Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2007., 23:14   #201
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Sta imas namjeru kupovati tako nesto??? Ako te interesira pogledaj sto se sve nudi na trzistu od modela 1911 pa se odluci http://www.impactguns.com/store/hg_semi.html Inace u USA su dosta hvaljeni Kimber-ovi 1911 modeli, ali meni osobno su ovi Nighthawk Custom prej.... sve rucni rad, Rolls-Royce 1911 pistolja http://www.impactguns.com/store/nighthawk.html... Ovo je jedan od modela za kolekcionare(slican onima sto Castor Troy, N. Cage ima samo u srebrnoj verziji) http://www.nighthawkcustom.com/detail.aspx?ID=124# cijena mu nije napisana ali mislim da je oko $10.000...
Nemam namjeru baš dati tolike pare, ali JAAAKO me zanima koliko bi koštao par kromiranih Berreta poput one iz "Malo dobrih ljudi" s kojom se časnik propucao kad nije htio svjedočiti na sudu protiv vojske; imao sam jednu takvu, registriranu na dedu, ali pošto je on umro, a ja nemam dozvolu za držanje vatrenog oružja, došla murja na vrata i odnijela ga... Za dozvolu imam u planu ići sad uskoro polagati, miniciju lako nabavim, ali mi uz te pištolje treba i dupla futrola za ispod pazuha, pa ako imaš bilo kakvu info o tome gdje i kol'ko, ...
Johnny_B. is offline  
Old 18.08.2007., 11:17   #202
Prema ovome što si napisao, ostat ćeš vrlo brzo bez njega. Ne razlikuješ DRŽANJE i NOŠENJE!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 18.08.2007., 13:36   #203
Quote:
ali pošto je on umro, a ja nemam dozvolu za držanje vatrenog oružja,došla murja na vrata i odnijela ga
to se i meni dogodilo nakon djedove smrti samo sam ja drugacije postupio posto ga nikako nisam mogao legalizirati, stavio sam pistolj na panj i 5 puta ga opalio maljem i tako sam im ga predao...
Josey_Wales is offline  
Old 19.08.2007., 19:56   #204
jebeš pištolj koji nije .50 BMG

ili ovakvo nešto:
Pilatus is offline  
Old 19.08.2007., 19:58   #205
to je top a ne pistolj
Icebreaker is offline  
Old 19.08.2007., 20:47   #206
nema problema, Custom made .600 Magnum Nitro Express http://www.youtube.com/watch?v=-8fSIbA9SOM
Josey_Wales is offline  
Old 19.08.2007., 21:17   #207
Now that's what i call a gun!
Pilatus is offline  
Old 19.08.2007., 21:46   #208
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
jebeš pištolj koji nije .50 BMG
a u jebo te, 50bmg u pistolju
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 21.08.2007., 16:12   #209
Quote:
johnny_B. kaže: Pogledaj post
GLOCK - prelagana drška u odnosu na metalni zatvarač, nema fizičku kočnicu
HS2000 - precizan, ali nesiguran (PP Zagreb, murjak i propucana žena)
DESERT EAGLE - ZAKON, ali fakat PREogroman
SMITH & WESSON - prefilmski pištolj, ali svaka čast N. Cageu i njegovim pozlaćenim...
SIG SAUER - HEBENA utoka, rijetko za naći
BERRETA 92FS - još UVIJEK bar meni najdraži; jest da ima 42 dijela, što ga čini najkompliciranijim pištoljem za rastavit', ali taj zvuk, taj izgled, ta vatrena moć (15+1)... MLJAC, MLJAC!!! Otkad sam ga prvi put vidio, bila je to ljubav na prvi pogled. A i danas kad ga imam, spava u staklenoj vitrini, izložen da se ljudi koji k meni dođu prvi put na kavu, dive...
Ajde molim te objasni kako si dosao do zakljucka da je HS2000 nesiguran pistolj ????????? Ima 3 sigurnosne kocnice (na dršci, na okidacu i jos imas nekih pola cm do okidanja) + indikator da je METAK u cijevi, a to da ima debila koji neznaju rukovati pistoljem je sasvim druga stvar
A ima i debila koji misliju da trebaju samo izvadit senzer i da je pistolj prazni, a kaj je s metkom u CIJEVI ??
TheAMDtm is offline  
Old 21.08.2007., 17:28   #210
Quote:
a kaj je s metkom u CIJEVI ??
zavrsi u vlasnikovoj nozi, u frendu ili pak u nevinom prolazniku... jos bi tragedija bila i veca da su kojim slucajem Hollow point meci u igri...
Josey_Wales is offline  
Old 22.08.2007., 04:24   #211
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Hollow point meci u igri...


