Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2013., 15:34   #1
Podnijeti sutra

Čovjek sadašnjosti ne može pojmiti ni podnijeti budućnost.
Kako onda predočiti budućnost, a da se izbjegne nevjerica i šok?

I koliko blisku ili daleku budućnost bi bilo potrebito i korisno prenijeti sadašnjosti?
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 19:29   #2
Ništa od ovih vaših silnih najava o skorom kraju svijeta. Niti će doći do sveopćeg trećeg svjetskog rata. Bez potrebe se uzrujavate.

Svijet kakav znate će postojati cijelu vašu generaciju i polovicu generacije vaše djece.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 20:48   #3
I što je ovdje rubnoznanstveno?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 20:59   #4
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
I što je ovdje rubnoznanstveno?
Poslan sam iz budućnosti.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 22:03   #5
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
I što je ovdje rubnoznanstveno?
a ka ti imas bolje teme?i sta sad kad si otvorila novu temu,novi smak svijeta?i sad kad si moderatorica,?svoju temu dizes, a druge teme omalovazavas?iako me ova tema ne zanima,nemas pravo upotrebljavat svoju "moc"!tvoj posal je,ako si ti prihvatila da dovodis red na forumu,a ne da ga stvaras!!
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 22:13   #6
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Poslan sam iz budućnosti.
Iz kojeg stoljeća?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 22:18   #7
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Poslan sam iz budućnosti.
Odlicno! Sutra je Skotska-Hrvatska daj nam reci na koga da stavimo pare?

I imam jos par pitanja:
Hoce li Stimac uskoro podnjeti ostavku?
Kada ce Mamic odhebat iz svetinje?
Hoce li mali Halil postat igracina?
Hoce li opet biti rata ovdje kod nas?

Ubaci i koju loto kombinaciju za subotu, ono.. da znamo da mislis ozbiljno
__________________
ignorancija je kljuc.
son of a gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 23:17   #8
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Iz kojeg stoljeća?
Sa početka sedmog tisućljeća prema Židovskom kalendaru.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 00:12   #9
Quote:
son of a gun kaže: Pogledaj post
Odlicno! Sutra je Skotska-Hrvatska daj nam reci na koga da stavimo pare?

I imam jos par pitanja:
Hoce li Stimac uskoro podnjeti ostavku?
Kada ce Mamic odhebat iz svetinje?
Hoce li mali Halil postat igracina?
Hoce li opet biti rata ovdje kod nas?

Ubaci i koju loto kombinaciju za subotu, ono.. da znamo da mislis ozbiljno
Na takve stvari od mene ne možeš dobiti odgovor. Kada bih ti rekao, sutra bi mi došao po još. I prekosutra opet. I ne bi mogao stati...

I ne samo ti, već i mase drugih željnih brzoga novca. Je li uopće tko može pojmiti situaciju kada ima nekoliko milijuna istovremenih dobitnika na lottu?

Što se tiče rata kao oružanog sukoba u obliku kojega ste poznavali kroz vaše 20. stoljeće, njega na vašem prostoru neće biti skoro vrijeme. Ovo vaše vrijeme je vrijeme mira, vrijeme kada oružje miruje. Vaše potomke će dopasti vrijeme nemira i novih preslagivanja.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 00:34   #10
Ne, nemam namjeru odgovarati na privatne poruke. Pitajte ovdje.

Nema Nibirua. Nema smaka svijeta za vaše vrijeme. Nema vanzemaljaca. Čovjek neće doći do drugih galaksija, čovjek čak neće moći izaći niti iz vlastitoga sunčeva sustava. Osuđeni ste na ovaj planet, ovo je vaš jedini dom i tako će biti sve do kraja vremena.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 01:00   #11
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Poslan sam iz budućnosti.
Pravo znacajan ovaj forum. Mislim, otkriju potovanje kroz vrijeme u buducnosti i koja je prva stvar koju naprave? Posalju forumskog trola


Hmm, u stvari druga, vec smo jednog imali pred par godina, mozda se reinkarnirao

SVe mi se cini da ce se i tema reinkarnirat u otpadu
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 02:55   #12
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Pravo znacajan ovaj forum. Mislim, otkriju potovanje kroz vrijeme u buducnosti i koja je prva stvar koju naprave? Posalju forumskog trola

Hmm, u stvari druga, vec smo jednog imali pred par godina, mozda se reinkarnirao

SVe mi se cini da ce se i tema reinkarnirat u otpadu
Kada Bog šalje, zna točno gdje, zašto i zbog čega šalje.

