Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.09.2008., 12:26   #11
Velika Gorica - stanovi

Evo odlucio sam pokrenuti zaseban topic posto googlajuci ne nalazim nikakav forum koji bi se bavio stanovima u Velikoj Gorici... Nesto malo se spominju Velikogoricki stanovi u topicu "Novogradnja Zagreb" ali to bas nije od puno koristi...

Eto da zapocnem temu, posto sam i sam u potrazi stana, gdje se i po koliko sta moze kupiti.

Do informacija sam dosao sam, ako netko imam kakve dodatne informacije molim neka napise, to i je svrha ovog topica!

90 i nesto stanova na kraju Slavka Kolara (Kurilovec): prodaje ih investgamma, cijena je 1700-1800 eur/m2. U cijenu stana NIJE uracunata garaza (ispod stana) koja je UVIJET za kupnju stana. Barem tako kaze Tomislav koji je kontakt na oglasnoj ploci na gradilistu. Garaza je dodatnih 10.000 eur. Ovisno o placanju, stan se moze dobiti od 1650e (cash) do 1730e (50% odmah, 50% prilikom useljenja). Sve mi je bilo OK dok mi nije rekao da se garazno mijesto dodatno placa 10.000 eur.

Tri crvene zgrade izmedu bana Josipa Jelacica (Kurilovec) i Tesline ulice - 1700e/m2, svi slobodni stanovi su vece kvadrature (55 i vise m2) i u potkrovlju. Nazvao i drugo me nije zanimalo, ne hvala.

Visoki brijeg: Tamo sam dobio informaciju da se grade neki stanovi ali najmanji stan je 50m2 i cijena je 1950e/m2, to su luksuzni stanovi. Uz stan ide i grijana garaza koja je 50% cijene stana Ne znam da li je uvijet ili ne, nije me zanimalo uz ove cijene ko da su u Parizu

Pitanje je gdje se moze kupiti neki manji stan u VG po cijeni koja je adekvatna hrvatskom standardu?
ThunderXYZ is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.