Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2016., 13:37   #61
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Meni te price o Kundaliniju nekom nisu jasne.Cemenu onda meditacija koja se opisuje kao korisna ako je mogucnost da zavrsis u duhovnoj bolnici jaka?
bez brige, tko radi meditacije završi u duševnoj bolnici, završio bi tamo i bez nje
svrha meditacije je opuštanje i smirivanje uma, bez ikakve više filozofije
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 15:12   #62
Vidim da se par stranica prije prica o tome pa mi nije jasno
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 19:44   #63
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Meni te price o Kundaliniju nekom nisu jasne.Cemenu onda meditacija koja se opisuje kao korisna ako je mogucnost da zavrsis u duhovnoj bolnici jaka?
Meni pošto imam aktivnu Kundalini duhovnu energiju sad ne prestavlja nikakvu opasnost meditirati. Samo ponekada osjetim uzdizanje energije ili trzanje pojedinih dijelova tijela kako energija protiče i čisti energetski sistem. Zbog ne razumijevanja psihijatara i psihologa koji ne znaju u opšte šta je Kundalini i kakve se pojave mogu javiti aktivacijom često osoba završi u mentalnim bolnicama. Može se javiti i psihička bolest koja leži u 97% takozvanog junk dnk koji se aktivira sa aktivacijom Kundalinija. Ja ne žalim niti malo zbog toga što sam doživio sa aktivacijom Kundalinija sve se to desilo za moje najveće dobro. Sretan sam što sam sve to doživio i sve što ću doživjeti vezano za Kundalini jer svakio novo iskustvo je sve ljepše i ljepše to je kao da te duhovna Majka daruje svaki put sve ljepšim i ljepšim darovima. Sad meditiram svaki dan i primijetio sam puno toga dobrog što meditacija donosi.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 22:09   #64
http://novasvest.com/vesti?id=487&ca...nju-jan-esmann

Moj put ka PROSVETLJENJU ~ Jan Esmann
Čovjek opisuje svoja duhovna iskustva i kako je na kraju ostvario svijest Jedinstva.
Bagi9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.