Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2011., 09:35   #941
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
nemojte govoriti da ste zamijenile Demira Savašom
ovako
,to vam je kao da imate dva sina ,stariji Demir i mlađi Savaš
Demir je zatvoreniji ,ali odgovoran,svjestan svojih loših poteza,nastoji ih
ispraviti,samo mu nekada treba puno vremena,ali nema veze,mlad je stignit će
Savaš je mlađi sin,mora se naviknuti na svoje odgovornosti,jer ljudima vladati nije lako,
on je veseliji,opušteniji i tipično za mlađe dijete,"sve će se srediti i doći na svoje"
jer mlađa djeca se uglavnom popustlivije odgajaju
R967 ali kad mi ne gledamo na D i S kao na svoju djecu, bar ja, to ti je kao da si imala bivšeg i sadašnjeg, pa na greškama učiš..
Ali u svakom slučaju super si ih usporedila, jel i Demirko je bio odličan, prezgodan, odgovoran, šarmantan, pažljiv, njegova jedina mana je bilo to crnilo koje je vukao iz djetinjstva, što Saško očito nije imao, odrastao je u obilju svega kao muško djete, odlično je to MI usporedila, kao drugi sin imao je sve, a opet nije snosio nikakvu odgovornost.. sve do sada dok nije on postao naj stariji.. ali sad je formirana ličnost pa ne nosi traume iz djetinjstva..
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 09:39   #942
@ejisa
ma ja kad njih dvoje vidim sve ostalo mi pada u drugi plana hahah pa tako i "halje" ..
meni osobno ima nekih koje mi se sviđaju a neka ne, ali sve u svemu po meni ih dobro oblače u seriji...
odnosno Savaša je savršeno obučen u svakom modnom izričaju...
Yasemin je to nametnuti stil kroz seriju , ima takvu ulogu ja to tako doživljavam...ali kad sve ukupno sagledam sviđa mi se njen stil...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:08   #943
@zezica

Hhahahah
Danas neću moć gledat seriju al vidim da ne trebam žalit. Čekat ću tvoj opširni izvještaj.

Sve ste napisale pa ću samo spomenut najbolju scenu sinoć - porukice ispod stola.
Jedino što me nervira jest ovo naganjanje toplo-hladno ko Šeherezada i Onur. Malo se vole, malo ne vole.
Asi nisam gledala al Savaš ima karakter kakvog želim od svog budućeg muža. Kad on lupne šakom o'stol, Zemlja se vrati u ravnotežu. Trebalo bi ga poslat u Libiju da stavi Gadafiju soli na rep.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:50   #944
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
@ejisa
ma ja kad njih dvoje vidim sve ostalo mi pada u drugi plana hahah pa tako i "halje" ..
meni osobno ima nekih koje mi se sviđaju a neka ne, ali sve u svemu po meni ih dobro oblače u seriji...
odnosno Savaša je savršeno obučen u svakom modnom izričaju...
Yasemin je to nametnuti stil kroz seriju , ima takvu ulogu ja to tako doživljavam...ali kad sve ukupno sagledam sviđa mi se njen stil...
Potpis kao kuca.

Ja kad njih dvoje vidim u kadru rastopim se.Pa lijepo da su musemom omotani nebi primjetila.

Takodje i meni. Sasvim ok. I Savasev i Yasin.
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:14   #945
Od ponedjeljka jedna epizoda zbog Larinog izbora.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:33   #946
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Od ponedjeljka jedna epizoda zbog Larinog izbora.
Tooo, pocinje sakacenje epizoda. :O
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:34   #947
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
zora964 imaš li možda prevedenu pjesmu Kiraca-Sari Gelin. Prekrasna mi je,našla sam engl.prijevod ali uglavnom ponavlja tur.refren,ne mogu skužiti o čemu pjeva? Evo linka,ko voli Kiraca

