Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 13:28   #721
Još prije 5 godina smo ovdje pisali o ovome

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ame...tml?r=jutarnji
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 13:59   #722
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Još prije 5 godina smo ovdje pisali o ovome

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ame...tml?r=jutarnji
Kakve taj članak ima točno veze s ovom temom?

Zadnje uređivanje Shy-Ning : 14.10.2015. at 14:31.
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 21:40   #723
Opa. Ti si neki novi trol ovdje. Kakve ti točno veze imaš sa ovom temom?
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 22:26   #724
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Opa. Ti si neki novi trol ovdje. Kakve ti točno veze imaš sa ovom temom?
Ja sam prvi nešto pitao, ali nek ti bude da ne povrijedim nježne ti osjećajćiće ...

Nisam baš toliko novi da se ne sjećam da su neke vježbe i simulacije zbog RBKO (za internetske njuejđ mudrace: radiološko-biološko-kemijska opasnost) bile sasvim uobičajene u desetljećima hladnog rata kada je postojala sasvim realna opasnost od toga. Ili misliš da se iz nekog samo njuejđ mudracima dokučivog razloga jedna od supersila osjećala izuzetom od te mogućnosti nego je išla namjerno trovati svoje stanovništvo pod izgovorom obrane istog tog stanovništva?
Pa koja je onda točno logična poveznica što je SAD radila procjene efekata mogućih RBK napada sa ovom temom, moliću lijepo? To što se tada nisu znale zdravstvene posljedice korištenih kemikalija? Pa nisu se znali ni kancerogeni učinci ispuha automobilskih mašina, pa su ih ljudi masovno koristili, i još ih koriste... ili jesu?
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 09:33   #725
Ne samo da se SAD nije osjećala izuzetim od prijetnje, nego su se čak i zakonski osigurali da ako pri njihovim testiranjima strada civilno stanovništvo da je to o.k. pa ti shvati to kako hoćeš, tko je i što znao. Ne znam zašto pretpostavljaš da danas postoji manja opasnost od istoga ili da metode nisu kudikamo finije?

No, pošto vidim da možeš povezati dvije, tri stvari i na tu temu sastaviti dvije rečenice bez prevelikog napora, nije mi jasno zašto me onda pitaš bedastoće? Hoćeš se svađati ili me pokušati navući na tanak led da me možeš vrijeđati? Do svađe mi nije, a ovo drugo nećeš uspjeti. Imaš i stariju temu "chemtrails", na kojoj je sve argumentirano i dokazano preko nekoliko puta. Sada ovo tema živi samo radi trolova (BIljka, miki, 7nationarmy,...) koji povremeno ovdje dolaze iz dosade, a prokazani su kao potpune neznalice.

Ako imaš što pametno za pitat, pitaj, a ja ti budem rado odgovorila, ako ne...
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 10:10   #726
Prase, taj link koji si nakeljila fakat nema nikakve veze sa temom.
Jedno je ispitivanje kemikalija, pa čak i na vlastitom narodu, no posve je drugo prašenje cijele planete.
Ako ne vidiš razliku...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 19:04   #727
Ma vođenje globalnog RBK rata je mačji kašalj prema ideji o špricanju iz aviona koju smo već stoput argumentirano prokazali... ovaj, dokazali
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 00:29   #728
Prokazani ste !!!
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 01:43   #729
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Ne samo da se SAD nije osjećala izuzetim od prijetnje, nego su se čak i zakonski osigurali da ako pri njihovim testiranjima strada civilno stanovništvo da je to o.k. pa ti shvati to kako hoćeš, tko je i što znao. Ne znam zašto pretpostavljaš da danas postoji manja opasnost od istoga ili da metode nisu kudikamo finije?

No, pošto vidim da možeš povezati dvije, tri stvari i na tu temu sastaviti dvije rečenice bez prevelikog napora, nije mi jasno zašto me onda pitaš bedastoće? Hoćeš se svađati ili me pokušati navući na tanak led da me možeš vrijeđati? Do svađe mi nije, a ovo drugo nećeš uspjeti. Imaš i stariju temu "chemtrails", na kojoj je sve argumentirano i dokazano preko nekoliko puta. Sada ovo tema živi samo radi trolova (BIljka, miki, 7nationarmy,...) koji povremeno ovdje dolaze iz dosade, a prokazani su kao potpune neznalice.

Ako imaš što pametno za pitat, pitaj, a ja ti budem rado odgovorila, ako ne...
Toliko dobro povezuješ da nisi niti shvatila hint da je u to vrijeme postojao i stvaran i opasan protivnik SSSR sa Varšavskim blokom koji se isto pripremao za vođenje RBK rata protiv zapadnih zemalja, i kalkuliralo se s posljedicama po obje strane, ali nisu se niti jedni za to pripremali tako da sami potamane vlastito stanovništvo, nego su ispitivali kako da kao država prežive eventualni sukob a protivnik krepa.

Ah, ti njuejđ tragači za istinom
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 13:49   #730
staje ovo nema labavo, nece se planet zaspricat sam od sebe! da ste svi izvadili upaljace iz dzepa i pustili plin u atmosferu, nije puno al svaka sitnica cini nas blizim konacnom cilju.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 02:30   #731
Šta ste svi stali sa špricanjem?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 19:49   #732
A ono... Prešaltali smo se na situaciju na Bliskom istoku i kontrolu nad proizvodnjom cjepiva protiv gripe. Nismo dovoljno trovali, treba još, još i još.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:36   #733
ja sam ultra turbo zauzet novim programom kodnog imena VELIKA SPRICA, ne mogu jos o detaljima al svijet ce biti posprican efikasnije nego ikad.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:50   #734
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ja sam ultra turbo zauzet novim programom kodnog imena VELIKA SPRICA, ne mogu jos o detaljima al svijet ce biti posprican efikasnije nego ikad.
To objašnjava ovu višednevnu maglu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:53   #735
duboko disite, duboko disite, muahahahaha, ovaj, khm, jel
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 15:57   #736
Da preteknem zavjeraše:

Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 13:20   #737
Mi ugradijemo ispod, da se ne vidi.
Koji je amater ovo radio?
Mislim ono, meni je vec pomalo dosta ovakvog amaterizma.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 09:43   #738
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Mi ugradijemo ispod, da se ne vidi.
Koji je amater ovo radio?
Mislim ono, meni je vec pomalo dosta ovakvog amaterizma.
Sigurno neki fejk iz Kine
__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 14:14   #739
ma, to doma klincima instaliramo na igracke kad pitaju cime se tata bavi cijele dane. naravno da ne postoje prekidaci, spricanje kontroliramo snagom uma (frekvenciju necu navest jer ima tu dosta manijaka koji ne vole nas iluminate).
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 15:13   #740
Oustalom iz timestampa se vidi da je ova slika snimljena u radno vrijeme.
Zasto je to na "off" ???
Ono mislim...netko je totalno sfusao.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.