Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 11:22   #41
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
mda, i pripadajuća djeca
mrzim peglu i uglavnom smo skupno zgužvani
one komade odjeće koje je baš nužno popeglati, pegla svatko sebi
meni je peglanje i sve oko te radnje ravno inkviziciji.
Pegla se najnužnije.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:00   #42
Mi doma nista ne peglamo, ali doslovno ništa
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:01   #43
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Mi doma nista ne peglamo, ali doslovno ništa
a jbg muška košulja klasik za kravatu baš i ne ide bez barem malo pegle. Iako već dulje vrijeme košulje nosimo u servis.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:14   #44
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
a jbg muška košulja klasik za kravatu baš i ne ide bez barem malo pegle. Iako već dulje vrijeme košulje nosimo u servis.
Sva sreća MM nema potrebe za košuljama...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:20   #45
Moj dragi se izvještio u poravnjavanju košulja nakon pranja i onda ih stavi na vješalicu i budu čisto prihvatljive bez peglanja. Al to baš nisu one skroz klasične.
Ja sebi ispeglam ono što se baš mora; zimi je toga dost malo, sad više (te lagane hlače, košuljice, suknje). Mrzim peglati.

Ovih danas sam se napeglala prije odlaska na put i sredila sam si ruku peglom. Zna neko s cim to namazat da ne ostane trajna fleka?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:25   #46
ja bi ga rado oblačila, ali mi ne da

ima neki svoj stil, zna točno što hoće i ajbok
zapravo mi je to super, ne moram se bakćati time
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:36   #47
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Moj dragi se izvještio u poravnjavanju košulja nakon pranja i onda ih stavi na vješalicu i budu čisto prihvatljive bez peglanja. Al to baš nisu one skroz klasične.
Ja sebi ispeglam ono što se baš mora; zimi je toga dost malo, sad više (te lagane hlače, košuljice, suknje). Mrzim peglati.

Ovih danas sam se napeglala prije odlaska na put i sredila sam si ruku peglom. Zna neko s cim to namazat da ne ostane trajna fleka?


Bepanthen?
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:38   #48
s bilo čim što je jako masno, po mogućnosti i 'hranjivo', tipa body buttera ili tako nečega.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:40   #49
margo
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:40   #50
Contractubex.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:43   #51
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Contractubex.
wat? morala sam guglati
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:50   #52
Riblja mast. Bogato iskustvo, na žalost Više na rajngle nego na peglu, ali brzina kojom riblja mast uspješno sanira posljedice moje nespretnosti me uvijek zadivi.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:51   #53
To je meni doktorica prepisivala za ožiljke.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:54   #54
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Riblja mast. Bogato iskustvo, na žalost Više na rajngle nego na peglu, ali brzina kojom riblja mast uspješno sanira posljedice moje nespretnosti me uvijek zadivi.
Di nabaviš riblju mast?

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
To je meni doktorica prepisivala za ožiljke.
ah zo
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:58   #55
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Di nabaviš riblju mast?
U apoteci. Traje tubica, čak i nama koji redovito primimo vruću tavu golom rukom Nemam pojma kako radi, ali uvijek se sjetim Dr. Beverly Crusher jer mi opeklina ili ožiljak NAOČIGLED zacjeljuje.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 14:11   #56
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
To je tako oduvijek.
Visoke dugokose crnke malo grezog đira su meni sve iste. Onda par dana s frendom zujiš po splitskim lokalima i shvatiš da si upoznao 20tak cura koje izgledaju identično.
Nije to baš tako oduvijek. U Zagrebu su (od kasnih devedesetih, za ranije ne znam) do prije šest-sedam godina isto sve cure isto izgledale. Točno se sjećam kad sam došla na faks: kosa u visokom repu, plava ili bijela uka košulja s podignutom kragnom, crne ili bijele hlače od neke viskoze, štikle na papcima. U ruci torba i fascikl, odvojeno. Splićanke su mi u to vrijeme prema Zagrepčankama izgledale kao da su sad došle s milanskog tjedna mode. Šareno, otkačeno, pomaknuto.

Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
O stilu muškarca u cijeloj republici ne znam što da mislim Ispadne da su svi tipovi za kojima se okrenem - stranci.


Quote:
baja kaže: Pogledaj post
... ipak odlaze u šoping po uvijek iste traperice i majice
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:03   #57
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Nije to baš tako oduvijek. U Zagrebu su (od kasnih devedesetih, za ranije ne znam) do prije šest-sedam godina isto sve cure isto izgledale. Točno se sjećam kad sam došla na faks: kosa u visokom repu, plava ili bijela uka košulja s podignutom kragnom, crne ili bijele hlače od neke viskoze, štikle na papcima. U ruci torba i fascikl, odvojeno. Splićanke su mi u to vrijeme prema Zagrepčankama izgledale kao da su sad došle s milanskog tjedna mode. Šareno, otkačeno, pomaknuto.
Ej, klonka (da klonka iz Splita ), nisi baš izlazila s faksa preveć, je li? Nemoj me sad uvjeravat da si u Zagrebu stršala, a u Splitu nisi
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:09   #58
Nisam ni u Zagrebu, ali Splićanke su se u to vrijeme stvarno znale obuć. Bez zezancije. A ovo što sam opisala su mi dojmovi iz grada, ne i fakultetski stil - tamo su od drugog semsestra svi hodali u crnim krpetinama. I nikako štikle.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:18   #59
Hvala svima! U medjuvremenu sam ipak svratila do apoteke i dobila neku antibiotsku mast.
Apotekarica kaze da je to malo upaljeno.
Evo da vidim kako se zove - TYROSUR.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:25   #60
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Nisam ni u Zagrebu, ali Splićanke su se u to vrijeme stvarno znale obuć. Bez zezancije. A ovo što sam opisala su mi dojmovi iz grada, ne i fakultetski stil - tamo su od drugog semsestra svi hodali u crnim krpetinama. I nikako štikle.
Ja i danas volim crno, ali izbjegavam da ne bi netko pomislio da sam arhitektica :nonkonformizam:
Nemam ti pojma za Split prije, one fotke iz osamdesetih indiciraju da je tu bilo stila za izvoz, zato me i šokirala uniformiranost. Znaš kak meni Splićanke izgledaju? Kao studentice ekonomije iz mog vremena
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.