Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2015., 10:09   #661
Quote:
Rinna kaže: Pogledaj post
da li imamo u HR webshop gdje se moze kupiti Triumph?

malo mi je daleko do ZG samo zbog toga ili, da li mi netko moze provjeriti da li su dobili Magic wire kolekciju? kupila sam jedan u inozemstvu i presavrsen je ali sad bi jos jedan
Što je magično kod te žice?
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 11:10   #662
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Što je magično kod te žice?
nema klasicne zice, nego kao nekakva silikonska koja se potpuno prilagodjava tijelu to je prvi grudnjak koji ne osjecam na sebi, skup je ali vrijedi svake lipe
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 11:38   #663
Zanimljivo. Koliko skup?
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:05   #664
40€, mozda nekom nije skupo, ali..

i da, izradjen je od nekog finog, glatkog i mekanog materijala ( nisam uopce pogledala kojeg na etiketi) pa je bilo neugodno kad su se iz kabine u kojoj sam bila s frendicom culi zvukovi: aaaaa, kako je mekan...
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:03   #665
Quote:
Rinna kaže: Pogledaj post
nema klasicne zice, nego kao nekakva silikonska koja se potpuno prilagodjava tijelu to je prvi grudnjak koji ne osjecam na sebi, skup je ali vrijedi svake lipe
Ajmeeeee, čim bude plaća ću ići pogledati.
Muka mi je više od grudnjaka čije žice mi popucaju nakon nekoliko nošenja pa me bodu dok ih ne izvadim a onda sam grudnjak izgubi oblik i funkciju.
Ja sam i prije par godina uzela Triumph grudnjak, neki običniji ali je bio prekrasan. Na kraju, nakon par tjedana nošenja sam išla kupiti još jedan, u drugoj boji, jer je bio nešto presavršeno. Evo i dan danas ih imam i rado ih nosim. Platiš ali bar znaš da će trajati.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 13:35   #666
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
trebam preporuku za kvalitetan push up grudnjak za haljinu s skroz otvorenim leđima
ima li tko ovaj http://www.asos.com/fashion-forms/fa...1&gridcolumn=2 drži li taj silikon?bojim se da putem ne izgubim grudnjak , hahahahah
ovo sranje od grudnjaka ništa ne drži, ja ga stavila u subotu odmah se počeo odljepljivat, tako da su ovo bačene pare
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 11:14   #667
Pozdrav! treba mi pomoć pri kupnji grudnjaka. želim naručiti Shock absorber sportski grudnjak, ali malo me zbunjuju njihove mjere.
Tu je tablica: http://www.lessbounce.com/info/size.aspx prema kojoj bi ja trebala uzeti 34 DD (u centimatrima je 77 i 89) dok u H&M-u kad kupujem grudnjak uzmem 75 D, isto tako i u woman's secretu. Sad, ima li netko iskustva s time, jer ne želim uzeti krivu veličinu pa vračati...

E da, i sad imaju popuste na neke neobične brojeve (u pola cijene) a ostalo čini mi se normalno košta

i dvoumim se između ova dva modela http://tinyurl.com/pzrzgkl i http://tinyurl.com/nmgv2e5 pa molim za preporuke i/ili komentare
Valerchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 18:00   #668
Quote:
Valerchy kaže: Pogledaj post
Pozdrav! treba mi pomoć pri kupnji grudnjaka. želim naručiti Shock absorber sportski grudnjak, ali malo me zbunjuju njihove mjere.
Tu je tablica: http://www.lessbounce.com/info/size.aspx prema kojoj bi ja trebala uzeti 34 DD (u centimatrima je 77 i 89) dok u H&M-u kad kupujem grudnjak uzmem 75 D, isto tako i u woman's secretu. Sad, ima li netko iskustva s time, jer ne želim uzeti krivu veličinu pa vračati...

E da, i sad imaju popuste na neke neobične brojeve (u pola cijene) a ostalo čini mi se normalno košta

i dvoumim se između ova dva modela http://tinyurl.com/pzrzgkl i http://tinyurl.com/nmgv2e5 pa molim za preporuke i/ili komentare
nemam iskustva s tim konkretnim grudnjacima, ali zbog oblika ti mjere mogu odstupati za košaricu gore i dolje od izmjerenog. Kad nisam sigurna naručim dva broja i jedan vratim, onaj koji mi ne odgovara
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 23:57   #669
narucila sam si grudnjak preko neta, velicina UK 32G, odnosno EU 70G
veličina mi ne odgovara, pa ga prodajem, ak nekog zanima ne znam gdje bih drugdje ovo postala, ne znam puno cura koje nose tu velicinu
lakunoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 20:22   #670
Trebam pomoć od nekoga tko je ovo već tražio dakle, tražim grudnjak za haljinu sa skroz otvorenim leđima, ali za velike grudi. Oni silikonski koji se samo nalijepe ne dolaze u obzir. Možda onaj grudnjak koji dolazi sa trakom koja se veže na dnu leđa ili tako nešto.

