Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 16:29   #41
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kako misliš opsjednuta sobom? ne razumijem. ja se stvarno loše osjećam, i čini mi se da sam možda opsjednuta zloduhom. a vi se samo šprdate na moj račun.hvala
i nemoraš iza svake rečenice ostavljat razmak, ionako vidimo tvoje prečasne dubokoumne izjave sasvim dobro
Ako tako kažeš, onda (evo bez razmaka), izgleda da ti se mora istjerati zlo, a utjerati dobro....
forget-me-not is offline  
Old 26.04.2008., 16:32   #42
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Ako tako kažeš, onda (evo bez razmaka), izgleda da ti se mora istjerati zlo, a utjerati dobro....
možda si u pravu (ja se nadam da je tako). ali kako to učiniti ako je tako?
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:36   #43
Tema tvog topika je malo neobicna - ako se vidi tvoja izjava sa topika 'ateisti vs vjernici 0:0':

Quote:
memona neznam, ali ja ne vjerujem zato što me baka tako učila, nego zato što sam doživjela put obračenja u životu



Mislim ti si 'dozivjela obracenje' i u cemu je sad problem?


Da li ti je dijagnoza borderline?
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 26.04.2008., 16:39   #44
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
Ja nemislim da si opsjdnuta, ti imas nekih drugih problema, kojih neznam... dali je to sa obitelji (nesređeni odnosi), dali je to u skoli, fakultetu, dali je to sa deckom... ili mozda s prijateljicama... mozda nesto sto mi nije sad palo na pamet, al mislim da opsjednuta nisi.
Dali ides u crkvu? Dali si se probala ispovijedati, dali se pokusavas moliti?
starci su me jednom odveli kod lokalnog egzorciste. pomazao me je onim uljem, al ništa se stanje nije poboljšalo...

istina da imam svakakvih problema, ali nekad mi se čini kao da sam previše zastranila i da mojim mislima i postupcima upravlja netko drugi
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:40   #45
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Tema tvog topika je malo neobicna - ako se vidi tvoja izjava sa topika 'ateisti vs vjernici 0:0':




Mislim ti si 'dozivjela obracenje' i u cemu je sad problem?


Jesi li ti dijagnoza borderline?
probljem je taj što se moja 'vjera' mijenja kako vjetar puše. ali to nije tema ovog topica ionako...

imam f60.3 dijagnozu koja uključuje bordeline..
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:40   #46
yep... teško je preuzeti odgovornost za svoje postupke...
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Old 26.04.2008., 16:42   #47
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
možda si u pravu (ja se nadam da je tako). ali kako to učiniti ako je tako?
To je tako...ovo je man's world, u(du)daj se...ništa ti drugo ne preostaje.
forget-me-not is offline  
Old 26.04.2008., 16:43   #48
Quote:
MissLestrange kaže: Pogledaj post
yep... teško je preuzeti odgovornost za svoje postupke...
ne prebacujem ja odgovornost na drugoga..nije mi to poanta...
fakat me nitko ne kuži
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:44   #49
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
To je tako...ovo je man's world, u(du)daj se...ništa ti drugo ne preostaje.
lafina
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:45   #50
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Ako tako kažeš, onda (evo bez razmaka), izgleda da ti se mora istjerati zlo, a utjerati dobro....
I ovo je dobra dijagnoza
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 26.04.2008., 16:46   #51
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
lafina
Ma nisam.

Pokušavam tebi reći da ni ti nisi. Da budeš lafica.
forget-me-not is offline  
Old 26.04.2008., 16:53   #52
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
probljem je taj što se moja 'vjera' mijenja kako vjetar puše. ali to nije tema ovog topica ionako...

