Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 04:40   #41
@ MaliZmaj - Zanima me koja je to udruga?
disha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:52   #42
Quote:
disha kaže: Pogledaj post
@ MaliZmaj - Zanima me koja je to udruga?

Društvo za poboljšanje kvalitete života siromašne
i nezbrinute djece «MALI ZMAJ» Zagreb
MaliZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 08:56   #43
Reto centar

Ja preporučam Reto centar.
Nazvali ih, došli su za dva dana i odfurali manji kauč, bez ikakvih pitanja. Istina kauč je bil u sasvim dobrom stanju, ne znam kak je sa starim/strganim stvarima, ali mislim da i to furaju.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 20:48   #44
Quote:
Dolores O'Riordan kaže: Pogledaj post
Ja preporučam Reto centar.
Nazvali ih, došli su za dva dana i odfurali manji kauč, bez ikakvih pitanja. Istina kauč je bil u sasvim dobrom stanju, ne znam kak je sa starim/strganim stvarima, ali mislim da i to furaju.
Bili su i kod mene prosli tjedan. Rekli da mogu popravit i odnjeli. REkli su da u slucaju da ne mogu popravit odvoze za neki manji iznos (mislim da je oko 100-150kn) na jakuševac. Iznos ovisi o udaljenosti, težini toga sto voze, dal zgrada ima lift i slicno.
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2023., 13:14   #45
Mi smo zvali Reto za 2 kauča i 3 fotelje - uredske stolice, koje fakat traze tapeciranje, ali su u potpuno ispravnom stanju tehnički. Ne bi ih se ni mi rješavali da ne renoviramo.

Ali kauči su u normalnom stanju, ali njihov odgovor na sliku kauča je bio da im on nije u dovoljno dobrom stanju (valjda ga nismo usisali dovoljno pred slikanje 😆&#128563, tako da smo zvali Čistoću.
Nek se.. khm..
kayya_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2023., 14:56   #46
taj reto je davno bio da nose jer im treba, il kome već, sad već dulje procjenjuju samo na bazi toga jel mogu dobro preprodat dalje i dobit dobru pinku il ne, bzvz. više ne zovem.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2023., 15:40   #47
Imate na fejsu grupe Sharing is caring, za sve krajeve grada, okolice i Hrvatske.
Probajte i tamo.
Ne samo Sharing is caring Zagreb, nego i ove za okolo tipa VG, Zg-županija, itd.
Prvo to, iza tog ako ne uspije tek onda bacanje.
Ali nemojte poklanjati stvari koje su stvarno za smeće, to nije fer, ljudi puno tog uzmu i obnove, ali da ih koristite kao smetlare to nije ok.
Ako sami niste u grupama, pitajte frendove, ako netko je da oni za vas objave.

(Bokci i ove ostale grupice, ti nisu nikad htjeli nis uzeti... trazili su lovu, bilo odbili i trazili lovu kao donaciju bilo da uzmu. Ne znam zakaj ne naprave ducan s doniranim stvarima... a, da, ovak je lakse, traziti lovu.)
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2023., 17:02   #48
bokcima sam ja davno, još dok su na prisavlju u prizemlju nebodera na cvjetnom bili, nosio obleku i šuze i sve su uredno primali i zahvaljivali.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 15:14   #49
Uvijek se može pokušati na njuškalu u rubrici Poklanjam.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 17:41   #50
Ili na fejsu, sharing.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.