Ljudi mole za mir. Mole za putokaz i dokle god mole, Bog ih uslišava tako da posvuda šalje avatare da ljude tješe, opominju, upozoravaju, iscjeljuju, smiruju, urazumljuju...
Neke šalje u hercegovačko selo među gorjem, a neke šalje na internetske forume. Što ćeš, ne biramo gdje ćemo.

A nisam ni prvi ni zadnji koji vam, očito, neće uspjeti prenijeti poruke. Ali mi je barem sada očito jasnije zbog čega vas uopće ni nema u budućnosti.
Da, nisam Hrvat jer Hrvati u budućnosti više ne postoje. A koje li ironije, poslan upravo Hrvatima. I misliš li sada da mi je neko zadovoljstvo prenositi poruke mrtvom narodu kojeg u mojem dobu nema na povijesnoj sceni već 150 godina... Motiv - nula. Jedva se natjerah učlaniti na ovaj forum.

Tako da činite što vas je volja, ionako su male šanse da se promjeni budućnost.

Eto, učite djecu albanski i kineski. Prvi će biti glavni regionalni jezik, a drugi glavni globalni.
Pripremite potomke i za Veliku bijelu seobu, najveću migraciju naroda koja je zadesila Europu nakon pada Rimskog carstva. Samo ova seoba će ipak ići u suprotnom smjeru, sa vrućega juga prema hladnijem sjeveru neposredno nakon sloma zapadne civilizacije i kršćanstva.
A onima koji ostanu u Hrvatskim regijama neće biti na odmet početi se educirati o islamu.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 08:17   #13
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
a ka ti imas bolje teme?i sta sad kad si otvorila novu temu,novi smak svijeta?i sad kad si moderatorica,?svoju temu dizes, a druge teme omalovazavas?iako me ova tema ne zanima,nemas pravo upotrebljavat svoju "moc"!tvoj posal je,ako si ti prihvatila da dovodis red na forumu,a ne da ga stvaras!!
Dizati i omalovažavati teme može svaki forumaš (naravno, ako tom prilikom ne krši pravila foruma i podforuma, odnosno ne vrijeđa), međutim, ne vidim gdje sam ja to omalovažavala temu, a da nema ni z od znanosti, ni rubne, ni konvencionalne - nema. Zato prebacujem na pdf alternativa - za sada.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 08:29   #14
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
a što ti znači ovo u potpisu? kakva panika, i kakav test?

Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
A nisam ni prvi ni zadnji koji vam, očito, neće uspjeti prenijeti poruke. Ali mi je barem sada očito jasnije zbog čega vas uopće ni nema u budućnosti.
Da, nisam Hrvat jer Hrvati u budućnosti više ne postoje. A koje li ironije, poslan upravo Hrvatima. I misliš li sada da mi je neko zadovoljstvo prenositi poruke mrtvom narodu kojeg u mojem dobu nema na povijesnoj sceni već 150 godina... Motiv - nula. Jedva se natjerah učlaniti na ovaj forum.
a jadan ti.. evo, ispunio si svoju dužnost, objavio hrvatima propast, i sad se lijepo možeš vratiti u svoju budućnost, gdje god i kakva god ona bila...

