruku povremeno, o nekim laganijim temama. Pa kud nas to dovede. Mozda ostanemo na jednoj, dvije poruke, a mozda dopisivanje i potraje..
Trenutno sam u komi, razocarana nekim ljudima oko sebe, a jos vise sama sa sobom i htjela bi s nekim samo pricati, tj pisati o nekim vedrijim temama, da malo skrenem misli sa toga svega. Pa ako netko trazi isto to, slobodno se javi. Musko, zensko - svejedno. Svejedno mi je i odakle ste jer bi se samo dopisivali.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 03:31   #269
Ajde baš da probam,mada ne očekujem ništa.Tražim prijateljicu jer se ugodnije osjećam u ženskom društvu i lakše nađem teme za razgovor itd. muško sam i imam 30 godina i dolazim iz Bjelovara,pa ako ima neka dobra dušica iz mog grada ili blizine za dopisivanje,kasnije može i odlazak na kavu i druženje.Nedavno se dogodilo nešto što me jako ražalostilo i treba mi netko da me malo ''odmakne'' od misli o tome što me čini nesretnim.Molio bi da mi se ne javljaju cure koje će nestati nakon jedne ili 3-4 poruke..ako nisi za dopisivanje nemoj se javljati uopće.Toliko od mene
VOLIM-LUMINIZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:13   #270
Dečko, 28 godina za mjesec dana. Područje Rijeke. Tražim prijatelja ili prijateljicu. Prijateljicu radije... Jer tu se može odnos graditi. Manje su tenzije. Tražim osobu koja se ne straši izaći uživo. Koliko god sj* bila. Ja imam dosta sra*a koja me smetaju, no unatoč i socijalnoj anksioznosti nema beda naći se. Dopisivanje 100 dana bez nalaženja me ne interesira. Ja sam u stanju redovito se nalaziti. Shodno Tvojim mogućnostima. Eto, ne kompliciram. Plain and simple. Može i ostali obližnji dijelovi RH oko Rijeke. Krug 150 km.
Dignitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:18   #271
Pozdrav,

Voljela bih upoznati otvorene i liberalne osobe u dvadesetima za prijateljsko druženje na području Zagreba.
Raspoložena sam za različite aktivnosti: od razgovora uz piće, odlaska na sladoled ili šetnju po centru grada ili po
parkovima, npr. po Maksimiru, do odlaska u kino, kazalište, muzeje, na koncerte, stand up komediju ili na razna
druga događanja u Zagrebu. Također sam otvorena za stolni tenis, badminton, biljar i degustaciju hrane po restoranima.
Voljela bih otkriti nova mjesta u Zagrebu, mjesta na kojima nisam bila, otići do zvjezdarnice. Ako netko možda voli igrati
šah, pa bi me htio/htjela naučiti, nek se javi.

Nije mi bitno kojeg ste spola i voljela bih da dopisivanje ne traje predugo, da se jave osobe koje su otvorene za druženje
uživo i inicijativne kao što sam i sama takva.

Ako ste otvoreni barem za jednu od navedenih aktivnosti, slobodno se javite, nije uvjet da vas moraju zanimati sve navedene aktivnosti.

