Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2015., 13:12   #161
njoj taj kaput uopće ne stoji. udebljala se i ovim kaputom ta trbušina samo dolazi do izražaja. ne znam kakve bi kombinacije trebala nositi, ali ovo je
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 14:21   #162
Ja sam uvjerena da ona ima problema sa štitnjačom,naprosto mi djeluje podbuhlo i vrat joj je nateknut. Gledala sam je u jednoj emisiji uzivo i sva je zadihana kad priča,sve te simptome sam imala i ja. Cisto mi je nemoguće da je samo prehranom nabubrila kao kvasac
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:14   #163
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja sam uvjerena da ona ima problema sa štitnjačom,naprosto mi djeluje podbuhlo i vrat joj je nateknut. Gledala sam je u jednoj emisiji uzivo i sva je zadihana kad priča,sve te simptome sam imala i ja. Cisto mi je nemoguće da je samo prehranom nabubrila kao kvasac
Znači pricidnica - bubana.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 16:55   #164
Čim sam vidla Ormar, znala sam da tračate pricidnicu.

Di ćeš bijelo, ženo milena. Kroj je ok, ali bista joj je sve veća. Još malo će zgledat ko Jovanka.

Ccccc, je štitnjača, malo morgen. I njen muž također.

Tako sam ja puhala kad sam nabila 6 kg u jednom kratkom periodu, gastro oduševljenja, nakon jednog putovanja, pa me držalo i kad sam se vratila doma

Pokrenimo peticiju, pod radim nazivom:

Oduzmite pricidnici beštek
da bi joj korak bio mek
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 19:45   #165
Uskoro joj se neće vidjeti očni prorezi od debljine.



Sigurno i čvrsto gazi od gojaznosti prema pretilosti.

Al' se negdje žena od Milanovića smije
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 12:22   #166
Rijetko gledam vijesti kojekakve dnevnile po televizijama ali sinoć naletjeh dok su prikazivali kak u ovoj gore opravici gazi po Pantofčaku.
jbt!
Mora da one štenge dolje vibriraju u ritmu .
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.