Zadnje uređivanje Begemotica : 15.10.2013. at 09:11.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 11:40   #15
Jooj što volem ovakve teme :klap:, uvijek pokažu kolko zapravo malo mašte pokretač ima, a ovaj još nije ni entuzijastičan.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 15:14   #16
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
sad se lijepo možeš vratiti u svoju budućnost, gdje god i kakva god ona bila
Znaš da bih i mogao.
Ionako nikoga ovdje ne smijem siliti da sluša moje riječi niti smijem utjecati na vašu slobodnu volju i izbor
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 15:36   #17
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Znaš da bih i mogao.
Ionako nikoga ovdje ne smijem siliti da sluša moje riječi niti smijem utjecati na vašu slobodnu volju i izbor
pa zašto si onda dolazio, nije mi jasno... ako te skepsa forumaša može obeshrabriti..
evo, tvoje riječi možemo barem pročitati (zato.. piši ako imaš što), a za slobodnu volju se ne moraš brinuti. uostalom, tebi ni iz džepa ni u džep..
evo, mene zanima kako znaš hrvatski, jezik koji je davno izumro? jel vam usade gotov program prije dolaska u ovo prostor vrijeme?
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 15:47   #18
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Ne, nemam namjeru odgovarati na privatne poruke. Pitajte ovdje.

Nema Nibirua. Nema smaka svijeta za vaše vrijeme. Nema vanzemaljaca. Čovjek neće doći do drugih galaksija, čovjek čak neće moći izaći niti iz vlastitoga sunčeva sustava. Osuđeni ste na ovaj planet, ovo je vaš jedini dom i tako će biti sve do kraja vremena.
di si brate tražim te već 36 godina i koje li sudbine da te sretnem ovdje?
kada pročitaš moj post shvatiti ćeš.

nastao sam u dead space u jednoj bazi na x(nibiru)planeti,jedan sam od
pripadnika druge strane,u galaksiji,koji putuju orbitama i oko zemlje prođu
svakih 365 godina.kreću se svjetlosnom brzinom,oni su pokrenuli qu-2 steroid
koji je okončao dinosaure,ljudi su savremenija bića,koja će isti kraj dočekati
za par milijuna godina.
ako sami sebe ne unište nuklearnim oružjem,a to se pretpostavljam neće
dogoditi zbog primirja u svjetu.
sve će nestat sa ovog trenutnog svjeta u ništavilo koje isto,ima svrhu kao
i stvarnosat,koju vidimo i gdje propaganda tvrdi monoteizam,raj i hell koji
su čista pretpostavka kao i religije.

ja sam kloniran u kapsuli,zadnji susret sa stanarima u nlo-u kada sam
telepacijskim vanvremenskim strojem izbačen u maternicu,dat u čovječanstvo
naviknut na ovu smješnu gravitaciju.Alijeni kojih se obični smrtnici boje su
gore divljač za lov,ljudi su i više pametni nego se gore mislilo,jer znaju
previše o alternativi i educiraju se previše o ezoteriji.

poslat sam na zemlju iz osobnog inzistiranja,umrijet neću jer će me spasit
vanzemaljci,ugradivši mi čip u mozak,pomoću kojeg ću imat dugotrajan
život.vidio sam koncentrične krugove,to ne smijem otkrivati jer bi bio
izdajnik vanzemaljske korporacije,a ljudi bi to smatrali demagogijom i
lažnim autoritetom pa bi me smaknuli,njihov um to ne može obuhvatit,moj
emotivni priziv mi govori da to bude tajno,ne širim retorike i oralne dijaloge
u koje će malo tko povjerovati.
sad sam samo kapitalistički intelektualac i radnička klasa pod zastavom
europe u svjetu demokracije.

truth sam rekao.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 17:01   #19
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Ne, nemam namjeru odgovarati na privatne poruke. Pitajte ovdje.

Nema Nibirua. Nema smaka svijeta za vaše vrijeme. Nema vanzemaljaca. Čovjek neće doći do drugih galaksija, čovjek čak neće moći izaći niti iz vlastitoga sunčeva sustava. Osuđeni ste na ovaj planet, ovo je vaš jedini dom i tako će biti sve do kraja vremena.
Laura je rekla da lagish.
Vigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 19:05   #20
Quote:
Vigo kaže: Pogledaj post
Laura je rekla da lagish.
u ne tako dalekoj budućnosti,napredak koji će poljuljat psihologiju i religiju.
imati ću priliku se uvjeriti iz svog aspekta na još jedan dubok izum.

