Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2017., 23:56   #5161
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
kako ćeš iznijeti iskustvo, ako ne otkriješ nešto iz PM-a Ne moraš spominjati sugovornika, doduše, pa je tu dio tajnovitosti)
nisam se referirala na tebe osobno, već na sve takve slučajeve općenito.

iskustvo se može uvijek iznijeti na generalnoj razini, bez da se ulazi u osobne detalje ili detalje susreta. kao što si i sam rekao; poštovanja prema forumskim kolegama radi.
wild rider7 is offline  
Old 07.01.2017., 23:58   #5162
Iznošenje osobne prepiske ionako nije dopušteno po pravilima foruma kaj je i normalno. Ja bi to odmah sa trajnim banom kažnjaval. AKo netko nema dovoljno kulture treba ga primjereno kazniti.
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:18   #5163
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Iznošenje osobne prepiske ionako nije dopušteno po pravilima foruma kaj je i normalno. Ja bi to odmah sa trajnim banom kažnjaval. AKo netko nema dovoljno kulture treba ga primjereno kazniti.
Ali ipak imas duple standarde kad je Saban u pitanju.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 08.01.2017., 00:19   #5164
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ali ipak imas duple standarde kad je Saban u pitanju.
Nemam. Viš da je maknul ipak. Samo nemreš s njim na finjaka. Moral sam mu to objasniti na onakav način! Fala ti na pomoći!
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 00:23   #5165
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Iznošenje osobne prepiske ionako nije dopušteno po pravilima foruma kaj je i normalno. Ja bi to odmah sa trajnim banom kažnjaval. AKo netko nema dovoljno kulture treba ga primjereno kazniti.
Ali što je onda u duhu teme? Jeb'o sam/nisam nakon zadnje objave oglasa?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 08.01.2017., 01:03   #5166
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ali što je onda u duhu teme? Jeb'o sam/nisam nakon zadnje objave oglasa?
Da to. Ma gle rekoh već možeš naravno nekaj primpomenut ali nikako ono znaš kad dođe tužan forumaš/forumašica i onda ljut/a kaj ga je neko odjebal krene trakate i trakate pisat o njihovoj međusobnoj prepisci.To ni lepo.
Joshua is offline  
Old 08.01.2017., 23:53   #5167
Imam jedno zanimljivo iskustvo.
Više iskustvo nego zanimljivo, al bože moj.
Not gonna nitpick now

Postavih oglas, ljudi se javljaju na oglas. Sve ide po onom dobrom sistemu "oh gle, oglas koji mi se sviđa idem se javit" ili u varijanti broj dva "oh gle, ovo je užasno *nastavi skrolat*" - zar to fakat nisu bila neka ljepša i sretnija vremena?

Anywaaays, sjedim ja tak i dobijem poruku u kojoj me se, na temelju mog oglasa, izvrijeđalo uzduž i poprijeko uz "što si stavila oglas ako nisi htjela čuti negativne kritike" - e iz svakog moguće razloga jesam, ali iz tog definitivno ne .

Šalu na stranu, kužim komentiranje tuđih oglasa (oh look, pišem na toj temi upravo), ali koji vrag je ljudima da ti idu na PM pisat što u tvom oglasu ne valja?
To mi je također u rangu onih koji sasvim totalno i apsolutno nikako ne ulaze u ciljanu skupinu, pa se jave očekujući da će me preobratit i nakon što se čudo ne dogodi, ja ne budem izliječena na temelju njihovih zlatnih slova - mi onda malo spomenu "mamu ludu". A što je najbolje, mama mi uopće nije luda
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 09.01.2017., 00:03   #5168
Na tu temu, prije par godina je bio oglas od forumaša kojeg se više ni je sjećam, kilometarski, zbilja dug, koji se sastojao praktički od nabrajanja kakvi ljudi da mu se ne javljaju i koji mi je toliko digao tlak da sam mu pisala da si sredi oglas. Ono, baš me raspizdilo iako me se uopće ne tiče. Danas mi tako nešto nebi palo na pamet. Svatko ima pravo na svoje kriterije. Živi i pusti druge da žive.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 09.01.2017., 00:05   #5169
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Šalu na stranu, kužim komentiranje tuđih oglasa (oh look, pišem na toj temi upravo), ali koji vrag je ljudima da ti idu na PM pisat što u tvom oglasu ne valja?
Oće ti bit lakše ako znaš da nisi jedina koja je to dobila?

Ne znam točno objasniti. Vide da nešto tražiš, pa ti imaju potrebu objasniti zašto to već nemaš, uz prigodno ismijavanje.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 09.01.2017., 00:09   #5170
Serijski PM djelitelj netraženih savjeta on the loose?
Solo761 is offline  
Old 09.01.2017., 00:19   #5171
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Imam jedno zanimljivo iskustvo.
Više iskustvo nego zanimljivo, al bože moj.
Not gonna nitpick now

Postavih oglas, ljudi se javljaju na oglas. Sve ide po onom dobrom sistemu "oh gle, oglas koji mi se sviđa idem se javit" ili u varijanti broj dva "oh gle, ovo je užasno *nastavi skrolat*" - zar to fakat nisu bila neka ljepša i sretnija vremena?

Anywaaays, sjedim ja tak i dobijem poruku u kojoj me se, na temelju mog oglasa, izvrijeđalo uzduž i poprijeko uz "što si stavila oglas ako nisi htjela čuti negativne kritike" - e iz svakog moguće razloga jesam, ali iz tog definitivno ne .

