Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2009., 19:58   #201
a da si vas dvoje pimpeke izmjerite u zahodu?????
__________________
.
lana10 is offline  
Old 01.08.2009., 20:08   #202
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
a da si vas dvoje pimpeke izmjerite u zahodu?????
Teta, on je prvi počeo!
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 10:52   #203
Em, ovo što sam napisao je reakcija na tvoj opus, ne konkretno na upis na ovu temu. Sori ako je to ovdje neprimjereno. Reagiram zapravo na to da jako rano, dok netko svoj problem još nije stigao ni razraditi kroz proupitanja koja mu se postavljaju, ti već uklizavaš sa pričom kako je to propala stvar. Čini mi se da prerano reagiraš, iako si uglavnom u pravu, statistika je definitivno na tvojoj strani

Suprotnih primjera zaista ima malo (ali i inače ima vrlo malo ljudi koji su spremni i sposobni poduzeti nešto za sebe), ali ih ima. Možeš ih pronaći razbacane po svim ovim temama: kao što se pojavi 50 onih koji potvrde da se ne mogu mrdnuti s mjesta, tako se pojavi dvoje-troje koji kažu kako su imali taj problem, trajao je i bilo je grozno, ali su ga rješili i sretni su. Ako baš moram, kopat ću linkove na konkretne postove, ali vjerujem da si i sam na njih naišao. Doduše svatko primjećuje ono što mu ide u prilog, zar ne?
stretch is offline  
Old 02.08.2009., 13:11   #204
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Em, ovo što sam napisao je reakcija na tvoj opus, ne konkretno na upis na ovu temu. Sori ako je to ovdje neprimjereno. Reagiram zapravo na to da jako rano, dok netko svoj problem još nije stigao ni razraditi kroz proupitanja koja mu se postavljaju, ti već uklizavaš sa pričom kako je to propala stvar. Čini mi se da prerano reagiraš, iako si uglavnom u pravu, statistika je definitivno na tvojoj strani

Suprotnih primjera zaista ima malo (ali i inače ima vrlo malo ljudi koji su spremni i sposobni poduzeti nešto za sebe), ali ih ima. Možeš ih pronaći razbacane po svim ovim temama: kao što se pojavi 50 onih koji potvrde da se ne mogu mrdnuti s mjesta, tako se pojavi dvoje-troje koji kažu kako su imali taj problem, trajao je i bilo je grozno, ali su ga rješili i sretni su. Ako baš moram, kopat ću linkove na konkretne postove, ali vjerujem da si i sam na njih naišao. Doduše svatko primjećuje ono što mu ide u prilog, zar ne?
Ma gle, OK, nemam ništa protiv, možda djelomice imaš i pravo, premda mi se čini besciljnim u ljudima paliti nade kakve ja sam ne bih imao. Život se ne igra kao tombola.

Ali, pročitaj moj post. Poanta, na koju nitko izgleda ne obraća pažnju jest moje negodovanje da se partnera optužuje zbog gubitka želje. Rekao bih da je to neusporedivo otrovnija komponenta veze od bilo čega što sam ja ikad u životu ikome savjetovao, na forumu ili izvan njega. Pa čak i od onoga što ti misliš i tvrdiš da ljudima savjetujem.

Kako to da onda na to nitko ne reagira, pa ni ti?

Osobno, ne mogu se sjetiti da sam ikada izgubio želju za bilo kojom partnericom s kojom sam bio vezan. Ali, da slučajno jesam, strašno bih zamjerio ženi koja bi mi to zamjerila. Ne znam bih li joj to rekao -- vjerujem da ne bih -- ali, iskreno, u duši, pomislio bih da je plitka glupača. I želja mi se sasvim sigurno na ženu takvog profila ne bi vratila.
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 13:59   #205
Em- ovo je nisko, prvo nisu svi ljudi jednaki - to sam čak i ja prihvatila- , nekii ljudi se otvaraju lakše, elokventniji su, asertivni, neki nisu, neke osobe ni same iz sebe ne mogu izvući problem i razlog problema. Potiskuju ga. Razlog opet se vraćamo na ono što već rekoh sve ovisi o kulturološkim, odgojnim i karakternim čimbenicima.
Evo kako se ja obično i šalim na svoj račun mogu primjetiti da ono što me smeta bi i na guzicu progovorila i bila presretna da razgovorom riješim taj problem, ali znam ljude koji to ne mogu i ne da ne žele jedino ne mogu formulirati rečenicu.
Sada dolazi do onog što bi ti mogao uzeti kao obranu, osobe koje ne razgovaraju nisu jedna za drugu, ne mora bit, možda su u svojoj kući gledali takovu situaciju, žene su kod nas još uvijek odgojene da šute (mene nisu uspjeli) ovisi o sredini, mogućnostima, a vjeruj može biti i veliki problem u samoj psihi, a onda je još gora stvar jer dolazi do "sramote" koja se nikom ne govori do onog zadnjeg kad si skoro popucao do kraja.