E da,HS 2000 FTW!
__________________
Ljudi su žrtva, a žene su poludile.
Hollow Point is offline  
Old 24.08.2007., 00:50   #212
Quote:
TheAMDtm kaže: Pogledaj post
Ajde molim te objasni kako si dosao do zakljucka da je HS2000 nesiguran pistolj ????????? Ima 3 sigurnosne kocnice (na dršci, na okidacu i jos imas nekih pola cm do okidanja) + indikator da je METAK u cijevi, a to da ima debila koji neznaju rukovati pistoljem je sasvim druga stvar
A ima i debila koji misliju da trebaju samo izvadit senzer i da je pistolj prazni, a kaj je s metkom u CIJEVI ??
A da ti, frende, najprije pročitaš cijelu temu od početka, pa da onda zaključiš što sam dao pod objašnjenje za HS2000 i "fizičku kočnicu" pištolja!?
Nemoj se ljutiti, ovo nije bilo ništa osobno, i nije mi bila namjera počinjati svađu, ali svako ima pravo na svoje mišljenje i mislim da, iako ne znam puno o pištoljima i modelima, jer sam malo zatucano govno po pitanju oružja, i ne surfam po stranicama tražeći iste, još uvijek sam imao priliku isprobati PUNO više modela vatrenog oružja, i naučiti neke stvari od ljudi koji imaju životno iskustvo, tako da te samo upozoravam da uvažiš i mišljenje drugih ljudi...
Johnny_B. is offline  
Old 24.08.2007., 11:04   #213
johnny koje si modele probao??? i koji kalibri???
Josey_Wales is offline  
Old 05.09.2007., 11:58   #214
baš sam nešto sinoć premišljao...

kakvu pljucu bi bilo najbolje uzet kad život dojadi?
i kakvo zrno,ipak je dobro bit siguran da će odradit posao
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Old 05.09.2007., 12:29   #215
da se odlucim upucati, kontam da bi koristio najvjerojatnije revolver, no ako idem sminkerski i sa stilom, onda Colt Goverment 1911 od srebra, sa subsonicnim zrnom - naravno, isto sa srebrnim metkom - u srce... (ne, nisan kojot)
nekak kontam da si nebi pucao u glavu, nije fora...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 05.09.2007., 13:02   #216
ja mislim da bi uzeo nešto preko 9 mm,pod obavezno,hollow point i u glavu.

čini mi se da bi to bilo dovoljno.
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Old 05.09.2007., 15:41   #217
Gluposti
Kome bi ostala pljuca?
KINDER JAJE
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 05.09.2007., 17:19   #218
Quote:
baš sam nešto sinoć premišljao...

kakvu pljucu bi bilo najbolje uzet kad život dojadi?
i kakvo zrno,ipak je dobro bit siguran da će odradit posao
Sve pise u mom potpisu, zar nitko od vas ne cita reklame???...

Quote:
ja mislim da bi uzeo nešto preko 9 mm,pod obavezno,hollow point i u glavu.
bojis se da ces prezivjeti??? hehe sumnjam... uzmi si radije .22 mala rupica i sve cisto i uredno...
Josey_Wales is offline  
Old 06.09.2007., 15:41   #219
kasno se prikljucujem temi... ali...

meni osobno najbolji pistolji su:

glock 18 (poluautomatska i automatska paljba)
beretta 92f
desert eagle (.44 magnum... josey sorry ali ovaj je veci od S&W )
walther p99
hs2000
iz svih pucao i svi mi se svidjaju (eh da je imat para pa ih i kupit )

ali mi je cilj nabaviti hs2000. neka svi pljucaju po njemu ali meni on odgovara (mislim... vise mi odgovara glock 18 ali jebiga... skuplji je "n" puta)
khri is offline  
Old 06.09.2007., 17:05   #220
Quote:
desert eagle (.44 magnum... josey sorry ali ovaj je veci od S&W )
jesi siguran???

Josey_Wales is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger