Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2006., 07:58   #21
Quote:
Skattemus kaže:
di dodje taj peoples
u radničkoj. odmah blizu držićeve.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 13:36   #22
People's je sad strašno in, svi koji drže do sebe i žele biti viđeni se tam naslikavaju. Nisam jela, makar vjerujem da nije nešto, no čak ni ovaj drugi dio (pića i to) nije za pohvaliti - moje društvo je posluživao poluretardirani konobar kojem se nikako nije dalo objasniti da želimo uz piće i nekakve grickalice itd. Slavili smo i bili voljni potrošiti, a konobaru smo 5 puta naručivali i nikako da shvati - dok nije dobio napismeno i ovjereno kod javnog bilježnika da za nas 10 nisu dovoljne dvije zdjelice kikirikija.
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 13:58   #23
Quote:
femmelatin kaže:
People's je sad strašno in, svi koji drže do sebe i žele biti viđeni se tam naslikavaju. Nisam jela, makar vjerujem da nije nešto, no čak ni ovaj drugi dio (pića i to) nije za pohvaliti - moje društvo je posluživao poluretardirani konobar kojem se nikako nije dalo objasniti da želimo uz piće i nekakve grickalice itd. Slavili smo i bili voljni potrošiti, a konobaru smo 5 puta naručivali i nikako da shvati - dok nije dobio napismeno i ovjereno kod javnog bilježnika da za nas 10 nisu dovoljne dvije zdjelice kikirikija.
ja sam tam 2 dcl vina i ramazzoti platila 100 kn. račun je bio 92 kn, ALI KONOBAR NIJE IMAO SITNO PA SI JE SVOJEVOLJNO TO ZAOKRUŽIO NA 100.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 09:54   #24
Takvo razočarenje kod Žaca... Izgleda da ništa u ovom gradu nemre zadržati kvalitetu.

No da i ja nekog pohvalim... restoran Gušti u Gračanima, Markuševcu do li već

Odlično... preporučujem guščju paštetu i tatarski biftek-jedan od boljih koji sam ikad pojeo
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 10:04   #25
Quote:
golfska struja kaže:
o, da... u zadnje vrijeme nanizalo se tih loših restorana.. posebno loše bilo je u Vinodolu u Teslinoj....
Vinodol je isto od Bobana, jel'?

Inace...Boban mi je super...zadnje sam jela rizoto s plodovima mora...
lagano, fino, puno morskih plodova (je da se ceka oko 30 min, ali to iskljucivo zbog plodova mora)...i ima zgodne i pristojne, ugladjene konobare...

ma mljac !
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 10:06   #26
I da, zaboravila sam...

Pizza u Baschieri je definitivno jedna od najgorih koje sam jela...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 10:10   #27
Quote:
frenchkiss kaže:
ja sam tam 2 dcl vina i ramazzoti platila 100 kn. račun je bio 92 kn, ALI KONOBAR NIJE IMAO SITNO PA SI JE SVOJEVOLJNO TO ZAOKRUŽIO NA 100.

to su i meni i frendici, u 2 odvojena slučaja, napravili u Školi. konobar je "zaboravio" vratiti ostatak. koji luzeri nepristojni
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:09   #28
Gušti.
Davnih dana je to bilo, navodno je taj restoran super za raznorazne mesine, ali ona mačka koju su meni tamo servirali se ne bi složila.
praline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:26   #29
kaj napraviti kad vam donesu nejestivu klopu? jel ste vracali, bunili se....
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:33   #30
Quote:
Billi kaže:
kaj napraviti kad vam donesu nejestivu klopu? jel ste vracali, bunili se....
Pa inače na vratim ako nije baš sasvim nejestiva, ali taj put sam vratila i tražila drugo.
praline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 17:52   #31
Quote:
Billi kaže:
kaj napraviti kad vam donesu nejestivu klopu? jel ste vracali, bunili se....
Naravno da vratim, bez milosti. Za moje nofce hocu postenu uslugu. Ako nevalja tiho pozovem konobara i zamolim ga da klopu odnese kuharu nek si on to pojede a meni donese kak spada. I nemam razumijevanja i smisla za humor. I nikad i nigdje nisam imao problema s vracanjem lose klope ili npr. nedovoljno pecenog mesa.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 18:39   #32
čekajte, i onda imate živaca čekat da vam skuhaju novu klopu? ja nemam. najčešće progutam knedlu, pojedem koliko mogu, nataknem im na nos i ne vraćam se više.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 10:11   #33
Quote:
jappa kaže:
neznam jel to spada u ovu kategoriju, ali otisao sam na pizzu u Baschiera na sigetu i narucim pizzu s plodovima mora, a dobio doslovno nocnu moru na kojoj su bili 3 kolutici pretpostavljam lignje ak nije bio neki dihtung svjetlije boje i na sredini pizze jedan mikroskopski filet papaline ili nesto slicno.
Uglavnom najlosija pizza i posluga ikad vidjena u mom zivotu
pa baschiera je meni već odavno najgora pizzeria u gradu , šestica u medulinskoj mi je krušna peć itd.....inače kineski restoran u gajnicama je super i sijene su 50%niže od drugih kineskih restorana...valjda zbog lokacije...,inače u velikoj gorici je dobar talijanski restoran. zove se modena
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 06:58   #34
Quote:
tadukepa kaže:
pa baschiera je meni već odavno najgora pizzeria u gradu , šestica u medulinskoj mi je krušna peć itd.....inače kineski restoran u gajnicama je super i sijene su 50%niže od drugih kineskih restorana...valjda zbog lokacije...,inače u velikoj gorici je dobar talijanski restoran. zove se modena
taj kineski restoran u gajnicama mi je živa katastrofa. prljav prostor i neljubazno osoblje.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 07:58   #35
Quote:
frenchkiss kaže:
taj kineski restoran u gajnicama mi je živa katastrofa. prljav prostor i neljubazno osoblje.

prljav prostor to ti zoveš prlhav prostor sve je super čisto i uređeno u orijentalnom stilu...ocjena pet.a što se osoblja tiče, nisu nešto pretjerano ljubazni....ali nisu niti neljubazni.....klopa je savršena i jeftinija za 50 posto......ne znam dal to znaš.....al ne kužim kaj je prljavo
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 08:56   #36
Quote:
tadukepa kaže:
prljav prostor to ti zoveš prlhav prostor sve je super čisto i uređeno u orijentalnom stilu...ocjena pet.a što se osoblja tiče, nisu nešto pretjerano ljubazni....ali nisu niti neljubazni.....klopa je savršena i jeftinija za 50 posto......ne znam dal to znaš.....al ne kužim kaj je prljavo
sve mi nekako ostavlja prljavi dojam, pogotovo onaj prednji prostor s onim ribetinama. a tek wc...
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 09:09   #37
Quote:
frenchkiss kaže:
sve mi nekako ostavlja prljavi dojam, pogotovo onaj prednji prostor s onim ribetinama. a tek wc...

realno ne.ni wc ni gdje su ribice nije prljavo.....a klopa uvijek dođe topla i ukusna za razliku od nekih naših restorana.....evo koliko je gore primjera bilo o neljubaznim konobarima i hladnim jelima u našim restoranima i to onim razvikanim.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:04   #38
Quote:
tadukepa kaže:
realno ne.ni wc ni gdje su ribice nije prljavo.....a klopa uvijek dođe topla i ukusna za razliku od nekih naših restorana.....evo koliko je gore primjera bilo o neljubaznim konobarima i hladnim jelima u našim restoranima i to onim razvikanim.....
a ne znam... možda je to samo moj dojam... a i zadnje sam tam bila prije godinu dana... pa se možda nešto promijenilo...
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 22:19   #39
ajmo da cujem znali tko kako i gdje se dobro jede u dubrovniku?dali je tko cuo za restoran proto ili Nautiku dali tko zna kakva je usluga i hrana...
pahuljica289 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 15:12   #40
Quote:
frenchkiss kaže:
taj kineski restoran u gajnicama mi je živa katastrofa. prljav prostor i neljubazno osoblje.
U tom kineskom restoranu u Gajnicama sam dobila uz pohano povrce i pohanu crnu dugu kosu, a i meni nekako to sve skupa tamo izgleda dosta prljavo...
Kineski u Zagrebackoj je isto 50% jeftiniji , ali meni nekako ipak malo vise prihvatljiviji od ovog u Gajnicama.
MadameD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.