Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 20:26   #141
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Da su koalirali s MOST-om, bi li MOST dogurao do 20 mandata?
Da je pametno koaliralo s mostom, zajedno bi dobili 25 mandata. most ima masovnost, a pametno ima ljude koji su sposobni voditi državu. srušili bi hdzsdp i bez jednomjesečnih pregovora. nažalost taštine dvaju mužjaka su zapriječile koaliciju i dovele do lose-lose ishoda za hrvatsku.
Skajvokerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 22:43   #142
A zašto bi koalirali s tim lakrdijašima? Ovako su barem sačuvali obraz, kojeg Most rasipa svakim danom.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 15:23   #143
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/864308.aspx

Kapa do poda gospođi Puljak Tek sad se vidi tko je bio pametan i na vrijeme
pročitao Most. Žao mi je da nisam glasao za njih. Više se neću povoditi razmišljanjem o bačenim glasovima itd.
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 15:27   #144
Quote:
Zookey kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/864308.aspx

Kapa do poda gospođi Puljak Tek sad se vidi tko je bio pametan i na vrijeme
pročitao Most. Žao mi je da nisam glasao za njih. Više se neću povoditi razmišljanjem o bačenim glasovima itd.
Glasao sam za njih. Osobno se ne slazem sa tolikom negativnosti prema novoj vladi. Dopustio bih vladi prvo formiranje, pa bih onda sudio na temelju njihovih djela, a ne toga što mislim da ce napraviti.
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 09:32   #145
Načelno stoji no neke stvari oko vođenja pregovora i samog mandatara su već sada jasne i na temelju toga sam nezadovoljan kao i zato što je Most ispao prevara, ali to je za drugu temu. Uostalom pročitaj koje razloge je M.Puljak navela zašto na kraju nisi išli zajedno s Mostom. Vrlo indikativno.
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 13:10   #146
Quote:
Zookey kaže: Pogledaj post
Načelno stoji no neke stvari oko vođenja pregovora i samog mandatara su već sada jasne i na temelju toga sam nezadovoljan kao i zato što je Most ispao prevara, ali to je za drugu temu. Uostalom pročitaj koje razloge je M.Puljak navela zašto na kraju nisi išli zajedno s Mostom. Vrlo indikativno.
Zbog taštine nisu išli s MOST-om. Sada se lijepo može nastaviti baviti kvartovskom politikom u gradu.

Stipe Petrina:
"Kažu neki, predizborni program stranke Pametno je najbolji. Možda zaista jest, ali koji predizborni program nije sjajan? Da bi neki projekt uspio, morate zadovoljiti tri uvjeta. Prvo morate imati ideju, a stranka Pametno to ima, kao i sve. Zatim, treba imati ljude koji će ostvariti tu ideju i konačno sredstva za ostvariti tu ideju. Ako to nemate, onda vaši programi ostaju samo skup lijepih želja."

"Mi ne mislimo surađivati ni s jednom od dvije potrošene opcije, dakle, ni s HDZ-om, ni sa SDP-om" - izjavila je Marijana Pulja

Nije li to isto govorio MOST, pa su ga naši mediji prozvali da ne želi preuzeti odgovornost? Od kad je gospođa s istom izjavom, heroina?
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 14:01   #147
Quote:
Zookey kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/864308.aspx

Kapa do poda gospođi Puljak Tek sad se vidi tko je bio pametan i na vrijeme
pročitao Most. Žao mi je da nisam glasao za njih. Više se neću povoditi razmišljanjem o bačenim glasovima itd.
Nažalost u politici nije dovoljno biti pametan, stručan i inteligentan. Dapače, to su više negativne, nego pozitivne osobine. Mislim, nije da bi neko bolje gostovanje u onoj emisiji Otvorenog nešto posebno promijenilo, ali ona je tad bila sva uplašena kao da je došla u čopor vukova, a ne čopor lopova.
Normalno, činjenica da je iza MOST-a očito nešto ili netko stajao i da ih se zato guralo toliko po medijima, i da su onda ljudi još na anketama vidjeli da nema šanse da će Pametno proć, isto nije pretjerano pomoglo.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 14:30   #148
Da je Pametno usao u sabor, usli bi u koaliciju sa Sdp.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 17:05   #149
Pametno - Marijana Puljak

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Da je Pametno usao u sabor, usli bi u koaliciju sa Sdp.