Šalu na stranu, kužim komentiranje tuđih oglasa (oh look, pišem na toj temi upravo), ali koji vrag je ljudima da ti idu na PM pisat što u tvom oglasu ne valja?
To mi je također u rangu onih koji sasvim totalno i apsolutno nikako ne ulaze u ciljanu skupinu, pa se jave očekujući da će me preobratit i nakon što se čudo ne dogodi, ja ne budem izliječena na temelju njihovih zlatnih slova - mi onda malo spomenu "mamu ludu". A što je najbolje, mama mi uopće nije luda
WTF?! Kaj se tebe nismo riješili?
Joshua is offline  
Old 09.01.2017., 07:41   #5172
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Oće ti bit lakše ako znaš da nisi jedina koja je to dobila?

Ne znam točno objasniti. Vide da nešto tražiš, pa ti imaju potrebu objasniti zašto to već nemaš, uz prigodno ismijavanje.
Ovom se takodjer nije svidio moj literarni izrazaj. A ja bas htjela osvojit Pulitzera svojim oglasom

Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Serijski PM djelitelj netraženih savjeta on the loose?

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?! Kaj se tebe nismo riješili?
Uvijek me mos stavit na ignor listu. Imas vjerojatno i upute negdje, a mozda ti i netko od mladjih kolega bude htio objasnit
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Old 09.01.2017., 14:55   #5173
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post

Uvijek me mos stavit na ignor listu. Imas vjerojatno i upute negdje, a mozda ti i netko od mladjih kolega bude htio objasnit
Molim? Ne pada mi na pamet! Ja sam mislil da si ti izvršila forumaško samoubojstvo kako bi se makla sa foruma jer si bila nekaj pisala da ti je svega pun kufer.
Joshua is offline  
Old 09.01.2017., 15:01   #5174
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?! Kaj se tebe nismo riješili?
Nebre horadic bez tebe.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.01.2017., 15:11   #5175
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nebre horadic bez tebe.
Ma može ona bez mene ali nemre bez foruma,a i ja nemrem bez nje. Tužan sam kad gubim forumaše ali opet s druge strane ako samovoljno odlaze jer im forum smeta, razmem ih. No izgleda da je kod Hore ipak bilo reč o nečem drugome! Izgleda da je neku pizdariju bila napravila! Sad me to zanima!? Kaj je napravila da su je tak zbanirali!?

Zadnje uređivanje Joshua : 09.01.2017. at 15:42.
Joshua is offline  
Received Infraction
Old 09.01.2017., 16:01   #5176
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma može ona bez mene ali nemre bez foruma,a i ja nemrem bez nje. Tužan sam kad gubim forumaše ali opet s druge strane ako samovoljno odlaze jer im forum smeta, razmem ih. No izgleda da je kod Hore ipak bilo reč o nečem drugome! Izgleda da je neku pizdariju bila napravila! Sad me to zanima!? Kaj je napravila da su je tak zbanirali!?
Izgleda da je slala dickpic forumasima u inbox.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.01.2017., 17:50   #5177
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Izgleda da je slala dickpic forumasima u inbox.
Blagibože!Sigurno se o tak nečem radi!
Joshua is offline  
Old 09.01.2017., 19:37   #5178
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Izgleda da je slala dickpic forumasima u inbox.
upravo to! i poslala ga je meni
zagrebačka cura is offline  
Old 10.01.2017., 20:23   #5179
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Oće ti bit lakše ako znaš da nisi jedina koja je to dobila?

Ne znam točno objasniti. Vide da nešto tražiš, pa ti imaju potrebu objasniti zašto to već nemaš, uz prigodno ismijavanje.
Imam tako jak osjecaj i cisto sumnjam da grijesim, ali eto ispravite me u protivnom;
Kritika i ismijavanje je plast iza kojeg se krije saznanje o neuspjesnosti, ne pripadanje trazenoj skupini, kategoriji, opisu, kaj god.

Tada je bolje napasti osobu nego biti odbijen, jer znas da ces biti odbijen pa nastojis stvoriti u svojoj glavi sto vise njenih mana, to bolje...samo da na kraju TA osoba ne bi bila TEBE dostojna.
(koji smile bi bio prigodniji? )

Kritike prihvacam od mojih prijatelja, ali dok me gledaju u oci, dok razgovaramo otvoreno o svemu. Onih koji me znaju godinama.

Nikako na osnovi napisanih par recenica na forumu, od nekih tkzv virtualnih doktora psihologije, koji su u stanju citati izmedju slova ( ne redova, jer ih nikada nema dovoljno) i stvoriti detaljnu dijagnozu na osnovu toga.
Pitam se dali u tu svrhu ukljucuju i m-dos , skripte i.. ili?
tiina is offline  
Old 10.01.2017., 20:45   #5180
Naravno. I na internetu i u stvarnosti. Često upoznam osobu čiji se diskurs gotovo isključivo tvrdi oko toga kako je on/ona u raznovrsnim situacijama bila u pravu, dok drugi nikako nisu bili u pravu, ali su onda shvatili svoju grešku. Bježim glavom bez obzira. Obično dolazi u paketu s partnerom koji je manji od makovog zrna.

SPOILER: Spomenuta osoba gotovo uvijek zna ili barem intuitivno osjeća da s njom hrpa stvari nije u redu.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.