http://www.youtube.com/watch?v=SQHw5...eature=related

MerHaba...na žalost nemam, ja sam turski učila sa Onurom i BBG, ali koliko vidim u pesmi ima dosta poštapalica tipa Aman, Hop....
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:37   #948
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Od ponedjeljka jedna epizoda zbog Larinog izbora.
vjeruj mi nisam ništa pametno ni očekivala od @nove...
žao mi je kad "kasape" epizode jer serija gubi smisao, (već sam pisala i ponavljam se ) svaka org. epizoda ima naziv i početak i kraj priče i naravno nastavak kako slijedi za iduću epizodu...i sad me baš interesira kako će oni to posložiti ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 13:19   #949
ja sada redovno gledam sve epizode,prije sam na ftv-u povremeno mada sam na kraju bila redovna,i sada mi je drago što je ponovo gledam i to redovno od samog početka..Savaš mi je definitvno dosada od svih turskih serija koje su bile najbolji muški lik bez ikakve konkurencije
-zvjezdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 17:29   #950
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
...
Pala bi nazvao Morončinu da kaže da mu je žao. Bem te blesavog! Za to vrijeme tradicionalna Morončina, sasvim spretno mijenja sim kartice i mobitele ( dobro je poznato da su sultani i age čuvali tradiciju i spretno baratali mobitelima) i , priznajem, inteligentno zaključuje da im to Savaš nije mogao smjestiti. I već kuje plan, kako će to upotrijebiti protiv njega. Stari je zmijetina. Jedva čekam da sretne nekog mungosa. Cinkali ste me, a niste nazvali da pitate kako sam, cccc? WTF??? Unerediš se ispred nečijih vrata, pa pozvoniš i pitaš toalet papir?
...
Zbog morončine Savaš opet kasni na spoj. Sređena Jase se razočarano presvuče, sjedne casual odjevena u totalno necasual raspoloženju. Savaš, ovo ti je drugi put! A je bedast, pa jel' teško nazvati i reći – kasnim? A ne, nije fora! Zato sad izigrava Kremenka. Jasemiiiiiin! Jasemiiiiiin! Open the door!
- Meni je Pala sam od sebe smijesan i simpaticno glupav. Njega kad ugledam u kadru, kao da ugledam medu s teglom meda!
Nosi glavu na ramenima, al' ne sluzi se njome pretjerano. Nekako mu odgovara da bude sporedna faca, da ne mora puno ni razmisljati, a ni puno raditi. ... Najbolji je bio sinoc kad pita 'Sto je lansiranje proizvoda?' pa mu Yaso objasnjava.

- E ovo fakat nikako ne kuzim! Jedanput se opeces i opet stavljas ruku u vatru!
Glupavo skroz!

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
...
Ne može joj reći:Merhaba,Savaš Baldar, oženjen,zanimanje-šverc heroina,obiteljsko stablo-bolje ne pitaj,budući planovi-ne zna se dal ću sutra bit živ ali imam ih...Mora čovjek malo improvizirat,strpljenje mu je jača strana samo što mi se čini da njoj baš i nije pa bi moglo bit i nesporazuma.Srce mu potonulo u pete kad je pitala jel oženjen. ...
'Planovi? ... Ne zna se da l' cu sutra biti ziv, al' imam ih!

Ovo je predobro!

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
... Pokušavam je shvatiti. Jasemin još uvijek ne poznaje Savaša dobro, on je za nju još uvijek tek stranac s kojim je provela jednu noć. Još mu ne vjeruje, još ne zna što od njega može očekivati, kako on reagira. I Jasemin se odlučuje na šutnju. To je u 99,99% sllučajeva pogrešna odluka. Znam to. Ali isto tako i shvaćam njezin potez očajnika. Ali, zanimljivo je kako Jasemin brzopotezno smišlja sve te zavrzlame; nećak, srčani udar šogorovog oca... Odmah se sjetim Savaševe isprike sa onim radnikom. Kako su oni maštoviti, oboje. I kako dobro lažu. :zubo ...
Ma s ovako mastovitim roditeljima, Omer kad poraste, ima da prodaje maglu naveliko!
Geni su geni! ...

... ... Sutnja/laz - uvijek je to pogresna odluka. Samo kod ovog para, sreca u nesreci je, da to oboje rade. Oboje lazu i skrivaju ogromne tajne, tako da i kad se jednom sazna istina - tko ce se od njih usuditi uprijeti prstom i prigovarati onom drugom? Nitko!

Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
... Meni oni veci dio veze idu na zivce, jedino su na samom pocetku bili nekako neutralni, nit' su mi mirisali, nit' smrdili. On se ljuti na nju, a trebao bi na sebe sto svjesno pristaje na tu saradu, ne moze reci da nije znao, osjecao (kao Savas da je Cicek zaljubljena u njega, naivno, ali on stvarno nije znao) da njega Nadija ne voli, a tek reakcije kada mu ona spomene da je u Savasevom drustvu, dobro da mu para ne pocne izlaziti na usi. Nadia mi u sebi ima nesto mracno, kao sto je Ema rekla.. Nije se ona ljutila na njega, ni danas ni ikad, pogotovo zbog XL kovrcave, da bi bio ljubomoran zbog nekoga, trebas tu osobu voljeti, a svi znamo da ona njega ne voli. To joj je samo dobro doslo kao povod za svadju i da pokrene pitanje prekida jer kukavica kakva je (u pitanjima srca) ne bi imala snage pokrenuti takav razgovor. Ona bi najradje da netko drugi to obavi za nju. ...
Sto jest jest, oni su bzvz skupa - to je cinjenica i samo dzabe gube vrijeme. Medjutim, meni Nadia nije losa osoba. Ja bih rekla da se kod nje javlja raskorak izmedju srca i razuma.
Srce je vuce Savasu, a razum zna da od toga nema nista i govori joj da se okrene Cemu. Cem joj dodje kao fizicka prepreka sa Savasem. Ona bi u svojoj glavi htjela da veza sa njim funkcionira, ali dzabe joj kad tu nema ni ljubavi ni strasti. Od silnih pokusaja i forsiranja da to uspije pojavio se umor. Vidi da ovako ne ide, a s druge strane mora imati nesto sto ce ju sprijeciti da ne poleti Savasu.

Meni su oni u svom kukavicluku oboje jednaki. Cem je skuzio njenu privrzenost Savasu. I radije prihvaca da mu para izlazi na usi nego da sjedne s njom i otvoreno razgovara. Ionako je on taj koji je trcao oko nje i forsirao da se skompaju od samog pocetka. Prakticki je vukao za rukav ...

Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
...
Aysha, možda ti smeta dinamična kamera- kamera iz pokreta, te krupni kadar, to zna ponekad iritirati gledatelje, moje dijete je jučer pitalo- zašto se TV trese.. ...
He he onda tvoj bebac i ja mozemo skupa.
Meni to 'treskanje' strasno smeta!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 17:44   #951
Quote:
-zvjezdica kaže: Pogledaj post
ja sada redovno gledam sve epizode,prije sam na ftv-u povremeno mada sam na kraju bila redovna,i sada mi je drago što je ponovo gledam i to redovno od samog početka..Savaš mi je definitvno dosada od svih turskih serija koje su bile najbolji muški lik bez ikakve konkurencije
a ezel, zvjezdice ccc

prijavljuje se još jedna zaljubljena u ljubav yasemin i savaša
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 18:34   #952
Malo o drugim likovima-Savaša i Yasemin ćemo rastavit do atoma,kako smo krenule

Pala je meni u dosadašnjim epizodama dosta dizao tlak-em nema svog stava,em ništa ne radi na poslu,svoju obitelj viđa ..kad?-ko da ih i nema,stav prema trgovini heroinom da ne spominjem.Sestri se nije usuđivao zucnuti,prepuštao joj odgovornost i blaženo snivao u hladovini.Izmlatio Ismaila ni ne provjerivši priču sluškinje koja nije ništa pouzdanija od dotičnog,radi iza leđa Savašu jer se ne usudi suprotstaviti sestri(kad ga ona pogleda samo proguta što je zaustio reći).O poslu i marketingu nema blage veze...NO,kad Šahnur annem gunđa on ipak kaže-tebi nikad dobro,uvijek moraš biti u pravu.Tu vjerojatno leži poanta priče-ona je bila više "muško" i u mladim danima od njega-britkog uma i jezika,neustrašiva i odana tradiciji-vjerojatno ju je i otac tako doživljavao,udala se za Agu i ...postala i ona Aginica.Pala nije imao tih osobina i povlačio se,zadovoljavao perifernom pozicijom,štiti leđa i podupire obitelj.Naravno,dođe neko i uzburka vode i on više ne zna svoje mjesto u poretku,ne zna ni svoje prave stavove(barem nisam nikad okrvavio ruke,kaže on-naravno da jesi,Pala,i te kako-ne ubija se samo oružjem).
Dobra osobina mu je što je odan !