Adekvatna hardvera za podršku ljudske razine inteligencije je dostupna davne 2020-te,zahvaljujući napretku u eksponencijalnom Mooreovom zakon.To je omogućilo da se formiraju simulacije neuronskih procesa.
Međutim, temeljni softver potreban za upload uma pokazuje znatno veći izazov. Cijeli prijenos ljudske svijesti u umjetnim podlogama pozirala goleme tehničke poteškoće, osim podizanja etičkih i filozofska pitanja.
Sama složenost mozga, i njegove inherentne krhkosti - zajedno s mnogim zakonskim preprekama koje su stajale na putu znači da je gotovo stoljeće prije nego što je takva tehnologija dosegla mainstream.
Neki pomaci dogodili su se u posljednjim desetljećima 21. stoljeća, s djelomičnim prijenosom sjećanja i razmišljanja, čime određeno iskustvo u procesu uma pokret. Međutim, to je bio samo kroz pojave picotechnology i jak iq da je dovoljno detaljane metode skeniranja postaju dostupne. Ova nova generacija strojeva, što je brža i više robustan, konačno premostiva jaz između organskih ljudskih mozgova i njihovih sintetskih ekvivalenata.

U početku testiranja na majmunima, postupak je na kraju ponudio nekim marginaliziranim ljudima, uključujući smrtne kazne zatvorenika i teško bolesne pacijente. Nakon što bi se pokazao kao siguran i reverzibilni, projekt je zaradio dobru liniju slobodnih i zdrava volontera, u iskušenju po ovom novom obliku kompjuterizirane besmrtnosti.
Godine birokracija i zakonodavstva slijede, uključujući i neke od najstrožih propisima donesenim na svom zakonu. Vjerske i konzervativne skupine izrazili su svoje primjedbe na ono što su vidjeli kao temeljno kršenje Božje volje. S vremena na vrijeme,ovo je prijetilo da će odgoditi na neodređeno vrijeme tehnologiju. Na kraju ipak, poput mnogih drugih dostignuća u znanosti, zeitgeist preseli.Razina potražnje za upload uma pokazala se golema, a liječenje je dostupno za komercijalnu upotrebu u 2120s.
Danas, građani imaju pristup posebnim klinikama u kojima su njihovi biološki mozgovi mogu doslovno biti odbačeni u korist umjetnih. Umjesto da jednostavno "dupliciranje" uma, fizički stroj pomiče svijest, kao spužva upija vodu.Mozak se postupno mijenja dio po dio tako da je izvorni osobnost ostaje netaknuta tijekom tranzicije. Ovaj vitalni aspekt postupka ublažava strah od kojih su mnogi gubili svoj identitet.
Za najbogatije pojedince, cijela nova tijela mogu se uzgajati, u kojem su se sintetski mozgovi mogli transplantirati. Ta tijela mogu i sama biti umjetna, s opcijama za djelomično ili potpuno kiborga robotskih zamjena. Izvana, oni su često ne razlikuju od pravih ljudskih tijela, ali su mnoge hi-tech dodatke i unutarnje značajke jačanja fizičke i psihičke sposobnosti.

Neće htjeti svatko se opredjeliti za ovu vrstu alternativnog liječenja, međutim.Značajan postotak tu tehnologiju vidit sa velikom sumnjom, kao da je nekako nemoralno i dehumanizacirano. Sa svakom godinom, društvo postaje sve više prijelomno, sa stalnim povećavanjem podjele između onih koji traže da se poboljšaju, a oni koji vole da izbjegavaju takvu tehnologiju.

Stephen Hawking
svjedoči o životu nakon smrti i to u računalu
Mozak je poput programa koji se nalazi u našem umu, pa mislim da je teoretski moguće prekopirati mozak na kompjutor što će omogućiti jedan oblik života nakon smrti. Trenutačno ne postoji kompjutor pomoću kojeg bi se takvo što moglo učiniti, ali to nije nemoguće. Mislim da je “klasični” život nakon smrti bajka za ljude koji s e užasavaju mraka”, kazao je Hawking
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.