Ovo je argumentacija za sto tocno?


Sent from my iPad using Tapatalk
Kelevra Slevin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 09:41   #150
Quote:
TheSuper kaže: Pogledaj post
Zbog taštine nisu išli s MOST-om. Sada se lijepo može nastaviti baviti kvartovskom politikom u gradu.

Stipe Petrina:
"Kažu neki, predizborni program stranke Pametno je najbolji. Možda zaista jest, ali koji predizborni program nije sjajan? Da bi neki projekt uspio, morate zadovoljiti tri uvjeta. Prvo morate imati ideju, a stranka Pametno to ima, kao i sve. Zatim, treba imati ljude koji će ostvariti tu ideju i konačno sredstva za ostvariti tu ideju. Ako to nemate, onda vaši programi ostaju samo skup lijepih želja."

"Mi ne mislimo surađivati ni s jednom od dvije potrošene opcije, dakle, ni s HDZ-om, ni sa SDP-om" - izjavila je Marijana Pulja

Nije li to isto govorio MOST, pa su ga naši mediji prozvali da ne želi preuzeti odgovornost? Od kad je gospođa s istom izjavom, heroina?
Pa lijepo je objasnila da kada su razgovarali s Petrovom nisu ništa uspjeli saznati o njima što se kasnije nakon izbora i pokazalo (nepostojanje definirane uloge Nacionalnog vijeća itd.)
Isto tako veliki minus Mostu je nepostojanje programa jer su prije izbora imali nekoliko natuknica.
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 20:24   #151
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
A zašto bi koalirali s tim lakrdijašima? Ovako su barem sačuvali obraz, kojeg Most rasipa svakim danom.
pa zato što se na izbore ide da osvojiš vlast i provedeš program.
Skajvokerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 20:46   #152
A znaci proricete joj neuspjeh na lokalnim izborima?
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 22:40   #153
Ja se nadam nekakvom okupljanju Mosta vol.2 u budućnosti. Recimo, Pametno, GOGO, Za Grad, Željko Lacković, NLSP i dio Mostaša koji su nezadovoljni sadašnjom situacijom, ali se zasad drže skupa u nadi da će se ipak postići nešto.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 09:25   #154
Glasao sam za ove, razočarali su me. Bili su dovoljno pametni () i nisu se ticali u svjetonazorska pitanja, a u zadnje vrijeme su počeli pametovat i na tom polju. Evo sad su se i oni priključili u hajku na ministra znanosti. Bome više neće vidjet moj glas.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 09:49   #155
Tko će onda vidjeti tvoj glas?

Nerealno je očekivati da ćeš se u baš svemu slagati s nekom političkom opcijom.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 09:54   #156
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Tko će onda vidjeti tvoj glas?
Nemam pojma. Poništen glasački listić najvjerojatnije.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 10:19   #157
Quote:
Zookey kaže: Pogledaj post
Pa lijepo je objasnila da kada su razgovarali s Petrovom nisu ništa uspjeli saznati o njima što se kasnije nakon izbora i pokazalo (nepostojanje definirane uloge Nacionalnog vijeća itd.)
Isto tako veliki minus Mostu je nepostojanje programa jer su prije izbora imali nekoliko natuknica.
Ova iz Pametnog nije htjela sa MOSTOM jer nije željela biti druga na izbornoj listi u 10 izbornoj jedinici i to je jedini razlog. Osobna taština, a g. Prgomet ima više poniznosti i misli da je manje pametan od dotične.

Ekipa iz MOSTa i onako surađuje sa pametnim ljudima koji su napisali program stranke pametno.