Nadia i Đem do sada ih nisam spominjala jer nekako ne znam ni što bi rekla.On je kao Savašev prijatelj ali mi je totalno blijedi lik-dal zbog scenarija ili glume ili oboje.Ljubav prema Nadii se nekako čudno stvarala,dosta je forsirao a nemam dojam da mu ona uzvraća osjećaje. On kuži da su njezini osjećaji prema S. nešto drugo od prijateljstva,ne zna to točno objasniti ali intuicija radi.Njezini motivi da bude sa njim?Teško reći za sada.Ova zadnja rasprava je totalni fijasko-uvrijeđen što ga zamolila da razgovaraju kasnije,molim te lijepo,koji dramolet Ko malo dijete .Trebala je onu čašu s ledom izlit mu na glavu da se ohladi-a drugu onoj kovrčavoj vještici !

Besprizorni iz Agencije-što reći,treba ih zapakirat i lansirat što dalje -na žalost takvi ne rastu samo u Turskoj i ne samo u marketingu

Mama Leyla sama ne zna što bi,dal lagat,ne lagat,kako se izvuć iz laži,a opet rizik je velik-samo izluđuje jadnu Yaso koja isto ni sama ne zna.Brižna je i visi nad kćerkom i unukom too much !Ali zato uvijek pruža podršku,pa joj može biti zasad oprošteno s moje strane

Odijevanje i styling u seriji -ukusi su različiti,ne bi komentirala.Reći ću samo da mi Yaso sve bolje izgleda (frizura,make up,odjeća-ja volim Uggsice a i moja kći ) Na Savaša možeš navući vreću i on će ju znati nositi (to je pitanje osobe,ne uloge )

Muzika meni predobra,odlično prati radnju,još kad bi češće dali prijevod pjesama...
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 18:39   #953
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Malo o drugim likovima-Savaša i Yasemin ćemo rastavit do atoma,kako smo krenule

Pala je meni u dosadašnjim epizodama dosta dizao tlak-em nema svog stava,em ništa ne radi na poslu,svoju obitelj viđa ..kad?-ko da ih i nema,stav prema trgovini heroinom da ne spominjem.Sestri se nije usuđivao zucnuti,prepuštao joj odgovornost i blaženo snivao u hladovini.Izmlatio Ismaila ni ne provjerivši priču sluškinje koja nije ništa pouzdanija od dotičnog,radi iza leđa Savašu jer se ne usudi suprotstaviti sestri(kad ga ona pogleda samo proguta što je zaustio reći).O poslu i marketingu nema blage veze...NO,kad Šahnur annem gunđa on ipak kaže-tebi nikad dobro,uvijek moraš biti u pravu.Tu vjerojatno leži poanta priče-ona je bila više "muško" i u mladim danima od njega-britkog uma i jezika,neustrašiva i odana tradiciji-vjerojatno ju je i otac tako doživljavao,udala se za Agu i ...postala i ona Aginica.Pala nije imao tih osobina i povlačio se,zadovoljavao perifernom pozicijom,štiti leđa i podupire obitelj.Naravno,dođe neko i uzburka vode i on više ne zna svoje mjesto u poretku,ne zna ni svoje prave stavove(barem nisam nikad okrvavio ruke,kaže on-naravno da jesi,Pala,i te kako-ne ubija se samo oružjem).
Dobra osobina mu je što je odan !

Nadia i Đem do sada ih nisam spominjala jer nekako ne znam ni što bi rekla.On je kao Savašev prijatelj ali mi je totalno blijedi lik-dal zbog scenarija ili glume ili oboje.Ljubav prema Nadii se nekako čudno stvarala,dosta je forsirao a nemam dojam da mu ona uzvraća osjećaje. On kuži da su njezini osjećaji prema S. nešto drugo od prijateljstva,ne zna to točno objasniti ali intuicija radi.Njezini motivi da bude sa njim?Teško reći za sada.Ova zadnja rasprava je totalni fijasko-uvrijeđen što ga zamolila da razgovaraju kasnije,molim te lijepo,koji dramolet Ko malo dijete .Trebala je onu čašu s ledom izlit mu na glavu da se ohladi-a drugu onoj kovrčavoj vještici !

