Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2008., 15:35   #41
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post

Isto tako, povratna avio karta Zagreb-London 700 kuna. Wizzariom. Rezervirana 5 mjeseci prije odlaska na put. Smjestaj u privatnoj sobi u centru grada (kraj London eyea) za 12 funti, jer smo rezervirali unaprijed. kad smo ostali jedan dan duze (neplanirano, zbog problema), smjestaj nas je dosao 28 funti
s obzirom da me vec par ljudi kontaktiralo preko PM-a u vezi smjestaja u Londonu, evo onda i tu info:
Hostel u kojem smo mi bili za jeftine pare jest ustvari studentski dom koji se preko ljeta isprazni i postaje hostel za strance. dakle, ponuda za jeftin smjestaj vrijedi samo za ljetne mjesece.
Evo adresa:
Hostel Info University of Westminster Halls - International Ho
1-5 Lambeth Road
London SE1 7DQ
London
p. +44 (0) 207 834 1172/69
f. +44 (0) 207 828 9257
e. [email protected]

rezervirali smo preko hostelworlda.


po osobi je cijena, al to je u centru (neboder) i jebeno jeftino za private sobu. dakle, 2 kreveta, imas lavabo u sobi, al kupaonu dijelis s jos 2-3 sobe.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:55   #42
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ovih 250 EUR je za povratnu kartu.
taman da je i jedan smjer, još uvijek je povoljno.

ovi Ryani za London su povoljni u jednom smjeru, bar je tako uvijek bilo kad sam ja gledao. mislim, povoljni su i u kontra, ali ipak ispadne povratna nekih 50-70€ obično. isto je i s ovim sa Sarmelleka. imate isto i za Dublin povoljnih iz Zadra
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:24   #43
ima li itko iskustva sa putovanjem na tenerife i kakve su cijene smjestaja?
planiram mozda sa deckom i prijeteljima za novu otici, pa bi mi dobro dosao koji prijedlog!
machangua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 11:14   #44
Ja sam sredila za London avion, bus do grada i 7 nocenja (2-krevetna soba s kupaonom) u strogom centru za 1850 kn. to mi se cini povoljno
wizzair+easybus+easyhotel
Aurelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 08:30   #45
[QUOTE=Aurelija;15760775]Ja sam sredila za London avion, bus do grada i 7 nocenja (2-krevetna soba s kupaonom) u strogom centru za 1850 kn. to mi se cini povoljno
wizzair+easybus+easyhotel[/QUO

Easyhotel ti je super.Malo, ali cisto i centar grada. U kojem si rezervirala smjestaj?
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 12:06   #46
Quote:
machangua kaže: Pogledaj post
ima li itko iskustva sa putovanjem na tenerife i kakve su cijene smjestaja?
planiram mozda sa deckom i prijeteljima za novu otici, pa bi mi dobro dosao koji prijedlog!
Ja imam iskustva s Gran Canariom, vjerojatno je isto ko i na Tenerifima. Jeftini letovi su ili iz Municha ili iz Londona. Smještaj se može naći vrlo jeftino, ja sam bio u svibnju u bungalovima, 7 dana za 3 osobe je bilo 175 EUR (za sve tri osobe). A jeftine aranžmane, avion i smještaj u last-minute verziji ima na www.odklop.com.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 13:09   #47
kako si nasao te bungalove ? imas stranicu mozda ?
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 13:51   #48
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
kako si nasao te bungalove ? imas stranicu mozda ?
Probaj pogledati preko Easyjeta. S tim da ti je to samo apartman, nije uključena nikakva klopa. Na Kanarskima je većina tih hotela tzv. aparthoteli, što znači da svaka soba ima i malu kuhnjicu i frižider. I obavezno uzmite hotel s bazenom, jer more nije baš uvijek ugodno za kupati. Ipak je to ocean, povremeno znaju biti jaki valovi i zabranjeno je kupanje. A i temperatura mora je oko 19.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 16:15   #49
easyhotel bi trebao bit paddington (novi-sad se otvara), ostalo sam vec platila. imam malih problema s rezervacijom, confirmation nisam dobila, a pare je diglo s kartice, sad cekam da se to rijesi brrrrrrrrr
Aurelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 08:27   #50
Quote:
Aurelija kaže: Pogledaj post
easyhotel bi trebao bit paddington (novi-sad se otvara), ostalo sam vec platila. imam malih problema s rezervacijom, confirmation nisam dobila, a pare je diglo s kartice, sad cekam da se to rijesi brrrrrrrrr
Sa potvrdom za hotel? Mozda zato sto jos nije otvoren, najbolje da im posaljes mail ili fax, bolje odmah kontaktirati nego cekati. U principu mislim da sa njima ne bi trebalo biti problema, kada ti dignu lovu to je to, ipak za svaki slucaj provjeri. Mislim da bolje za tu lovu u Londonu ne mozes ni naci. Ja sam za puno vece novce znala spavati u groznim smjestajima u Londonu, tako da kad smo naletili na ove easyhotele-pun pogodak.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 15:35   #51
Quote:
Aurelija kaže: Pogledaj post
Ja sam sredila za London avion, bus do grada i 7 nocenja (2-krevetna soba s kupaonom) u strogom centru za 1850 kn. to mi se cini povoljno
wizzair+easybus+easyhotel
znala sam da ima jeftinih putovanja, ali tako jeftino..... jel to povratna karta za avion ili?
tonka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 15:39   #52
Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
Ima Ryan iz Pule za London i nazad u 10-tom mjesecu za 2 eura karta sa taxama.Strassssno!
A ovo za LA me totalno zapalilo. Vec sam pogledala kako doci do Londona i nazad jeftino. I sve se uspije jeftino organizirati jer taman Ryan ima tu akciju po 1 euro. Super!