Čudno je EM, poštivajući tvoje iskustvo, da ti je jedini motiv pisanja nadugačko razglabanje i dijagnosticiranje i interveniranje kod tuđih problema ili....na taj način tražiš rješenje svog?
__________________
.
lana10 is offline  
Old 02.08.2009., 14:19   #206
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Čudno je EM, poštivajući tvoje iskustvo, da ti je jedini motiv pisanja nadugačko razglabanje i dijagnosticiranje i interveniranje kod tuđih problema ili....na taj način tražiš rješenje svog?
Ma gle, ne da mi se raspravljati na toj razini. Misli ti o meni što god hoćeš, ali ovo nije topic o meni. Drž' se teme.
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 14:33   #207
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ma gle, OK, nemam ništa protiv, možda djelomice imaš i pravo, premda mi se čini besciljnim u ljudima paliti nade kakve ja sam ne bih imao. Život se ne igra kao tombola.

Ali, pročitaj moj post. Poanta, na koju nitko izgleda ne obraća pažnju jest moje negodovanje da se partnera optužuje zbog gubitka želje. Rekao bih da je to neusporedivo otrovnija komponenta veze od bilo čega što sam ja ikad u životu ikome savjetovao, na forumu ili izvan njega. Pa čak i od onoga što ti misliš i tvrdiš da ljudima savjetujem.

Kako to da onda na to nitko ne reagira, pa ni ti?
Pa nemam ništa efikasno protiv toga. U biti smatram da si u pravu. Doduše ja vidim da većina ljudi ovdje ne optužuje partnera za gubitak želje, već za isključivanje ovoga koji trpi iz problema. Kužiš, zamisli da živiš recimo s pušačem, a tebi je fizički loše od dima. I mogli biste se dogovoriti na način da ste oboje zadovoljni, ali pušač ne želi o tome diskutirati s tobom nego ti nudi svoja upakirana gotova rješenja koja tebi ništa ne znače ili još gore, uopće ne trza i pravi se da ne razumije što te smeta.
stretch is offline  
Old 02.08.2009., 14:41   #208
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Pa nemam ništa efikasno protiv toga. U biti smatram da si u pravu. Doduše ja vidim da većina ljudi ovdje ne optužuje partnera za gubitak želje, već za isključivanje ovoga koji trpi iz problema. Kužiš, zamisli da živiš recimo s pušačem, a tebi je fizički loše od dima. I mogli biste se dogovoriti na način da ste oboje zadovoljni, ali pušač ne želi o tome diskutirati s tobom nego ti nudi svoja upakirana gotova rješenja koja tebi ništa ne znače ili još gore, uopće ne trza i pravi se da ne razumije što te smeta.
Da, s te strane imaš pravo. Razgovor je tu nužan, ako ništa drugo, ono da se ljudi razumiju.

I dalje sam skeptičan glede oživljavanja umrlih ili fatalno ranjenih strasti, ali se sasvim sigurno slažem da se međusobni problemi moraju rješavati, na najbenigniji mogući način, s maksimalnim mogućim razumijevanjem. U krajnjoj liniji da bi ljudi mogli zajedno živjeti i dalje ako im je dobro skupa. Pa makar bez strasti.
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 14:43   #209
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
ne znam što da radim. nekoliko puta me odbio, a da sam nešto započne ravno je padu kometa na Zemlju! Ne znam više što da radim? U braku smo tek 9mj, ni ne sjećam se kad me posljednji put poljubio, zagrlio,...jednostavno ne postoji taj dio u mom životu. Sigurna sam da nisam kriva jer ga nisam zanemarila već je on taj koji mene zanemaruje. Više me nikuda ni ne izvodi, samo se spremi i odekad hoće, dođe kad hoće... Kad pokušam razgovarati s njim samo šuti i ignorira me... Što reći, očajan
život. Ne znam jesam li više bijesna ili tužna i razočarana.