imam f60.3 dijagnozu koja uključuje bordeline..
Meomna - ti najbolje sama znas, no granicni poremecaj licnosti sigurno nije lagano stanje za zivjeti. Ovo o cemu ti govoris (o ubojstvima, samoubojstvima) mogu biti prisilne radnje i krace psihoticne epizode - ali isto tako je moguce da su sve to adolescentske faze, koje ce proci. Mislim, nisu svi ljudi isti - netko je senzibilniji i prolazi neke neugodnije faze. Mislim da ti je bolje otvoreno razgovarat sa svojim psihicem - od nekog 'egzorcima' i raznih sarlatana
U svakom slucaju zelim ti sve njabolje.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 26.04.2008., 17:05   #53
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
istina da imam svakakvih problema
cuj ti si mlada osoba energija isijava iz tebe pokusaj svoju negativnu energiju ispucati na cecemu tipa na vreci za box probaj nju izlupati , probaj neke stvari promjeniti kao sto je tvoja soba ... pokusaj nesto uciniti postani optimistica nije sve tako crno, ti si samo jedno hiperaktivno dijete (tj. djevojka) nista vise
curva-tamburello is offline  
Old 26.04.2008., 17:11   #54
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je bolje otvoreno razgovarat sa svojim psihicem - od nekog 'egzorcima' i raznih sarlatana
ok, ja sam se savjetovala sa mnogim psihijatrima, i na stranu to...
1.postoji žena koja se bavi magijom i koja mrzi moju obitelj
2.odbijam odlaziti u crkvu, iako cijela moja familija ide svake nedelje. ako i dođem ,postane mi slabo i nervozna sam i na pola mise izađem vanka
3.rodila sam se na noć vještica--- gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači
4.na sve velike crkvene blagdane(božić, uskrs) završim na psihijatriji...
memona is offline  
Old 26.04.2008., 17:16   #55
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
nekužim,pojasni
Come on, valjda znaš za ČRU.

Imaš zajebani pubertet to je sve. Ako ne možeš sa svojima, pričaj s psihologom. S nekim moraš.


Quote:
memona kaže: Pogledaj post
ok, ja sam se savjetovala sa mnogim psihijatrima, i na stranu to...
1.postoji žena koja se bavi magijom i koja mrzi moju obitelj
2.odbijam odlaziti u crkvu, iako cijela moja familija ide svake nedelje. ako i dođem ,postane mi slabo i nervozna sam i na pola mise izađem vanka
3.rodila sam se na noć vještica--- gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači
4.na sve velike crkvene blagdane(božić, uskrs) završim na psihijatriji...
1. crna magija ne funkcionira osim kao nocebo. obrnuti placebo. ako uvrtiš u glavu da ti šteti, bit ćeš u kurcu.
2. da to se zove "dosadnomijeucrkvineželimslušatiistepizdarije-itis"
3. to je FILM.
a datum kao datum je ljudska odrednica, posve relativna i ne znači ništa.
4. ili nas svih zajebavaš, ili si stvarno pukla.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 26.04.2008., 17:20   #56
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
ok, ja sam se savjetovala sa mnogim psihijatrima, i na stranu to...
1.postoji žena koja se bavi magijom i koja mrzi moju obitelj
2.odbijam odlaziti u crkvu, iako cijela moja familija ide svake nedelje. ako i dođem ,postane mi slabo i nervozna sam i na pola mise izađem vanka
3.rodila sam se na noć vještica--- gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači
4.na sve velike crkvene blagdane(božić, uskrs) završim na psihijatriji...
Ma to ti proiciras - u zelji da pronades izlaz iz situacije. Ako mislis da bi ti neki 'egzorcisticki' tretman 'pomogao' - a ti probaj, ali barem se konzultiraj sa nekim poznatim, svecenikom iz svoje crkve, reci roditeljima, samo nemoj brzati u sake bilo kakvih nepoznatih ljudi.

Ja u takve stvari ne vjerujem - no, ako mislis da bi ti pomoglo Samo pazi - da ti se ne pogorsa stanje, jer ti je u ovoj fazi poremecaja i kontrole ponasanja, poremecena do neke mjere takoder i percepcija i nacin razmisljanja.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 26.04.2008., 17:24   #57
Quote:
Endimion17 kaže:

1. crna magija ne funkcionira osim kao nocebo. obrnuti placebo. ako uvrtiš u glavu da ti šteti, bit ćeš u kurcu.
2. da to se zove "dosadnomijeucrkvineželimslušatiistepizdarije-itis"
3. to je FILM.
a datum kao datum je ljudska odrednica, posve relativna i ne znači ništa.
4. ili nas svih zajebavaš, ili si stvarno pukla.
dao bog da je tako...
memona is offline  
Old 26.04.2008., 17:30   #58
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
samo nemoj brzati u sake bilo kakvih nepoznatih ljudi.
.
kakvih naprimjer?
kak ču znat koji je dobar?
memona is offline  
Old 26.04.2008., 17:32   #59
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kakvih naprimjer?
kak ču znat koji je dobar?

Ja ti bas o tome ne bih znala reci - jer u to ne vjerujem... zato ti i kazem da je najbolje onda, da mozda pitas svecenika iz svoje crkve
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 26.04.2008., 17:35   #60
ok ,hvala na savjetu iako si me okarakterizirala kao borderline poremečenu
memona is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.