U kojoj trgovini u Zagrebu se to može naći? Trgovina preko neta također mi ne pomaže jer nemam vremena više naručiti... Please help
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 17:58   #671
Zdravo! Jel znate di bi mogla naći grudnjak koji je izgledom sličan "god save queens" grudnjacima?
sanberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:19   #672
Jel postoji Triumph u Zg?
I kaj napraviti kad proviri zica van? Se moze spasiti grudnjak? Pokusala sam zasiti, ali uvijek izviri.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 10:31   #673
ja sam se iznenadila kvalitetom nkd grudnjaka.
inače nosim samo liscu, i zatekla se slučajno u nkd trgovini kad su imali neki popust na donje rublje. i ajd kupim jedan. najobičniji, basic, bež boje. odličan je. jedan od boljih grudnjaka. čvrst, ne osjetiš ga. a nosim 85c.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 12:59   #674
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Jel postoji Triumph u Zg?
Postoji, u Avenue Mallu.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 13:51   #675
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Jel postoji Triumph u Zg?
I kaj napraviti kad proviri zica van? Se moze spasiti grudnjak? Pokusala sam zasiti, ali uvijek izviri.
ima na youtubeu dobrih trikova pa tamo pogledaj ako nisi

jel zna netko neki ljepljivi grudnjak koji stoji na mjestu?


meni su new yorker, h&m grudnjaci sad najbolji(naravno moraš vidjet koji ti model odgovara), prije sam liscu samo kupovala, ali nisam bila zadovoljna jer se brzo opuste i naramenice(a vecinu koju sam ja imala naramenice se nisu mogle mijenjati) i brzo se nekako rašire..
a jedan sam kupila jer me trgovkinja uvjerila da je to moja veličina, ali mi je bio premali pa su mi se zgadili jer sam dala novce za ništa
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 20:15   #676
Molim za pomoć.
Ukoliko netko zna gdje u Rijeci imaju NBB grudnjake, uglavnom sam ih nalazila po xy dućanima, nisu skupi i jedino mi ti najbolje pristaju. Nažalost ih u Ri jos nigdje nisam uspijela naći
Unaprijed hvala
__________________
Većina nas ima tu sreću ili nesreću da gledamo kako se život malo-pomalo troši a da to gotovo i ne primjećujemo.
oragne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:17   #677
evo, ja ne znam jesam ja mutava, jel ne znam mjerit il u čemu je točno problem, no nikako ne mogu dobit neki normalan odgovor na to koja mi točno veličina treba.
zadnje sam kupila 80C (jer nije bilo 80D kombinacije, a 90C mi je jako preširok), onak po širini je ok (iako sam već primjetila da se razvlači iako sam ga oprala cca 2 puta samo, a kopčam ga na zadnjoj kukici), ali košarice su mi male. baš male. ukoliko se sagnem ispadaju mi sise van. kad stojim onak se "prelijevaju" i normalno da ga ne mogu nosit. užasno izgleda .

onda sam dobila ideju naručit s neta, ali reko idem se prvo izmjerit i ispada da sam 34A, pa 34C, a na kraju 34DDD tj 34F. razlika je baš ono mala .
mjerila sam ispod, preko, iznad, kad se sagnem i kad ležim. na kraju nisam pronašla neki kalkulator di to SVE treba unest
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 08:48   #678
ja sam 80b, 85b 80c i 85c. sve ovisi o vrsti kosarice i vrsti sirine koja ide preko ledja.

al mi nije jasno kako si ti 90c??? 90 oznacava velicini prsnog kosa, a nekako mi se cini da si ti puno uza od mene

ja grudnjake ne bi mogla kupovat naslijepo. moram probat. jednostavno neki okunajugodniji najvise zuljaju. na kraju najvise nosim topice iz lidla..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 12:44   #679
90C mi je bolji sto se tice kosarica, ali mi je jako sirok na ledjima. Meni bi ustvari trebao 75DD, ali te kombinacije nigdje ne mogu nac.
Pol zivota sam provela sa straznjim dijelom grudnjaka skoro na vratu jer sam bila tad 70D
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 16:40   #680
Ima li Lormar grudnjaka u Zagrebu i gdje?
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.