( izvini ali drugog komentara nemam )
Piramida is offline  
Old 02.08.2009., 14:46   #210
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ma gle, ne da mi se raspravljati na toj razini. Misli ti o meni što god hoćeš, ali ovo nije topic o meni. Drž' se teme.
Opa,
1. koja je to MOJA razina, a koja je TVOJA razina?
2. Ne baš zato što i nije topić o tebi i nije tema EMi savjetodavac, i drugi mogu dati svoja mišljenja.
3. CITIRAM i PITAM: "Osobno, ne mogu se sjetiti da sam ikada izgubio želju za bilo kojom partnericom s kojom sam bio vezan. Ali, da slučajno jesam, strašno bih zamjerio ženi koja bi mi to zamjerila. Ne znam bih li joj to rekao -- vjerujem da ne bih -- ali, iskreno, u duši, pomislio bih da je plitka glupača. I želja mi se sasvim sigurno na ženu takvog profila ne bi vratila."


je li ti smatraš da je u ovom slučaju kriva samo pokretačica teme
jer ako je ovo preneseno mišljenje na nju onda je to i preneseno vređanje nje.
pričaš da osnova braka nije seks, je li to razlog pražnjenja sa strane, a držanje bez "raščivijavanja"
kao što sam pitala i pokretačicu teme, je li ONA ili su ZAJEDNO planirali brak i trudnoću? -na to sam dobila odgovor da sam otrovna

i dragi moj moja razina je vrlo fleksibilna, a tvoja je trenutno autoritativno drska


Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Da, s te strane imaš pravo. Razgovor je tu nužan, ako ništa drugo, ono da se ljudi razumiju.

I dalje sam skeptičan glede oživljavanja umrlih ili fatalno ranjenih strasti, ali se sasvim sigurno slažem da se međusobni problemi moraju rješavati, na najbenigniji mogući način, s maksimalnim mogućim razumijevanjem. U krajnjoj liniji da bi ljudi mogli zajedno živjeti i dalje ako im je dobro skupa. Pa makar bez strasti.
strast, ako tu smatramo seksualnu bliskost partnera je ipak jedna od osnova i jedan od velikih problema u braku, naravno razgovor je najbitniji, ali opetovano - ljudi nisu naučili i nisu odgojeni da probleme rješavaju razgovorom.
Malo brakova razgovara na način dialoga o svojim problemima, najčešće su to rutinske stvari i ako partner koji ima problem ne želi otvoriti dušu, što dalje? Imaš li ti rješenje? iskustvo?
__________________
.

Zadnje uređivanje lana10 : 02.08.2009. at 14:51.
lana10 is offline  
Old 02.08.2009., 14:54   #211
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
je li ti smatraš da je u ovom slučaju kriva samo pokretačica teme
Naravno da nije; to bi bilo glupo pomisliti. I to se iz mojih postova ne da zaključiti.

Ja ju samo upozoravam -- i to je iz mog pisanja sasvim jasno -- da optuživanje partnera, umjesto nekakve dobrohotnosti i pokušaja razumijevanja, problem može samo učiniti još gorim. Ljudi mogu zajedno lijepo živjeti bez strasti, ali bez dobrodušnosti ne mogu.

Quote:
moja razina je vrlo fleksibilna, a tvoja je trenutno autoritativno drska
Lana, ništa lakše od ignoriranja. Ako ti ne uspijeva samo od sebe, imaš tipku za to -- klikni na nju i sve u redu. Ali, što god napraviš, drž' se teme, molim te, a mene pusti na miru.
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 14:58   #212
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
strast, ako tu smatramo seksualnu bliskost partnera je ipak jedna od osnova i jedan od velikih problema u braku, naravno razgovor je najbitniji, ali opetovano - ljudi nisu naučili i nisu odgojeni da probleme rješavaju razgovorom.
Iskreno, ne vjerujem da se puno problema vezanih uz seksualnu strast uopće može riješiti razgovorom. Možda eventualno uz pomoć terapeuta. Možda.