ljudi dajte recite u čemu je štos? 2 eura do londona i natrag, i to još s taxama?!?!?!?! jel se voziš s kokošima u avionu?
zezam se malo hehe, ali ke zbilja postoje tako jeftini letovi? je li to neka last minute rezervacija ili obična?? sad sam se bash zagrijala, ajmo svi u london!!!!
tonka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 23:12   #53
predlani....

split-london - easyjet = 500kn

lutom-london,povratna vlakom = oko 200kn

7 dana hostel = oko 900kn

zajedno = 1600kn....

mozda su sad avionske karte poskupile 10tak % zbog goriva...ali jos se da povoljno otic ako unaprid rezerviras...
tipST is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 12:59   #54
Quote:
tip24 kaže: Pogledaj post
predlani....

split-london - easyjet = 500kn

lutom-london,povratna vlakom = oko 200kn

7 dana hostel = oko 900kn

zajedno = 1600kn....

mozda su sad avionske karte poskupile 10tak % zbog goriva...ali jos se da povoljno otic ako unaprid rezerviras...
ja sam sad našla na wizzairu zg-london 60 eura, povratna. Ali to je cijena ako razerviraš za ožujak.

daj napiši koji hostel, i kako ti je bilo, kakvi su uvjeti za život tjedan dana

u biti, ima i za 10-11 mj. 60 i nešto sitno eura, povratna, sa pristojbama

http://wizzair.com/skylights/cgi-bin...hts.cgi?step=1
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:32   #55
trebala bi mi karta do pariza i natrag.. zna li tko kakvu agenciju s povoljnim letovima do tamo?
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:33   #56
ja pokušavam srediti london za novu godinu i zasad mi se čini jeftinijim i to puno easyjet nego wizzair, koji me za željene datume traži skoro 300 eura, a easyjet nekih 70
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 15:06   #57
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
ja pokušavam srediti london za novu godinu i zasad mi se čini jeftinijim i to puno easyjet nego wizzair, koji me za željene datume traži skoro 300 eura, a easyjet nekih 70
gledala sam i ja na easyjetu, ali nema letova iz zg, nego samo iz splita. i ne želi mi prikazat letove poslije devetog mjeseca ajd pliz stavi link di si to vidio thx
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 15:38   #58
easyjet iz ljubljane.. karta za ljublajnu vlakom je 110 kn, split 150 pa mi bude cca isto
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 00:45   #59
jel zna možda tko za kakav pristojan hostel u Alanyi,Turska?i za avionsku kartu?
any_222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 01:23   #60
Ja sam ti bila u hotelu Gallery nekih 20-tak km južno od Alanye i skroz je ok (5 zvjezdica - naše 3)...
adrianna002 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.