Besprizorni iz Agencije-što reći,treba ih zapakirat i lansirat što dalje -na žalost takvi ne rastu samo u Turskoj i ne samo u marketingu

Mama Leyla sama ne zna što bi,dal lagat,ne lagat,kako se izvuć iz laži,a opet rizik je velik-samo izluđuje jadnu Yaso koja isto ni sama ne zna.Brižna je i visi nad kćerkom i unukom too much !Ali zato uvijek pruža podršku,pa joj može biti zasad oprošteno s moje strane

Odijevanje i styling u seriji -ukusi su različiti,ne bi komentirala.Reći ću samo da mi Yaso sve bolje izgleda (frizura,make up,odjeća-ja volim Uggsice a i moja kći ) Na Savaša možeš navući vreću i on će ju znati nositi (to je pitanje osobe,ne uloge )

Muzika meni predobra,odlično prati radnju,još kad bi češće dali prijevod pjesama...
slažem se a gdje i neće biti - Kirac! hej - pa on i s par poklopaca izvede simfoniju. Moj poklon maestro!
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 18:59   #954
Zato je Savaš posebaa!



kıraç aşk ve ceza
http://www.youtube.com/watch?v=Am5JjtAOQu4
http://www.youtube.com/watch?v=1kovD...feature=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=OFuuT...eature=related
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 02.09.2011. at 19:11.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 19:11   #955
Smireno,odlučno- i bezpogovorno! Ha,to mi se sviđa
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 19:41   #956
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Meni oni veci dio veze idu na zivce, jedino su na samom pocetku bili nekako neutralni, nit' su mi mirisali, nit' smrdili. On se ljuti na nju, a trebao bi na sebe sto svjesno pristaje na tu saradu, ne moze reci da nije znao, osjecao (kao Savas da je Cicek zaljubljena u njega, naivno, ali on stvarno nije znao) da njega Nadija ne voli, a tek reakcije kada mu ona spomene da je u Savasevom drustvu, dobro da mu para ne pocne izlaziti na usi. Nadia mi u sebi ima nesto mracno, kao sto je Ema rekla..
Vidiš, to da Nadia ima u sebi nešto mračno, to mi je odmah došlo. Još i prije nego je Džem upao u igru. Jednostavno ima u njoj nešto... potisnuto. E, to je prava riječ. Ona nešto potiskuje, ali to nije ljubav prema Savašu. Da, ona je zatelebana u Savaša i to pokušava sakriti. Bezuspješno, je li. Ali potiskuje nešto drugo. I to nema veze sa Savašom, ni sa Džemom, ni s bilo kime, to je nešto isključivo vezano za nju. Neki ljudi su takvi, mogu biti dobri, ali nositi nešto negativno u sebi. Čak mislim da Nadia nije opasna za druge, nego za sebe. Ona mi baš djeluje kao tipičan autodestruktivan tip.


Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Da li si taj izraz za Boru pokupila na spoilerima ili great minds think alike?
E, ne znam. To ti je ono pitanje šta je bilo prije, kokoš ili jaje. Jer pročitala sam, i to u rekordno kratkom roku, masu toga na spojlerima, pa mi je izraz Bora ljiga zapeo za oko. A istovremeno, čim sam ga vidjela povraćalo mi se od njega. Sad, šta je prevagnulo ne znam. Ali volim vjerovati da je ovo drugo - great minds think alike.


Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Rosi C i Emi, i ja sam Demira pospremila u ladicu, ovaj lik je utjelovljenje svega savršenoga, mogla bi samo o njemu pisati i samo u njega gledati, em fizički, em karakterno..
Tako treba, tako!

Znate, kvaka je u tome da mi koji smo gledali Asi nekako instiktivno povlačimo paralelu Demir-Savaš. I mislim da je to normalno. Ja sam sa Savašem nekako došla na svoje, iz vrlo jednostavnog razloga - sve što mi je smetalo kod Demira, kod Savaša toga nema. Dakle, Savaš je savršen.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 20:11   #957


Kad čovek pročita neke postove rekao bi da gleda ekranizaciju dela Dostojevskog ili vrhunsko delo filmske umetnosti .

Prosečna serija sa divnom uvodnom muzičkom numerom i zasada 3 dobra i karakterna lika.Zanimljiva ideja.Razradu čekam...po drugi put. Ko čeka taj se načeka...
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 20:27   #958
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Gle, to je skoro kao sa GT:
Dosadno sastanak pobjeći
POZIV glava na glavu večeras. Molimo kažu da

Znači kad se Turci onako zviznu glavom u glavu, to je u stvari poziv na spoj?
baş başa - doslovno znači glava glavi; al pravo značenje je sami - samo naše glave valjda, bez ikoje druge glave iliti "jedan na jedan", "face to face"

a ja sam čula da je to kad se zviznu glavom o glavu u biti pozdrav islamistički nastrojenih...
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 21:19   #959
Baš ga pretjeraše s ovim Gledali ste
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 21:20   #960
Kaj ovo je repriza ... ?! Bzvz
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.