Quote:
Malo brakova razgovara na način dialoga o svojim problemima, najčešće su to rutinske stvari i ako partner koji ima problem ne želi otvoriti dušu, što dalje? Imaš li ti rješenje? iskustvo?
Ne, osim prevencije. Ne udaj se i ne ženi za nekoga s kim ne možeš o svemu razgovarati. Zapravo, ja ne bih ni u neku čvršću vezu drugog tipa ulazio. Znam, nije bogznakakav savjet za one koji već jesu u braku...
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 14:59   #213
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Naravno da nije; to bi bilo glupo pomisliti. I to se iz mojih postova ne da zaključiti.

Ja ju samo upozoravam -- i to je iz mog pisanja sasvim jasno -- da optuživanje partnera, umjesto nekakve dobrohotnosti i pokušaja razumijevanja, problem može samo učiniti još gorim. Ljudi mogu zajedno lijepo živjeti bez strasti, ali bez dobrodušnosti ne mogu.


Lana, ništa lakše od ignoriranja. Ako ti ne uspijeva samo od sebe, imaš tipku za to -- klikni na nju i sve u redu. Ali, što god napraviš, drž' se teme, molim te, a mene pusti na miru.
oprosti em, ako se ne držim teme, ali opetovano citiram i pitam:"Ali, da slučajno jesam, strašno bih zamjerio ženi koja bi mi to zamjerila. Ne znam bih li joj to rekao -- vjerujem da ne bih -- ali, iskreno, u duši, pomislio bih da je plitka glupača."

je li ovo upozorenje, savjet ili što....ili je to ne pridržavanje teme..

i tako ima još nekih...

imaš i ti trokutić, ja ga ne upotrebljavam ako nisam u stanju dati odgovor!
__________________
.
lana10 is offline  
Old 02.08.2009., 15:02   #214
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
I dalje sam skeptičan glede oživljavanja umrlih ili fatalno ranjenih strasti, ali se sasvim sigurno slažem da se međusobni problemi moraju rješavati, na najbenigniji mogući način, s maksimalnim mogućim razumijevanjem. U krajnjoj liniji da bi ljudi mogli zajedno živjeti i dalje ako im je dobro skupa. Pa makar bez strasti.
Ja sam s druge strane skeptičan da je s ljudima koji mimo medicinskih problema imaju mrtav libido (dakle ne da im se ne ševi s partnerom, nego da im je seks "kao takav" fujkićfujkić i to) inače sve OK. Dapače, uvjeren sam da je to njihovo stanje simptom nekog velikog potisnutog problema. I da je ignoriranje tog problema sve samo ne pravi put.

Granted, možda njihov partner nije taj koji može/treba pokrenuti kotač promjene, ali sad baš da je to njihovo stanje regularno psihofizičko stanje organizma... Možda netko stručan može bolje reći, ali ja to ne vidim kao nešto sa čime se uputno miriti.

Simptomatično je da ljudi u sredinama koje sa sobom nose manje opterečujuće spolne uloge rijetko dožive ovakav slom libida. To se ipak tipično događa u okruženjima gdje se ljudi jako teško mogu realizirati u osobe koje bi htjeli biti. U mojoj okolini, zdrav seksualni život i zdravo prakticiranje kreativnog rada uglavnom idu ruku pod ruku, dok ljudi koji žive po obrascu koji im je netko drugi postavio uglavnom prije ili kasnije potonu na seksualnom ili nekom drugom planu jer im je emocionalna strana života potisnuta od slinom prisiljavanja na stvari koje ne vole.

Kao ekstrem, možeš li zamisliti glavnog lika iz filma Vicky, Christina, Barcelona (ne znam jesi li gledao taj film) da ga u bilo kojoj dobi opere mrtvilo libida? Na kraju, ne misliš li da nije uopće slučajno što se to tebi takvome kakav jesi očito ne dešava?
stretch is offline  
Old 02.08.2009., 15:05   #215
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne vjerujem da se puno problema vezanih uz seksualnu strast uopće može riješiti razgovorom. Možda eventualno uz pomoć terapeuta. Možda.