Valjda ima druželjubivih ljudi u Zagrebu, nadam se da nisu svi pobjegli na more.
Lexie Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:15   #272
Volio bih upounati :klap: pozitivno spaljenu babu dobricu :klap: iz bilo gdje
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:39   #273
Zagreb, ..Muškarac 39 godina, životne okolnosti su dovele da je svatko išao svoju stranu, ljudi su se nakon rata razdvojili, trebalo je naći novo društvo, posao vani ili su se zasnivale obitelji.
Sve to ostavlja vjerojatno neki emotivni ili psihički trag na nama i sa time se treba znati boriti te kako ići dalje u život, sam ili sa nekime.. depresija, izolacija i ne snalaženje u svemu tome.
Tu sam sa namjerom da si upoznam dobrog zanimljivog prijatelja do 40 godina sa kojim bi mogao biti u čestim kontaktima, viđanjima, otići negdje u prirodu, planinarenje, ili jednostavno se izgubiti iz grada u prirodu.
Svejedno muška ili ženska soba ali svakako da netko ima razumijevanja jer i taj netko xx osoba ima svojih osobnih problema a treba nekoga za podršku, i da bude dobra obostrana interakcija i podrška...Nekoga tko je miran a ujedno da može iznijeti svoju osobnu situaciju, pogled na svoj život i svijet oko sebe, da nema nelagode, nesporazuma i nejasnih situacija. Da je dobar slušać i spreman razumjeti drugu stranu nekoga sa kime se želi družiti. Nisam sklon ispadima, imam dosta razumijevanja i sve se da dogovoriti i isplanirati ako su obje strane u tome zajedno.
Svi trebamo dobre i pametne, zanimljive osobe oko sebe, ako ih stjecajem okolnosti ili sudbine nemamo u krugu obitelji, okrenemo se strancima sa kojima treba tek stvoriti temelje za dalje. Nije lako, ali ni sama pristunost ovdje na tim stranicama nas nije dovela iz znatiželje nego potrebe da pokušamo naći, upoznati nekoga sa kime bi gradili mali svijet koji bi bio naš.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:40   #274
U nedjelju, sutra, 30.7. u 19h je druženje forumaša koji, među ostalim, obitavaju i na Psihokauču, stoga, željni druženja i otvoreni prijateljstvu smatrajte se pozvanima. Više na temi namijenjenoj sastancima forumaša.
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"
Jizzus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 17:49   #275
Cura, kasne dvadesete, trazim nekoga otprilike svojih godina za dopisivanje, nista vise. Radije bi zensku osobu, ali nije uvjet.

Ne trazim si super frenda/icu, nego samo nekoga za povremeno piskaranje, dokle god nam se oboma bude dalo, to je sve

Napominjem da vjerojatno necu moci odgovoriti svaki dan, mozda me nece biti tu ni vise dana, ali odgovorim sto prije mogu Pa ako nekome to smeta, neka se ni ne javlja.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 00:55   #276
Lijep pozdrav,

35 god iz Istre, muško.

Imam problema s paničnim napadima depresijom, socialnom fobijom, ma sve što vrlo često ide u paketu. Neke stvari sam više manje stavio pod kontrolu, dok neke druge me još uvijek muče. Također imam i okp.

 Dugo već odlazim na terapije, ali trenutno sam u fazi kad stagniram, mozda čak i nazadujem, ako sam ikad i napredovao...

Uvijek sam sanjao kako bi bilo lijepo imati neko malo društvance, skupinu dragih ljudi koji me neće osuđivati, koja će me razumjeti, kao i ja njih. S kojima ću uvijek biti opušten, ono pravi prijatelji za život. Ah, valjda je dozvoljeno sanjariti...

Volio bih da imam s nekim na more, u kino, da razmijenimo iskustva. Jednom riječju da se družimo i gradimo prijateljstvo.

Ako se itko vidi u razgovoru samnom, bilo samo online ili u neko dogledno vrijeme i u živo, bit će mi drago. Možemo ozbiljno, neozbiljno, teške, lake teme. Muško, žensko, nije bitno.

Hvala i pozdrav svima

Ps. ovaj psiho pod-forum je super stvar. Nekako je lakše kad vidiš da nisi sam. Zato apeliram na sve, javljajte se jedni drugima, podijelite probleme, družite se. Treba skinuti stigmu sa psihičkih problema... Također hvala svima koji nesebično dijele svoje priče i pomažu drugima.
neuron man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:22   #277
Evo i za Split ako neko traži društvo nalazimo se ovaj četvrtak 10/08 oko 18.30 u Moona...:-)
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:28   #278
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Bok, ponovno stavljam oglas. Živim u Zadru, imam psihozu od 7 godine života, studiram, tražim prijateljicu ili prijatelja. Nije bitno ima li dijagnozu.
Samo u živo, da idemo na kavu, pričamo, družimo se.

Volim čitati i igrati videoigre.
Još uvijek tražim.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 01:44   #279
*-*

muško, 35 godina split - teži oblik šizoidnosti (poremećaj sličan šizofreniji) + anksiozno depresivni poremećaj. tražim prijateljicu iz splita za druženje.
To Sam Ja - is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:55   #280
Bok
Trazim nekog/prijateljicu(zensko, rane 20-te) s kim bih mogla ici na koncerte i razna druga događanja po Zagrebu. Provela sam 4 godine izolirajuci se od svega pa sad to pokusavam nadoknadit.
Slobodno se javite

Zadnje uređivanje laurinLee : 10.08.2017. at 14:17.
laurinLee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.