A glede Fame oko NVM evo sastava prvog i tko stoji iza njih: Ružica, Tomislav, Ljubica, Ivan - kao grado)načelinci, Božo i Nikola - kao MOST NL iz Metkovića, Ladislav - kao čovjek koji je pomogao Boži i Nikoli kad je bilo najteže oko organizacije u gradu Metkoviću nakon Jambine i u kojeg imaju povjerenja. Zlatko, Bruno, Jure i Ivan kao ekipa iz UPH što su ispregovarali tj. uvjetovali suradnju, Drago kao predstavnik svoje udruge, te Ivan i Branimir kao predstavnici nas volontera koji smo pomogli u kampanji. Kad je Branimir dao otkaz zbog odlaska u reformsku vladu sa "domoljubnom" umjesto njega uletio je Ante.

Neš ti fame iza svega stoji CIA, KGB i nadbiskup Zagrebacki)

Dosta ljudi sa glupostima, nemate pojima koje čudo se događa, a mediji svuda traže neke urote. Ili pomognite ili ušutite.
__________________
Ma stari moj... Neki HDZ-ovac može biti ratni profiter, lažni branitelj, kriminalac u pretvorbi ili običan; izdajnik nacionalnih interesa, plagijator, lokalni šerif, lažov, lopov, seljačina, nasilnik, licemjerni lizač oltara, općenito muljator, neznalica, provokator ili uhljab vulgaris... sve pet... ali ono... nemoj mu reći da se jebe!

Ivan Kovačić 25. travnja 2016. "Neka se j e b u"
niqueclyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 10:21   #158
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Glasao sam za ove, razočarali su me. Bili su dovoljno pametni () i nisu se ticali u svjetonazorska pitanja, a u zadnje vrijeme su počeli pametovat i na tom polju. Evo sad su se i oni priključili u hajku na ministra znanosti. Bome više neće vidjet moj glas.
Pitanje ministra znanosti ne ulazi u područje svjetonazora, nego u područje objektivne znanosti i neobjektivne vjere. Bog se ne može znanstveno dokazivati, a kreacionizam ne spada u znanost. Ako zastupaš nešto suprotno interesima svojeg ministarstva, kako onda možeš biti ministar? Na primjer ministar socijale koji vjeruje u neoliberalni kapitalizam i ukidanje socijale, ministar mirovinskog sustava koji vjeruje da bi si ljudi trebali sami uplaćivati za starost...

Da, oni su za ukidanje vjeronauka u školama i stavljanje težišta na informatiku.
Ali to nema veze (samo) sa svjetonazorom, nego s time da će Hrvatska biti nesposobna za razvoj ako budemo ulagali u vjeronauk umjesto u informatiku

Einstein je rekao da Bog ne baca kocku, ali to i nije neki problem, veći je problem što je informatički nepismen i ne služi se Internetom, a ni prirodna znanost mu nije jača strana.
Papapapagenije is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 15:01   #159
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ja se nadam nekakvom okupljanju Mosta vol.2 u budućnosti. Recimo, Pametno, GOGO, Za Grad, Željko Lacković, NLSP i dio Mostaša koji su nezadovoljni sadašnjom situacijom, ali se zasad drže skupa u nadi da će se ipak postići nešto.
To bi bilo dobro, al ovi iz Pametnog su puno tašti pa im uspostava suradnje s bilo kim slabo ide, niko neće da ima posla s njima.
Skajvokerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 18:08   #160
Quote:
Skajvokerica kaže: Pogledaj post
To bi bilo dobro, al ovi iz Pametnog su puno tašti pa im uspostava suradnje s bilo kim slabo ide, niko neće da ima posla s njima.
Krivo, Pametno je uspostavilo suradnju s GOGO-m iz Osijeka, ali bez onog Jude koji je svoj saborski mandat odnio na noge Mostu i koji je izbačen iz GOGO-a. Nije problem u taštini ili borbi za saborske fotelje, nego u nepostojanju programa i u nevjerodostojnosti. Most se posrao po većini onoga što su zagovarali prije izbora i sad moraju ostati u vlasti, jer im je podrška drastično pala. Pametno čeka na svoju priliku da zasluženo pokupi glasove razočaranih Mostovih glasača koji bi inače bili izgubljeni ili više nikome ne bi vjerovali.

http://radio.hrt.hr/radio-osijek/cla...ametno/114091/
Papapapagenije is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.