Ne, osim prevencije. Ne udaj se i ne ženi za nekoga s kim ne možeš o svemu razgovarati. Zapravo, ja ne bih ni u neku čvršću vezu drugog tipa ulazio. Znam, nije bogznakakav savjet za one koji već jesu u braku...
seksualna strast, libido..
prestaje usljed fizičkih i psihičkih problema
fizičke trenutno stavljamo sastrane
Psihički, emocionalni, stres, umor, nezadovoljstvo, nesnalaženje u novoj sredini.
Ima više načina i mogučnosti, razgovor sa partnerom, sa prijateljem ,sa psihijatrom, sa bračnim savjetnikom, mamom, tatom, kumom, ali i do razine priznavanja problema treba doći, a to uje najteži korak.
ljudi se ne udaju i ne žene sa 50 i 60 godina u većini slučajeva, žene se mladi sa drugačijim pogledima na svijet i tada misle da sve mogu i da su najpametniji. Neki su potrefili cilj, neki nisu, neki jednostavno odustanu i doista na drugom pokušaju uspiju, a neki maltretiraju sebe i okolinu.



Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Ja sam s druge strane skeptičan da je s ljudima koji mimo medicinskih problema imaju mrtav libido (dakle ne da im se ne ševi s partnerom, nego da im je seks "kao takav" fujkićfujkić i to) inače sve OK. Dapače, uvjeren sam da je to njihovo stanje simptom nekog velikog potisnutog problema. I da je ignoriranje tog problema sve samo ne pravi put.
a o kojim čimbenicima okoline ja opetovano govorim
kulturološki, ekonomski, socijalni, psihološki
__________________
.
lana10 is offline  
Old 02.08.2009., 15:12   #216
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post

( izvini ali drugog komentara nemam )
Jako si pametan, nema šta
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Old 02.08.2009., 15:20   #217
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
seksualna strast, libido..
prestaje usljed fizičkih i psihičkih problema
fizičke trenutno stavljamo sastrane
Psihički, emocionalni, stres, umor, nezadovoljstvo, nesnalaženje u novoj sredini.
Zaboravljaš na jedan vrlo, vrlo čest: navika.

Quote:
ljudi se ne udaju i ne žene sa 50 i 60 godina u većini slučajeva, žene se mladi sa drugačijim pogledima na svijet i tada misle da sve mogu i da su najpametniji. Neki su potrefili cilj, neki nisu, neki jednostavno odustanu i doista na drugom pokušaju uspiju, a neki maltretiraju sebe i okolinu.
Par brakova za koje znam da su uspješni takvi su -- rekao bih, gledajući ih izvana -- zato jer su ljudi ušli u njih kao u zajednički projekt, a ne kao u cilj. Dakle, našli su se ljudi koji su se razumjeli i koji su vidjeli da zajedno mogu stvarati, pa su krenuli zajedno nešto graditi.

Ne razumijem kako brak može biti lijep bez toga. Može opstati, ali će biti kazna, a ne nagrada.
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 15:26   #218
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Quote:
Zaboravljaš na jedan vrlo, vrlo čest: navika.
ovdije je riječ o mladim brakovima, a ne o brakovima od 20, 30 godina

Par brakova za koje znam da su uspješni takvi su -- rekao bih, gledajući ih izvana -- zato jer su ljudi ušli u njih kao u zajednički projekt, a ne kao u cilj. Dakle, našli su se ljudi koji su se razumjeli i koji su vidjeli da zajedno mogu stvarati, pa su krenuli zajedno nešto graditi.

Ne razumijem kako brak može biti lijep bez toga. Može opstati, ali će biti kazna, a ne nagrada.
ovisi o potrebama, željama, odgoju.
ima brakova koji izgledaju idealni i raspadnu se ima onih u kojima je totalni kaos i opstanu...ovisi o potrebama ljudi

brak je po meni institucija iz koje dobijaš onoliko koliko ulažeš, ako primjetiš da je tvoj ulog veći i da to čini mezadovoljstvo, malo manje počinješ ulagati ako su primanja i davanja u velikom disbalansu..onda ili je firma u stečaju, ili je zatvore ili se pronađu sestrinske tvrtke koje služe za oporavak i poboljšanje rada, e to može biti u dogovoru sa partnerom ili ne, varijanta 2. stremi ka zatvarnju firme
__________________
.
lana10 is offline  
Old 02.08.2009., 15:32   #219
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Ja sam s druge strane skeptičan da je s ljudima koji mimo medicinskih problema imaju mrtav libido (dakle ne da im se ne ševi s partnerom, nego da im je seks "kao takav" fujkićfujkić i to) inače sve OK. Dapače, uvjeren sam da je to njihovo stanje simptom nekog velikog potisnutog problema. I da je ignoriranje tog problema sve samo ne pravi put.

Granted, možda njihov partner nije taj koji može/treba pokrenuti kotač promjene, ali sad baš da je to njihovo stanje regularno psihofizičko stanje organizma... Možda netko stručan može bolje reći, ali ja to ne vidim kao nešto sa čime se uputno miriti.

Simptomatično je da ljudi u sredinama koje sa sobom nose manje opterečujuće spolne uloge rijetko dožive ovakav slom libida. To se ipak tipično događa u okruženjima gdje se ljudi jako teško mogu realizirati u osobe koje bi htjeli biti. U mojoj okolini, zdrav seksualni život i zdravo prakticiranje kreativnog rada uglavnom idu ruku pod ruku, dok ljudi koji žive po obrascu koji im je netko drugi postavio uglavnom prije ili kasnije potonu na seksualnom ili nekom drugom planu jer im je emocionalna strana života potisnuta od slinom prisiljavanja na stvari koje ne vole.

Kao ekstrem, možeš li zamisliti glavnog lika iz filma Vicky, Christina, Barcelona (ne znam jesi li gledao taj film) da ga u bilo kojoj dobi opere mrtvilo libida? Na kraju, ne misliš li da nije uopće slučajno što se to tebi takvome kakav jesi očito ne dešava?
Postavljaš puno zanimljivih pitanja i nudiš zanimljive tvrdnje. Ne znam možemo li ih ovdje (i trebamo li, misleć na topic) obraditi kako treba.

Slažem se, idealno bi bilo da se sretnu osobe koje su se u stanju realizirati seksualno na najbolji način. Po mojem iskustvu, međutim, takvi su ljudi rijetki. Velika većina ljudi je seksualno bar malo sjebana, bar u nekom svom zakutku. Nažalost, često se seksualna nepodudarnost ne ispolji dovoljno rano da uđe u sveukupnu procjenu veze, pa da ljudi koji planiraju brak i s tim problemom računaju. I onda se s time treba nositi.

Mnogi ovdje na forumu zagovaraju ideju da takav brak ne može funkcionirati. Meni se čini da je to krivo. Uvjeren sam da može, ali -- naravno -- ne smije biti baziran na seksu. I to je moj osnovni savjet. Nemojte se uzdati da će vam seks održavati brak. On je krhki, tanak stup i na njemu ne može veliki teret stajati. Seks je ukras braka, a ne osnova.

Naravno, moj savjet vrijedi otprilike kao i oni koje daje Žuži Jelinek. Na svakome je da vidi ima li za njega smisla ili ne.

EDIT: Da se krivo ne razumijemo -- naravno da se nepodudarnosti mogu izgladiti, u seksu kao i u svemu drugome. Inače nitko ni sa kim ne bi mogao ništa. Govorim o malo žešćoj nepodudarnosti u nečemu -- libidu, navikama, željama, potrebama.
Emericzy is offline  
Old 02.08.2009., 15:33   #220
joooj ovo je uzasno za citat, neznam sto bi rekla svima vama koje ste se nasle u toj situaciji kao i mama panda.
neznam dali sam ja bas ta koja bi vam trebala rec koji savjet jer nisam u braku, neznam kako do toga uopce moze doc akp ste ko cura i decko normalno funkcionirali neznam sto mu se trebalo desit u braku da se sve to promjeni.
mozda te jednostavno sad vidi ko majku, a ne vise ko sexualni objekt makar nevidim razlog tome. pokusaj se maknut na par dana nasamo sa njim bez djeteta, netreba odmah na sex skakat nego onako polagano da tece svojim tokom pa ces vidjet.
u svakom slucaju zelim tebi mama panda i drugim zenama svu srecu da uspijete rjesit problem jer nije ovo lako.
mackiaaaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger